940
  • Pipör
    #820
    http://forum.se-portal.hu/viewtopic.php?f=12&t=3281
    vagyis innen szedd le a drivert olvazsgazsd a hsz eket k750 es jó a w810i hoz is
    igen onnan megtudod rendelni házhoz is vagy postai uton de előtte regisztrálj ott
  • Pipör
    #819
    phone xs el és far commanderrel
  • motor22
    #818
    olyat hogyan lehet hogy drivert rakok rá és hangosabb lesz, és honnan szedjem le hozzá a drivert, és hogyan rakjam rá???
    ja és köszi az oldalcímet(#804) hálásan köszi, de ott megtom rendelni a fülhallgatót?
  • BIZ0906
    #817
    drivereket hogy tudok rárakni?
  • Pipör
    #816
    ha raksz rá ú jhang drivert akkor hangosabb lesz a teló akkor a gyárinál 2xer hangosabb de akkor oda a gari .. +#814 hsz
  • Pipör
    #815
    Semmiennel!!!!
  • Pipör
    #814
    hogy mért mert a Tmobil nem engedte a flash menüket nem beszélve a többi xtráról amit a telefon Tud !!és 1 éves volt a teló mielőtt eladtam és megvoltam gari nélkül egyszer sem voltam olyan balfasz hogy elbaxam -.-
    elég indok volt?
  • duality666
    #813
    Sziasztok!

    Azt vettem észre a telefonomon, hogy halkabb a kelleténél, ha van egy kis háttérzaj már nem is nagyon lehet érteni mit mondanak...
    Bevittem garanciapapírral azt mondták semmi baja, de tudom *zar, hát annyira oda kell figyelni hogy mit mondanak, a szervíz menüjében megnéztem ott félig van felvéve fellehet venni fullra na az már jó lenne:D csak az a baj az nem menti el:(, mikor beszélek oldalt nyomogatom a gombot de kivan akasztva, nem tudjátok miért ilyen kis halk telefon ez, alabbol ilyen ez a telefon?
    Előrre is köszönöm a válaszokat:)
  • Schubi
    #812
    Hello.Milyen progi kell a w810i-re hogy lehessen távírányítani a tv-éket?Segítsetek lécci!
  • Danielmagua
    #811
    Indokold meg, hogy mi éri meg a többletköltséget.Nem beszélve arról, hogy ha kikódolod és véletlenül elbaszódik, akkor oda a gari.
  • Pipör
    #810
    ahhoz vegyél egy symbianos telót -.-
  • Pipör
    #809
    még jó hogy jobb a független én is tmobilba vettem de 1-2 hét után kifügetlenitettetem haverommal mert nem birtam a tmobilt :))
  • cseles13
    #808
    Hello nem tudná vki elmondani hogy lehet tv-t nézni a mobilon? (T-mobilés van nekem)
  • Zzoli05
    #807
    Hello nem tudnátok olyan programot amivel tudom irányítani a tv-t? előre kösz
  • Danielmagua
    #806
    Én annyi különbséget vettem észre, hogy az orbit téma nem rezeg tmobilos menü alatt. Kb. ennyi. Ismerősnek független van az rezeg mikor lpkedsz, de asszem ez nem életbevágó. Meg rajta van az akurv@ webn'walk vagy mi de ennyi. Használd bátran...
  • Schubi
    #805
    Hello.
    Segítsetek,szerintetek T-mobilos w810i-sek jók vagy nem? Jobb a fügtelen? MI a baja a T-mobilokokénak?
    Légyszí írjtaok.
    Köszi Schubi
  • Pipör
    #804
    katt a linkre

    am www.speedshop.hu
    részletesebb link :
    http://speedshop.hu/main.php?page=termek&iid=10684&mitkeres=&kategoria=20229&sort=&orient=&kovetkezo=0&holkeres=&elotag=Headset
    Katt
  • motor22
    #803
    de hol itt???
    mi az az itt?
    hol? pls
  • Pipör
    #802
    Ma 17-18 között
  • misterkrisz
    #801
    na pipör mikor leszel már fent? kéne a teló aza baj és ötletem sincs:(
  • BIZ0906
    #800
    W580
    A te telód a Memory Stick Micro™ (M2™) támogatja.
  • Xingmaster
    #799
    Hali! Nekem az lenne a kérdésem h ha a hivatalos oldalon azt írják h 4GB-ig lehet bele memóriakártyát rakni, akkor naz összes micro kártya bele megy? mert láttam olyat h M2, micro SD, stick pro duo stb. konkrétan nekem a w580hoz kellene a help csak azt a fórumot lezárták.

    Előre is köszi a helpet!
  • Pipör
    #798
    hnap felveszlek bocsi csak most értem haza
  • misterkrisz
    #797
    na dobtam pü-t nem jelentkezel
  • Pipör
    #796
    :D

    simán meglehet csinálni -.-
    Püben dobj egy msn cimet
  • misterkrisz
    #795
    hali! mit lehet csinálni akkor ha a telom nem kapcsol be mert xs++-al egy uj szoftot raktam rá és nem ismeri fel a gép? köszi
  • punisher51
    #794
    Kössz!

    Kipróbálom!
  • cseles13
    #793
    köszike ki is probálom mindjárt
  • BIZ0906
    #792
    Itt a link Ultra MPEG-4 Converter
  • BIZ0906
    #791
    Hát amibe te convertálsz azt a teló nem igazán tudja lejátszani sajna. De amit én találtam az ez "Ultra MPEG-4 Converter" és így szoktam beállítani és egész elfogadható a video lejátszása.
  • punisher51
    #790
    Hello!

    Lenne egy kis problémám!
    W810i re raktam fel filmet de szaggatva játsza le.
    Mivel lehet ne megoldani?

    Ha tudtok valamilyen orvoslást a problémámra akor irjátok meg legyszives!

    Előre is köszönöm!!
  • cseles13
    #789
    mindenkinek ajánlom ezt a telefont kurva jó :):):)
  • Pipör
    #788
    ahol a legolcsobb

    ITT
  • motor22
    #787
    de itt hol vegyek olyat???
  • Pipör
    #786
    itt
  • God of War
    #785
    Lehet, de Ők még rárakják a "kis" hasznukat, és máris ott tartanak árba, amennyiért én adom.
  • motor22
    #784
    És azt megtudná nekem valaki mondani, hogy olyan fülhallgatót hol tudok venni amilyen a W810i-nek is van??? nekem SE K750i-m van!
  • motor22
    #783
    Ez egy olyan program, amivel témákat tudsz szerkeszteni SE telefonokra.
    Ha van torrented, akkor itt le tudod tölteni ezt az ideiglenes torrentet és le tod tölteni a programot. :
    http://thepiratebay.org/tor/3525245/themes_creator_254.rar
  • motor22
    #782
    Pl.: www.pappfer.hu , itt témákat, játékokat, képeket és szoftvereket lehet letölteni.
  • cseles13
    #781
    vettem SE W810i telefont aranykártyásan igy csak 27 ezer volt és kártyás :D:D:D:d
    vki nem tud olyan oldalakat ahol lehet hozzá cuccokat letölteni (magyar oldalakat)?
    előre is kösz