33535
  • N3suten
    #27789
    akkor vagy qualitywings 757 ,ami majdnem ugyan az a buzihalmaz ,vagy x-pláne 757 ,amiről még dunsztom se sincs ...
  • Feketegyöngy747
    #27788
    Helló, Helló,!!! Szép jó napot mindenkinek.
    Egy olyan kérdésem lenne, hogy rohadtul elégedetlen vagyok a Captainsim 757-el.
    Mint már ezt nagyon régen említettem frissítési szempontból. Anno még a saturnban vásároltam meg a dobozos változatát (elég drágán) Na de nem ez a lényeg nem kaptam hozzá semmi féle kódot csak telepíteni kel oszt jó van. Ez még nem is baj csak hogy a frissítés kód ellenében tölthető le a homepages-ről .
    aszem de nem egészen biztosan captain azt Írja fordúljak a doboz kibocsájtójához a kódért. Na az meg ki a tököm ha minden igaz a saturn mert ők rendeltek be ebből egy csomót tehát náluk van a az eredeti kód. szóval a kód elkérése lehetetlen nincs meg a blokja és egyébként is vagy 3 éve vásároltam náluk. so-so.
    fs9 alatt maga az álom probléma nélkül. FSX na igen ez már macera nincs semmi féle cocpit hang csak a hajtóművek hangja hallható furcsa mód az autobrake system kapcsoló sem mozgatható vc módban de a leg furcsább az egészben, eleve úgy tölti be az fsx a gépet, hogy minden rendszer ki van kapcsolva de a hajtó művek járnak mint az őrült. sehogy nem tudtam orvosolni a problémát, gondoltam egy update majd megoldja de ez kód nélkül lehetetlen. Na a kisregényem után a kérdésem a következő lenne.
    A qualitywings 757-se mennyire jó? mennyire realisztikus?
    Mert mintha valahol olvastam volna nagyon régen ki dobott pénz az ablakon érte (bár ez nem biztos lehet, hogy tévedek) ha valakinek esetleg megvan és a tapasztalatát megosztaná velem annak nagyon örülnék jó vagy rossz mindegy, meg akinek nincs de hallott a dologról valamit azt is szívesen veszem.
    Szerintem captaintól nem fogok már semmit sem vásárolni, az áraik alapján erősen prémium kategóriásak, de ahoz képest a gépeik nem igazán ide tartoznak szépek meg minden fs9 alatt remek is de egyébként nem váltak a szivem csücskévé.

    Köszönöm előre is a választ sziasztok, és jó repülést mindenkinek.
  • Clidey
    #27787
    Tuti hogy nem. Nvidiám van tizen éve. :)
  • Nyiri
    #27786
    Meg Intel proci.
    Ezért szopesz hogy nálam AMD és ATI van. :D
  • MPeter7
    #27785
    Lehet, hogy a Radeon kártya miatt történik. Több helyen olvasni lehet, hogy FSX-hez az NVidia kártyák a legjobbak.
  • spyy55
    #27784
    Nálam ugyanez a probléma Diamond Katanánál is (1.04), hogy EZdok Aircraft nézetben eltűnik a törzs és csak a VC, wing, elevator látszik. Régebbi modellezésnél nem volt ilyen gond. Ha blokkolom EZdokot, akkor spot viewban már jó. Nem értem... A videókártyám Radeon HD6990-es.
    #27778: ötlet erre valakinek?
  • MPeter7
    #27783
    Sziasztok,
    A HIGHMEMFIX megvan a [GRAPHICS] részben.
    EZdok-kal váltok kategóriát és így történik meg a hibás kirajzolás, nem "kisétáltam" a VC-ből.
    Eddig csak olyan modellel fordult elő (nem mindegyiknél), amit addon-ként telepítettem.
    Pl. a MJ Dash8-al nem volt ilyen probléma. A videokártya: Radeon HD6870-es.
    A gépet a Buffalo Virtual honlapról szedtem le, gondolom ott úgy készítették el az aircraft.cfg fájlt, hogy alapból jó legyen.
  • ezsolti74
    #27782
    Ez nem azért van mert hiányzik a HIGHMEMFIX=1 a cfg-ből?
  • Clidey
    #27781
    Én a közelmúltban jártam ugyanígy a Carenado B-1900-al. Valamiért nem volt hajlandó betölteni a külső modellt, ha VC-ből átváltottam külső nézetre, akkor is a VC elemei látszottak. Újraindítottam az FS-t, és megjavult. Én arra gyanakszom hogy a videokártyám sokallt be tőle valamimódon, bár rekonstruálni a jelenséget azóta sem sikerült.
  • Papirzacsi
    #27780
    Jó kérdés, annyi biztos ,hogy ez a VC model, nem pedig a külső. Érdemes lenne belenézned a model.cfg-be, hogy melyik modellekre hivatkozik, lehet ott van összekutyulva valami.

    Vagy csak szabálytalan módon úgy próbáltál külső nézetet elérni, hogy a VC-ből "kisétáltál"?
  • MPeter7
    #27779
    Sziasztok!
    Az miért lehet, hogy a repülőgép külső nézete FSX-ben úgy jelenik meg, hogy csak néhány burkolatelem és a motor látszik? A Buffalo DC-3-asa és az AN-28 is így látható, melynek letöltési hivatkozását az előző beírásomban jeleztem.


  • spyy55
    #27778
    Üdv! LHSim LHPP-n valami miatt eltűntek a fű textúrái (Hungary Landmarks Pack & Library Base Pack fent van), csak sima zöld sík terep van taxi utak mellett. Lehet ez videókártya átállítása miatt?
  • berczy #27777
    Na még ez is... Ehh... Eret vágok, FS9-hez csak valami foscsi 28-as van, pedig a ruszki cuccok a gyengém.
  • berczy #27776
    Áhh, már bánom, hogy megint benéztem ide. :)))
  • berczy #27775
    Hát bammeg, nézem ezeket a videókat és elcseszett mód irigy vagyok... :)))
    Sebaj, majd jól átbaszom magam és megnyugszom, hogy a 134-es nincsen FSX-re. :)))
    Bár az az An-24-es azé' odabasz. Fákknak kellett nékem három kutya, meg új életmód, mikor itten van az FSX... :DDD
    Na megyek és felvagdosom az ereimet. (még An-12 is van X-re, lefosom a bokámat.)
  • MPeter7
    #27774
    Hátha valaki nem ismeri: Freeware - Antonov An-28

    http://www.youtube.com/watch?v=uVHXRFN0zvs

    http://avsimrus.com/f/fsx-aircrafts-79/an-28-47257.html?action=download&hl=an-28
  • Hont
    #27773
  • m814
    #27772
    Tarolt.Na ja....de csak a földön mert repülni nem lehet vele....
  • Nyiri
    #27771
    A szomorú hogy a demo képek alapján vert volna minden crj próbálkozást. De mivel szartak rá a wilco féle förtelem tarolt...
  • polluxware
    #27770
    hááát igen...

    remember DA fokker VC
  • Nyiri
    #27769
    Emlékszem még 2005-ben láttam az első screenshotokat róla. Eléggé Duke Nukem Forever hangulata van.
  • polluxware
    #27768
    DA Crj700-nak újrakezdték a VC építését....

    majdcsak kész lesz...

    valamikor
  • polluxware
    #27767
    ez is csak egy megtévesztő hadművelet... Patton, vityához képest kutya*asza
  • Hypo #27766
    át kell állni az atom-tengeralattjárókra, igaz tengerünk még nincs de ez a történelem nagy vezéreinek se okozott akadályt ruszkik haza --ból lett a gyertek csak!
  • carlosfly
    #27765
    A Tupolevhez nem is kell :). Az elfut szépen kisebb gépeken is.
  • Clidey
    #27764
    Az Únió motorja?? Még az APU-ja sem...hogy stílszerűen fogalmazzak... :D
  • Nyiri
    #27763
    Igazából minden télen eszembe jut hogy kéne erősebb gép, de aztán jön a tavasz és átpártolok egy drágább hobbira ami szórakoztatóbb :)
  • polluxware
    #27762
    én azthittem az haldoklik...

    vagy mi is?

    mostakkó?!
  • Hont
    #27761
    A gazdaság meg dübörög...!
    Főleg mióta az Unió motorja vagyunk!
  • Hypo #27760
    politikát??? ez közgazdaság:)))
  • Nyiri
    #27759
    Ne keverjük ide a politikát
  • Hypo #27758
    pedig nem kell ATOMERŐMŰ hozzé:))) csak PAKSOLD
  • perko
    #27757
    Neked nem telik rá a rezsimegtakarításból?
  • polluxware
    #27756
  • Hypo #27755
    dehogy is csak akik jobban teljesítenek:))))
  • MPeter7
    #27754
    Sziasztok!
    Próbálta már valaki a Majestic Dash 8 VOR navigációját a Szolnoki kifutón Budapestre (117.30) beállítani?
    Nekem nem mutatta a műszer az irányt és távolságot, csak pár kilométer után, ha Pest felé repültem.
    Ellenben pl. a Cessna-n beállítom, az már a szolnoki kifutón is szépen jelzi az adatokat.
    Vagy valamit rosszul állítottam be? De ha rossz beállítás lenne, akkor pár kilométer után miért kezdte el mutatni az irányt és távolságot?
  • ezsolti74
    #27753
    Köszönöm! Végre még egy jó minőségű orosz gép FSX-re.
  • Nyiri
    #27752
    Már mindenki új gépet vett itt? :)
  • Hont
    #27751
    Nem akad, nem ugrál, gyorsan betölt és nincs meglepetés finálon...
    Nem is értem mi a szart kínlódunk...



    Vagy csak én...?
  • Hypo #27750
    jó is az:))