Flight Simulator X

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#24599
Azt már próbáltam,de akkor meg a szélvédõn nem látok ki, vagy ha elõre nézek,akkor meg a nav kijelzõt nem látom. Vannak videók errõl az MD80-ról VC nézetben a youtube-on és nekik sem lóg bele a kormány.

Leonardo MD80
Nesu
#24598
azt úgy kell ,hogy a kamerát feljebb emeled ...

Repülök ,hogy Éljek Élek ,hogy Repüljek ! Akkor örökre ... !Ólmot minden vörösbe ,had legyenek jó nehezek !!! [img]http://wotlabs.net/sig_dark/eu/nesuten/signature.png[/img]

#24597
Sziasztok!

Megvan valakinek a Leonardo Maddog MD80 ? Nem tudjátok,hogyan lehetne lejjebb állítani a kormányt a VC-ben, hogy ne lógjon bele a navigációs kijelzõbe? Marhára zavar,hogy nem látom az útvonalat tõle.
Amúgy a PMDG 747-nél ugyanez a helyzet.
#24596
http://www.flightsim.com/vbfs/content.php?1630-Wonderful-Rio

Nem mai darab, de még viszonylag szépnek mondható.
Nesu
#24595

Repülök ,hogy Éljek Élek ,hogy Repüljek ! Akkor örökre ... !Ólmot minden vörösbe ,had legyenek jó nehezek !!! [img]http://wotlabs.net/sig_dark/eu/nesuten/signature.png[/img]

#24594
Van hasonló FS9-re is. Most hirtelen nem jut eszembe, de este ha hazaértem megnézem.
Hont
#24593
Ez nagyon jól néz ki...
Kár, hogy fs9 er nincs valami hasonló!
Nesu
#24592

FL350 ,TAS477, Cuzco to Rio de Janeiro ,Extended ,AIRAC1303
Sceneries . AS CuzcoX to Paulo Ricardo Mega Rio de Janeiro 2012 X





Repülök ,hogy Éljek Élek ,hogy Repüljek ! Akkor örökre ... !Ólmot minden vörösbe ,had legyenek jó nehezek !!! [img]http://wotlabs.net/sig_dark/eu/nesuten/signature.png[/img]

Nesu
#24591

Repülök ,hogy Éljek Élek ,hogy Repüljek ! Akkor örökre ... !Ólmot minden vörösbe ,had legyenek jó nehezek !!! [img]http://wotlabs.net/sig_dark/eu/nesuten/signature.png[/img]

Hypo
#24590
ja persze😊 csak egy az egyben nem

Nesu
#24589
mármint ,ha megszerkesztem .....
ez mûködik a b200 al ,BE90 és a PA 46T -vel is

Repülök ,hogy Éljek Élek ,hogy Repüljek ! Akkor örökre ... !Ólmot minden vörösbe ,had legyenek jó nehezek !!! [img]http://wotlabs.net/sig_dark/eu/nesuten/signature.png[/img]

Hypo
#24588
MIÉRT TUDNÁD?? minden gépnek más

Nesu
#24587
viszont ez igen :

Instructions:
1. Go to the Modules folder of your FSX directory (where FSUIPC would be located).
2. Create a new text file in that folder and paste the code found below.
3. Name the file: BE90_cold_dark.lua
4. In FSX, open the FSUIPC menu and assign an unused key combo to "Lua BE90_cold_dark".

ipc.sleep(200)
ipc.writeLvar("L:ASD_SWITCH_INVERTER", 0)
ipc.sleep(200)
ipc.control(66701, 0)
ipc.sleep(200)
ipc.writeLvar("L:ASD_SWITCH_ELEV_TRIM",1)
ipc.sleep(200)
ipc.writeLvar("L:ASD_SWITCH_VENT_BLOWER",-1)
ipc.sleep(200)
ipc.writeLvar("L:ASD_SWITCH_RUDDER_BOOST",1)
ipc.sleep(200)
ipc.writeLvar("L:ASD_SWITCH_EFIS_POWER",0)
ipc.sleep(200)
ipc.control(66488, 1)
ipc.sleep(200)
ipc.control(66489, 1)
ipc.sleep(200)
ipc.control(66374)
ipc.sleep(200)
ipc.control(65767,-16383)
ipc.sleep(200)
ipc.control(65778)
ipc.sleep(200)
ipc.control(66535)
ipc.sleep(200)
ipc.display("Cold and dark script complete")
ipc.sleep(3000)

Repülök ,hogy Éljek Élek ,hogy Repüljek ! Akkor örökre ... !Ólmot minden vörösbe ,had legyenek jó nehezek !!! [img]http://wotlabs.net/sig_dark/eu/nesuten/signature.png[/img]

Nesu
#24586
ez nem mûködik !!!

Repülök ,hogy Éljek Élek ,hogy Repüljek ! Akkor örökre ... !Ólmot minden vörösbe ,had legyenek jó nehezek !!! [img]http://wotlabs.net/sig_dark/eu/nesuten/signature.png[/img]

Nesu
#24585
megvan !!!

Repülök ,hogy Éljek Élek ,hogy Repüljek ! Akkor örökre ... !Ólmot minden vörösbe ,had legyenek jó nehezek !!! [img]http://wotlabs.net/sig_dark/eu/nesuten/signature.png[/img]

Nesu
#24584
és ezt hogy tudom egy keycombóra állítani ?

Repülök ,hogy Éljek Élek ,hogy Repüljek ! Akkor örökre ... !Ólmot minden vörösbe ,had legyenek jó nehezek !!! [img]http://wotlabs.net/sig_dark/eu/nesuten/signature.png[/img]

Nesu
#24583
ezt akkor tudom használni mindhez (carenado)?

Repülök ,hogy Éljek Élek ,hogy Repüljek ! Akkor örökre ... !Ólmot minden vörösbe ,had legyenek jó nehezek !!! [img]http://wotlabs.net/sig_dark/eu/nesuten/signature.png[/img]

Nesu
#24582
és ez mûködik :

ipc.sleep(200)
ipc.control(66717, 1)
ipc.sleep(200)
ipc.control(66717, 2)
ipc.sleep(200)
ipc.writeLvar("L:ASD_SWITCH_INVERTER", 0)
ipc.sleep(200)
ipc.control(66701, 0)
ipc.sleep(200)
ipc.writeLvar("L:ASD_SWITCH_VENT_BLOWER",-1)
ipc.sleep(200)
ipc.writeLvar("L:ASD_SWITCH_EFIS_POWER",0)
ipc.sleep(200)
ipc.display("King Air cold and dark")
ipc.sleep(3000)

Repülök ,hogy Éljek Élek ,hogy Repüljek ! Akkor örökre ... !Ólmot minden vörösbe ,had legyenek jó nehezek !!! [img]http://wotlabs.net/sig_dark/eu/nesuten/signature.png[/img]

L Viper
#24581
Sziasztok!

Saitek X-52 joy eladó!

Hibátlan, karc és kopásmentes, gyakorlatilag gyári állapotban. (összesen max. két órát volt használva. )
Minden kiegészítõ megvan hozzá a gyári dobozában természetesen.
Ár: 20 000 ft.
(Egy ismerõsöm kért meg, hogy segítsek eladni.)
Érdeklõdés esetén nekem írjátok a privátot!
Nesu
#24580
Köszönöm szépen !!!
na ezért nem találtam ,mert nem Linda ,hanem LUA <#nevetes1>

Repülök ,hogy Éljek Élek ,hogy Repüljek ! Akkor örökre ... !Ólmot minden vörösbe ,had legyenek jó nehezek !!! [img]http://wotlabs.net/sig_dark/eu/nesuten/signature.png[/img]

Hypo
#24579
http://forum.avsim.net/topic/389265-lua-script-for-cold-n-dark/

Nesu
#24578
te Hypo van hivatkozásod a Linda scriptre ?

Repülök ,hogy Éljek Élek ,hogy Repüljek ! Akkor örökre ... !Ólmot minden vörösbe ,had legyenek jó nehezek !!! [img]http://wotlabs.net/sig_dark/eu/nesuten/signature.png[/img]

#24577
Tényleg jó az Aerosoft Katana 4X is. Jó kis kiegészítõ az A2A Cub mellé. Fejlettebb avionika, és nagyobb sebesség. Valamint nem lebecsülendõ a sok extra (karbantartás, javítás stb.). Úgy tûnik, hogy ehhez viszont mindenképpen ajánlott már egy regisztrált FSUIPC, mert a default FSX billentyûparancsok többsége nem mûködik. Viszont a FSUIPC-cal ez a gép is kiválóan "finomhangolható". <#nevetes1>

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

Hont
#24576
Még én se láttam ilyet...
Aeroplex-es skacok is csak pilláztak a cargo appron végén!
😄
#24575
Azon a részen nem lehet csak úgy kóricálni. Nem a szokásos hangárhoz küldték, hanem hátra a cargo mögé. És oda nem tudnak állványozni. Valószínû sok gép volt ferihegyen, lehet, hogy forma1 környéke. Azért az elég szeles reptéren izgalmas lehet így "végiggurulni" 3 méter magasan. Egyszer láttam amikor a rendõröket felszálláskor belefújta a hangárajtóba.
exTrem
#24574
Na ilyet se láttam még, helikoptert follow me car vezet a helyére <#nevetes1>

Hypo
#24573
szerintem nem

Clidey
#24572
Atól hogy csak hárommal több még nem lesz kompatibilis...legfõképp mert máshol vannak a kontakt pointok... 😄
De ha azt kibogarászod és átírod...talán...

Életem a tuning: monitor 24''@26,5''; vinyó 7200rpm@9546rpm; ház: 6 hely@7,4 hely; bill 101@142 gomb, egérr?l meg a többir?l már nem is beszélek...

bondi
#24571
Ez szerinted hasznalhato a 182hoz is?

Clidey
#24570
Az a helyzet hogy az utóbbi idõben (1-2 éve talán) Stolle csinálja a default Carenado és Alabeo FD-ket, így Carenado/Alabeo=Stolle... 😊))
Szóval nincs olyan hogy Carenado meg külön Stolle FD, egy és ugyanaz a kettõ.

Életem a tuning: monitor 24''@26,5''; vinyó 7200rpm@9546rpm; ház: 6 hely@7,4 hely; bill 101@142 gomb, egérr?l meg a többir?l már nem is beszélek...

Hypo
#24569
C185F hez ez a legjobb szerintem de van itt mashoz is:
http://www.bushpounder.site90.net/downloads.php

bondi
#24568
Na es ha eltekintunk attol, hogy mekkora segg a srac, a flight modelljei gondolom jobbak mint a def. Carenado, mert az szvsz mosolyfakaszto tud lenni. Illetve van-e olyan FDE, amirol tudjatok hogy jobb mint a Stolle felek? Erdekelne C152, 172,182,208,340, PA32,34,42,46, B200, B58.

Nesu
#24567
akkor mind két esetben

Repülök ,hogy Éljek Élek ,hogy Repüljek ! Akkor örökre ... !Ólmot minden vörösbe ,had legyenek jó nehezek !!! [img]http://wotlabs.net/sig_dark/eu/nesuten/signature.png[/img]

#24566
😊 Repülés közben gurulsz? Merthogy eredetileg azt írtad repülsz. És akkor az idõzóna átlépés megszokott. És amikor változik az idõ, akkor pont azzal a jelenséggel találkozol, amit leírtál.
Nesu
#24565
elõször is a nyelvtannal voltam épp bajban .

másodszor ,nem értem ,hogy ha a 12 -es kapuról elgurulok a 10 -es pályára miért számít idõzóna átlépésnek

Repülök ,hogy Éljek Élek ,hogy Repüljek ! Akkor örökre ... !Ólmot minden vörösbe ,had legyenek jó nehezek !!! [img]http://wotlabs.net/sig_dark/eu/nesuten/signature.png[/img]

#24564
Lehet, hogy a 3GB nem is annyi, csak 2.5, mert annyi az alapértelmezett. 3G-re ki kell terjeszteni. Töröld ki az fsx.cfg-bõl a komplett Trusted szekciót, újraindításkor minden betöltésre kerülõ modulra rá fog kérdezni. Csak azokat engedd be amelyeknek értelme van. Azonkívül a sok felhõ is lehet gond. Na meg leginkább a fotoreál sceneryk a méretük miatt. Ha az AI trafficnak sok gépet kell kirajzolnia az is zabálja a mem-et. %-ot kisebbre kell venni. Az fsdt is eléggé elbakta a dolgokat a hülye másolásvédelmükkel.
Nem biztos, hogy újratelepítéssel megoldódnak a gondok, általában egyszerûbb takarítani. Mert takarítás közben derül ki, hogy mi a gond. Újratelepítéssel jó eséllyel csak újra rakod a problémát.
#24563
Ezen az FSX tweak-en már túl vagyok rég,köszi! Szerintem hamarosan újra kellene tennem az FSX-et,mert már tele van szeméttel. Majd egyszer áldozok rá fél napot.
#24562
Akkor van egy tippem,hogy melyik addon. Mostanában az FSDreamTeam-es Cuatl összeakad a Flightbeam San Francisco sceneryvel. Jön a hibajelentés,hogy leáll a Cuatl progi,majd összeomlik az FSX memória hiányában.
#24561
Ennek az oldalnak segítségével nekem a probléma megoldodott : http://www.venetubo.com/fsx.html . De azért csinálj másolatott a FSX.CFG-bõl. ha esetleg nem tetszik a valami.
[HUN]FaTaL
#24560
Mert valamelyik addon leakel és elfogyott a ram. A 16G-vel sajna nem sokra mész, mivel 32 bites a cucc ezért max 3G a process számára elérhetõ RAM.

http://goo.gl/gd6Zi5

#24559
Sziasztok!

Nem tudjátok,hogy ez a szutyok FSX miért írja ki alkalom adtán,hogy kifogyott a memóriából és,hogy indítsam újra? i7, GTX 560 Ti és 16 GB RAM.
#24558
Azért van, mert átrepülsz egy másik idõzónába, és az az jelenti a szim számára, hogy átállítottad az idõt. Ilyenkor ugye betölti a területet, és az AI-t is. Kafa mi?<#mf1>
Nesu
#24557
ez szép lett .... <#mf1>

Repülök ,hogy Éljek Élek ,hogy Repüljek ! Akkor örökre ... !Ólmot minden vörösbe ,had legyenek jó nehezek !!! [img]http://wotlabs.net/sig_dark/eu/nesuten/signature.png[/img]

#24556
Thx..

[HUN]FaTaL
#24555
Igen.

http://goo.gl/gd6Zi5

#24554
HI! Egy gyors kérdés, mikor indítom a játékot nekem átvált valami compatibilis módra az asztal is, kicsit más lesz a színe, stb. A 2004_nél ezt nem csinálja. Mind a két játékot a natív felbontásban játszom, 32 biten, ahogy a PC be van állítva. Ez normális?

Nesu
#24553
ez körülbelül ,olyan mint nálam ,a folyamatosan ,repülés közben bevillan a kis ablak (loading terrain traffic .stb. ) majd eltûnik az ai forgalom majd újra megjelenik ,ezt nem tudom mitõl van és mivel tudom korrigálni

Repülök ,hogy Éljek Élek ,hogy Repüljek ! Akkor örökre ... !Ólmot minden vörösbe ,had legyenek jó nehezek !!! [img]http://wotlabs.net/sig_dark/eu/nesuten/signature.png[/img]

Clidey
#24552
Hát sok választási lehetõséged nincs...mondhatni eszed nem eszed nem kapsz mást. 😊))

Életem a tuning: monitor 24''@26,5''; vinyó 7200rpm@9546rpm; ház: 6 hely@7,4 hely; bill 101@142 gomb, egérr?l meg a többir?l már nem is beszélek...

Clidey
#24551
Már csak azért is vagyok szkeptikus e témában mert mint említettem eddig a hosszú évek alatt egyszer sem találkoztam ilyen hibával egy add-on repcsi esetében sem...

Életem a tuning: monitor 24''@26,5''; vinyó 7200rpm@9546rpm; ház: 6 hely@7,4 hely; bill 101@142 gomb, egérr?l meg a többir?l már nem is beszélek...

Nesu
#24550
akkor mit ,használjak ,FDE -t ?

Repülök ,hogy Éljek Élek ,hogy Repüljek ! Akkor örökre ... !Ólmot minden vörösbe ,had legyenek jó nehezek !!! [img]http://wotlabs.net/sig_dark/eu/nesuten/signature.png[/img]