Flight Simulator X

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Hypo
#24649
😊 nezz jobb es bal felulre a vc ben

#24648
Köszi. Majd este, ha lesz idõm beugrok a pilótafülkébe, hogy megnézzem a rádiókat. Valami miatt a rádió szekció kimarad a leírásból.

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

Hypo
#24647
van VOR ADF, van akinel nem megy mindne freki itt a megoldas:
http://forum.sibwings.com/viewtopic.php?f=24&t=875
Az ADF igy muxik:
he ADF receiver of the A version and ski version can be operated in the following way

1/ Put the Radio switch ON. The switch is located on the panel board
2/ The inner left ADF knob of the receiver adjust the fractional value of the frequency
3/ the outer left ADF knob of the receiver is use to select OFF, BFO, ANT or ADF functions
4/ the other three knobs permit to adjust the value of the frequency. To change the value you must use the rotating knob of your mouse.

És itt van egy másik magyarazat a hasznalatra, http://forum.sibwings.com/viewtopic.php?f=24&t=692&hilit=Radio

remélem segit


#24646
Szia Hypo!

Korábban emlegetted a Sibwings Bird Dog-ját. Most nézegetem a leírását. Látom, hogy az úszótalpas változatban van VOR iránytû, viszont nem látok semmiféle rádiót, ahol a frekvenciát lehetne hangolni. <#conf>

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#24645
Süti! Jah igen, kipróbáltam a piacos captain777-et. Nem volt vele különösebb gondom.. tette a dolgát a maga kis cs-s bugjaival. Ami nagyon zavart, hogy az autopilot a fordulópontoknál / ba olyan erõsen vágta bele a gépet.. nálam legalább is.
Nem vagyok elfogult de (remélhetõleg) a PMDG az mégiscsak PMDG lesz 😊.
#24644
Ebbe már csak egy kis real weather, meg egy kis Change time of day kell és egész jókis VFR repkedést lehene csinálni a világban.
De az árát így is megéri. <#ravasz1>

Mindenkinek hinnie kell valamiben. Én azt hiszem iszom még egyet.

Nesu
#24643
PMDG Development Schedule

- PMDG DHC-8: The initial product in the PMDG Dash-8 series will include the -200/300 series airplanes. This product is being developed by the same team that produced our PMDG BAe JS4100, and will be along the same quality level. This product is expected to fit into the release schedule someplace between the 737NGX and the 777.

Repülök ,hogy Éljek Élek ,hogy Repüljek ! Akkor örökre ... !Ólmot minden vörösbe ,had legyenek jó nehezek !!! [img]http://wotlabs.net/sig_dark/eu/nesuten/signature.png[/img]

polluxware
#24642
óóóóóóóóó jaj

már megint rosszat linkeltem..... ejjj

polluxware
#24641
napi MÉÉÉM

Hypo
#24640
hat azert egy nagy adag PMDG hype is van benne, majd meglássuk de érdemes megvárni SP1-et😊

Nesu
#24639

Fotelpilóta.hu
A hétvégén, a PMDG hivatalosan is megmutatta a készülõ Boeing 777-200LR/F-et.

Azt hiszem, bátran kijelenthetem, hogy mindannyian lélegzet visszafojtva várjuk, a PMDG 777-et. Létezik ugyan több, más hosszú távú gép a piacon, de olyan részletességgel egyik sem büszkélkedhet, mint a PMDG gépe. Természetesen eddig csak találgatások, és fél információk voltak elérhetõek, hogy a 737NGX rendszereibõl fejlesztik tovább, és persze OLP-s lesz, tonnányi kézikönyvvel, kiegészítõvel. Egyesektõl lehetett hallani megjelenési dátumokat, a legelterjedtebb pont idén márciusra szól. Persze ezek egyike sem igaz, a PMDG eddig még nem adott ki hivatalos megjelenési dátumot. A mostani bejelentésben sem. Viszont elég sok információt csepegtetett, pár új, fantasztikusan szép képpel. A teljesség igénye nélkül, a bejelentés részleges fordítását most elolvashatjátok.

Repülök ,hogy Éljek Élek ,hogy Repüljek ! Akkor örökre ... !Ólmot minden vörösbe ,had legyenek jó nehezek !!! [img]http://wotlabs.net/sig_dark/eu/nesuten/signature.png[/img]

Nesu
#24638

Repülök ,hogy Éljek Élek ,hogy Repüljek ! Akkor örökre ... !Ólmot minden vörösbe ,had legyenek jó nehezek !!! [img]http://wotlabs.net/sig_dark/eu/nesuten/signature.png[/img]

#24637
Üdv! ezt nem tudom hogy ismeritek-e, szerintem marha jó gefs-online.com
Hypo
#24636
<#taps> lenne idõm neveznék..de sajnos😞

Nesu
#24635

Repülök ,hogy Éljek Élek ,hogy Repüljek ! Akkor örökre ... !Ólmot minden vörösbe ,had legyenek jó nehezek !!! [img]http://wotlabs.net/sig_dark/eu/nesuten/signature.png[/img]

#24634

Ez is szépen alakul <#guluszem1>
FTX Global

Mindenkinek hinnie kell valamiben. Én azt hiszem iszom még egyet.

Ombika
#24633
Raadsul van meg vmi Overdrive verzio is belole....

Ombika
#24632
Most ez a REX Essential Plus es miben masabb, mint a sima REX 2.0?

#24631
Sziasztok!

Használ valaki OpusFSX Weathert? Lenne egy kérdésem: elképzelhetõ,hogy összeakad az FSUIPC-al? Azért kérdezem,mert amikor repülök és éppen betölti az OpusFSX az új weathert,akkor mindig meglöki a gépet amivel repülök,illetve a felhõkben és alattuk össze-vissza rángatja a gépet a szél. Nem lehet ezen valahogy állítani? A wind stabilisation-t már bepipáltam az OpusFSX-ben.

Tegnap is mikor repültem a PMDG MD11-el és letöltötte,majd betöltötte az új idõjárást az OpusFSX,meglökte a gépet és overspeed lett,kidobta az FMS speed-et és újra be kellett nyomnom mindig. Ezen kívûl pedig felhõkben és alattuk egyfolytában "rángatózott" a gép.
Nesu
#24630

Repülök ,hogy Éljek Élek ,hogy Repüljek ! Akkor örökre ... !Ólmot minden vörösbe ,had legyenek jó nehezek !!! [img]http://wotlabs.net/sig_dark/eu/nesuten/signature.png[/img]

gaspen
#24629
Szupi kis röpcsi, faszályosan eltaláltak a FD-t is, nem sok kivetni való van benne, szerény véleményem szerint.

#24628
Az Aerosoft Wilga X-et próbálta valaki? Megéri a pénzét?

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

gaspen
#24627
Én szoktam <#nevetes1>

Hypo
#24626
nem vezettem még full glass cockpites gépet.

#24625
Nem és nem! Nem tudom rávenni ,hogy dumáljon.Check listát nem olvassa. Bienfing oldalalak elmondja,ha rá nyomok.Kisasszonyokal beszélgetek. De a checkeket nem. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!
#24624
Remélem még ebben a hónapban megjelenik! 200% hogy jobb lesz mint az a f.stalicska Captain Sim 777! Legalábbis remélem,hogy nem fogok benne csalódni! :-)
Nesu
#24623
neked van már tapasztalatod ?

Repülök ,hogy Éljek Élek ,hogy Repüljek ! Akkor örökre ... !Ólmot minden vörösbe ,had legyenek jó nehezek !!! [img]http://wotlabs.net/sig_dark/eu/nesuten/signature.png[/img]

Hypo
#24622
mint egy computer game😊

bondi
#24621
Nesu
#24620

Repülök ,hogy Éljek Élek ,hogy Repüljek ! Akkor örökre ... !Ólmot minden vörösbe ,had legyenek jó nehezek !!! [img]http://wotlabs.net/sig_dark/eu/nesuten/signature.png[/img]

#24619
És az Aerosoft DA-20-100 Katana 4X. <#hamm>

Egyébként Carenadoéknál az a szívás, hogy az FS9-re megvett cuccok nem upgradelhetõek FSX-ra, hanem újra teljes áron veheted meg az FSX-es változatot. <#conf>

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

Ombika
#24618
Koszonom utana jatok....

Hypo
#24617
A2A CUB, BeaverX, Hawk X, DA Cheyenne, FR Super Cub. Sibwings BirDog, Carenado C185F, RealAir Scout, SF260, Duke, Carenado C208.

Ombika
#24616
Üdv. Végre 1 év után elszántam magam, hogy újra telepítsem az FSX-et, és kipróbáljam a Yoke Sstem-et, ami 1 éve a polcon porosodik. VFR-hez milyen repcsiket ajánlotok ,amivel jót lehet repkedni és a szép tájakban gyönyörködni? Még csak FS Global 2010 Sp1-nél járok, aztán jöhet finomhangolás és a sok-sok ORBX.. :-) Köszönöm

Hypo
#24615
ha megynomod a PF et akkor el kell kezdenie ha csak a fo panelen a hangkartya lehet njincs beallitva jol

#24614
De akkor sem értem,hogy miért nem kezdi a check listet mondatokat. Probálkozom.
#24613
Meglátjuk milyen lesz. Én most az Opust használom, és tetszik.

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

Nesu
#24612
ezek a képek nem gyõztek meg ...
olyan mint a REX ...

Repülök ,hogy Éljek Élek ,hogy Repüljek ! Akkor örökre ... !Ólmot minden vörösbe ,had legyenek jó nehezek !!! [img]http://wotlabs.net/sig_dark/eu/nesuten/signature.png[/img]

Hypo
#24611
Hypo
#24610
a legjobb ai😊))

Hypo
#24609
ekinditod az fs2crew panelt pwr gomb, majd cfg es ott beallitod apu vagy external aramforras es raboksz a preflight ra onnantol a masodpilota elkezdi csinalni ami az o resze, te meg szepen csinalod a te reszedet,
manualban le van irva szep tablazatban mikor kinek mit kell

Nesu
#24608
2d panelen indítsd majd vissza VC -be ha úgy jobban szeretsz repülni .
a többit neked kell kibogarászni nekem nincs meg

Repülök ,hogy Éljek Élek ,hogy Repüljek ! Akkor örökre ... !Ólmot minden vörösbe ,had legyenek jó nehezek !!! [img]http://wotlabs.net/sig_dark/eu/nesuten/signature.png[/img]

#24607
Át rágom magam,de nem igazán sikerül. Most rá kell kantintani a sebesség mérõre? Panelen ki van jelölve a megfelelõ check list. Paraméterek beállítva. Youtube nem sok segítséget ad.
Nesu
#24606
manual ,youtube ?

Repülök ,hogy Éljek Élek ,hogy Repüljek ! Akkor örökre ... !Ólmot minden vörösbe ,had legyenek jó nehezek !!! [img]http://wotlabs.net/sig_dark/eu/nesuten/signature.png[/img]

#24605
Hogyan kell elinditani a preflight checket és a többit. Mikor felszálok T/AT müködik már. PMDG B747.
#24604
FS2crewhoz nem ért valaki?
Nesu
#24603
manual ?

Repülök ,hogy Éljek Élek ,hogy Repüljek ! Akkor örökre ... !Ólmot minden vörösbe ,had legyenek jó nehezek !!! [img]http://wotlabs.net/sig_dark/eu/nesuten/signature.png[/img]

#24602
Ja,rosszat linkeltem be,bocs! De a te videódon is le van nyomva a kormány és az már VC.
Nesu
#24601

Repülök ,hogy Éljek Élek ,hogy Repüljek ! Akkor örökre ... !Ólmot minden vörösbe ,had legyenek jó nehezek !!! [img]http://wotlabs.net/sig_dark/eu/nesuten/signature.png[/img]

Nesu
#24600
te ez 2D panel !!!

Repülök ,hogy Éljek Élek ,hogy Repüljek ! Akkor örökre ... !Ólmot minden vörösbe ,had legyenek jó nehezek !!! [img]http://wotlabs.net/sig_dark/eu/nesuten/signature.png[/img]