33535
  • Hont
    #27749
    Tudod mi a röhej...?
    Repültem az előbb egy LHBP-LOWW iFLY737-l!
    Mámor egy sikoly!
    Az előző hetekbe már megszokta a szemem a "diafilmet" és nem győztem csodálkozni,. hogy az FS9 annyival nem csúnyább, mint amennyivel többet adnak ezek az "újabb" programok és közöttünk szólva ezekkel nekem eddig csak a kínlódás jutott!
    Szóval most besötétedik, újra tankolom Bécsbe a gépet és indulok tovább Frankfurba!
    Persze FS9-l....
  • MPeter7
    #27748
    Sziasztok!
    A Budapest Mega Airport X-et érdemes feltenni ha a az LHsimualtions Budapest Liszt Ferenc repülőteret (LHBP) akarja valaki használni?
  • Clidey
    #27747
    Erre
  • ezsolti74
    #27746
    Melyik fórumon követhető a munkája?
  • Nyiri
    #27745
    An-24? Mikor lesz kész? :D
  • Nyiri
    #27744
    Valami turbóprop? :)
  • Hypo #27743
    muhahahahaha
  • polluxware
    #27742
    picit szaggat... amúgy szép a felhőzet

    talán majd az erősebb géppel is készíts vidit, ha majd összeáll
  • Clidey
    #27741
    Na itt a két újrakódolt vidi. Hááát...szerintem még mindig nem az igazi...de talán jobb mint az előző kettő...





    Hálás lennék ha Ti is összehasonlítanátok, láttok-e különbséget...
  • Clidey
    #27740


    Újabb kép... így már gondolom tiszta sor... :)))
  • Clidey
    #27739
    Most megy fel két video, gépen nézve úgy fest jók lettek, majd meglátjuk mit csinál vele a Tecső... :)))
    Amikor 30-ra konviztam őket ugyanúgy akadtak, most kiraktam 'Auto'-ra a beállítást - most jónak tűnik... Na majd meglátjuk... :)))
  • Hypo #27738
    25-30 fps kozott legyen youtubera azt tamogatja 1280x720 1920x1080, aspect ratio square, codec .H264
  • Clidey
    #27737


    Próbáltam egy másik videót is, de ez is akadozik feltöltés után. Szerintem az fps-el van a baja, megpróbálom visszakonvizni 30 körülire, hátha...
  • Clidey
    #27736
    Igen, valóban, az FSX még nem volt 40fps alatt eddig, még iFly + LHSim LHBP + WOAI esetén sem. Ami azért eléggé jó érzéssel tölt el - végre! :)))
    Ám az is hozzá tartozik, hogy nem húztam fullra a grafikát, sokkal feljebb mint ami a régi vasamon volt, az igaz, de most sincs maxon, mert csomó dolog értelmetlen, illetve nem tartok rá igényt. Mint pl. rohadtul nem vagyok kiváncsi egy tőlem 120km-re levő felhőre. Ilyen a valóságban sincs, vagy ritka mint a becsületes politikus. :)) Így ezt a csúszkát alapból lehúzom 60 körülire, máris spóroltam egy csomó fps-t. :)))
  • Clidey
    #27735
    Már ránéztem. Nagy csalódás volt számomra. A kokpit árnyékon és a volumetric ködön kívül egy nagy szar az egész szerintem. Nem is fogom túlzásba vinni a használatát.
    A gyári ajánlott grafikán még egy picit húztam feljebb, így is stabil 70-80 fps-em van azon a difólt katonai repteren. De eléggé elkeserítő hogy (talán az újraírt grafics endzsin miatt?) betöltés után illetve nézetváltáskor alkatrészről-alkatrészre rajzolja ki a röpcsit. Először mikor megláttam az állam leesett...és nem a tetszéstől... Azért eléggé komikus hogy 8GB memóriából és 2GB videomemóriából nem tud úgy gazdálkodni a progi hogy ne így rajzolgasson a képernyőre. Az hogy az FSX ennyi memóriával szintén töltögeti még a textúrákat azon nem lepődtem meg - igaz kábé tized annyi ideig, mint eddig, szóval már át tudok a problémán lendülni... :)))
  • Clidey
    #27734
    Bezony... :D Én sem tartottam rajta az ujjam a hardverfejlesztés ütőerén az elmúlt 6-7 évben, ezért ebből a listából nekem is csak az i7 volt ismerős... :D Ezért is kértem meg a Zolit hogy ugyanmá válogasson nekem össze egy valamire való hardveret... :))) Ő meg volt oly kettes...izé...kedves... :D
    A dolog egyetlen szépséghibája az, hogy mivel házat nem cseréltem, az új hűtőventi kilóg a síkjából, így azt az oldalát nem tudom a háznak visszatenni... :))) De nagyon nem bánom, mert olyan csendes a venti hogy így is kábé negyede a régi hardveremnek. :))) Mondjuk hűtésileg sem árt, bár az is tény, hogy míg a régi C2D ontotta magából a hőt, addig ez olyan mint a jég, még egy óra FSX használat után is... :P
  • Clidey
    #27733
    Délután, estefelé otthon leszel? :P
  • Hont
    #27732

    Nézz majd rá vele a P3D-re! Kiváncsi vagyok ezen hogy muzsikál!
    Én még mindig VGA nélkül poroszkálok és nem kizárt, hogy behúzok egy Nvidiát mert AMD piac szét van bombázva valami miatt...
    Az FSX az a videó alapján fantasztikusan megy!
  • Nyiri
    #27731
    Bár IT-s vagyok a feléről nem is tudom micsoda :D Ez van ha az ember 5-6 éveten vesz valamit a géphez :D
  • Papirzacsi
    #27730
    Ok, jöhet, mikor hozod? :)
  • Clidey
    #27729
  • Hont
    #27728
    Engem is érdekelne...;)
  • Nyiri
    #27727
    Leírod a gép speckóit?
  • Hypo #27726
    :)
  • Hypo #27725
    ja én .wmv-t használtam az se rossz
  • Clidey
    #27724


    Mint látható, túl sok állítási lehetőség nincs... :(
  • Clidey
    #27723
    Encodolatlant nem tudok mert ez a ShadowPlay eleve mp4-et csinál.
    Mondjuk akinek szintén fenn van ez a Nvidia Driver, kipróbálhatná hogy nála milyen eredményt hoz... csak hogy szűkitsük a kört...
  • Clidey
    #27722
    Nem ez a baj. Nézd meg az alanti videót, nálad is akadozni fog. Pedig eredetiben teljesen röccenésmentes a video. Feltöltés után lett ilyen akadozós.
  • Clidey
    #27721
    Hát ebből a lóvéból nem jön ki egy ME az tuti! :)))) Max mehetsz a röpcsi körül két kört a hangárban! :)))
    Vagy legalábbis jó sokat mellé kell még pakolj pézetet... :(((
  • N3suten
    #27720
    ha jól tudom a wav -ot szereti ,

    Youtube Speciális kódolási beállítások
  • Hypo #27719
    hát vagy encodolatlan filet töltesz fel nem mp4 et tovább tart de szebb lesz az eredmény
  • N3suten
    #27718
    A tecsőnek van egy trükkje ,és pedig az ,hogy meg kell várni ,amíg letölti a videó tartalmat és ezután nem szabad akadoznia ...
  • Hypo #27717
    Nálam is nagyon esedékes az upgrade fullos, de lehet inkább multi engine lesz belőle a nyáron:))))
  • Hypo #27716
    :)) azért ennél sokkal hamarabb veszti el az értékét a masina sajnos, de ez ne szegje kedved!!
  • Clidey
    #27715
    Nem kenyerem a hencegés... :))))
    Hááát, ha nem is nappal...de éjjel bizony sokat repülőzök mostanság... :))))
    A vas úgy fest maga a tökéj, hála Fotelzoli hathatós segítségének - én legutóbb 7 éve válogattam össze magamnak hardvert, azóta nem nagyon követtem nyomon a fejlődést, így egyszerűbbnek láttam ezzel megbízni egy szakavatott öcsisajtot... :)))
    Nem volt olcsó a mulatozás ez tény, viszont az elkövetkezendő újabb 6-7 évben ismét nem fogok egy fillért sem fejlesztésre költeni, szóval ha elosszuk a végösszeget az évek számával, már nem olyan rettentő az ár. :)))
    Az alábbi Albatros video már az új vas alól készült, de mint azt mondtam, a Tecső sajnos elk*rta rajta az fps-t, tökre beszaggatta, míg a nálam levő 1,6GB-os mp4 olyan 50fps-körüli értékkel játszódik le. Lehet kéne nézzek egy másik kodeket és átkonvizni, hátha akkor a Tecső nem cseszi el az élményt... :(((
  • Clidey
    #27714
    Langyos! :DDDD
  • Clidey
    #27713
    Na igen... :)
    Leírhatatlan a fíling mikor LHSim LHBP-re iFly-vel olyan 40-50 fps-el érkezek meg és sehol egy röccenés sehol egy belassulás... :)))) A többi egyszerűbb gépet már ne is említsem.... :))) Anno a Carenado Cirrus totál megfektette a gépem, néha 8-10 fps-t tudott csak szegénykém kipréselni magából LHSM körzetében. Most ugyanez az érték 70 és 100 közt ingadozik... :)))
    Ja persze KEX, MEX, REX, SEX felpakolva és beállítgatva... :)))
    Szóval egy új dimenzió nyílt ki számomra, nyugodtan mondhatom. Nálam mindig sokat számított az fps, és nekem bizony a 27-30 nem elég. Mondják hogy a szemnek az már folyamatos, én meg erre azt mondom a nagy lóf.szt! :D Nézd meg ugyan azt a képet-gépet-sceneryt 50 fps-el és majd rájössz mennyire odab.sz az utóbbi fps értékkel egy leszállás! De ez csak az én személyes véleményem, az én hülyeségem, nem vitaindítónak szántam ki mennyi fps-t szeret. :)))
  • Hont
    #27712
    Maestro!
    Nem is említetted az építkezést...!
    Akkor most éjjel nappal a levegőben...?
    Mesélj! Milyen a paripa?
    De ne egy szóban!
    Sőt! Akkor már a videóknak sincs akadálya...
  • metaxx
    #27711
    Hát ránézésre, mindenképpen F-117A :D
  • Hypo #27710

    akkor finally 30 FPS abszolválva