33535
  • Hypo #26546
    :)) na azokat warezolhatod azok ugy is csak skinek:)))

  • N3suten
    #26545
    rajta vagyok ,de most húzták ki az árát a zsebemből !!!
    különben pedig meg még örültem ,hogy nem vettem meg a Carenyádó féle vackot !!!
  • Hypo #26544
    gyujtsetek kicsit aztan tessek megvenni megérddemlik!
  • N3suten
    #26543
    Az öbölben már kapható a Trainer !
    és már akciós az ára
  • Hypo #26542
    jó kis cucc, egyszerű masina sok mellék dolog. Mondjuk én nem vagyok az a nagy gyertya cserélgetős. :) A Dev videoban a 2. részben amikor felszáll, hangok is jók, de a jobbra balra libegés azért az fsx:)
  • Papirzacsi
    #26541
    Én a 90-nek is km/h-ban, de a szimulátor az más világ. :)
  • Hypo #26540
    én örülök annak a 100 nak ha fent lehetek.
  • polluxware
    #26539
    minden új A2a gépet vár az ember.... aztán persze a 100csomós utazó sebesség.....

    DE LEHET CHAMPION gyertyát tenni bele!!!!! meg olajat cserélni... :))))
  • Papirzacsi
    #26538
    Vártam vártam, de őszintén nem hoz úgy lázba, mint a P51. :-D Kicsit lassú.
  • polluxware
    #26537


  • polluxware
    #26536
    50dodó
  • polluxware
    #26535
    Kiadták!!

    úgyhogy, megvenni, megnézni, tovább adni!
  • polluxware
    #26534
  • Hypo #26533
    A2A C172 Manual
    http://www.a2asimulations.com/downloads/manuals/A2A_C172_Pilot%27s_Manual.zip
  • N3suten
    #26532
    de szar ,akkor ne menjek meccsre ???
  • Hypo #26531
    :)
  • sanyicks
    #26530
    köszi, magamtól nem jöttem volna rá mert az hogy sensitivity teljesen mást kéne hogy jelentsen, de a sensitivity az. Úgy néz ki az érzékenységet az FSX fejlesztői elintézték azzal hogy a mozdulási tartományokat változtatják-
  • Hypo #26529
    A joy beállításánál FSX ben nézd meg az advanced nél hogy azon az axison mekkora a deadzone. Vedd le sensitiviyt meg nyomd fel
  • sanyicks
    #26528
    Ez a nyomott FSX miért csak 50%-ig engedi le a tolóerőt az X52-m tolóerőkarjának minimum állásakor? A maximum állás 100%, a minimum meg 50%, persze csak az FSX, más játékokban normálisan működik. Indításkor minimumon van a joy tolóerőkarja.
  • m814
    #26527
  • gfarkas
    #26526
    Az adatlapodon szerepel, ott nem hordják hanem lakják.

    Sajnos a rossz szívem miatt autózni se nagyon szeretek, max itt a városban, a repülés meg már csak a fantasztikum világa, az utolsó két légjárásom Pápa-Balatonfüred viszonylat volt EC-vel, jó volt az égett keró szagát újra érezni, de nem nagyon tudtam élvezni az utat.
  • Hypo #26525
    Jogos, ott a pont!
  • Clidey
    #26524
    A film is jó. Igaz picit kiszámítható és sablonos, de el lehet rajta szórakozni! :))) Pláne ha elkezded beazonosítani a tipusokat! :)))
  • Clidey
    #26523
    Psssszt!!
  • Clidey
    #26522
    Nem Bugyiban lakom, csak hordom! :))))
    Úgy értettem ha kicsit közelebb laknál könnyebb lenne egy kis reppenést megszervezni... Bár...Hypo is itt lakik a "közelben" mégsem sikerült még nemhogy repülést, de egy találkozót sem végrehajtani... :((((
  • almostatys
    #26521
    Komolyan mondom,hogy most már tényleg lottóznom kellene,ugyanis szinte 200%-ig biztos voltam benne,hogy nem fog megjelenni ezen a héten!

    PMDG 777 RELEASE DELAYED
  • Hypo #26520
    :) Szuper haladunk csak meg lesz a végén:)
  • spyy55
    #26519
    NA: az FS még mindig nem látszik, de az FSUIPC "Create Mouse Macro" funkció zöld sávja már előjön :) Nekilátok a próbálkozásnak és meglátjuk. Bár nem értem mi köze lehet a "Pause on Task Switch"-nek. NAGYON KÖSZÖNÖM az eddigi segítséged!!!
  • Hypo #26518
    latszik az fs. A Pause on Task Switch az be van kapcsolva?
  • spyy55
    #26517
    Sajnos ez sem jött be :( Aero kikapcs, de semmi. Neked FSUIPC megnyitásánál látszik az FS vagy feketeség van mögötte?
  • Hypo #26516
    ja jobb eger gomb es ott tudod allitani a kompatibility modokat w95 től kezdve Vistán át.
    Pár programnal muszaj igy kevesebb akellemetlenseg
  • spyy55
    #26515
    Mit értesz azon, hogy "kompatibility módban futtatod"? Az FSX-et? (Aero-ra most nem emlékszem hogy áll Win7-ben, de otthon meglesem)
  • Hypo #26514
    ez legalább cuki:)))

  • N3suten
    #26513
    akkor ki készít C172 Festéseket ???
  • almostatys
    #26512
    Ok,gondolom,hogy photoshop,de olyan hihetőnek tűnik az a kép. :-)
  • N3suten
    #26511
    A2A Accu-Sim C172 Trainer Development Video Part 2 of 3

  • Hypo #26510
    csinalok en ilyen screent neked mi legyen ráirva Maestro a PMDG nel melozik? :))
  • almostatys
    #26509
    Sziasztok!

    Hogy létezik,hogy valaki már talált ilyet, miközben még meg sem jelent? :-)

    PMDG 777

  • Hypo #26508
    értem, mondjujk én mindig full screenben használom, figyu aero ki van kapcsolva? az ablak kezelést szokta meg trukkoznia windows desktop beallitasai az egy ablakban nyitas, a drageles kozben az ablak kirajzolasa..stb ezeket se fs9 se fsx nem szereti valamiert, mondjuk en eleve kompatibility modban futtatom azota nicnsenek ezek az ablak problemak meg alt problémák, bar igy is neha egy jobb kliktol kicsit belassul az ablakvaltas.

  • Hont
    #26507
    Bocs, mellé nyúltam...
    #26385