33535
  • almostatys
    #26345
    Ok,köszi az infót! Nálam most ezek vannak az FTX Centralban: Defaultm Europe és kétszer van a Global. Gondolom ez sem normális dolog.
    Le tudom még valahogy szedni a Globalt,hogy miután feltelepítettem minden ORBX sceneryt,végül azt is visszarakhassam,hogy legyen Hybrid? Csak mert ORBX uninstal.exe-vel még nem találkoztam sehol.
  • Hypo #26344
    globalt kell utoljara. Viszont a Global lett most a Default FTX centralban.

    "..enable/apply a full region first and then switch back to Global - this should bring the scenery library back into line."

    De dolgoznak uj telepiton az osszes kieghez ami majd orvosol minden problemat. De ha utoljára rakod és hybrid akkor nem lesz gond. Minden isntallnal elobb rakd vissza defualtra ftx centralban kiveve a vegen a globalnal mivel az akkor lecsereli a defaultot.

  • almostatys
    #26343
    Sziasztok!

    Feltelepítettem az ORBX Global-t és olvastam,hogy a Hybrid mode bekapcsolásával az eddig kiadott ORBX scenery-k is használhatok a Globallal együtt. Ezt a Hybrid mode-ot be is kapcsoltam,majd feltelepítettem az England,Wales,Scotland sceneryket is,viszont egyik sem működik normálisan együtt a Globallal amikor az FTX Centralban beállítom a Globalt és Apply-ra nyomok. Ha simán az Europe-ot választom az FTX Centralban,akkor működik az England,Wales,Scotland,de akkor a Global nem működik, ráadásúl a Hybrid mode beállítási lehetőség is eltünt az FTX Centralból.
    Elképzelhető,hogy rossz sorrendben telepítettem a sceneryket? Mert én előszőr a Globalt toltam fel,majd az England,Wales,Scotland sceneryket. Lehet,hogy a Globalt kellene utoljára feltenni és akkor megmaradna a Hybrid mode beállítási lehetőség és akkor tudnám frankón együtt használni a Globalt és az összes többi ORBX sceneryt? Van valakinek ötlete?
  • Hypo #26342
    meglássuk mint a Telki korhaz bezarjak aztan lehet VIP korhaz lesz...tudod mindenki annyit er amennyi penze van ala LAZAR
  • polluxware
    #26341
    Ez egy arab légitársaság lesz, kimondottan pííízes ügyfelekkel... viszont magyar kiszolgálókkal (ez gondlom az elhunyt malév repiéből fakad)

    persze az elmondottak alapján, soha egy percig nem fordult meg a fejemben hogy ez valmi poszt malév légitársaság lesz...

    gyakorlatilag lesz valami amire monhassssuk hogy ungárn, de a prosztó az életben nem jut a közelébe:)

    nemistudom :) ez olyan tekintetes uramék korszak jellegű "nemzeti" légitársaság leszen

    focimeccsekre biztos tudok majd egy fix utast
  • tothbalu99
    #26340
    Ja és még valami. Szeptemberben jön 2 Avro RJ 85
  • Hypo #26339
    :) azert az még nem ok erre a lopásra:))) vagy legyen TÖK olyan vagy legyen saját arculata de ez a kicsit ez kicsit az.....hááát
  • tothbalu99
    #26338
    Ebben az esetben pedig a #26233 hsz-ban igaza volt, h kitől vehették az ötletet...
  • Hypo #26337
    nincs ebben meglepo Szijjarto ezzel is kilincselt kint na meg a tokaji asszuval bar az nem jott be az araboknak mivel nem isznak :))))

    és végül is az arabok a magyaroktol szarmaznak igy lesz ez nemzeti legitarsasag
  • tothbalu99
    #26336
    Bocs, egy hatalmas OFF lesz, de kíváncsi vagyok mindenki véleményére
    Megvan, ki áll háttérben?
    ON
  • Nesuten
    #26335
    hát a legújabb ...
  • nibron
    #26334
    Az UTX tudomásom szerint nem jegyez be semmit a scenery library-ba. Nem írtad, hogy melyik verzió. Ha a kettes valamelyik változata, akkor az háttéralkalmazásként fut, így service jelleggel teszi be a röpcsiket, nem bgl-ből dolgozik. Ebben az esetben pár dolgot törölni kell innen-onnan, elég összetett feladat, érdemesebb inkább újból feltenni és utána az uninstalljával eltávolítani. Egy átlagos felhasználó így tudja csak korrekt módon eltávolítani. Ha egyes, akkor traffic bgl-t használ, a scenery world mappába cuccolja be magát illetve az eredeti traffic bgl is ott van átnevezve. Viszont a tool-jai miatt ezt is érdemes uninstallálni, mert egyébként elég sok szemét marad a gépen. Én ha egy ilyen összetettségű modult szedek le a gépről, utána valamilyen pucolgató alkalmazást is le szoktam futtatni. Többnyire a windows 7 managert.
  • bondi
    #26333
    Az a baj, hogy nem sikerult uninstallalnom az UTXet. Ki kell szedni a scenery librarybol manualisan is?
  • nibron
    #26332
    Mentsd el az fsx.cfg-t és töröld ki. Az fsx le fog generálni egy újat. Azzal is elszáll?
  • Hypo #26331
    Két belépésre van lehetőség az egyik az online store a masik a dobozos, neked oda kene belepned es ott az accountodnal a megvasarolt termekeknel lesz felsorova es onnan erheto el az update
  • McKalton
    #26330
    Sziasztok!

    Olyan problémám lenne, hogy anno évekkel ezelőtt megvettem a Mega airport Budapest X-et. Az aerosoft.com oldalról. Megvan dobozosba viszont szeretném frissíteni az aktuális verzióra de hiába lépek be az aerosoft online részére nem elérhető a letöltő rész. Így nem tudom beszerezni a legutolsó pecset. Tud valaki segíteni honnnan tudom ezt beszerezni, letölteni?
  • Hypo #26329
    Amúgy Orbx Globalról - ugye ez jelenleg CSAK textura replacment. ami azért lehet problémás mert csak az nem elég ahhoz hogy egy terület megfelelő legyen, lehet mindenki számára tudott a dolog de nekem egy forumbejegyzes nyitotta fel a szemem: "..You will need to Buy the land class also produced by Orbx to see the correct color of some regions. They will be about $17 each or around $100 for the world"
    Ez valahogy elkerulte a figyelmemet szoval e szerint lesznek ehhez kulon LANDCLASS kiegeszitok es akkor már minden elvileg szep lesz.....mondjuk nem lesz olcso de hat azt kell megvenni ahol a legtobbet repul az ember
  • Hypo #26328
    utx szerintem egy fos, utx alaska ba volt par ertelemes dolog na de az se az a hu de optimalizalt valami.
    Ha csak utx et hasznalsz akkor nincs gond de ha megnezel minden mas proginal valamit mahinalni kell hogy jo legyen vagy kikapcsolni featuret...stb leszedtem es sokkal konyebb lett az elet az fsx meg azota még szebb nem látom értelmét pláne ha orbx cuccok vannak
  • alien1313
    #26327
    oppá
  • bondi
    #26326
    Gexbol csak Eum volt, ugyhogy nem volt kerdeses a csere. Azert szebb lett a Gexnel. UTX miert kuka?
  • Hypo #26325
    de én orbx párti vagyok:)
  • Hypo #26324

    mondjuk ez alapjan GEX es e között akkora különbség nincs:)))
  • Hont
    #26323
    FS9-hez miért nincs...
  • Hypo #26322
    ok ez jó hír, utx mehet a levesbe az többet ront mint szépít sajnos. Akkor lassan majd megveszem ugy is kaptam kupont hozzá mert a többi már meg van:)
  • bondi
    #26321
    FPS hibatlan, a GEX EUhoz kepest legalabbis. Probaltam az USAban is tobb helyen, nekem nagyon siman megy. A latvany meg amit a screenshotokon latsz... Brutalis kulonbseg szvsz. Ejszaka Debrecenben elakadt a lelegzetem :) Az UTX fenyeit erdemes kikapcsolni, azt olvastam, es akkor kapod az FTX félét.
  • spyy55
    #26320
    Az fsx.cfg-t megadtam a szokott helyen (C:/users/..../FSX), ahogy kell, rendben is van, de akkor sincs változás. a ERRORLOGban ez fogad:
    ,,
    ERROR TRAPING FOR REAL ENVIRONMENT XTREME

    Class Location: FSX.CFG INFO
    Error: C:\Users\spyy55\AppData\Roaming\Microsoft\FSX
    "

    Mi a fenétől lehet ez??? Idegbajt kapok már ettől, mert minden oks, csak ez a REX mizéria...
  • metaxx
    #26319
    Ez mind tervben van :)
  • Hypo #26318
    :))) akkor ket dolgot tesztelhetnel ha már:)
    1. FPS - erre volt a elgtobb negativ komment
    2- Addon repterek és sceneryk kompatibilitása

    ha jol ertettem lesz AU uj is epp azert hogy az uj rendszert amit a globalban hasznalnak a tobbieben is alap legyen nem tudom hogy ez azt jelenti e hogy az osszes meglevo sceneryt updatelik majd.....

  • perko
    #26317
    Várjuk
  • metaxx
    #26316
    FTX Global Győrben... hamarosan lesz róla szemle is.

  • perko
    #26315
    Köszi, mert én sem akarom elkapkodni.
  • Hypo #26314
    várnék vele még, én mondjuk ezt teszem jelen pillanatban és olvasgatom a hivatalos forumot. Van egy par bibi de egy patchal remeljuk hamar orvosoljak. vagy nem de akkor meg majd legalabb nem vettem meg hiaba :))))
  • perko
    #26313
    Orbx - FTX: Global
    Valaki...?
  • Hypo #26312
    PFFX jön
  • polluxware
    #26311
    negatív kampány...
  • Nesuten
    #26310
    Persze ,hogy nem FSX ,de OUTERRA ;

  • Hypo #26309
    http://most.444.hu/2013/07/27/benan-photoshopolt-repulovel-indult-el-a-solyom-airways-honlapja/
  • znady
    #26308
    Sajnos el kell adjama saitek cuccokat,segítsetek kérlekegy rokonom most van nálam látogatoba ha valaki megveszi hazakuldom vele magyarországra..egy borondben.
    SAITEK COMBAT RUDDER
    SAITEK SWITCH PANEL
    SAITEK MULTIPANEL

    2 DARAB SAITEK INSTRUMENT DISPLAY
    2 THROTTLE QUADRANT
    ÉS MAGA A PRO FLIGHT YOKE
    450EUROERT EZT MIND ELADOM.
  • vajdatomi96
    #26307
    Köszönöm! :)
  • Nesuten
    #26306
    Megjelent : Orbx - FTX: Global EUR€69,40

    The WHOLE world the way Orbx imagined it!

    Welcome to your new simulator. No product in the history of FSX or P3D produces such an instant, radical and complete makeover like FTX Global does. Simply put, it transforms the washed out bland textures of the default palette into the vibrant rich and appealing Orbx FTX landscape - all with a simple installer. But the Orbx team did not stop with just new textures. Dormant classes and meshing tiles not used by default FSX have been unlocked so now unique types of terrain blend perfectly against each other the way they should. Then there is a new zero-FPS -loss night lighting system for the entire planet, including lighting of all major arterial roads in and out of cities. Finally, a new "hybrid" mode is introduced for FTX Central that now allows the classic Orbx FTX Regions to remain "active" with FTX Global so you can do tran-ocean or continent flights without ever needing to see default terrain ever again. Upgrade your sim TODAY!

    Total upgrade of your FSX or P3D!
    Many new gorgeous ground textures
    New autogen textures for buildings
    3D night lighting with zero FPS impact
    Base landclass updated to enhance Asia etc.
    Unlocks dormant M-tiles for perfect blending
    Works with all 3rd party landclass products
    Works with all 3rd party mesh products
    Free service packs and patches from Orbx
    Same sized textures as default
    "Hybrid" mode for FTX Central regions
    Expandable with Orbx openLC packs!
    The WHOLE world the way Orbx imagined it!