33535
  • m814
    #27389
    Átnevezni???
    Na az úgy biztos nem fog menni.
    Én őt javaslom ..
    Képes több fájl egyben történő konvertálására és ami fontos lehetőséget ad az eredeti 32bites BMP vagy DXT3,stb. fájlok flippelésére is ami nélkül a DDS DXT5 biztos nem lesz jó.
  • bur07
    #27388
    Ezzel kéne előállítani DDS filekot?( Image tool) Vagy a meglévőket újra átnevezem?
  • spyy55
    #27387
    Airport Enhancement Services + Majestic Q400 kapcsolata: Aerosoft fórumon sem találtam megoldást arra a problémára, hogy pushback végén mi a fenének fordul vissza 90°-ot a gép az eredeti irányba? Ráadásul ékezési parkolásnál a kalimpáló emberkének is izomláza van és nem mutogat semmit! Valakinek van ötlete, vagy tud valami infót ezzel kapcsolatban? (eddig sehol semmi...)

    ATC is beteg, mert "exit runway" után a ground sem akarja elárulni, hogy hova álljak be, hanem egyből nyugtáznom kell, amit el sem mondott...érdekes.
  • Clidey
    #27386
    Használj ImageTool-t a dds-ek előállításához.
  • bur07
    #27385
    Vannak bizonyos festések amit át szeretnék vinni a fsx. LX-YCV ,Malév és Travel festést festést. DXTBmp program segítségével nem sikerült. Fórumokon olvastam ez segít.
    Előzménybe már írtam egypárszor,hogy a PMDG gondjaim vannak. Így NG-ét csak IFLY tudom használni.
    Tisztelettel
  • Clidey
    #27384
    Konkrétabban?
  • bur07
    #27383
    Sajnos megint nem jött össze hogy átalakítsak festést IFLY-hoz. HA-LOD, HA-LKB és LKE.
  • bur07
    #27382
    Köszönöm
  • Clidey
    #27381
    DXT5
  • bur07
    #27380
    Kedves Urak!

    Megtudja nekem valaki mondani,hogy IFLY FSX-em DXT milyenformátumba van? DXT1 ,3 vagy 5-ben van? Köszönettel
  • metaxx
    #27379
    Hát, vagy még... akár ez is... :D
  • eyecandy
    #27378
    És az is lehet, hogy nem távolítottad el teljesen az előző, vagy egy félbeszakított telepítést
  • Hypo #27377
  • ezsolti74
    #27376
    Létre kell, hogy hozz egy FSX mappát. Simán a D meghajtóra nem fog települni.
  • Clidey
    #27375
    Vagy a telepítés elérési útvonalát kézzel írja be. Ha 'Browse...' gombbal kitallózza akkor jó helyre települ.
  • metaxx
    #27374
    A választás végén OK helyett a Cancel-re nyomsz :P Vagy a D:-n nincs elég hely.
  • Robertoo21
    #27373
    Sziasztok! az miért van, hogy beállítom a D meghajtót a kívánt telepítési célnak, és ő ezt felülírva a c/program files mappába telepíti az fsx-et! Tudnátok segíteni, hogyan lehet orvosolni a hibát?
  • Hypo #27372
    :) mondtam
  • metaxx
    #27371
    Ugye hogy ugye? :D
  • spyy55
    #27370
    OPUS! Ez tényleg szuper!

  • Hypo #27369
    http://www.e-goaeroplanes.com
  • almostatys
    #27368
    Sziasztok!

    Tudom,ez FSX forum,de lenne egy ettől eltérő,viszont repülős kérdésem. Jövőhéten ismét repülök Torontoba a Lufthansa-val. Nem tudjátok,hogy a keskenytörzsű gépeken miért nem engedik a kamerázást felszállásnál és leszállásnál? Tavaly is rám szólt a stewardess a pesti felszállás előtt,hogy kapcsoljam ki a kamerát, majd Frankfurtban mikor beszálltam az A340-be, gondoltam megkérdezem a stewardesst,hogy kamerázhatok e és szinte hülyének nézett,hogy miért kérdezem meg,mikor ez tök természetes,hogy szabad kamerázni felszállásnál és leszállásnál is.
    Szóval a keskenytörzsű gépeknél miért tilos a kamera használata felszállás és leszállás közben?
  • spyy55
    #27367
    Remélem hamar lesz FSX Export-Plan is! Kiéhezve várom!
  • metaxx
    #27366
    Hát ez brutálisan jó tényleg. Megvan a következő freeware szekció anyaga :D
  • spyy55
    #27365
    Gyors áttekintés után megnyaltam mind a tíz ujjam, annyira fincsi ez a cucc :)
  • Hypo #27364
    épp nyálazom a forumot, nem tunik rossznak pláne ingyen, az aircraft profile talán a rázósabb rész de ez már air haulernél se volt könnyü:)
  • metaxx
    #27363
    Mi a manóóó? :D
  • spyy55
    #27362
    Eeeeemeeg hol rejtőzött eddig :)
  • Hypo #27361
  • eyecandy
    #27360
    És ingyenes
  • Hypo #27359
    de lekerdezheted repules kozben is opustol van erre menuje also felso legterek idojarasa celrepter aktualis stb
  • spyy55
    #27358
    Persze, azt én is meg szoktam nézni és úgy tervezek, de volt már rá példa, hogy szélirány megváltozása miatt a célreptéren más pályát kellett választanom, miközben félúton még nem az volt. Egyszer LHBP-n 31R-re irányítottak DEPnél: taxizás végén azt vettem észre, hogy kigurulás után velem szembe akarnak leszállni, mert megváltozott a METAR :) [De én gyorsabb voltam :)]

    Sok új infóval gazdagítotok KÖSZI!
  • metaxx
    #27357
    Én már a repülési terv készítési szakaszában tudom... ha simbrief-el tervezel, akkor a megkapott adatok közt szerepelni fog a METAR TAR SIGMET, szóval teljesen felkészült leszel. Eleinte idegenkedtem a simbrieftől, de most már csak azzal tervezek.

    http://www.simbrief.com/home/
  • spyy55
    #27356
    Hmmm... Jól értelmezem OPUS leírásában, hogy repülés közben pl. a célreptér METAR adatait lekérdezhetem, létezik ilyen opció benne? Vagyis hazafelé' informál, hogy LHBP-n 13R vagy 31L STARt kell majd beprogiznom FMSbe?
    Ha végre elérhető lesz számomra, ezt a kamera mizériát is megkóstolom :)
  • Hypo #27355
    megelőztek:) mondjuk nem feltétlenül hülyeség kipróbálni csak azt a kamerát és a sok EZDOK kellemetlenséget elhagyni:) én is fontolgatom:)
  • metaxx
    #27354
    Ki lehet kapcsolni. Configure / Enable live camera

    De őszintén, EZdok is teljesen felesleges. ott a default shift enter, shift control enter és backspace. :D
  • spyy55
    #27353
    Gyors kérdés: EZDOK kamerát használok. OPUSban ki lehet kapcsolni teljesen a camera funkciókat, hogy Ezdoknak ne zavarjon be? Igazából csak a weather engine kell, REX felhők tökéletesen megfelelnek számomra.
  • polluxware
    #27352
    te nem állhatol mellette mert nem vagy egy szinten....

    DE Ő!



  • gfarkas
    #27351
    Az Úr legyen mögötted, hogy megőrizzen téged a gonosz álnokságától.

    Jobb ha mellettem áll mert úgy nem tud a seggembe rúgni........
  • polluxware
    #27350
    csak hogy tudjátok mit kell mormolni, vadul, áhitattal!