380
valyon miért?
  • cicai
    #1
    vajon miért van hogy a kölkök és a kamaszok utálják az iskolát?
  • sweech
    #2
    mert szar
  • bigfoot
    #3
    mert tanulni kell,mert sztem az odajárással nincs bajuk
  • DanielT
    #4
    Gondolom te azért, mert folyton szembesülsz azzal, hogy még helyesen írni sem tudsz...
  • puding00
    #5
    szerintem a sok bunko tanár. tisztelet a kivételnek
  • puding00
    #6
    ne károgj már neki
  • nyami
    #7
    látom te a nyelvtant se szeretted -.-
  • pasquale
    #8
    on butter?
  • cicai
    #9
    a tanár miatt nem nagyon
  • Met
    #10
    azért bunkók mert házifeladatot adnak fel és még feleltetnek is?
  • Garfield
    #11
    Talán mert fingjuk sincs arról, hogy rövidtávú előnyök érdekében ("szarjuk le a sulit, a tanulást, mindent") magukkal csesznek ki hosszútávon?
  • Sanyix
    #12
    De van de van! Korán kell kelni :) tanulni viszont nemsokat kell :D
  • cicai
    #13
    nem mert mindenkit cseszegetnek, pedig még nem is szivatjuk öket
  • Met
    #14
    egy időután nem kötelező suliba járni, lépj ki, menj el egy gyárba valami futószallag mellé pl. csirkét belezni (mert a "végzettséged" miatt másra nem vagy alkalmas) és 2 óra múlva sírva szaladsz vissza az iskolába
  • cicai
    #15
    igazad van de ez igy van.

    mikor iskolába jársz dolgozni szeretnél, mikor dolgozol akkor iskolába szeretnél vissza menni.
  • Dying Soul
    #16
  • akyyy
    #17
    én szeresema sulit csa ne lenne annyi EGYES!: ÁESDÉ
  • Alexease
    #18
    Majd ha kikerulnek az iskolabol, rajonnek mennyivel jobb is volt iskolasnak lenni, "csak" tanulni, massal nem is foglalkozni:) De ezt csak az latja be aki kikerult az iskolabol, annak mar mindegy, annak aki meg tanul ezt nem lehet megmagyarazni, vagyis ez egy orok korforgas:))))

    Hasonloan a szuloi nevekeshez - mar akit nevelnek egyaltalan:D Ott is utaljak az emberek az "igy csinald, ugy csinald, ne csinald" papolast, de majd rajonnek a lenyegere kemenyen, hogy a szuleik is tapasztalatbol "papoltak", es Ok is "papolni" fognak:)))))

    Termeszetesen ez nem biztos hogy igaz a beleszuletett majer, politikus, maffiozo es hasonlo vagy idokozben azza degradalodott egyenekre...:D
  • akyyy
    #19
    téma:valyon miért?
    1#:vajon miért...
    hm
  • Lacc
    #20
    Nekem van olyan hogy már egyetemről visszamennék suliba, mert tele van a tököm az egésszel :D
  • Thanatos
    #21
    jah de ha dolgozik és utánavisszamehetne tanulni egy idő után megint dolgozni akarna :) szal nem az a lényeg hogy az egyik vagy a másik jobb mert egyik se hanem hogy az embernek mindig az kell ami nincs :)
  • DEXTER92
    #22
    Iskolaundor Hivatalos Weboldala Egy haverom odlala :)
  • gnar killer
    #23
    általában ami kötelező az sose jó(;
  • agyhalál
    #24
    #4 és #19: ott a pont.
  • Rayden14
    #25
    Kedden suli :@
  • RelakSfromhome
    #26
    pl mert írni sem tudnak...
  • Dynamic
    #27
    Összeteheted a 2 kezed amíg iskolába jársz, mert 1 évből 4 hónapig otthon vagy.Majd ha dolgozol, lesz huszonegynéhány nap szabid egy évben oszt hali:D
    Mondjuk az igaz, hogy olyan szempontból jobb a munkahely, hogy van pénzed(már ha normális munkahely) és nem vagy rászorulva a szülőkre, akik vagy adnak pénzt vagy nem ha meg akarsz venni valamit, és azt csinálsz munkaidőn kívül amit akarsz.
  • Sanyix
    #28
    Dehogy megyek dolgozni lol akkor is korán kéne kelni :) szerzek még pár papírt ha ilyen egyszerű (eddig van érettségi+ecdl, nagyon minimális tanulással), aztán lehet szó munkáról.
  • Braveheart
    #29
    Nem csodálom hogy iskolaundorod van, ha ennyire szar a helyesírásod...
  • sweech
    #30
    hányszor mondjátok még el?
  • NEOreg3
    #31
    Nekem inkább azzal van a bajom, hogy rengeteg felesleges szart tömnek a fejünkbe, aminek semmi hasznát nem fogjuk venni majd az életben, max a Legyen Ön is Milliomosban:P
  • Sanyix
    #33
    Ja ez sajnos így van, de sajnos valami hülye így találta ki, és ezért így is kell maradnia.
  • nf1
    #34
    egyet értek
  • Verseghy
    #35
    Én nemtom.. Az a bajom, hogy lassan az iskola a kocsmázás rovására megy..:((
  • bertino
    #36
    fuuuuuuuuuj iskolaaaaaaaaaaa, rossz dolog ^.^
  • rezsofiz
    #37
    bocs, ezen beszartam:
    iskolaundór, valyon .D
    Iskolaundor, és vajon
  • Pemp
    #38
    Télleg gondoljatok bele!!!
    Először mindenki szőke hajjal születik(kivéve aki nem) és mit tesz az iskola? Mindenkinek barna hajat.
  • MiloShee
    #39
    Megértelek én is gólya vagyok a VP-i egyetemen, egészen e hónap 19-éig. Elég volt...
  • báttyó02
    #40
    -.-
  • Laky
    #41