940
  • Pheaper
    #860
    ??
  • Landor
    #859
    BaSZNáD G_ArchAngel
  • zoliii
    #858
    www.pappfer.hu ->Minden, ami Sony Ericsson
    Ezen az oldalon van új szoftver Sony Ericssonokhoz, meg egyéb extrák. :)
  • misterkrisz
    #857
    #856 jah és hogy lehet rárakni??
  • KoniZTE
    #856
    flash témákat honnan lehet letölteni ??
  • Landor
    #855
    tényleg vidd el szotvereltetni SE szervizbe ;>
    nem hiszem hogy attól hogy a SE oldaláról ráküldte a wap beállítást beszart a telefonod..
  • exy
    #854
    nem szofverv cserére hanem frissitésre

  • exy
    #853
    hahó valaki tudna segiteni Az a probom?
    hogy vettem egy w810it független telot (de amugy T-mobilos vagyok)az addig oké csak külön be kell állitani az mms_t Bementem ezekhez a drága rózsaszin majmokhoz :=)az a problémám meg még szeretném a wapot is hazsnálni.Erre kaptam egy 4 5 oldalt állitsam be magamnak a leirtak szerint ok. NEM SIKERült Bementem máshova téptem sorszámot
    elnyökögtem aprobomat a faszi a szervizes tetü közli miután 6 szor kivette az aksimat és beiratta velem a pin kódom szoftverhibás atelom mert egymás után kikapcsol EZ FASZA MONDOM IDÁIG SEMMI BAJA NEM VOLT: VALAMI GECIT KÜLDÖZGETETT RÁ a GÉPÉRŐL ....Eredmény :::::::::::::::::::::::::::. minusz havidij a wap használat miatt AMI továbbra se müködik De vigyem el az ericson szervizbe szoftvercserére kicsit csalódott vagyok és értetlenűl állok e helyzet elé ja maugy 2 hetes a telcsim szóval ????????????????????????????????????????????????????????
  • exy
    #852
    hogy tudok szoftver frissíteni?
  • I.C.ram
    #851
    Nekem volt 4 hónapig egy K810i-m. Nem volt semmi bajom a joystickkal. Viszont elötte volt egy T630-asom kb 4 évig. Azzal se volt soha semmi bajom. Bár több joystickes telefont tuti nem vennék, mert baromira utálom.
  • zoliii
    #850
    Ez W810i. Nekem ilyen telom van. Semmi bajon nem volt idáig a joystcik-kal.
  • KoniZTE
    #849
    egy kérdés szeretnék feltenni . Az ezelötti telefonom az egy SE K700i volt és az volt vele nagy probléma hogy 3 havonat fullra tönlrement a joystcikja... Vki mondta nekem hogy ezeknék az uj modelekknél már megcsinálták normálisra . A K810I is jo lett ugyanugy vagy régi fos.?
  • RumiTT
    #848
    Tnél télleg nincs már, de én épp ezért rendeltem meg neten kártyafüggetlenül, és nem bántam meg.(drágább azért így)
  • Landor
    #847
  • BIZ0906
    #846
    kinek nem? :)
  • KoniZTE
    #845
    t-mobile-ban már nem árusitják , ezért K810i-t veszek. Sajna mert naon bejött ez a telo...
  • Pheaper
    #844
    3500 HUF annyit csak kibírsz
  • BIZ0906
    #843
    argep.hu-n is csak egyben lehet kapni :(
  • Landor
    #842
    sztem nem lehet külön kapni hozzá
  • misterkrisz
    #841
    hali
    a füleshez (HPM-70) honnan tudok szerezni agybadugós gumit? sajnos mindig leesik rola és elvesztem...
  • Pheaper
    #840
    van biztos -.-
  • RumiTT
    #839
    sztem nincs,ha csinálsz akkor tedd be ide a címet majd ;)
  • bodesz
    #838
    van olyan oldal ami csak w810 el foglalkozik?mert ha nincs esetleg kezdek 1et és összegyüjtöm KB miket lehet vele ügyeskedni márha sikerül nekemi :D
  • zoliii
    #837
    Szia!

    Nekem is volt régebben ilyen problémám. A Sony Ericsson-nos CD-ről telepítsd fel a PC Suite programot. Nekem újra indítás után már felismerte
    a w810i-met
  • motor22
    #836
    szerintetek a gépem miért nem ismeri fel a telefonomat????
    mert így semmit nem tok vele csinálni csa a memória kártyámra tok rakni cuccot (SE K750i)
  • Pheaper
    #835
    pappfer.hu forumán kerezsgélj
  • motor22
    #834
    hát azt a progit amitől 2x hangosabb lesz a hangszóró hangereje.
    pipör ezt az oldalt mondta itt (#820).
    és ezen az oldalon meg azt mondja hogy mennyek erre a chriskross.hu -ra és ott tom letölteni de nem enged belépni az oldal pedig már regeltem de nem küldtek visszaigazolást se.
  • Pheaper
    #833
    Mit akarsz onnan letőlteni ?
  • motor22
    #832
    nekem nem lehet ezen a http://www.chriskross.hu/ oldalon amit küldtél regelni, mert nem igazolja vissza és nem tok belépni! mit tegyek??
  • Pipör
    #831
    nem fog! nekem is fennt volt és semmi baja nem volt az igaz hogy maximális hangerőn a hangerőszabályozokat is maxon kicsit torzitott a felvéteelen de sztem megérte rárakni :)
  • motor22
    #830
    köszi!!!!!:)
    de ez megbízható, tehát nem tesz kárt a telómban(SE K750i)???
    kösszz mindent!!!!
    ha tudok akkor segítek neked is!!!!
  • BIZ0906
    #829
    Akkor inkább nem cseszem el a telóm. Azért thx
  • Pipör
    #828
    ahogy eddig
  • BIZ0906
    #827
    De a video-t hogy játsza le?
  • Pipör
    #826
    Nem a minőség az marad ugyanolyan csak hangosabb lez rajta a hang
  • BIZ0906
    #825
    Én csak arra lennék kiváncsi, hogy ha drivert cserélek pl: video display vagy hang attol a videolejátszás jobb lesz? Nagyobb minőségben 176x144-es videot jobban le tud majd játszani?
  • Pipör
    #824
    hmm értelek h értesz :D
  • Pipör
    #823
    ahhoz hogy kicseérld a hang drivert mind2őt kell használnod :)
  • Danielmagua
    #822
    Nem a szofveres beavatkozás következményeiről beszéltem, hanem a használat közben előforuló meghibásodásról. Pl. nekem a fényképező-gomb elromlott és sokba került volna... Egyébként értelek
  • BIZ0906
    #821
    A kettő közül melyik az ajánlott vagyis megbízhatóbb?