423
Nos biztos van több is.. :)
  • Phat Smoker
    #223
    nyamii..én a kelkáposztás kitkatot várom!
  • mortis09
    #222
    nem tudtok jó valami jó akcióról?
  • Harangozóó
    #221
    Kipróbálás képpen biztos vennék mindegyikből egy-egy szeletet, aztán ha valamelyik beválna akkor többet is akár:)
  • berreg
    #220
    mondjuk a sok hülye biztos megvenné ezt is. milyen jól hangzik!!!:)
  • Useless ID
    #219
    nem, ilyen nem létezik, csupán csak beteg fantáziám szüleménye!
  • bizgentyű
    #218
    szerintem ezt csak túlzásként mondta, nem hinném, hogy ilyen azért lenne! :)
  • berreg
    #217
    miért, van olyan is??? durva, asszem megvenném, azért padlizsános az nagyon extra.
  • bizgentyű
    #216
    hát nem, mert nem szeretem a padlizsánt :P meg én elég finnyás is vagyok, szóval ilyenekre nem fizetnék...
  • Useless ID
    #215
    azért ha 400 Ft-ba kerülne egy padlizsános kitkat, csak megvennéd, nem ?
  • bizgentyű
    #214
    Hát sajnos az alap dolgok is dupla áron vannak szóval nem biztos, hogy megéri! :)
  • berreg
    #213
    nem tudom, azokban az éjjelnappalikba, amikben jártam, csak ilyen alap dolgok voltak.. mert az extrára éjjel 2körül,dupla áron senki nem vágyik.
  • bizgentyű
    #212
    jaj nem kell rossz indulatúnak lenni, én csokikra gondoltam :P és tényleg vannak olyan helyek ahol olyan csokik vannak amik különlegesek
  • Useless ID
    #211
    valóban lehet találni egy két különlegességet, mint pl egy számomra eddig ismeretlen bogár, egy briós közepébe töltve
  • bizgentyű
    #210
    Egyébként az ilyen kis éjjel-nappalikban kell körbe nézni idáig minden ilyen különlegességet ott találtam!
  • Harangozóó
    #209
    Vagy bemész egy kínaiba és nagyon szépen megkéred, h hozzon neked otthonról?
  • 2Bálint
    #208
    kerek csokoládé, szögletes csokoládé, tejcsokoládé keserű csokoládé, mogyorós csokoládé kókuszos csokoládé....
  • notcha
    #207
    ? Szóval trabant hátuljában, pár napsütötte ürgétől be lehetne szerezni egy kis kolbászos kit-kat-et, igaz?
  • berreg
    #206
    ezt utálom. kimész külföldre és ott van mindenféléből vagy 600 fajta, itthon meg egy sima. én is akarok ananászosat, de most menjek ezért a húzott szeműekhez???
  • tiko77
    #205
    kinder countryra is vadászni kell sajna.

    a különlegesebb csokikat mindig jól eldugják, 1-2 bizonytalan eredetű helyen azért lehet találni szerintem.
  • Useless ID
    #204
    bár lehetne ezeket a finomságokat kapni itthon is
  • lemongrass
    #203
    űűűűűűűűű... ez ütős lehet :D
  • bizgentyű
    #202
    Hát számomra a sportszelet az alap, imádom kiskorom óta, de mellette a mars és a kitkat a favorit
  • Harangozóó
    #201
    Akkor, hogy meglepődjetek egy újabb gyönyörűség Kínából:



    Ananászos:)
  • Useless ID
    #200
    ha már itt tartunk, tudtátok hogy Magyarországon volt kitkat fagyi? azt szívesen megkóstoltam volna, de sajnos nem is tudtam a létezéséről
  • lemongrass
    #199
    régen voltak tök jó magyar termékek... rémlik még gyerekkoromból, h a Bohóc, Kapucíner etc mellett volt egy répás csoki! na, azt nagyon díjaztam...

    amúgy a kávés csokikat imádom...

    meg a MARS ami alap... ill az epres milka....

    ja, meg rémlik még egy Andi, Muki, Banán, Meggy /asszem ezek voltak a nevei/ csokicsoda!
  • bizgentyű
    #198
    Ezek tuti nem normálisak... hogy lehet ezeket megenni, talán a banános és a cserkós még ehető lehet, de a többi... Ennél a zöldteás dolognál leakadt a lánc...
  • berreg
    #197
    zöld teás???? na az milyen lehet? én a zöld teát imádom, de így??? háát, nem hiszem.
  • Harangozóó
    #196
    Aki nem tudná, h mit takar a kép, azoknak:
    Zöldteás Kitkat!!!!
  • Harangozóó
    #195
    Úgy látom Kínában elszállt a csokiszeretők és gyártók agya:D:D:D
  • bizgentyű
    #194
    Na egy kis kutatómunka gyümölcse!

  • berreg
    #193
    én nagyon megkóstolnám.. tök tuti lehet, kár h hozzánk soha semmi nem jut el..:(
  • Useless ID
    #192
    tényleg van kiwis kitkat! itt a bizonyíték:
  • bizgentyű
    #191
    áh,szerintem ez kacsa, milyen már hogy kivis kit-kat...
  • hangyafarm
    #190
    azokat miért nem hozzák be vajon? félnek h mi magyarok finnyásak vagyunk?
  • Harangozóó
    #189
    És hol tudok ilyet venni? Mert eddig sehol nem találtam sajnos:(
  • berreg
    #188
    állítólag külföldön van kivis is meg egy csomó extrás..
  • bizgentyű
    #187
    Uh,hát ezt szépen megfogalmaztad :)
    Mint valami reklám film, azokba beszélnek így, szerintem nem olyan nagy durranás ez a fehér csokis cucc, sokkalta jobb a sima, eredeti Kit-kat
  • Useless ID
    #186
    van belőle és nem limitált! Szerintem sokkal finomabb, valahogy krémesebb és lágyabb íze van
  • berreg
    #185
    nem tudom, még nem ettem olyat, de azért megkóstolnám..
  • hangyafarm
    #184
    Bizta van, csak limited edition :) De a fehércsokitól megfájdul a fogam :S