33535
  • Feketegyöngy747
    #26425
    szeretném magam ki igazítani nem a budapest portál honlapja akadozott az airportal. hu voltaz szori
  • Rodman6
    #26424
    Nagyon hiányoznak a kékorrúak... most meg örülhetünk hogy kaptunk egy jóval gyengébb cuccot helyette mind gépparkban, mind menetrendben, mind livery-ben. Malévnak 15 éve jobb gépei voltak. De legalább most itt a 100 személyes Árpád vezér, jó hogy nem egy Cessna.
  • Feketegyöngy747
    #26423
    Szerintem a transformers arrival ehart című film zenéjét kellene aláfestésnek nyomni. Az most pont ide illik
  • perko
    #26422
    Áthúzás, benne van a programban.
  • Feketegyöngy747
    #26421
    Ez még a marketing része
  • Rodman6
    #26420
    Miért nem száll már le? Vagy nem jön ki a kereke?
  • Rodman6
    #26419
    Malév azért jobb volt valljuk be. Ezeket csak a menetrend mentheti meg. Mert ha választani kéne nem ezzel repülnék.
  • Feketegyöngy747
    #26418
    Á tudod ez egy kicsi magyar álom, egyenlőre érjük be ennyivel az igaz talán, hogy lehetett volna jobbis az indulás mert hát valljuk be őszintén a marketing is elég pocsék elcsépelt és főleg egy olyan piacon ahol sok légitársaság problémákkal küzd. Vajon kik a pilóták?
  • Rodman6
    #26417
    Kirakhatnának webcamot állandóan a kidutóra jó lenne
  • Feketegyöngy747
    #26416
    Az airportal.hu-n online élőben nyomják az érkezést.
  • Rodman6
    #26415
    Lehet hogy már lepottyant valahol. Nincs jó előérzetem ezzel a légitársasággal kapcsolatban, főleg ha ilyen amibe más vetkőzik abba mi öltözünk gépekkel szaladgálnak majd. Kicsi is, zajos is, lassú is, környezetet is szennyezi. Tudom hogy egy gép minden porcikája cserélhető ezért 30 évet is kibírhatnak de ezek a gépek így se mondhatóak korszerűnek. Szebb lett volna az indulás új gépekkel mert ez csak erőlködés.
  • Feketegyöngy747
    #26414
    ÁÁ.. Csak meg érkezik. De az egy biztos a budapest airport honlapját nem lehet elérni, biztos annyian lógnak rajta, hogy láthassák online az érkezést, hogy össze omlott. vagy nem tudom ni fene.
  • Rodman6
    #26413
    Majd fél négy körül azt írták, mondjuk én a radaron sehol nem látok HA-SHA gépet csak Wizz-eket. Lehet olyan ócska gép hogy még radar jelet se küld :D
  • Feketegyöngy747
    #26412
    helló mindenkinek!! tudjátok mi van ma? A nagy nap, állítólag ma érkezik az első repülőnk Ferihegyre. Tud valaki valamit erről? megérkezett már? vagy majd valamikor estiórákban?
  • djfules
    #26411
    Nem igaz hogy ez a faszi mi mindent próbált már ki!!!!
  • Nesuten
    #26410
  • Nesuten
    #26409
    HA-TAB
  • spyy55
    #26408
    Kezdek begolyózni FSUIPC agyával be lehet programozni pl. egy Lwiper-t egy VRInsight-al? A cuccot szétkapnám, mert építkezni szeretnék. FSUIPCban nem találtam Lwipert és társait, stb... Vagy benne csak az FS alapok vannak?

    TERV
  • Lebok
    #26407
    Olyan problémám van, hogy a játék simán megy, semmi baj nincs, de amikor Flight Planner-t csinálok akkor betöltés után ugrál és pattog az összes repülő!? Mi a teendő?
    Másik hogy Saitek Pro Flight Yoke-om van, esetleg ez lenne a hiba?
    Válaszokat előre is köszönöm
  • Nesuten
    #26406
    És ti még mindig hisztek a mesékben


  • spyy55
    #26405
    Sajnos úgy sem sikerült... És már nem tudom mi a fene lehet. A REX ErrorLog mappájában ez van:

    "ERROR TRAPING FOR REAL ENVIRONMENT XTREME

    Class Location: FSX.CFG INFO
    Error: C:\Users\spyy55\AppData\Roaming\Microsoft\FSX"

    Tudna küldeni valaki egy olyan cfg-t, aminél működik a REX és nem kiabál? A többi apróságot a gépem szívveréséhez újra beállítom, csak a REX működjön. Ha az sem segít, akkor
  • JoopZzz
    #26404
    Nagyon szépen köszönöm a válaszod!Nekem az a gondom,hogy nagyon "új vagyok" nálatok,és nekem sem mindig van időm,gyakorolni,kísérletezni..:D Meg az az igazság,hogy olyan szépen úgy sem tudom,mint ahogy tapasztaltam,és úgy szeretném látni!Egyenlőre nem tudok mást csinálni, türelmesen várni,hátha..
  • metaxx
    #26403
    Hth, részemről, a sopronis ABC rohadt nehéz. Ott nem csak festegetni kell, mint a jó gyerek, de figyelni a színátmenetekre, a szöveg mintákra, az kurva macerás. Ahhoz kell egy idegállapot. Az MBZ annyira nem vészes, azt meg lehet festeni egy nap alatt. De én most sólymozok, sajna nincs rá időm. :D
  • JoopZzz
    #26402




  • spyy55
    #26401
    Fogalmam sincs, de mostanában biztos nem... Hamarosan megjönnek a cuccok és már készülgetek a cockpit előkészületeihez.
  • Papirzacsi
    #26400
    Meg, de mintha erről már lett volna szó, vagy az nem itt volt?
  • spyy55
    #26399
    A #26393 hozzászóláshoz kapcsolódóan ezt Fsuipc segítségével meg lehet oldani?

  • exTrem
    #26398
    Majd írhatsz egy review-t, hogy mennyire is jó a madárka
  • Feketegyöngy747
    #26397
    Á igen nem tudom valakinek van e valamilyen tapasztalata captain sim 767-el érdemes e meg vásárolni vagy inkább ne foglalkozzak vele? meg vásároltam tőlük egy pár éve a 757-t fs2004-en jól működött fsx-en már nem igazán így azzal egy kicsit befürdöttem nem szeretnék megint egy valag lóvét ki dobni a semmire. előre is köszönöm
  • Feketegyöngy747
    #26396
    Wááóó!!!! baker ez nagyonszép imádtam a737-es classicot fs2004-ben sokat repültem vele, még vilcotól vettem. Az jó volt csak egy gond volt vele, hogy a 3d cocpitja egy kicsit csúnyácska volt ezért is nem vettem meg fsx alá remélem amilyen szép, olyan szépen is fog repülni mint pl PMDG.
  • alert
    #26395
    Hoppá :)















  • JoopZzz
    #26394

    Sziasztok!Azt szeretném kérdezni,hogy valaki aki nagyon érti,elkészítené a repaintokat?Tibor Kókai,Zsolt Beleznay,Zoltán Mészáros?Sibwings:)Csak nem olyan nagy kérés.:D Még annyit szeretnék kérdezni,létezik-e valahol LHHO,LHKD scenery?Erőre is Nagyon köszönöm!

    an-2

    an-2/2
  • spyy55
    #26393
    Pro Flight 3 Lever Throttle-t FSUIPC segítségével lehet kalibrálni úgy, hogy pl. a jobb oldali kart a Flapsre használjam? Gondolok itt erre:
    Ha a kar 100%-on áll, akkor a flaps 0-án.
    100% - Flaps 0
    75% - Flaps 1
    50% - Flaps 5
    25% - Flaps 15
    0% - Flaps 35 (full)
    Lesz egy CH Flight Sim Yoke is, amiről a tetején lévő karokat kiszerelem és átteszem egy új előre elkészített plexibe (persze a karokat meghosszabbítva az ívek miatt), amire más funkciókat szeretnék állítani (pl.: Gear UP & DOWN, Reverse Throttle).
    A kérdésem csak az, hogy szerintetek FSUIPCal megvalósítható egy adott kar adott %-nál való állásánál egy KEY parancs?
  • Hypo #26392
    na gratula bár ssd max a betöltési időt csökkenti de akkor úgy latszik nálad meg fps-t is hozott:)
  • Dokitudor
    #26391
    Sziasztok!

    Talán az erős nyár mellett is be néznek ide a fórumozó társak. Eddig csak kérdeztem, de most talán egy apró dolgot én is tudok mondni. Nagyon erős config mellett is (mindig 2 monitort használva, ami -5fps) alig volt kieg-reptereken 15-20 fps. Persze majdnem minden maxon a VFR-miatt. 2-3 évig cfg és gép buhera. Mindenki ssd-t javasolt ezért Kingston 256 ssdnow 100 -ast tettem be. Már megalkudtam, hogy akkor van 25 és felette fps-em, amikor 5000 felett vagyok egyébként 15-20 között. Telepítettem sorba a kiegeket és mivel javasolt az ssd feléig csak pakolni, ezért gondoltam egy nagyot és teljes új telepítést végeztem egy nagyobb kingston 480 kc ssd-vel. Lás csodát csak a gyorsasági különbség miatt (amit a rendszer gondolom ki tud használni) megjött a hiányzó 10 fps. Most már öröm repülni. Több társam velem együtt csodálkozott az erős összeállítás melletti csekély fps-en mert csak a procira gondoltunk mindig (szerintem) de az I7 8-900 után már határ van. De ezek szerint az ilyen erős procik mellé nagyon fontos a 4-500-as írási-olvasási ssd. Az előző csak 180-220-as volt. Persze ez is verte a 2 raides raptor winchit. Most léghűtésen 3,41Ghz (alap beállítás) videokártya tuning nélkül. A furcsa az volt, hogy ha a procit 3,41-ről 4,00-re húztam, akkor sem változott nagyon (max 2-3 ) az fps. Az ssd csere ennyit hozott. Most majd a tuningot próbálom. Mindenkinek további kellemes nyarat kívánok.
  • vajdatomi96
    #26390
    Sziasztok!
    Valaki nem tud küldeni olyan arilines.cfg fájlt, amiben minden légitársaság benne van?
    Előre is köszi! :D
  • metaxx
    #26389
    Az erős gép relatív. FSX-nek az I5, és pláne az ATi VGA, könnyed reggeli fogás... vagy csak előétel. Sajnos az FSX-nek, lehetőleg I7 kell, és NVidia kártya. Azokból is, nem a 30E-es, hanem minumim 50 körül, és akkor már nem fog akadni.

    Amíg ez a konfiguráció van, addig csak minimális javulást érhetsz el, de ajánlom figyelmedbe a következő cikkeket, hátha pár FPS-el többet tudsz kipréselni belőle.

    http://fotelpilota.hu/tag/tipp-trukk-tuning-2/
  • Nesuten
    #26388
    FS11
  • Hont
    #26387
    Erre egy megoldás van!
    Türelmesen meg kell várni az LHSim LHBP v1.0 és az megoldja!
    Ez sajnos mindenkinél megjelenő probléma!
  • PLackó
    #26386
    Üdv!
    Az lenne a kérdésem, hogy ti milyen beállítások mellett használjátok a Mega Airport Budapest X-et?
    Erős gépem van, de magas beállításokon nagyon akadozik a reptér környékén. (10-15 FPS, I5 3470, 8Gb ram, HD6870)
    A DX 10 preview-et ki kellett kapcsolnom, mert a repülőfesések/textúrák meg szűntek létezni tőle. Erre van megoldás?
    Köszi!