33535
  • perko
    #26946
    15 éves szerződést kötöttek 2010-ben a Budapest Airport-al.
    Kkor még nem tudták mi vár rájuk.
  • exTrem
    #26945
    Sziasztok, nektek működik mostanában az LHBP app ? Nem sikerült működésre bírni egy médiaplayerrel sem.
  • polluxware
    #26944
    azt nem tudom... sztem az marad

    (vagy ki tudja..?)
  • Hypo #26943
    és a lufthansa technic?
  • polluxware
    #26942
    ki tudhassa azt... bár nem hiszem ,hogy Bécs olcsóbb lenne.... max arra tudok gondolni, hogy malév megszünésével, és a botladozó sólyom után, úgy gondolták nem érdemes itt maradni tovább

    nem hibáztatom őket..

    nyugati kutyák! imperrrrrialista beszivárgó...... azéééééééééé nem fura? komcsik is ezt a dumát nyomták annó:)))
  • Hypo #26941
    de nem a poltika miatt hanem mert esszerubb.........aha :)))
  • polluxware
    #26940
    Elköltözik Budapestről a Lufthansa regionális központja
  • Hypo #26939
    hatulrol annyira nem sut be a nap ra ez egy cessna volt, meg elég jó a fényereje ezeknek, de azért sasszem is kell hozza
  • polluxware
    #26938
    hátulról ha besüt a nap, akkor hogyan látható? vagy olyankor, morcosan meg kell fordítani a gépet, és másik irányba repülni?
  • polluxware
    #26937
    csak szólok ,hogy most láttam az lhsmLHBP-t pirátosbéyen... le kéne tiltatni
  • Hypo #26936
    voltam mar egy ilyen glass cockpitosban so so tenyleg sok info egy helyen kicsit zavaro vagy inkabb szokatlan.
  • polluxware
    #26935
    csak kimondottan nagy tft-n mutatnak jól ezek a garmin 1000es cuccok sajnos... Nem is értem miért mondják, hogy ezek jobbak a steames gauknál. Példul egy növendéknek sztem sokkal zavaróbb az egy helyre ömlesztett infót ,mint a szeparált basic6 vizslatása. NDU-t még megértem mert az hasznosabb mint egy pici gps unit
  • djfules
    #26934
    Navdata PRo Vagy Navigraph airac-ot érdemes használni, miben különböznek ha jól jól tudom valamelyik több repteret tartalmaz?
  • Hypo #26933
    :) én a másikat jobban szeretem meg jobb is fps ben:) ezek a glass cockpitek annyira nem jonnek be a c172 is glas b200 is hmmmmm
  • Nesuten
    #26932
    már meg van

    Grammi 1000 és három hatalmas kijelző vette át a műszerek helyét ,vagyis digitalizálódott !!!
  • Hypo #26931
    Hát a grand caravan csak HD texturaval ennyi
  • Nesuten
    #26930
    Mi ez a C208B GRAND CARAVAN EX HD SERIES ???
  • Hypo #26929
    :Ö ok akkor valamit nem jol irtak:)))
  • polluxware
    #26928
    Ha jól tudom az S verzsön az más propcsival (kevésbé kanalazós) van, meg abban a G1000es van alapból steam helyett.
  • Hypo #26927
    Ok én csak a saját manualjukból szedtem az infot ott legalabb is S ről beszélnek
  • spyy55
    #26926
    LHSM - LHPR

  • polluxware
    #26925
    R és inn(n)yektoros
  • spyy55
    #26924
    Elvileg C172R. A fejlécen legalábbis.
  • Hypo #26923
    ja egyébként A2A oldaláról le lehet tölteni a tréning manuált az eleje több oldalon keresztül foglalkozik a cessna 172 történetével érdemes elolvasni
  • Hypo #26922
    Cessna 172S szerintem a Lycoming 360 miatt. De a dev videókban mutat pár gépet ami alapjául szolgált van ott c,s, amcsiba szabványos műszerek, itthon nem sok ilyen van:))) amivel én repkedek az se mai gyerek az még a régi fekete műanyag műszerfal borítást kapta
  • perko
    #26921
    A wikipedia röviden, de beazonosíthatóan tárgyalja a különböző tipusokat.

    Cessna 172
  • Papirzacsi
    #26920
    Az első ami eszembe jutott, talán a 172R. De mit ír a manual? Biztos nem 172C ,mert az nem így nézett ki.
  • spyy55
    #26919
    Igen, most nézegettem, a peccs elfelejtődött, de majd azután kipróbálom. VISZONT: ez a 172-es most pontosan melyik is? Mert van pár fajta: 172A, 172B, 172C...172RG Cutlass, stb. Csak a balance kiszámítás miatt kérdem, mert pár oldalon más-más súlyadatok szerepelnek. Esetleg 172C???
  • Papirzacsi
    #26918
    A peccselt 172-vel csak egyszer egy picit repültem, de nem tapasztaltam ilyet. A peccs előtt viszont igen.
  • Hypo #26917
    :)))
  • Hont
    #26916
    Az iFLY majdnem tökéletes...
  • Hypo #26915
    1100-1200 forudlaton mar elindul a gép az IGAZI fsx ben a foldi resz nagyon rossz mindegyik gepnel
  • polluxware
    #26914
    ez sajnos inkább az fsx-el van összefüggésben... parking break is egy ilyen gyermekbetegség
  • spyy55
    #26913
    Érdekes jelenség C172-nél, hogy taxi indulásnál majd 3/4-ig kell tolnom a Throttle-t, mire megmozdul. Ez normális? Leszállás után viszont már nem kívánja ennyire a kart. (nem hinném, hogy a motor melegedéséhez lenne köze... ja: és nincs több ezer kts szembe szél sem)
  • spyy55
    #26912
    Oké-oké, persze lesz még itt mire figyelni később is :) Remélem nem felejtenek ki valamit... A2A-s gépet most próbáltam ki először. Én azoknak az FS gépeknek örülök, amikre oda KELL figyelni és nem csak repkedni, mint egy rakat merev vasözön... (vagyis elmenti magát!)
    Bár lehet unalmas a C172, de én szívem szerint kivenném az AP panelt, mert nem használom. Csak repülni akarom a gépet :)
  • polluxware
    #26911
    A mustáng (civil) tényleg jobb... Baj az hogy lassssssssssssssssssssú

    Egy Bonanza, vagy 185ös Cessna jobb lett volna;) Egyébként a kövi gép a cherokee lesz (de hogy mi a francnak!!!???)

    Azért ajánlom figyelmébe a Marcel Felde fanoknak ,hogy a Tyurbó Pilátus azért szép lassan készülődik ám;)
  • polluxware
    #26910
    -biztosíték, pitot cover, és ájszing modellezve lesz! (köv peccs)
    -én már biza cseréltem fékbetéteket;) (modellezve van)

    belső üzemanyag pumpa is elrugta már magát, így kénytelen vagyok a külső aux pumpát felkapcsolni folyamatosan ha full powert akarok (kihagy és rángat ha nem teszem:)

    szóval köbö nem az első 5repült óra után jönnek elő az érdekességek:))

    arról nem is beszélve hogy volt már random hibám is (elevátor drótja valahogy szétrugta magát)
  • spyy55
    #26909
    Pont ezért kellene minden csili-csavart feléleszteni és Katanához hasonlóan "életben tartani". Ha már megveszek egy gépet FSX-hez, akkor már had én döntsem el (mint reálisan is az életben), hogy szarrá hajtom (majd reinstall), vagy szépen ápolgatom. Így sokkal jobban "megéri" az árát. Én speciel Katanát ezért szeretem, mert azt tényleg "megvásárolom". Szóval nem csak repkedek szanaszét a világban, hanem szerelgetni is kell, ha épp odacsaptam a betonhoz, stb.! Ezt kéne A2A C172-be is (pl.: biztosítékok, fékek, és még sorolhatnánk). Ha nekem kéne egy ilyen gépet részletesen megcsinálni és odaadni fejlesztőknek, tuti kitépnék a hajukat :) Persze akinek az kell, hogy csak repkedjen, lenne egyszerűsített beállítása is :) Egy szó, mint EZ --> "A megvásárolt gépek legyenek is reálisan a miénk" :D
  • Hypo #26908
    :) kicsit többet figyelhettek volna a lényegre a kulonbozo olajmárkák és egyéb vackok helyett, de a2a mindig fejleszti a cuccait szóval van remény csak ne lenne olyan unalmas ez a gép:)))) Már a szimulátorban, életben cuki repüném naponta.
  • spyy55
    #26907
    LHPP-LHSM teszt repülés: A2A C172. Megtetszett ez a kis gép. Remélem fejlesztgetik még, hogy minden porcikája feléledjen...