Flight Simulator X
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
N971RB livery
Created by Tibor Kуkai
Repülök ,hogy Éljek !mert! Élek ,hogy Repüljek ! Ólmot minden vörösbe ,had legyenek jó nehezek !
mosmééé vagy ilyen negatív!?
(((a fenébe, bekéne már fogni a szádat egy traffik koncesszióval...))<#hawaii>#hawaii>
Ja még 1 kérdés: Az ORBX telepít valamilyen idõjárás textúrát? Azért kérdezem,mert feltelepítettem a REX Essentialt és nem installalja be az FSX-be a REX az általam kiválasztott textúrákat. A felhõk pl FSX default felhõk maradtak,az égbolt sem az amit én kiválasztottam REX-ben...stb. Nem tudod mi lehet a gond? Tegnap újraraktam a Win-t és az FSX-et és most csak ORBX textúrákat használok. Az elõzõ telepítésemnél amikor fent volt a GEX és UTX,a REX kiválóan installalta a textúráit. Akkor persze nem volt fent egyetlen ORBX textúra sem. Lehet közük egymáshoz?
Helyrerakja az FTXCentralt. Nem muszály a globalt telepíteni utoljára, telepíthetsz minden kieget de a fenti fájl legyen az utolsó! A support oldalukon találod meg.
Le tudom még valahogy szedni a Globalt,hogy miután feltelepítettem minden ORBX sceneryt,végül azt is visszarakhassam,hogy legyen Hybrid? Csak mert ORBX uninstal.exe-vel még nem találkoztam sehol.
"..enable/apply a full region first and then switch back to Global - this should bring the scenery library back into line."
De dolgoznak uj telepiton az osszes kieghez ami majd orvosol minden problemat. De ha utoljára rakod és hybrid akkor nem lesz gond. Minden isntallnal elobb rakd vissza defualtra ftx centralban kiveve a vegen a globalnal mivel az akkor lecsereli a defaultot.
Feltelepítettem az ORBX Global-t és olvastam,hogy a Hybrid mode bekapcsolásával az eddig kiadott ORBX scenery-k is használhatok a Globallal együtt. Ezt a Hybrid mode-ot be is kapcsoltam,majd feltelepítettem az England,Wales,Scotland sceneryket is,viszont egyik sem mûködik normálisan együtt a Globallal amikor az FTX Centralban beállítom a Globalt és Apply-ra nyomok. Ha simán az Europe-ot választom az FTX Centralban,akkor mûködik az England,Wales,Scotland,de akkor a Global nem mûködik, ráadásúl a Hybrid mode beállítási lehetõség is eltünt az FTX Centralból.
Elképzelhetõ,hogy rossz sorrendben telepítettem a sceneryket? Mert én elõszõr a Globalt toltam fel,majd az England,Wales,Scotland sceneryket. Lehet,hogy a Globalt kellene utoljára feltenni és akkor megmaradna a Hybrid mode beállítási lehetõség és akkor tudnám frankón együtt használni a Globalt és az összes többi ORBX sceneryt? Van valakinek ötlete?
persze az elmondottak alapján, soha egy percig nem fordult meg a fejemben hogy ez valmi poszt malév légitársaság lesz...
gyakorlatilag lesz valami amire monhassssuk hogy ungárn, de a prosztó az életben nem jut a közelébe😊
nemistudom 😊 ez olyan tekintetes uramék korszak jellegû "nemzeti" légitársaság leszen
focimeccsekre biztos tudok majd egy fix utast<#rolleyes>#rolleyes>
Volvo. For life. A sün egy makacs madár. Csak akkor hajlandó repülni ha belerúgok. Alienware 14
Volvo. For life. A sün egy makacs madár. Csak akkor hajlandó repülni ha belerúgok. Alienware 14
és végül is az arabok a magyaroktol szarmaznak igy lesz ez nemzeti legitarsasag
Volvo. For life. A sün egy makacs madár. Csak akkor hajlandó repülni ha belerúgok. Alienware 14
Repülök ,hogy Éljek !mert! Élek ,hogy Repüljek ! Ólmot minden vörösbe ,had legyenek jó nehezek !
Olyan problémám lenne, hogy anno évekkel ezelõtt megvettem a Mega airport Budapest X-et. Az aerosoft.com oldalról. Megvan dobozosba viszont szeretném frissíteni az aktuális verzióra de hiába lépek be az aerosoft online részére nem elérhetõ a letöltõ rész. Így nem tudom beszerezni a legutolsó pecset. Tud valaki segíteni honnnan tudom ezt beszerezni, letölteni?
Ez valahogy elkerulte a figyelmemet szoval e szerint lesznek ehhez kulon LANDCLASS kiegeszitok es akkor már minden elvileg szep lesz.....mondjuk nem lesz olcso de hat azt kell megvenni ahol a legtobbet repul az ember
Ha csak utx et hasznalsz akkor nincs gond de ha megnezel minden mas proginal valamit mahinalni kell hogy jo legyen vagy kikapcsolni featuret...stb leszedtem es sokkal konyebb lett az elet az fsx meg azota még szebb nem látom értelmét pláne ha orbx cuccok vannak
W7Prof x64 | ASUS P5B 4GB | Core 2Duo E8200 2,66GHz | 9500GT 500MB driver:8.17.12.8026 | DirectX 10 | Philips 15\" 1024x768 75Hz | SAITEK Yoke+1Quadrant és pedál.
,,
ERROR TRAPING FOR REAL ENVIRONMENT XTREME
Class Location: FSX.CFG INFO
Error: C:\Users\spyy55\AppData\Roaming\Microsoft\FSX
"
Mi a fenétõl lehet ez??? Idegbajt kapok már ettõl, mert minden oks, csak ez a REX mizéria...
1. FPS - erre volt a elgtobb negativ komment
2- Addon repterek és sceneryk kompatibilitása
ha jol ertettem lesz AU uj is epp azert hogy az uj rendszert amit a globalban hasznalnak a tobbieben is alap legyen nem tudom hogy ez azt jelenti e hogy az osszes meglevo sceneryt updatelik majd.....
Mindenkinek hinnie kell valamiben. Én azt hiszem iszom még egyet.

Mindenkinek hinnie kell valamiben. Én azt hiszem iszom még egyet.
Valaki...?
Mindenkinek hinnie kell valamiben. Én azt hiszem iszom még egyet.
Repülök ,hogy Éljek !mert! Élek ,hogy Repüljek ! Ólmot minden vörösbe ,had legyenek jó nehezek !
SAITEK COMBAT RUDDER
SAITEK SWITCH PANEL
SAITEK MULTIPANEL
2 DARAB SAITEK INSTRUMENT DISPLAY
2 THROTTLE QUADRANT
ÉS MAGA A PRO FLIGHT YOKE
450EUROERT EZT MIND ELADOM.
The WHOLE world the way Orbx imagined it!
Welcome to your new simulator. No product in the history of FSX or P3D produces such an instant, radical and complete makeover like FTX Global does. Simply put, it transforms the washed out bland textures of the default palette into the vibrant rich and appealing Orbx FTX landscape - all with a simple installer. But the Orbx team did not stop with just new textures. Dormant classes and meshing tiles not used by default FSX have been unlocked so now unique types of terrain blend perfectly against each other the way they should. Then there is a new zero-FPS -loss night lighting system for the entire planet, including lighting of all major arterial roads in and out of cities. Finally, a new "hybrid" mode is introduced for FTX Central that now allows the classic Orbx FTX Regions to remain "active" with FTX Global so you can do tran-ocean or continent flights without ever needing to see default terrain ever again. Upgrade your sim TODAY!
Total upgrade of your FSX or P3D!
Many new gorgeous ground textures
New autogen textures for buildings
3D night lighting with zero FPS impact
Base landclass updated to enhance Asia etc.
Unlocks dormant M-tiles for perfect blending
Works with all 3rd party landclass products
Works with all 3rd party mesh products
Free service packs and patches from Orbx
Same sized textures as default
"Hybrid" mode for FTX Central regions
Expandable with Orbx openLC packs!
The WHOLE world the way Orbx imagined it!
Repülök ,hogy Éljek !mert! Élek ,hogy Repüljek ! Ólmot minden vörösbe ,had legyenek jó nehezek !