Flight Simulator X

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Hypo
#26355
ja és hol? mert a rep benzin semmivel nem olcsobb sot

polluxware
#26354
olcsóbb lett a benzin..

Hypo
#26353
megelégednék egy tankolo kartyával egy évre cessnahoz

Nesuten
#26352

N971RB livery
Created by Tibor Kуkai

Repülök ,hogy Éljek !mert! Élek ,hogy Repüljek ! Ólmot minden vörösbe ,had legyenek jó nehezek !

polluxware
#26351
Mit keres a Hypo a Wizzairben????!!!!!!!!!

mosmééé vagy ilyen negatív!?

(((a fenébe, bekéne már fogni a szádat egy traffik koncesszióval...))<#hawaii>

Hypo
#26350
OFF - Na hatalmas ember felvétel a sólyomnál 30 embert keresnek a felsorolas milyen poziciokra hosszabb mint 30😊)

#26349
Ok,kipróbálom és köszi a segítséget!
Ja még 1 kérdés: Az ORBX telepít valamilyen idõjárás textúrát? Azért kérdezem,mert feltelepítettem a REX Essentialt és nem installalja be az FSX-be a REX az általam kiválasztott textúrákat. A felhõk pl FSX default felhõk maradtak,az égbolt sem az amit én kiválasztottam REX-ben...stb. Nem tudod mi lehet a gond? Tegnap újraraktam a Win-t és az FSX-et és most csak ORBX textúrákat használok. Az elõzõ telepítésemnél amikor fent volt a GEX és UTX,a REX kiválóan installalta a textúráit. Akkor persze nem volt fent egyetlen ORBX textúra sem. Lehet közük egymáshoz?
Hypo
#26348
Igen en meg tegnapi allast mondtam, de igy mar mindegy.

#26347
Töltsd le ezt és telepítsd: FTXORBXLIBS_130723
Helyrerakja az FTXCentralt. Nem muszály a globalt telepíteni utoljára, telepíthetsz minden kieget de a fenti fájl legyen az utolsó! A support oldalukon találod meg.
polluxware
#26346
ezt nem is így értette...<#schmoll2>

#26345
Ok,köszi az infót! Nálam most ezek vannak az FTX Centralban: Defaultm Europe és kétszer van a Global. Gondolom ez sem normális dolog.
Le tudom még valahogy szedni a Globalt,hogy miután feltelepítettem minden ORBX sceneryt,végül azt is visszarakhassam,hogy legyen Hybrid? Csak mert ORBX uninstal.exe-vel még nem találkoztam sehol.
Hypo
#26344
globalt kell utoljara. Viszont a Global lett most a Default FTX centralban.

"..enable/apply a full region first and then switch back to Global - this should bring the scenery library back into line."

De dolgoznak uj telepiton az osszes kieghez ami majd orvosol minden problemat. De ha utoljára rakod és hybrid akkor nem lesz gond. Minden isntallnal elobb rakd vissza defualtra ftx centralban kiveve a vegen a globalnal mivel az akkor lecsereli a defaultot.

#26343
Sziasztok!

Feltelepítettem az ORBX Global-t és olvastam,hogy a Hybrid mode bekapcsolásával az eddig kiadott ORBX scenery-k is használhatok a Globallal együtt. Ezt a Hybrid mode-ot be is kapcsoltam,majd feltelepítettem az England,Wales,Scotland sceneryket is,viszont egyik sem mûködik normálisan együtt a Globallal amikor az FTX Centralban beállítom a Globalt és Apply-ra nyomok. Ha simán az Europe-ot választom az FTX Centralban,akkor mûködik az England,Wales,Scotland,de akkor a Global nem mûködik, ráadásúl a Hybrid mode beállítási lehetõség is eltünt az FTX Centralból.
Elképzelhetõ,hogy rossz sorrendben telepítettem a sceneryket? Mert én elõszõr a Globalt toltam fel,majd az England,Wales,Scotland sceneryket. Lehet,hogy a Globalt kellene utoljára feltenni és akkor megmaradna a Hybrid mode beállítási lehetõség és akkor tudnám frankón együtt használni a Globalt és az összes többi ORBX sceneryt? Van valakinek ötlete?
Hypo
#26342
meglássuk mint a Telki korhaz bezarjak aztan lehet VIP korhaz lesz...tudod mindenki annyit er amennyi penze van ala LAZAR

polluxware
#26341
Ez egy arab légitársaság lesz, kimondottan pííízes ügyfelekkel... viszont magyar kiszolgálókkal (ez gondlom az elhunyt malév repiébõl fakad)

persze az elmondottak alapján, soha egy percig nem fordult meg a fejemben hogy ez valmi poszt malév légitársaság lesz...

gyakorlatilag lesz valami amire monhassssuk hogy ungárn, de a prosztó az életben nem jut a közelébe😊

nemistudom 😊 ez olyan tekintetes uramék korszak jellegû "nemzeti" légitársaság leszen

focimeccsekre biztos tudok majd egy fix utast<#rolleyes>

#26340
Ja és még valami. Szeptemberben jön 2 Avro RJ 85

Volvo. For life. A sün egy makacs madár. Csak akkor hajlandó repülni ha belerúgok. Alienware 14

Hypo
#26339
😊 azert az még nem ok erre a lopásra😊)) vagy legyen TÖK olyan vagy legyen saját arculata de ez a kicsit ez kicsit az.....hááát

#26338
Ebben az esetben pedig a #26233 hsz-ban igaza volt, h kitõl vehették az ötletet...

Volvo. For life. A sün egy makacs madár. Csak akkor hajlandó repülni ha belerúgok. Alienware 14

Hypo
#26337
nincs ebben meglepo Szijjarto ezzel is kilincselt kint na meg a tokaji asszuval bar az nem jott be az araboknak mivel nem isznak 😊)))

és végül is az arabok a magyaroktol szarmaznak igy lesz ez nemzeti legitarsasag

#26336
Bocs, egy hatalmas OFF lesz, de kíváncsi vagyok mindenki véleményére
Megvan, ki áll háttérben?
ON

Volvo. For life. A sün egy makacs madár. Csak akkor hajlandó repülni ha belerúgok. Alienware 14

Nesuten
#26335
hát a legújabb ... <#papakacsint>

Repülök ,hogy Éljek !mert! Élek ,hogy Repüljek ! Ólmot minden vörösbe ,had legyenek jó nehezek !

#26334
Az UTX tudomásom szerint nem jegyez be semmit a scenery library-ba. Nem írtad, hogy melyik verzió. Ha a kettes valamelyik változata, akkor az háttéralkalmazásként fut, így service jelleggel teszi be a röpcsiket, nem bgl-bõl dolgozik. Ebben az esetben pár dolgot törölni kell innen-onnan, elég összetett feladat, érdemesebb inkább újból feltenni és utána az uninstalljával eltávolítani. Egy átlagos felhasználó így tudja csak korrekt módon eltávolítani. Ha egyes, akkor traffic bgl-t használ, a scenery world mappába cuccolja be magát illetve az eredeti traffic bgl is ott van átnevezve. Viszont a tool-jai miatt ezt is érdemes uninstallálni, mert egyébként elég sok szemét marad a gépen. Én ha egy ilyen összetettségû modult szedek le a géprõl, utána valamilyen pucolgató alkalmazást is le szoktam futtatni. Többnyire a windows 7 managert.
bondi
#26333
Az a baj, hogy nem sikerult uninstallalnom az UTXet. Ki kell szedni a scenery librarybol manualisan is?

#26332
Mentsd el az fsx.cfg-t és töröld ki. Az fsx le fog generálni egy újat. Azzal is elszáll?
Hypo
#26331
Két belépésre van lehetõség az egyik az online store a masik a dobozos, neked oda kene belepned es ott az accountodnal a megvasarolt termekeknel lesz felsorova es onnan erheto el az update

#26330
Sziasztok!

Olyan problémám lenne, hogy anno évekkel ezelõtt megvettem a Mega airport Budapest X-et. Az aerosoft.com oldalról. Megvan dobozosba viszont szeretném frissíteni az aktuális verzióra de hiába lépek be az aerosoft online részére nem elérhetõ a letöltõ rész. Így nem tudom beszerezni a legutolsó pecset. Tud valaki segíteni honnnan tudom ezt beszerezni, letölteni?

Hypo
#26329
Amúgy Orbx Globalról - ugye ez jelenleg CSAK textura replacment. ami azért lehet problémás mert csak az nem elég ahhoz hogy egy terület megfelelõ legyen, lehet mindenki számára tudott a dolog de nekem egy forumbejegyzes nyitotta fel a szemem: "..You will need to Buy the land class also produced by Orbx to see the correct color of some regions. They will be about $17 each or around $100 for the world"
Ez valahogy elkerulte a figyelmemet szoval e szerint lesznek ehhez kulon LANDCLASS kiegeszitok es akkor már minden elvileg szep lesz.....mondjuk nem lesz olcso de hat azt kell megvenni ahol a legtobbet repul az ember

Hypo
#26328
utx szerintem egy fos, utx alaska ba volt par ertelemes dolog na de az se az a hu de optimalizalt valami.
Ha csak utx et hasznalsz akkor nincs gond de ha megnezel minden mas proginal valamit mahinalni kell hogy jo legyen vagy kikapcsolni featuret...stb leszedtem es sokkal konyebb lett az elet az fsx meg azota még szebb nem látom értelmét pláne ha orbx cuccok vannak

#26327
oppá

W7Prof x64 | ASUS P5B 4GB | Core 2Duo E8200 2,66GHz | 9500GT 500MB driver:8.17.12.8026 | DirectX 10 | Philips 15\" 1024x768 75Hz | SAITEK Yoke+1Quadrant és pedál.

bondi
#26326
Gexbol csak Eum volt, ugyhogy nem volt kerdeses a csere. Azert szebb lett a Gexnel. UTX miert kuka?

Hypo
#26325
de én orbx párti vagyok😊

Hypo
#26324

mondjuk ez alapjan GEX es e között akkora különbség nincs😊))

Hont
#26323
FS9-hez miért nincs...<#rinya><#rinya><#rinya>
Hypo
#26322
ok ez jó hír, utx mehet a levesbe az többet ront mint szépít sajnos. Akkor lassan majd megveszem ugy is kaptam kupont hozzá mert a többi már meg van😊

bondi
#26321
FPS hibatlan, a GEX EUhoz kepest legalabbis. Probaltam az USAban is tobb helyen, nekem nagyon siman megy. A latvany meg amit a screenshotokon latsz... Brutalis kulonbseg szvsz. Ejszaka Debrecenben elakadt a lelegzetem 😊 Az UTX fenyeit erdemes kikapcsolni, azt olvastam, es akkor kapod az FTX félét.

spyy55
#26320
Az fsx.cfg-t megadtam a szokott helyen (C:/users/..../FSX), ahogy kell, rendben is van, de akkor sincs változás. a ERRORLOGban ez fogad:
,,
ERROR TRAPING FOR REAL ENVIRONMENT XTREME

Class Location: FSX.CFG INFO
Error: C:\Users\spyy55\AppData\Roaming\Microsoft\FSX
"

Mi a fenétõl lehet ez??? Idegbajt kapok már ettõl, mert minden oks, csak ez a REX mizéria...

#26319
Ez mind tervben van 😊

Hypo
#26318
😊)) akkor ket dolgot tesztelhetnel ha már😊
1. FPS - erre volt a elgtobb negativ komment
2- Addon repterek és sceneryk kompatibilitása

ha jol ertettem lesz AU uj is epp azert hogy az uj rendszert amit a globalban hasznalnak a tobbieben is alap legyen nem tudom hogy ez azt jelenti e hogy az osszes meglevo sceneryt updatelik majd.....

#26317
Várjuk <#taps>

Mindenkinek hinnie kell valamiben. Én azt hiszem iszom még egyet.

#26316
FTX Global Gyõrben... hamarosan lesz róla szemle is.

#26315
Köszi, mert én sem akarom elkapkodni.

Mindenkinek hinnie kell valamiben. Én azt hiszem iszom még egyet.

Hypo
#26314
várnék vele még, én mondjuk ezt teszem jelen pillanatban és olvasgatom a hivatalos forumot. Van egy par bibi de egy patchal remeljuk hamar orvosoljak. vagy nem de akkor meg majd legalabb nem vettem meg hiaba 😊)))

#26313
Orbx - FTX: Global
Valaki...?

Mindenkinek hinnie kell valamiben. Én azt hiszem iszom még egyet.

Hypo
#26312
PFFX jön

polluxware
#26311
negatív kampány...<#schmoll2>

Nesuten
#26310
Persze ,hogy nem FSX ,de OUTERRA ; <#guluszem1><#hehe>

Repülök ,hogy Éljek !mert! Élek ,hogy Repüljek ! Ólmot minden vörösbe ,had legyenek jó nehezek !

Hypo
#26309
http://most.444.hu/2013/07/27/benan-photoshopolt-repulovel-indult-el-a-solyom-airways-honlapja/

#26308
Sajnos el kell adjama saitek cuccokat,segítsetek kérlekegy rokonom most van nálam látogatoba ha valaki megveszi hazakuldom vele magyarországra..egy borondben.
SAITEK COMBAT RUDDER
SAITEK SWITCH PANEL
SAITEK MULTIPANEL

2 DARAB SAITEK INSTRUMENT DISPLAY
2 THROTTLE QUADRANT
ÉS MAGA A PRO FLIGHT YOKE
450EUROERT EZT MIND ELADOM.
#26307
Köszönöm! 😊
Nesuten
#26306
Megjelent : Orbx - FTX: Global EUR€69,40

The WHOLE world the way Orbx imagined it!

Welcome to your new simulator. No product in the history of FSX or P3D produces such an instant, radical and complete makeover like FTX Global does. Simply put, it transforms the washed out bland textures of the default palette into the vibrant rich and appealing Orbx FTX landscape - all with a simple installer. But the Orbx team did not stop with just new textures. Dormant classes and meshing tiles not used by default FSX have been unlocked so now unique types of terrain blend perfectly against each other the way they should. Then there is a new zero-FPS -loss night lighting system for the entire planet, including lighting of all major arterial roads in and out of cities. Finally, a new "hybrid" mode is introduced for FTX Central that now allows the classic Orbx FTX Regions to remain "active" with FTX Global so you can do tran-ocean or continent flights without ever needing to see default terrain ever again. Upgrade your sim TODAY!

Total upgrade of your FSX or P3D!
Many new gorgeous ground textures
New autogen textures for buildings
3D night lighting with zero FPS impact
Base landclass updated to enhance Asia etc.
Unlocks dormant M-tiles for perfect blending
Works with all 3rd party landclass products
Works with all 3rd party mesh products
Free service packs and patches from Orbx
Same sized textures as default
"Hybrid" mode for FTX Central regions
Expandable with Orbx openLC packs!
The WHOLE world the way Orbx imagined it!




Repülök ,hogy Éljek !mert! Élek ,hogy Repüljek ! Ólmot minden vörösbe ,had legyenek jó nehezek !