940
  • Landor
    #780
    miért nem kérdezted meg ott?
    egyébként a szent lászló tér 20 szám alatt lévő szervizben vállannak gartancián túli SE javítást, őket hívd fel.
  • atlon
    #779
    Sziasztok!

    Most jött meg a szervizből a w810-em. Ahelyett, hogy megcsinálták volna, megvonták a garanciát "idegen eredetű anyag a paneleken" címszóval. Mivel rendeltetésszerűen használtam a készüléket, temészetesen nem hagyom annyiban, de azért fel készülök arra is, hogy nekem kell állnom a javítás költségét. Tud valaki hozzávetőleges árat mondani, ha a belső panelt le kell majd cserélnem?
    gondolom csak egy nyák van benne, amit úgy egészbe ki kell vágni belőle.....

    Esetleges segítségeteket előre is köszönöm.
  • Landor
    #778
    és?
    ők ebből élnek
  • Pipör
    #777
    25 ért veszik be mobil boltba ---.--
  • God of War
    #776
    Hello.
    Lenne egy eladó W810i-m.Független, dobozában, szép állapotban.
    Fekete színű.
    36k-ért, akinek kell írjon.
  • motor22
    #775
    meg valaki megtudná nekem mondani hogy debrecenben van e sony ericsson szervíz, mert a gép nem ismeri fel a telefonomat (K750i), meg van egy csomó baja
  • motor22
    #774
    na és azt a w800i -ét nem tudod hogy hogyan lehetne megcsinálni hogy rárakom a szoftverét?
  • Pheaper
    #773
    K750i hez CSAK W800 i szoft ot lehet rá tenni W810i-ét NEM!!
  • motor22
    #772
    de figyi én tudom mert debrecenben a plazaban a plaza gsmben 2000Ft-ért megcsinálják de én ingyen is megtudnám csak nem találok hozzá szoftvert(w810i-ét)
  • Danielmagua
    #771
    Üdv! Engem olyan dolog érdekelne, hogy: vettem BT adaptert pc-hez, tudom is irányítani a media playert. Eddig ok, de nekem egy olyan program kellene a telóra amivel láthatom a számcímeket. Van ilyen szerintetek?
  • kuci06
    #770
    Flash menü használat
    Driverek telepítése (pl Acoustic is :) )

    Ezekhez szükséges ismerni a FAR managert is, ahhoz itt találsz leírást:
    FAR manager CID49-es telefonokkal
  • rusland
    #769
    sziasztok!

    engem w810i moddolasa erdekelne (flash menu, acoustic driver, stb.)
    csak legtobb forum mar nagyon wired es lehetetlen barmit is megtalalni rajtuk, idom pedig nemsok.

    ti mit ajanlotok hol erdemes kezdeni?
    dcu-60-as kabel szukseges hozza?

    thx!
  • BIZ0906
    #768
    Fúrcsa mert nekem mindent adtak hozzá. Persze azért elötte megkérdeztem :)
  • Landor
    #767
    pont a "használtboltban" hagyják ki a tartozékokat
  • redraven8
    #766
    Bemész egy mobil boltba..és kéred.hogy tegyenek rá neked W800 as szoftvert..és ennyi...nemtom mennyit kérnek majd érte.
  • motor22
    #765
  • motor22
    #764
    hello! nem tudna nekem valaki segiteni?
    abban kéne hogy a k750i-met szeretném ,,belülről'' w810i-vé átalakitani a szoftverét hogy legyen benne walmen funkció
  • BIZ0906
    #763
    Vedd használtboltban újjat és sokkal jobban jársz majd vele nem hagyják ki a tartozékokat legalább.
  • cseles13
    #762
    a honlapon? de az nem azt jelenti hogy van is
    valaki nem vett kártyásan ezt a mobilt mostanába?
  • redraven8
    #761
    T-mobilnál van kártyásan...olyan 49 ezerért láttam ott
  • cseles13
    #760
    Hello! ezt a mobilt lehet kapni kártyás csomagban valamelyik szolgáltatónál? (Vodafone, Pannon, T-mobile)
  • Zzoli05
    #759
    Hello valaki megmondaná nekem h h tudom függetleníteni a w810i-met?
    Előre is kösz!
  • motor22
    #758
    sziasztok! nemtudjátok hogyan lehetne egy k750i-ből egy w700i-t vagy w810i-t csinálni??? honnan kéne a szoftvert hozzá letöltenem?
  • Landor
    #757
    nemérdekes ;>
  • redraven8
    #756
    De ari a szmájlid Mér?..nemmás az előlap?...ugyanúgy csúsztatható ahogy a w850...a gombsor tök hasonló.De kitudja..
  • Landor
    #755
    Csak annyi a külömbség,hogy más az előlap
  • redraven8
    #754
    Csak annyi a külömbség,hogy más az előlap és számolja a lépéseidet meg a kalóriát...,talán a kamera..de az sem 100%.És amennyi az ára annyit nekem nemér valahogy ez a pár extra.Sztem így is tökéletes.
  • Landor
    #753
    w580 a tuti, pupi
  • redraven8
    #752
    Jah...hát ami teccik arra mindenáron szerzek pénzt és megveszem A W850 et már 5 hónapja nézegetem.
  • Landor
    #751
    ilyen vasad van és egy w850et veszel.. ejnye
  • redraven8
    #750
    Most mivan? Amúgy megvan a W850...csupán 5 ezer forint külömbséggel lett egy 5 hónapot használt , független , 1.5 év garis minden cuccával ,karcmentes példány Szeretem az SE -t :D
  • Landor
    #749
  • redraven8
    #748
    Nah...eladva Most akkor jöhet a W850
  • Landor
    #747
  • precision
    #746
    nincs mit
  • duality666
    #745
    húúúúúh tényleg az a neve meg is van a téma :))) full boldog ember lettem:) Köszönöm szépen a segítséget!!!!!
  • precision
    #744
    orbit a téma neve
  • duality666
    #743
    Húúú, na nem lenne baj az se, felvettelek msn-re majd küld már át, meg küldhetsz még fincsi dolgokat:) ha van...
  • Landor
    #742
    jézusom núbok, mindkettő gyári téma
  • redraven8
    #741
    Húú...hát van ilyesmi témám..csak a kör nem pörög az ikonok körül.Nekem a mellette lévő téma kéne nagyon