Flight Simulator X

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Hont
#24799
Igen, pl azt!
Nem vagyok se programozó, se pc. kockafej...😞
Mondhatni, hogy hülyevagyokhozzámintlóahátúszáshoz!
Sokszor örülök, ha egy-egy új ficcsör mûködik és boldog vagyok, mikor akadozás mentesen sikerül végig repülnöm egy utat az iFLY-al!
Persze én is kipróbáltam az FSX-t, de amikor itt a profik neki állnak egy egy optimalizációt kitárgyalni, csak lesek mint küszaszem a monetáris politikára...
Arról nem is beszélve, hogy én szinte 80% ban csak IFR-t repülök, arra meg a profik is az FS)-t használják!
Bár meg kell jegyeznem a megalomániám is sokban hozzá járul ahhoz, hogy nem használok FSx-t! Nem vagyok hajlandó a kompromisszumokra!
Ezért marad az FS9, de nem tûrõm a megalkuvást! Mennie kell full-fullon, éjjel nappal, felhõbe,zivatarba!

#24798
<#mf2><#wave><#vigyor5>
polluxware
#24798

#24797
Szép jó napot kívánok! Nekem is most jött el az idõ,hogy építek egy erõmûvet FSX-nek! /"vén fejemre"/.
Nagyon rég használom az FS9-et,fõleg"nagyvasakkal" repülök és az évek alatt a ti segítségetekkel remekül
sikerült optimalizálni! Most viszont elkeseredtem egy kicsit.
A cseszegetés alatt a "cfg"-file buherálását érted? Nagyon érdekelne a véleményed ezzel kapcsolatban mert lehet,hogy átgondolom a lépésemet! Köszönettel.
Hont
#24796
Ha repülni akarsz, akkor maradsz az FS9 nél, ha kínlódni, akkor FSX! <#eplus2>
Bár most sokan meg fognak dobálni...<#idiota>
A FSX szerintem macerás! Nagyon sokat kell cseszegetni, hogy pl számomra elfogadható legyen és nem ad annyi pluszt, hogy megérné!
Egyébként szerintem ugyan azok az alap kiegek, mint FS9 hez.
Bár lehet hogy az FSX topik lakók megcáfolnak!
<#fogmosas><#fogmosas><#fogmosas>
#24795
sziasztok! most kezdem bontogatni szárnyaimat a virtuális repülés világában és egy barátom tanácsára az fs2004-el kezdtem el a játékot, azonban, úgy vélem, hogy rendelkezésre áll, olyan technika, amivel talán élvezhetõ minõségben futna az fsx is.

szerintetek melyik a jobb? vagy teljesen szubjektív a dolog?

illetve mi az a konfIg, amivel elfogadhatóan fut? vagy, olyan nincs? 😄

és itt is felteszem azt a kérdésem, amit az fs 2004 topikban, mik azok a kiegek, amiket érdemes beszerezni a játékélmény javítása miatt?

köszönöm elõre is. 😉

#24794
L-1011 Captain
http://www.captainsim.com/
polluxware
#24793

polluxware
#24792
jaj

Nesu
#24791
ON :

Repülök ,hogy Éljek Élek ,hogy Repüljek ! Akkor örökre ... !Ólmot minden vörösbe ,had legyenek jó nehezek !!! [img]http://wotlabs.net/sig_dark/eu/nesuten/signature.png[/img]

Nesu
#24790
OFF
Everything is all right.
Just keep watching TV.



Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Repülök ,hogy Éljek Élek ,hogy Repüljek ! Akkor örökre ... !Ólmot minden vörösbe ,had legyenek jó nehezek !!! [img]http://wotlabs.net/sig_dark/eu/nesuten/signature.png[/img]

Nesu
#24789
persze persze ,a hosszan tartó tél meg véletlen
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
csak azért nem említem az amúgy is annyira gyûlölt Arábusokat ,mert õk nem kérdeznek õk megtanulnak maguktól azaz amilyen hülyének néznek ki ,mint a moszad terroristák a,kik folyton bizonyítják ,hogy hülyék ...
legfeljebb csak nektek vannak ,ismeret zavaraitok és egyébként is csak tv -ben látatok nyalókát

Repülök ,hogy Éljek Élek ,hogy Repüljek ! Akkor örökre ... !Ólmot minden vörösbe ,had legyenek jó nehezek !!! [img]http://wotlabs.net/sig_dark/eu/nesuten/signature.png[/img]

#24788
<#nevetes1>
polluxware
#24787
én például szeretem az epret..

#24786
Minden esetre jót kacagtam! Mert más az ásás,ha más ás!
polluxware
#24785

polluxware
#24784
+ jöhet ám😉

a múltkori foci topityban eltöltött "éltetõ" posztolások miatt kicsitt megcsappant a repim😉

#24783
<#eljen>
polluxware
#24782
Fsuipc4

WideFS--> az csak arra kell ,ha nótórius barkács, és többgép összekrákogó gondolataid támadnak

polluxware
#24781
ha fizetõs, akkor gondlom talán... feltehetõleg a legfrissebb ((amit kapnál... pölö)

amúúúúúúúúúúúúgy meg, ha nem az ami ami, akkor azaz amit

hogyismondjam...

szóval nehezebb kérdést, esetleg Vágó Úr😉

polluxware
#24780
mivel én nem akarok összetûzésbe kerülni senkivel (mondjuk meg õszintén ritkán sikerül)

.. szóval az utóbbit én nem kommentálom... ,csak próbáltam rávilágítani egy általam szemkibökõ ellentmondásra...

antgecc
#24779
Köszi a segítséget. Középfokon megy az angol, így remélem nem lesz gond.

Egyébként ja. Gyenge poén is volt az embertõl, ráadásul lövése sincs, hogy mirõl beszél. Fingja sincs, mi a Moszad. Így különösen szánalmas 😊

No matter where we go or how old we grow, our bodies are the temples hosting our minds and souls. That\'s why we have to take care of our \'temples\', in order to keep our minds and souls healthy.

#24778
Nagyon köszönöm! Leesett!!<#lookaround>
Megkérdezném még az Fsupci-al kapcsolatban,hogy melyik verzió lenne a megfelelõ?
polluxware
#24777
nálam spec 80gigás partíción rajta van az OP, meg az fsx az abszolút fontos gépekkel kiegekkel....

szóóóval...

do the math😉

#24776
Jó estét mindenkinek! Egy 256-os SSD és egy 1TB-os sima vinyóm van.Mit tanácsolnátok,hogy osszam meg köztük az FSX-et és a kiegészitöket /repterek,repülõk,REX,Opusfsx,accufeelv2,/. Sokszor leírtátok már,de valahogy nem találom. Csak az FSX futna a gépemen! Köszi a segítséget!
polluxware
#24775
hi,

fsx-ben van beépített Flight Training

ha alapfokon se megy az english akkor inkább ne kínozd magad vele (ez baráti tanács)

polluxware
#24774
itt valmi képzavar van öregem..

te sztem a másikokra gondoltál (tudod akik pénzelik a szebbiket)

alkaloidákok vagy mifene

Nesu
#24773
Black Box Simulation
Minor Patch V0.70
itt

Repülök ,hogy Éljek Élek ,hogy Repüljek ! Akkor örökre ... !Ólmot minden vörösbe ,had legyenek jó nehezek !!! [img]http://wotlabs.net/sig_dark/eu/nesuten/signature.png[/img]

antgecc
#24772
Leesett. <#szomoru2>

No matter where we go or how old we grow, our bodies are the temples hosting our minds and souls. That\'s why we have to take care of our \'temples\', in order to keep our minds and souls healthy.

Nesu
#24771
én nem képzek moszadot <#eplus2>

Repülök ,hogy Éljek Élek ,hogy Repüljek ! Akkor örökre ... !Ólmot minden vörösbe ,had legyenek jó nehezek !!! [img]http://wotlabs.net/sig_dark/eu/nesuten/signature.png[/img]

antgecc
#24770
Hogy mi? <#fejvakaras>

No matter where we go or how old we grow, our bodies are the temples hosting our minds and souls. That\'s why we have to take care of our \'temples\', in order to keep our minds and souls healthy.

Nesu
#24769


<#wave>
a Towerben ? <#nevetes1>

Repülök ,hogy Éljek Élek ,hogy Repüljek ! Akkor örökre ... !Ólmot minden vörösbe ,had legyenek jó nehezek !!! [img]http://wotlabs.net/sig_dark/eu/nesuten/signature.png[/img]

antgecc
#24768
Üdv!

Segítségeteket szeretném kérni. Kitaláltam, hogy meg szeretnék tanulni repülni. Elsõ körben kis gépekkel, aztán ki tudja hol lesz a vége. A gondom az, hogy közöm nincs a repüléshez, semmit nem tudok, abszolút nulláról kezdenék. Az volna a kérdésem, hogy ez a program alkalmas-e arra, hogy megtanítson erre? Arra volna szükségem, hogy valóban megértsem a gép mûködését, hogy mit miért kapcsolok fel-le. Néztem pár tutorial videót youtube-on, de csak annyit mondanak általában, hogy ezt, meg azt kapcsold ki-be, stb... De ez kevés ahhoz, hogy valójában megtanuljam a repülést.

No matter where we go or how old we grow, our bodies are the temples hosting our minds and souls. That\'s why we have to take care of our \'temples\', in order to keep our minds and souls healthy.

#24767
Az opusnál még nem tapasztaltam durva turbulenciát, az meg ami van annyi kell. Pedig kifejezetten ilyen környezetben szeretek repülni. Esetleg fsuipc-ben nincs beállítva?
#24766
Szerinted😊
polluxware
#24765
turbolensziéé? méjbíí😊

#24764
De az A2AFeel nincs is fent. Vagyis MÁR nincs fent,mert pár hete még fent volt,de leszedtem.
polluxware
#24763
az csak hang

#24762
Szerintem nem az cibálja, hanem az a2afeel.
#24761
Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni az OpusFSX-el kapcsolatban!
Ki lehet a progiban valahol kapcsolni a felhõturbulenciát? Eléggé cibálja a gépet amikor belemegyek a felhõkbe és azt nagyon nem szeretem. Köszi elõre is a segítséget!
#24760
Jah, meg kellene kérni az lhszimeseket, hogy rakják be oda a parkba, amint épp festegeti az egyik gépet.😊
Hypo
#24759
Ha szobor kell abban tudok segiteni😊)))

Clidey
#24758
Bugzik a fórummotor...volt egy ilyen is: <#eljen><#worship>

Életem a tuning: monitor 24''@26,5''; vinyó 7200rpm@9546rpm; ház: 6 hely@7,4 hely; bill 101@142 gomb, egérr?l meg a többir?l már nem is beszélek...

Clidey
#24757
<#taps><#wave>

Életem a tuning: monitor 24''@26,5''; vinyó 7200rpm@9546rpm; ház: 6 hely@7,4 hely; bill 101@142 gomb, egérr?l meg a többir?l már nem is beszélek...

m814
#24756
Lassan már járna is! 😊

LHSimulations web http://www.lhsimulations.com LHSimulations Facebook:https://www.facebook.com/LHSimulations

Hypo
#24755
kap egy parkot?😊))))

m814
#24754
Ezzel a képpel már egy ideje adósok voltunk Clidey mesternek!



<#worship>

LHSimulations web http://www.lhsimulations.com LHSimulations Facebook:https://www.facebook.com/LHSimulations

Clidey
#24753
SibWings Antonov-2 friss infók fézbukró':
Guys..and several girls 😉 We know you are waiting news from us, speciously about Colt's cockpit. Let me to torment you bit more and describe it a bit without pictures. So:
It contains around 131 000 polys (BirdDog's has 76 500).
Textured with twice more pixels (comparing with BD again) Inspite of this FPS are very good enought.
All gauges done with 3D parts.
Shadows from needles are animated separately, not just link into, so you got nice feeling of volume.
Most knobs has shadow which is moving with it.
Panel surface contains bump-map.
Gauge glass has reflection and fingertips which are visible just on specific sun angle.
Nights light - of course!
Most moving parts are sounding when moves.
If you use DX10 you'll have dynamic shadows inside the cockpit, so unusial for FSX 😊
...Probably miss something, I'll be glad to answer any your question about interior, until to show it later this week.

Életem a tuning: monitor 24''@26,5''; vinyó 7200rpm@9546rpm; ház: 6 hely@7,4 hely; bill 101@142 gomb, egérr?l meg a többir?l már nem is beszélek...

Hypo
#24752
😊 jaja az sose árt skyvector.com

#24751
Akár. A Wilgában még olyan SHIFT+5 térkép sincs, mint az A2A Cub-ban. Azt szoktam, hogy a tableten magam mellé teszem Tongass Fjords térképeit. :-) Vagy megyek az orosz festésû géppel, abban van ADF, de a térképek ilyenkor is jól jönnek.

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

Hypo
#24750
😊 akkor marad a jó öreg SZEMMEL😊))