33535
  • polluxware
    #27029
    Kérdés!

    Telepíteném a DA Fokker-t fsx-re, majd 98%nál megáll a telepítő és "telepítő nem válaszol"

    sp2 peccs hasonlóképpen... Természetesen nuku Gau-k

    -windows7 enterprise (32bit)
    -admin módban telepítve

    ötlet?

    láttam már hasonlót más progikkal is hogy telepítés végét hirtelen átugorja, majd a "close" helyett kiírja hogy program nem megfelelően lett telepítve, és újra akarom e rakni...

    mondjuk kimondottan csak ezzel nem jó... ergó Da fokker FSX+win7 felejtős?
  • Frenky
    #27028
    Jó reggelt! Egy holnapi esemény, talán valakit érdekel.
    FSX Online repülés!
    Szép napot
  • Nesuten
    #27027
    ne ez már azért OFF :

  • Nesuten
    #27026
    nem ,nálam van a hiba !!!
  • berczy #27025
    Na haggyá má... :)))
    (amúgy nálam teljesen rendben van.)
  • Hont
    #27024
    Másnál megjelenik jól, vagy én szúrok el valamit?
  • Nesuten
    #27023
    ee
  • Hont
    #27022
    Bár nekem nem igen szoktak tetszeni a pass cabinból készített videók, de ez megint csak elég ütős!
    Van jó pár olyan effect, amiről eddig még csak nem is hallottam!

  • berczy #27021
    Na, az ilyen látvány miatt fáj a szívem, hogy nem fut rendesen a gépemen ez a gépzabáló genyó! :)))
  • Nesuten
    #27020
    ee
  • Nesuten
    #27019
    csak úgy tudom megnézni a megosztott videókat ,hogy a válaszban amit írok már megjelenik

  • Nesuten
    #27018
    ee
  • Hont
    #27017
    Nézzetek egy jó kis vidit...
  • almostatys
    #27016
    Tévedsz!!! Nincs leírva! De már mindegy...
  • Nesuten
    #27015
    olyanról már olvastál ,hogy " Lúzer Manyuál " ?,na abban le van írva !!!
  • almostatys
    #27014
    Sziasztok!

    Lenne egy kérdésem: Fent van FSX-en a Global FTX, ORBX England, Australia és még pár ORBX kiegészítő és fel szeretném tenni az UTX kiegészítőt. Az FTX Central-ban kell hozzá valamit állítani vagy simán telepíthetem az ORBX kiegészítőkre az UTX-et? Nem fog eltünni az FTX Centralból a Hybrid mode?
  • polluxware
    #27013
  • NagyiBMX
    #27012
    Én is most szeretnék processzort venni, szintén i7 4771, szerintem abszolút jó az elgondolás. :D
  • Ombika
    #27011
    4770-re gondoltal? Inkabb a K-s verziot vedd belole...
  • jakugerik
    #27010
    Nah az van hogy egy GTX 560 ti vel ORBY stb EDDF Aerosoft jól futna mert egy új procit akarok venni egy INTEL Core i7-4771 re gondoltam meg egy 120 gb-s ssd re szerintetek jó confi? 8 gb rammal
  • Clidey
    #27009
    Hát egy komplett repaint elkészítése nem egy rövid folyamat, úgyhogy szerintem ilyesmit ne várj itt senkitől. Száz oldalakat lehetne írni róla hogy mit-hogyan kell vagy érdemes csinálni.
    Ha már kész a repaintod akkor annak konvertálásában tudunk itt neked segíteni, az nem egy bonyolult művelet, de komplett photoshop tanfolyamot ne várj tőlünk...legalábbis tőlem biztos ne... Javaslom - ha nem értesz hozzá még - sok-sok tutorial elolvasását, ilyen témájú oldalak böngészését, hogy legalább alap fokon megtanuld és tudd használni a programot. Ha az megy, onnan már csak egy kis lépés egy repaint elkészítése. A konvertálása meg már csak percek kérdése utána. :)
    Illetőleg ha menet közben valamivel elakadsz, tudunk segíteni, akár itt is, de van kifejezett photoshop topik is itt az SG-n.
  • bur07
    #27008
    Pedig kezdtem reménykedni benne,hogy valaki megcsinálja ezért volt így a megfogalmazás. Ezért kértem, hogy valaki mondja el a folyamatot (lehet videóval is) hogyan kell megoldani.
    Bocsánat ha valakit megsértettem.
  • Swy00
    #27007
    köszi, most már felejtős közben bekrepált az fsx. letörölni se reinstallálni nem lehet. format lesz ez. ://
  • berczy #27006
    Ehh... Ha tudnék kit-et adni, akkor én lennék a Knight Rider. ;)
  • Clidey
    #27005
    Adtál már repaint kitet??
  • berczy #27004
    Most azonnal csinálj nekem egy Malévos Il-18 festést, mert ha nem, akkor... akkor... akkor fellocsolom sörrel az egész dunakeszi repteret! :DDD
  • Clidey
    #27003
    Attól tartok te valamit nagyon félreértettél. Ez nem úgy működik hogy "hajrá csináljon már valaki egy Malév és Travel festést mert nekem kellenek olyanok". Ilyen megfogalmazásban meg pláne...
    Két dolgot tehetsz: Vagy nekiállsz és megcsinálod magad, vagy vársz a jószerencsédre hátha valaki másnak eszébe jut hogy csináljon egyet.
    Nekem is lenne egy szép hosszú listám mit szeretnék látni FS-ben...
  • bur07
    #27002
    Ha van valaki, akkor hajrá. Csináljon már valaki Malév festést FSX-re. De a travel service gépeit is. Köszönettel:
  • berczy #27001
    Teljesen egyet értek! Felőlem lehet szívecskés is a Malév festés, sőt, még vicces is lesz. :)))
  • gfarkas
    #27000

    Szeretem, ha valakinek van szíve és humora ! (is a tehetsége mellett)
  • berczy #26999
    Hát ez az! óóó IL-18, óóó, be szép Malév színei, óóó :DDD
  • Clidey
    #26998
    És legtöbbször süket fülekre találnak... :)))
    Én elsősorban a saját örömömre csinálok valamit, utána jönnek a kívánságok amit vagy meghallgatok vagy nem... :)))
  • berczy #26997
    Látom nem én vagyok az egyetlen, aki akar tőled valamit. :)))
  • Clidey
    #26996
  • Clidey
    #26995
    De lehet. Az én LKE-met is konvertálta egy külföldi srác. Előtte persze írt egy levelet hogy nem-e lehetne-e... :)
  • bur07
    #26994
    NEM! Csak szeretnék HA-LOA és HA-LKB IFLYhoz. (FSX) De ha megcsinálja nekem valaki az is jó. Gondolom konvertálni nem lehet fs9ről fsxre.
  • Hypo #26993
    SZerintem igen :)) kezd a Layereknél.....
  • Hypo #26992
  • Clidey
    #26991
    Úgy érted egy komplett Photoshop tanfolyamot szeretnél? :)
  • polluxware
    #26990