423
Nos biztos van több is.. :)
  • mirakon
    #263
    Lehet még kapni, de én is nagyon rég nem ettem már. Lehet ma veszek is egyet.
  • 30yFan
    #262
    de, ha vörösboros is
  • supperlevi
    #261
    Milyeneket láttál még?
  • Eloldeszka
    #260
    Vörösboros? Na neee, kolbászost nem akarsz? :-)))
  • 30yFan
    #259
    külföldön sokkal többféle kit-kat található, bár vörösborost nem láttam még sehol
  • berreg
    #258
    nekem a peanut butter-es volt a kedvencem, olyat még lehet kapni?
  • supperlevi
    #257
    Nekem a fehércsokis nagyon bejött, nem is gondoltam volna, h Kitkatből lesz ilyen is.
  • Eloldeszka
    #256
    Fehér vagy fekete? Mármint csokiban ;-D
  • kicsikacsa23
    #255
    Hát nem tudom, én jobban szeretem a kit-kat-et:D
  • Rol06
    #254
    Egy Értelmiségi Roma lány írta:

    "Én roma vagyok. Főiskolára járok. A következő a véleményem.
    Hiába lázadnak egyesek a cigányokkal kapcsolatban.
    Már késő ! Hosszú évtizedek alatt kiközösítettek bennünket ebben az országban. Ma már nem akarunk magyarok lenni. Volt idő amikor még azzá szerettünk
    volna lenni. Ma már romák akarunk lenni, a saját hazánkban, itt. Mint látható mi sokkal gyorsabban fejlődünk mint a magyarok. Lassan megteremtjük a magunk értelmiségét, és a magunk nyelvét beszéljük. Ebben
    az országban. Egyre többen vagyunk és egyre többen leszünk. Hosszú távon mi nyerjük meg a versenyt
    Néhány évtized, és mi leszünk a többség. Nem fenyegetőzni akarok ezzel, csak megállapítom mint tényt. Eleinte még egymás mellett fogunk élni mi cigányok és magyarok. Lassan érvényt fogunk szerezni annak, hogy a
    cigány nyelvet is elfogadják hivatalos nyelvnek. Mi nagy család vagyunk, és nagyon nagy a közösségi szellem, az együvé tartozás érzése. Nagy a gyermekáldás. A magyarokról ez nem mondható el. Világos hogy mi fog
    történni. Lassan,és biztosan mindinkább miénk, romáké lesz ez az ország. Mi, vigyázunk majd a magyar kissebbségre. Adunk nekik munkát a saját országunkban.
    Európa, és a világ olyan követelményeket támaszt ahhoz,hogy Magyarország bekerülhessen Európába, amelyek megteremtik a feltételeket hozzá, hogy
    mindez így legyen. Annyi nép eltünt már a történelem során amikor az adott kor domináns hatalmai ebben érdekeltek voltak. A magyarokat sem fogja megsiratni
    senki. Miképpen a magyarok sem siratták meg a besenyőket annak idején.
    Ez a vita ezen a topicon ebben az értelemben tehát már értelmetlen. Nem csak a jelen, de már jövő is determinált ebben az irányban. Béke veletek...


    Sorry csak kipróbálok valamit...
  • Anaid
    #253
    a házi készítésű
  • Bandee1987
    #252
    Ja, és még a Milka Chocolate Dessert-et imádom :)
  • Bandee1987
    #251
    Most az új kedvencem: a Kit Kat Chunky Peanutbutter verzsön
  • jojo10
    #250
    Nekem tetszik ez a játék.Vicces is,és csokit is lehet vele nyerni,amit nagyon sok ember szeret.Hajrá mindenkinek!
  • milu00
    #249
    hm.. én már a csokival kiegyeznék.. bár a vásárlási utalvány is mindig jó.
  • gibbone
    #248
    "egy nagy uborka, csokival bevonva, meg egy bevállalós csaj. így lehetne szerintem reklámozni..:)(vizuális típusok előnyben)"

    Igen arra a játékra gondoltam. Most utánaolvastam és a lényege az hogy aki feltölt egy videót amin valamilyen gépet utánoz és az tetszik is a zsűrinek az 50000 forintos Media Markt utalványt kap + csokit ha jól tudom.
  • berreg
    #247
    Mi haverral megyünk du forgatni :)
  • milu00
    #246
    milyen az a jónős csoki???:D:D
    milyen nyereményjátékora gondolsz? a tölts föl videót-osra?
  • gibbone
    #245
    Endrus37 jól mondod. Ezek a legjobb csokik. Mondjuk én még ide vennem a Twixet is. Étcsokis Kit-kat a legjobb!
  • Endru37
    #244
    Nos lássuk: Lindt narancsos körtés, Boci sima tej, Bouty, Snickers, Kit-Kat 4 db-os, Rafaello. Asszem ennyi :)
  • berreg
    #243
    Hát szerintem ha chilis csoki van akkor már simán lehet csokisuborkás+jónős is :D
  • gibbone
    #242
    Hát lehet,most már nehezebb kitűnni a többi gyártó közül lehet hogy ezzel jobban figyelnek rájuk,nem tudom...! Van most egy nyereményjátékuk is ha jól tudom, de ha már valaki írta volna akkor sorry.

  • milu00
    #241
    sztem pont ezzel az agyamentséggel tünnek ki a többiek közül!!:);) én ha elmegyek étterembe is a különlegességre utazok!
  • gibbone
    #240
    Azért ez elég meleg...uborkás csoki. Szerintem a többség kihagyná. Zöldséget azért már ne rakjunk a csokiba. Amúgy a Kit-kat reklámok meg tényleg picit agyamentek mostanában de ettől még nagyon finom csoki:)
  • berreg
    #239
    Twix meg Kit-kat a nyerő. De az uborkás ötletbe is benne vok :D
  • milu00
    #238
    dugipofi, ez nagyon nagy!!! biztos jól meg lehetne valósítani, meg minden. a kit kat mostanában úgyis picit agyament, de kreatív reklámokkal nyomul... viszont ez biztos kiverné az ORTT-nél a biztosítékot;)..:D
  • dugipofi
    #237
    uborkás csokit?? egy nagy uborka, csokival bevonva, meg egy bevállalós csaj. így lehetne szerintem reklámozni..:)
    (vizuális típusok előnyben)
  • Accera
    #236
    Hát nem tudom, ez annyira idegen. Milyen reklámmal lehetne eladni egy uborkás csokit? Érted Mo-n még a mogyoróvajra is fintorognak jónéhányan.
  • milu00
    #235
    simán, miért ne? nem halok bele. (ugye nem????? :D )
  • hewand
    #234
    A legegyszerűbb fajta csokik között is nagy különbség van néha. Sokszor azok a legjobbak amik ritkák és annyira nincsenek a köztudatban.
  • Accera
    #233
    Az uborkás csokit is megkostolnád?????
  • milu00
    #232
    egyetértek. nem kell itt annyira kísérletezni, jó nekem a hagyományos is!!!!!
  • Tomika24
    #231
    Igen és akkor ennyi erővel akár csinálhatnánk uborkás csokit is de nem lenne nagy a kereslet iránta! Inkább maradok a természetes csoki ízeknél!
  • milu00
    #230
    ééérdekes lenne, határozottan érdekes..:) mondjuk nincs olyan amit meg ne kóstolnék, de nem garantálom h hűséges vevő lennék..sőőőt..:P
  • hewand
    #229
    Sütőtökös változathoz mit szólnátok? Amúgy sokszor ezek az elvakult ízek már nem is jelentenek újdonságot. Külön érzed a csoki ízt és mellé valamilyen aromát ami a csomagoláson szerepel.
  • milu00
    #228
    ha vki megy ki kínába, vagy nem tom mit írtatok, hol lehet kapni, hozzon nekem meg dugipofinak 1-1 ananászos kit katet!!!:P
  • dugipofi
    #227
    fújmár, padlizsános kit-kat.. a padlizsán oké, de csokival.. ennyi erővel lehetne lencsés, vagy brokkolis is.. broá. a kitkat úgy jó ahogy van..
    max az ananászosat kóstolnám meg..
  • milu00
    #226
    na nem mondjátok komolyan, h ti megkóstolnátok ezeket? mert még a kivis, az oké, de nálam már a zöldteás is kiverte a biztosítékot!!:)
  • berreg
    #225
    kelkáposztás kit kat??? na ne már.. ennél már csak a sóskás lenne durvább..:S:D
  • angelacska17
    #224
    az is jön előbb utóbb... :)