33535
  • m814
    #26586
  • L Viper #26585
    Ez milyen verzió? (Virágbóti?)
    Nem fog pár hónap múlva hőbörizni, hogy fizessem elő még pár hónapig?
  • Miklós24
    #26584
    itt van a fs live traffic akinek kell töltse le
    http://data.hu/get/6911571/ANFS301Setup.exe
  • N3suten
    #26583
    Na most akkor ,mikor jelenik meg az LHBP_X ????
  • N3suten
    #26582
    FSX ORBX FTX Global V1.1 UPDATE WARNING Regkeys
    FTX Global v1.10 update. It will delete your entire ORBX folder if it detects it's not a legal version.
  • perko
    #26581
    Használta már valaki ezt a programot?

    FSPS - FSX BOOSTER 2013

    Esetleg vélemény?
    Annyit olvastam róla hogy nem csinál csodát, de talán meg lehet vele spórolni a cfg fájl buherálását?
  • djfules
    #26580
    ahhh... Müködik tisztára bepánikoltam már... ha valaki egyszer hasonlóba ütközik: a probléma okozója az OCGURU nevezetű program összeveszett az FSX renderelő motorjával ezért volt ez a jelenség itt találtam rá megoldást (3 napig tartott...): http://www.flightsim.com/vbfs/showthread.php?267117-FSX-problem

    Azért köszi!
  • djfules
    #26579
    3x telepítettem újra eredeti a szoftver és most raktam fel sp1 akkor is csinálta most az accelarationt szerintem akkor is fogja de.. ebben a pillanatban találtam ezt a videót hátha találok megoldást ugyan ez a problémám!

    http://www.youtube.com/watch?v=Os7G7fpRyFc
  • N3suten
    #26578
    Egy javítás futtatása a cd -ről ?
  • djfules
    #26577
    Srácok a #26550 számó hozzászolásomban lévő probléma még mindig fent áll teljesen tanácstalan vagyok használhatatlan az FSX! Újratelepítettem semmi addon és úgy is villognak pattognak a gépek nem olyan mintha nem müködne az fsx alap repülési modellje ez hogy lehet??? Mit kell ellenörizzek mit kell felrakni nem vga driver az biztos mert az fps 30-60.... valamit kezdeni kéne ezzel de kifogytam 2 napja googlizok.... :-(
  • polluxware
    #26576
    bocsánat, tüzetesebben is ránézek
  • Tompoxxx
    #26575
    DDS-t Photoshoppal is lehet szerkeszteni...(legalábbis CS5-tel biztosan, mert azzal csináltam ifly texturát fsx-hez fs2004-esből.)
  • m814
    #26574
    Gondoltam hogy ha már ott jársz picit szétnézel ,ugyanitt találod a ConvX és a dxtbmp progikat is ezeket használva már sima ügy az átméretezés vagy akár a csoportos mippelés ,konvertálás.Illetve amit még tudni kell a DDS és BMP között flippelni is kell a textúrát ezért van a fordított gondod.
  • polluxware
    #26573
    dds-t nem hiszem hogy kezel, azért köszi;)
  • m814
    #26572
    Ezzel próbáld. :Convim
  • polluxware
    #26571
    PaintShop Istenek, segítsetek!!!

    kérdés:

    Adott egy 2048x2048as DXT5ös textúra... Ezt szeretném én a felére 1024x1024-re redukálni és natúr bmp formátumban elmenteni. Volt két próbálkozásom aminél az egyik esetben csak fekete gauk fogadtak, a másikban pedig valmi zavaros fordított katyvasz volt az üvegek mögött. Windózban maga kép amit kreáltam beolvasható, és ugyanúgy 24bit no alpha-s bmp mint az éjszakai gauk (eredeti texek)

    van valmi metódus erre? én duplicate layer -> majd "flatten image" opsönökkel mentettem el

    adobe photoshop7-el kreáltam...
  • bur07
    #26570
    Köszönettel veszem a hozzá szólást. De mint írtam az fsxhez kéne. A festések többsége csak fs2004 hez van. Ami nekem kéne az HA-LKB és LKE. Festést próbálok, de nem vogyok hozzá türelmes.
  • Hypo #26569
    :)
  • N3suten
    #26568
    FS2Crew
    Future FS2Crew 777 Drivers,

    Just thought I'd let you all know...

    FS2Crew 777 is now 'officially' endorsed by PMDG.

    Robert Randazzo and his team like us so much they bestowed this special honor on us

    It's like being knighted by the Queen

    Our official tagline which we can use in all 777 literature is:

    "The Official PMDG Endorsed Flight Crew Expansion for the 777"




  • N3suten
    #26567
    És €70,54 EUR -ba fáj
  • Hypo #26566
    A Jó hír, hogy az eddigi felhasználók szerint géptől függően 10%-20% al jobban teljesit a 777 mint az NGX.
    Akinek NGX nyekegett az megprobalhatja ezt lehet jobb eredményt ér el, sajnos véleményem szerint PMDG profi de már rég túlhaladták az FSX optimális lehetőségeit. Nem a gépükel van a gond egyszerűen vagy ez vagy egy szep scenery de amint elfogy a VAS ( nem a virualis memoria ez más) 4bit OS + 32bit app(FSX) = up to 4GB VAS

    És egy egy Orbx scenery egy szep hd livery és mondjuk egy fullos rex és már el is fogytál.
    Kicsit úgy érzem mintha FSX egy autó lenne és PMDG gyors motorokat gyártana az autóba ami tők jó csak se a futómű se a fékek nem képesek a nagy motorteljesitmennyel mit kezdeni.

    De azért csak bátran:)
  • Hypo #26565
  • Hont
    #26564
  • gfarkas
    #26563
    Malév és és a Travel.
  • Clidey
    #26562
    Avsim.com? Flightsim.com? Flight1 library? GOOOOGLE?!?!?
  • bur07
    #26561
    Valaki? Festés ügyben? Köszönettel.
  • metaxx
    #26560
    Nézz körül nálam, a tipp-trükk-tuning részlegben. Ott találsz bőven optimalizálási tanácsot.
  • polluxware
    #26559
    fúú de jó kép megy háttérnek
  • [HUN]FaTaL
    #26558
    Rengeteg leírás van a neten, állítgass a grafikán a részletes beállításoknál.

    Az Acc packkal pedig feltoltad a service packeket is.
  • NagyiBMX
    #26557
    Srácok segítsetek légyszi! Valamit biztos én rontok el, az egész játék grafikája olyan mintha 640x480-ban játszanám, ráadásul pixeles az egész és akad mint az állat, olyan 10 fps körül lehet a max. Nagyon idegesítő, pedig a gépem elvileg megvan hozzá. Azt mondják, hogy processzor kell leginkább a játéknak, hát nekem van egy AMD FX4100 Black Edition, de nem hinném, hogy ez ne tudná elvinni. Néztem itt fent a banner alatti optimalizálás linket, de az az oldal meghalt vagy nem tudom. Service packot még nem raktam rá, az lehet, hogy segítene? Amit felraktam rá az az Accelration kiegészítő, hogy rátegyem az Airbus gépeket az FSX-re. Tudom, hogy nagy fába vágtam a fejszém billentyűzet+egér kombóval, de kiváncsi vagyok, hogy a cockpitek és a gépek, hogy néznek ki, talán még be is ruháznék valami joystickra, de így...
  • almostatys
    #26556
    Megjelent!!!!! A szerverük már össze is omlott! :-)

    PMDG 777 RELEASED
  • Papirzacsi
    #26555
    Én is megrepültem vele a magam próbakörét. Aranyos szép cuki meg minden, de virtuálisan nem leszünk jó barátok. Maradok a musztángnál, fsben abban több fantáziát látok, ez már túl modern, és szinte semmit sem kell gépészkedni. :) De azért dugózni jó vele. :)


    linkecske a képecskéhez.
  • polluxware
    #26554
    Hááááááááááááááát, hogyismondjam...

    szóval szép, meg minden de......

    annó amikor a J3 piper Cub-ot láttam készülőben, akkor levoltam nyűgözve attl hogy kézzel lehet berántani a technikát:) meg olaj feltöltés egyebek

    A Mustang után valhogy ez a gép (c172) nem mint típus, hanem mint kreáció kicsit olyan vékonykás......

    fogok vele repülni meg minden, de alapvetően az AS Katana4x még most is jobban tetszik (külső inszpeksön, kabin kinézet, fps)

    a mélyebb gondjaim vele:
    -ugyanazok a k.szottttt fék nyikorgás hangok mint a B17 accusim-ben
    -sok motor alzörej is totál másolva van AZÓTA!!
    -ez a külső inszpeksön meg a Marcel Felde féle verzióban 100x jobb....

    tuti lesz hozzá peccs még bőven

    igaz, ami igaz annó a B-17 accusim-et is csak akkor vettem újra elő amikor már a 2. peccs jött ki hozzá

    én így érzem.....




  • bur07
    #26553
    Az lenne a kérdésem hogy iflyhoz hol találok festést. Malév festés és travel festés kéne. Esetleg fs9ről fsxre át lehet konvertálni? Nem igazán találok hozzá semmit. Pmdg ma kidobtam. Köszönettel.
  • Hypo #26552
    kicsit lag feszt :)) de érdekes
  • NagyiBMX
    #26551
    PMDG777 live stream!
  • djfules
    #26550
    Helló pár hónapig nem volt FSX a gépen de most újjra felraktam de még sosem látott probélma ütötte fel a fejét... Telepítés: FSX+Accelertion, OrbX global, Sibwing an2, aerosoft twin other E, Just flight Tristar, FSUIPC Accu-feel aszem ennyi... A Probléma, hogy villog az összes gép és rángatózik a kerekek a talajba söppednek, nem értem, valami ötlet?
  • N3suten
    #26549
    egyébként megéri !!!
  • polluxware
    #26548
    bazz .. az életben nem szedi le:))) 8seederre jut 488 letöltő:))
  • polluxware
    #26547
    te már megvetted?