33535
  • Papirzacsi
    #27709
    Pedig még bőven tudnál szépíteni rajta.
  • Nyiri
    #27708
    Szabad a gazda...
  • Clidey
    #27707
    Ha egy szóban kéne összefoglalnom és stílusosan, akkor: HA-SÍT :))))
  • Hypo #27706
    Maestro aztán a 4700K hogy muzsikál??? :))))
  • Clidey
    #27705
    Nem semmi ez az orosz kölök...

    Február 14-i állapot:


    Tegnap este pedig:


    Találós kérdés lehet a végére: milyen röpcsiről beszélünk? :)
  • Clidey
    #27704
    A Tecső sajnos elk*rta a videó minőségét. Az eredeti teljesen folyamatos, a Tecsőre feltöltött meg már akadozik... pedig nem sikítozott hogy nem jó neki a formátum mint ahogy némely esetben szokik feltöltéskor.

    Van ez a ShadowPlay vagy mi a szösz ebben az Nvidia driverben...ne kérdezd hogy csinálja, de ha bekapcsolod, majd FS-ben (vagy bármely más játékban) nyomsz egy F9-et, az utolsó 5 percet elmenti vinyóra úgy, hogy meg se rezzen az fps egy pillanatra se! Pedig egy régi SATA-s vinyóm van, ami pedig bőven adna okot a röccenésre, de úgy keletkezik 1,5-3 giga video, hogy közben megy az FS 50-60-70 fps-el... :-O

    Inspectort nem igazán akarok telepítni, bőven elég nekem a gyári driver, meg az is, ahogy jelenleg az FS kinéz. :)
  • Papirzacsi
    #27703
    Az fsben is iylen elmosódott a pálya? Be kéne állítnai az nvidia inspectort ha még nem tetted meg.
  • Nyiri
    #27702
    Voltam már de nekem csalódás.
  • ezsolti74
    #27701
    *hagyjátok :)
  • ezsolti74
    #27700
    Erről a szép vc-ről jut eszembe, hogy a hétvégén volt alkalmam kipróbálni a highfly szimulátorát. (737)
    Jaj de messze van az én kis székem meg az íróasztalom attól ami ott van! Ha van lehetőségetek kipróbálni ki ne hadjátok!
  • Clidey
    #27699
  • Robi546
    #27698
    Köszi! :)
  • MPeter7
    #27697
    Szia!
    Neked milyen kiegészítők vannak telepítve az FSX-hez?
  • Papirzacsi
    #27696
    Ez is csak picit gyorsabb kell hozzá venni accusim packot és többet kell gépészkedni. :D
    Vagy ez, ugyan picit régi, de sokat kell vele pöcsölni. :D
    Ez meg egy kis kedvcsináló hozzá. :D


  • Robi546
    #27695
    Köszönöm szépen a segítséget,kifogom próbálni. :)
  • MPeter7
    #27694
    Szia!
    Ez is egy olyan gép C172 trainer:
    http://www.a2asimulations.com/store/index.php?main_page=product_info&cPath=9&products_id=56
  • Robi546
    #27693
    Hali!

    Megint elkezdtem FSX-ezni és érdekelne egy olyan repülőgép mód mint a Diamond DA-20 Katana 4X,tehát hogy jól kivan dolgozva,olajat,vizet fel lehet tölteni,elromolhatnak dolgok,mutatja a fogyasztást,stb... Ilyen repülőgép módot keresek,mindegy hogy személy szállító vagy kisebb propelleros.
  • MPeter7
    #27692
    Másik kérdés, hogy láttam olyan YouTube FSX videót, ahol a leírásban szerepelt, hogy Active Sky next + REX essentials +OD volt telepítve.
    De ahogy a két termék leírását nézem, mindkét kiegészítő az időjárás, felhők élethűbb szimulálására lett kitalálva. Ezek szerint nem kell a kettő együtt. Vagy mégis lehetséges mindkettőt használni, és jobb is lesz a szimuláció?
  • MPeter7
    #27691
    Szia,
    Köszönöm a választ. És a Budapest Mega Airport X-et érdemes feltenni ha a az LHsimualtions Budapest Liszt Ferenc repülőteret (LHBP) akarja valaki használni?
  • Hypo #27690
    hali a GLOBAL forumába nézz utána esetleg milyen addon ok mennek vele és miknek okoz problémát.
    A tobbi FTX cuccnál mindegy mert úgy is FTX centralal kapcsolod be ahol epp repulsz
  • eyecandy
    #27689
    Köszönöm, hasznos volt!
  • MPeter7
    #27688
    Sziasztok!

    Érdemes az alábbi kiegészítőket ebben a formában megvenni, telepíteni, vagy van más alternatíva, ami szóba jöhet:

    - FTX Global + egyéb FTX Orbx régiók, repterek pl. FlyTampa (felesleges-e a global, elegek-e a régiók csak?)

    - Active Sky Next + REX Essential + OD -> ezeknek van-e más, jobb alternatívája?

    - Érdemes-e a Mega Airport Budapest X -et feltenni, vagy elegendő az Lhsimulations Budapest Liszt Ferenc repülőtér (LHBP)?

  • perko
    #27687
    Talán ez segít.

    Fapados menetrend
  • eyecandy
    #27686
    OFF
    Sziasztok! Tudnátok abban segíteni, hogy milyen fapadosok mennek Budapestről? Van valahol ilyen lista?
  • perko
    #27685

    Annak aki nem ismeri.
    ORBX reptereket használóknak. Egyenlőre csak USA, de készül a többi is

    FTX North America FTX NA Regions and Airports
  • carlosfly
    #27684
    Én erre gondoltam:
  • carlosfly
    #27683
    Ez nem az a gép!
  • carlosfly
    #27682
    Én használom, de pont nem a 90s modellt hanem a 70s-t.
  • Hypo #27681
    meglesem nekem megvan valamelyik kulso hdd-men es max kiirom neked
  • MPeter7
    #27680
    Szépen kidolgozott gépnek tűnik, de a szimulált repülési tulajdonságainak érdemes azért utánanézni.
    http://www.youtube.com/watch?v=00NmkjXqwmg
  • MPeter7
    #27679
    Hátha valakit érdekel:
    Canberra PR9 (Boxed Pre-order)
    http://www.justflight.com/product/canberra-pr9-boxed

    PRE-ORDER OFFER £24.99 / €30.95 / $37.99 (Price after release: £29.99 / €37.95 / $44.99)
    DOWNLOAD released Wednesday February 19
    BOXED released Friday March 28
  • MPeter7
    #27678
    Én itt olvastam róla jó leírást:
    http://www.fotelpilota.hu/carenado-ct182t-skylane-g1000-hd-series-fsxp3d-szemle/
  • ezsolti74
    #27677
    Az MD-11-et ne is említsd. HDD crash, minden ment. Nem vagyok hajlandó fizetni nekik a letöltésért, menjenek a francba. Így most nincs meg, pedig jó lenne ha HD-ben itt csücsülne a gépemen. 777-et is megvettem, a 2-ik repülés letölthető csomagjából kihagyták a chartokat 2 hónapja folyamatos a reklemáció több vásárlótól. Semmi sem történt azóta sem! Én befejeztem velük.
    Airline2sim egy új cég a piacon, hype-olnak ők is rendesen de egy esélyt kapnak, Q400 oktatóanyag van készülőben.
  • Hypo #27676
    jo fejek de azert nagy lehuzas lett az is sajnos, amikor ataltak az online dologra, MD11 traininget megvettem szuper is volt az anyag, aztan mar nem nezhetted csak ugy meg amit kifizettel ( mondjuk en az elejen letoltottem a zegeszet ugy hogy nem kellet a sitera menni hogy lassam) aztan 737ngx trening nyult mint a nyal sokanb befizettek a penzt es vartak honapokat. Az anyaguk nagyon jo de a srac imadja a hypeot, és neha a hype tobb mint a valodi tartalom
  • Nyiri
    #27675
    Valaki tolja a PT-154B2-t FSX alatt? Nekem a KLN GPS szarul néz kis. Sime Times New Roman fontot rak be a normális KLN font helyett így a fele nem látszik a GPS képernyőjének. Elég idegesítő ugyanis használhatatlan.
  • carlosfly
    #27674
    Flight1 T182T megvan ez valakinek?
  • MPeter7
    #27673
    Igen, ezt a honlapot én is megtaláltam már, nagyon jó oktatási anyagok vannak fenn rajta.

    Az Angle of Attack -nak vannak fenn szép, és hasznos videói:

    Nick's PMDG 777 Initial Cockpit Thoughts
    http://www.youtube.com/watch?v=_tAJ4qz_BYw&list=UURDe2nrsxVaoIsjFS2SpzzQ&feature=c4-overview

    NICK'S 737NGX Cockpit Overview
    http://www.youtube.com/watch?v=NsRbXG8Wsec&list=TLbzBX8BYzw36im2PIUzKbf0ldjKbY5yc1

    Az Angle of Attack-nak lesz ingyenes tanfolyama:
    "JetSet is a FREE Jet Transition Video Course from Angle of Attack.
    Flying something like a jet brings up a lot new challenges. You’re moving along faster, dealing with most any weather (with some exceptions of course) and you’re taking on a whole new list of things you need to learn.
    Well, we don’t want to leave you behind.
    JetSet will be 100% Free FOREVER. And when it starts, you’ll be one of the first onboard."

    http://www.flyaoamedia.com/flightsim-tips/secret-jetset-details-released/
  • Hont
    #27672
    B737
  • MPeter7
    #27671
    Hátha valaki nem ismeri:
    http://www.smartcockpit.com/aircrafts-models.html

    Részletes leírások a különböző típusokhoz: pl. Dash8Q400, PMDG 737, 747, MD11, 777...
    Ha valakinek van olyan hivatkozása, ahol akár az eredeti típusok (nem feltétlenül a szimulátoros verziók) üzemeltetési, szerkezeti leírásai találhatóak, közzéteheti, biztos sokakat érdekel.
  • Hont
    #27670
    Fsx-hez?
    Csak kompromisszumokkal...!