423
Nos biztos van több is.. :)
  • cargame
    #303
    Az biztos ;)
  • Bandee1987
    #302
    most nézem fősuli közelében van is 1, lehet benézek holnap oda :)
  • Bandee1987
    #301
    Az (illetve aközeli, de ez most nem lényeg, úgyis mindennap a városban vagyok) vagyok, lehet akkor benézek oda :)
  • Mollaka
    #300
    Culinarisban láttam...ha pesti vagy persze:)
  • Bandee1987
    #299
    Baaaaszki....ilyet hol lehet venni????
  • ribot
    #298
  • ribot
    #297
    hmmmm....
  • ribot
    #296
    Kár, h nem lehet kapni! Vagy igen?
  • bens
    #295
    az erdélyi házi csoki minden bolti szart üt
  • Mollaka
    #294
  • ribot
    #293
    Lehet, hogy bejönne neki, ha nem tartana ki az elvei mellett. De el sem fogadná szerintem!
  • kicsikacsa23
    #292
    Kínáls meg vele, be fog neki jönni;) Ha tényleg küldenek egy rekesszel, akkor meg jut mindenkinek:D
  • ribot
    #291
    Ha ez így lenne én egész nap Kit Kat-et ennék....de sajnos a főnök attól még jön! :( :)
  • kicsikacsa23
    #290
    Ez egyébként nem rossz, így vissaztérve, beküldesz egy ötletet, és jön egy vagon csoki? Láttam, h tivadar.blog-on is kiírta a srác, úgyh akkor még cska nem is kamu. Vicces:)
  • kicsikacsa23
    #289
    Van az most is, csak nem oylan jó már, ezért jobb a kitkat, csak roppantasz egyet, ha jön a sátán, és már meg is menekültél:D Most úgyis tolják ezt a dolgozol, mint egy gép kampányt, akkor pl könnyedén távol lehet tartani a főnököt:D
  • Wolfsnack
    #288
    a feketemacska pedig maga az ördög

    régen volt macskanyelv csoki
  • kicsikacsa23
    #287
    Sokáig nem tudták miért olyan sikeres Magyarországon a kit-kat. De rájöttem:

    Nézzük a márkanevet! Magyarul ez úgy hangzik, hogy Kitkat. Ez pedig majdnem ugyanaz, mintha azt mondanánk: Kitekat! Vagyis macskaeledel, azaz átvitt értelemben macska. És miért macska? A macska az alvilág örzője, így ameddig macska van velünk, addig garantált az ördögtelenség. Ennyi.:)
  • Pharaoh
    #286
    Miért is ilyen sikeres a Kitkat japánban
  • Freeda Krueger
    #285
    Nekem a kekszes csokoládék a kedvenceim.
  • yaman
    #284
    azért nekem jobban bejön a japán kínálat, pl kolbászos rájás kit-kat
  • berreg
    #283
    Itt van a leírás, össze kell hozni egy jó kis videot és azt beküldeni.
    Ezen az oldalon vannak hasonló videok.
  • kicsikacsa23
    #282
    Vannak olyan boltok, ahol lehet külföldi import cuccokat kapni, érdemes nyitott szemmel járni.;) Berreg, hol adnak ingyen csokit?
  • yaman
    #281
    íme a Nestlé legújjabb dobása!

    http://vicc.zug.hu/galeria/kepek/img_1033.jpg
  • supperlevi
    #280
    Szerinted valami kisboltban nem lehet itthon kapni ilyeneket?
  • berreg
    #279
    néztem az oldalon, h lehet nyerni egy karton Kitkat-et, az ellen nem tiltakoznék..:)
  • Pharaoh
    #278
    Mo-n csak ezeket kapni: Kitkat katalogus

    ezek többsége japán.
  • Pharaoh
    #277
    Kitkat Japánban csak most, limited edition:
    Jázmin:


  • supperlevi
    #276
    És ezeket te hol találtad? Magyarországon van ilyen?
  • Eloldeszka
    #275

    (a kolbászos kimaradt ;))
    Szép gyüjtemény!!!
  • Eloldeszka
    #274

    (a kolbászos kimarad ;))
    Szép gyüjtemény!!!
  • Pharaoh
    #273









  • Pharaoh
    #272









  • Pharaoh
    #271
    Még néhány KitKat tipus:
    vörösbabos:


    Kinakós (szójacukros)


    Cseresznyevirágos:


    A többit kitalálhatja bárki a képből:








  • mirakon
    #270
    Zöldteás???? Szerintem ilyet mo-n biztos, hogy nem lehet kapni. Esetleg kérdezd meg egy kínai étteremeben, hogy tudnak-e neked hozatni:)
  • supperlevi
    #269
    Én például a zöldteás KitKatre gondoltam. Mondjuk kínai oldalon láttam, de valahol tuti Mo.-n is lehet ilyet kapni.
  • berreg
    #268
    magyaros Kit-kat-et is lehetne:D az még külföldön is aratna, mint kuriózum :)
  • mirakon
    #267
    Szerintem a boltban :) Viccet félretéve, a nagyobb bevásárló központokban biztos lehet kapni. Egyébként milyen különlegességekre gondolsz?
  • kicsikacsa23
    #266
    Hallottam már szalonnásról. Nagyin finom lehet, érdemes elgondolkodni rajta. Kovászos ubival egyenesen pápa!
  • berreg
    #265
    na az zsír, régen sokat vettem olyat, mostanában kicsit leálltam vele, pedig az nagyon f@sza. na majd én is beizzítok vmikor egyet:)
  • supperlevi
    #264
    És azt nem tudjátok véletlenül, hogy ilyen KitKatos csokikülönlegességeket hol lehet kapni?