33535
  • Hont
    #26506
    #26384
  • spyy55
    #26505
    Nem :) Ablak módban vagyok, csak teljes méretben a Win7 agya miatt gondolok itt az FSUIPC láthatósága miatt). Engem nem zavar alul a tálca és felül a kis FS menüsor.
    Az a baj, ha a menüből (Add-ons -->) megnyitom az FSUIPC-ot, akkor maga a cockpit elsötétül és csak az FSUIPC ablakot látom. Így viszont a linkelt videó alapján nem tudom kihasználni az FSUIPC "Create Mouse Macro" funkciót, mert nem jelenik meg a felső részben az a zöld sáv, ahol el kell nevezni egy adott gombhoz tartozó parancsot (még a leOKézások után sem). Pl.: azt szeretném elérni, hogy egy Addon gép valamelyik gombját (pl.: ablaktörlő, taxi light, Left Fuel Pump, stb...) a joystick bármely gombjához tudjam hozzárendelni. FSUIPC nekem még újdonság és tanulgatom, de a videó alapján nagyon jó kis funkciónak tűnik.
    Szóval a baj az, hogy nem tudom úgy megcsinálni, ahogy a videón van (mert fekete az FS?!)
  • ksgy
    #26504
    Hatha erdekel valaki komolyabban:

    Introduction to Aerodynamics
    Discover the basic fluid dynamic concepts behind aircraft analysis and design.
    https://www.edx.org/course/mit/16-101x/introduction-aerodynamics/890
  • misiw12
    #26503
    Sziasztok!Lenne egy kérdésem?Melyik Flight Simulatorba lehet a Malév kiegészítőt belerakni?És hogyan lehet belerakni?Nekem egy kiegészítő tetszett meg a játékhoz amely tartalmazza a magyar repteret és a Malév repülőket.És nem tudom melyik Flight Simulatorba lehet berakni és hogyan.Ebben kérném segítségeteket.Előre is köszönöm.
  • Hypo #26502
    Akkor lehet nem értettem a kérdést, szóval mi a pontos panasz?:) Ha full screen ben vagy fsx ben es alt ot lenyomod hogy a felso menu megjelenjen, ott modules es fsuipc és nem látod az ablakát??
  • spyy55
    #26501
    FS settingsben a "show cockpit ToolTips" és a "Display flying tips" is ki van kapcsolva. Az FSX.cfg pedig ITT VAN.
  • Hypo #26500
    fsx settingsben a tooltip be van kapcsolva meg a meesagek? fsx.cfg ben si lehet allitani
  • spyy55
    #26499
    Ebben a kérdésben tudna valaki segíteni? Néztem Pete fórumon is, de ott nincs megoldás. EZT szeretném elérni, de Fsuipc OKézása és a gomb megnyomása után sem bukkan elő a fenti zöld sáv.
  • Hypo #26498
    PMDG 777 first review
  • Hypo #26497
    Na megjelent végre
    http://en.shop.aerosoft.com/eshop.php?action=article_detail&s_supplier_aid=12720&s_design=DEFAULT&shopfilter_category=Flight+Simulation&s_language=english
  • JoopZzz
    #26496

    Nagyon fasza!Ki is teszem háttérnek..
  • almostatys
    #26495
    Sziasztok!

    Van valami különbség a 777-200 LR és a 777-200 ER között külsőre?
  • spyy55
    #26494
    Win7 64b-en hogy lehet előcsalogatni FSUIPC ablaka mögé az FS képét? Ablak módban sem látni semmit, csak feketeséget míg FSUIPC ablaka fut :(
  • gfarkas
    #26493
    Jut eszembe laktam Tökölön albérletben 2 évig, az sincs messze tőletek, meg egy gépátvétel alkalmából Lacházán a reptéren is mert a PG-nek valami nyűgje volt és ott repülték be a nagyjavított gépünket.
  • gfarkas
    #26492
    Azért Pápa nincs a világ végén, reptér is van, keró is van, ménkű nagy repülők is vannak, időnként Grippenek, sőt 737, Erbusz, ERJ meg az amik ilyen- olyan jet és kétmotoros ventillátorosai is megjelennek, csak nekem nincs már belépőm.....
    Egyébként Bugyiból volt surranótársam annó Szolnokon 1977-ben a háromhónapos szakszer kiképzésen. Nagydarab magas srác volt, a század egyik kedvence lett. A neve már sajnos nem ugrik be (valamilyen Laci rémlik de ennyi idő után már megkopott a hajam alja, én már csak felejtek), a Bábel főtörzs volt a szakaszparancsnokunk.
    Ha annyi Ft-om lenne ahány kilométert megtettem Pápa-Szolnok között (600 km egy forduló és akkor még nem voltak ótópályák) nem lenne anyagi gondom. Ahány továbbképzés, tanfolyam, sokszor 8-10 hetesek (lds.: Netovább és a faluban a Kőporos meg a tiszit klub), az akkori autóim maguktól elmentek volna. Rég volt, szép volt.
  • Hypo #26491
  • Clidey
    #26490
    Ha nem laknál olyan iszonyat messze... :(((((
  • Clidey
    #26489
    Jaja, ez a Dark&Rainy Reality textúracsomag, de lehet váltogatni! Hétvégére felinstallom a Sun&Fun textúrapakkot! :DDDD
  • Clidey
    #26488
    Jaja, jó volt! Egy haver a PremiAirtól jött ki utasreptetni, és megismertem a hangját a frekin mikor gurult ki a végrehajtóra...a többi már adta magát... :)
    Na ja, eső az volt, meg felhőalap, nem is mertem már iskolakörről elkolbászolni, mert néha már magam elé se láttam... :D
    (A kötelékezős képek még korábban, jobb időben készültek)


    Nohát, van hypo...izé...hype :D a Sólyom körül...azért én még drukkolok nekik, annak ellenére hogy a média folyamatosan dobálja őket fossal... :))) Már csak azért is mert ennyi kritika és negatívum ellenére kiváncsi vagyok mit tudnak a dologból kihozni...most kellene elmenni egy fogadóirodába fogadni hogy hány évig bírják majd 1-2-5-10-20? :))))
  • polluxware
    #26487
    ne huncutkodjá!!!, mert valaki lejelenti
  • gfarkas
    #26486
    Gratula, miért nem én , én már csak a jutubon látok ilyet, mert ha nem, akkor EC-ről, azt meg nem szeretném.....
  • Hont
    #26485
    Tetszik ez a kiegészítő, csak nekem egy kicsit "túl valósághű" szerű...
    Nem látszanak a narancs ligetek, sehol egyetlen virágzó gazdasági terület.Sehol egyetlen békemenet.
    Sőt, boldog magyarokat se látni!
    Vagy ez nyugat?
    Egyébként én is gratulálok! Remélem néha kicsit gondoltál Ránk ...
  • Hypo #26484
    :)))) Tegnap lattam fb-n Maestro, jo kis kötelékezés lehetett. Kicsi eső, ahogy kell vfr minimumon :)) GRAT!!!

    Ja ez meg egy érdekes cikk plane a gép festese:)))
    http://index.hu/kulfold/2013/08/28/nehezen_indult_a_tadzsik_solyom/
  • Clidey
    #26483
    Hát én még nem találtam csűrőtrimmet egy Kesznán se...mármint ami kabinból állítható. :)

    Viszont az OrbX kiadta a Full Reality Packot, láttátok már? Itt van pár screenshot:









    :D
  • polluxware
    #26482
    persze, 172N,R
  • Clidey
    #26481
    Mármint a 172-esen?
  • polluxware
    #26480
    ezeken a csesznákon van éééleron trimm? csak azért kérdem mert katana-n is ezek hiánya kergetett az őrületbe..
  • Hypo #26479
    MAESTRO pont ezt akartam irni:)))))) az autentikus flaps kapcsolo hang.....lol:)))))
  • Clidey
    #26478
    ...avagy hogyan csináljunk a Kesznából bonyolult(nak tűnő) repülőeszközt... :)))
    Nem használok akuszimet de erre azért kiváncsi leszek...mármint a FD-jére...meg fogom nézni!
  • Hypo #26477
    Cuki, de azért a dumája a csávónak kicsit HYPE:))) főleg amikor a belső kárpitról beszél LOL:))))
    de amugy szép meg minden.
  • N3suten
    #26476
  • polluxware
    #26475
  • Swy00
    #26474
    jó estét mindnekinek! feltettem a shade nevű programot és azóta nincs progressive taxi meg nem írja ki a kapcsolokra mutatva h mi micsoda. erről a hibáról hallott vki már? van ötletetek?
  • Tessitore22
    #26473
    Sziasztok! Valaki tudna segíteni h miért nem indul az "FPS Limiter"-es ".bat" fájlal az FSX. Próbáltam D8, D9 illetve OGL-lel is. Javat most frissítettem de így is összeomlik. Hibaüzenet: " Az alkalmazás nem tudott megfelelően elindulni (0xc0000005)..." köszi:)
  • almostatys
    #26472
    Csak nem!?

    Welcome to PMDG-777 Release Week!
  • Hont
    #26471
    Nem, félre értettél, ill félre érthető voltam...
    Tényleg jól néz ki!
    Az iFLY szélvédő kerete valamint a lapátok szinte simán kimerítik a baromi randa kifejezést, de a gép többi tulajdonsága még így is ellensúlyozza...
  • N3suten
    #26470
    na erről ennyit ?


    Panel by; Fraser Mckay (freeware) (Photoreal edit by Edward Cox not available)
  • N3suten
    #26469
    Iszonyat jó !!!
  • almostatys
    #26468
    Miért,szerinted szarul néz ki? Ha értenék hozzá,hogy hogyan kell ilyen merge-t csinálni,már én is lecseréltem volna pár gépnek. A Level-D 767 cockpit-al kezdeném.
  • Hont
    #26467
    Na most aztán el lehet gondolkodni...
    Vannak még csodák?