54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Snexi
    #12502
    ezt szerintem én sem fogom(legalábbis addig amig végig nem viszem),a sa-t és a vc-t pedig modoltam de mára rájöttem hogy ugy van feelingje ha alap cuccok vannak benne
  • Máté94
    #12501
    De ez úgy jó ahogy van:D
  • DJ Skyline
    #12500
    miért? GTA III-hoz, Vice Cityhez, San Andreashoz is jobbnál jobb dolgok jöttek ki, ez kb elkerülhetetlen hogy ne moddolják ezt is :D
  • Máté94
    #12499
    Jajj édes istenem!Ha ezt valaki modolni mer legyilkolom!-.-
  • REPS0L
    #12498
    remélem jó motoros modok is lesznek hozzá
  • Kulee
    #12497
    ohh jeah, thx
  • DJ Skyline
    #12496
    576
    cdgalaxis
  • Morphin
    #12495
    DELETED...mér törlik le mindig a jó vidiket????
  • Kulee
    #12494
    ja igaz, akkor pontosítok:
    mennyibe kerül ps3-ra a game?
    és most a váalszt előre köszönöm :D
  • ProGabe #12493
    mennyibe fog? már több, mint fél éve kapható
  • BiG G
    #12492
    túl sok van, de főleg túl jók :D nagyon reálisan megcsinálták őket, kedvenceim a régi amerikai batárok, muscle carok, meg az olajválság idejéről a doboz alakú autók :)
  • bertino
    #12491
    ha most tudod, hogy kevés a géped, minek vársz gépigényre ?
  • DJ Skyline
    #12490
    ez inkább egy hónap múlva lenne aktuális :)
  • Máté94
    #12489
    Jó téma:Kedvenc GTA IV-es autók:)
  • totyak
    #12488
    Ahoz képest, hogy mindjárt kiadják, nem dobálóznak az információkkal. Tulajdonképpen még azt sem tudjuk pontosan milyen gép kell neki. Kicsit belehúzhatnának a srácok.

    Attol tartok, hogy egy vagyont kell majd elköltenem, hogy a mostani szar gépemből egy GTA-zásra alkalmasat varázsoljak.
  • Kulee
    #12487
    dögös paripa:D
  • DJ Skyline
    #12486
    az az autó amivel épp megy Nico az nem rossz, egyik kedvencem a játékban Camaro koppintás, amúgy a IV-ben sokkal jobban fellehet ismerni az autókat, reméljük jó kis modern modok fognak születni
  • Kulee
    #12485
    http://www.youtube.com/watch?v=uXKCe4Polyo

    de kemény, kilehet hajolni a kocsiból és úgy lőőőniiii
  • HKS
    #12484
    OFF
    itt van egy top tíz azokról a játékokról amikre télleg azt mondtam hogy ez igen ez egy komoly játék és többször is előtudtam venni és végigvinni őket
    1. Mafia
    2. The Godfather
    3. MaxPayne 2 The Fall of MaxPayne
    4. MaxPayne
    5. GTA 3
    6. Kane & Lynch : Dead Men
    7. Test Drive Unlimited
    8. Hitman : Blood Money
    9. World Racing 2
    10. Scarface
    ON ha kijön a GTA 4 tuti ő lesz az első helyen mert még nem vártam ennyire egy játékot sem és nem is találkoztam még ien jó játékkal
  • Kulee
    #12483
    irtam a konzolos fórumba is,d e ott nicns nagy forgalom, úgyhogy itt is megkérdezem:
    mennyibe fog kerülni playstation3-on?:$
    és bocs ha OFF-oltam:D
  • DJ Skyline
    #12482
    ilyenekre ott az off topik, thx
  • Szabi1991
    #12479
    holnap meg 23..... :D
  • RoyalPredator
    #12478
    Majd a 3. napon lesz "HOLNAPUTÁN" :)
  • DJ Skyline
    #12477
    28-nál ellehetett volna sütni a 28 nappal / héttel később filmeket is :) bár a nap jobban illett volna akkor
  • BiG G
    #12476
    csak simán 24 a sorozat címe, és a nap 24 órájára utal. azért félsikernek felfogható :P
  • RoyalPredator
    #12475
    24 Nap - ez nem egy sorozat címe?
  • xido
    #12474
    Berosálok...Knight rider 2.részében 2x is ellövik a poént a GTA-val...:)))
  • dragon11
    #12473
    24nap.:)
  • DJ Skyline
    #12472
    singleben azt jelenti, hogy fogod magad haveroddal és együtt végig viszitek a játékot. olyan mint egy LAN szerver, csak nem egy multi mapon játszotok, hanem a single player sztoriát toljátok. Gears of War-ban például. mondjuk konzolon már nem a legjobb a GoW 2 esetében, mert elosztja vízszintesen a képernyőt (oszott képernyő magyarul), és kicsit zavaró volt nekem elsőre, most ki kivel van, stb :D na mindegy
  • HeadHunter86
    #12471
    Multis co-op-ra gondolok. Az szerintem biztos hogy singe missziókat nem lehet co-op-ban vinni, de esteleg lehet benne multis co-op missziók is. Ezt nem tudom.
  • Snexi
    #12470
    mi az hogy coop multiban vagy single-be?
  • DJ Skyline
    #12469
    nincs co-op singleben, konzolon legalábbis biztos. multiban nem tudom
  • HeadHunter86
    #12468
    Jól látom hogy co-op szerű multi is van ahol gép ellenfeleket kell lőni?(videó) Lesznek co-op-os missziók is?
  • Bil Ur Sag
    #12467
    Pontosan így van. Ami a game-ban van, az megtalálható a való világban is. Csak itt egy játékba belezsúfolták ezeket a dolgokat, de igazad van ;)
  • bertino
    #12466
    lol az egyikbe vagy 6an egyszerre nekieresztenek egy rakétát a szabadság szobornak xDDD
  • bertino
    #12465
    hát nem is tudom mikor vártam ennyire gamet.
  • HeadHunter86
    #12464
    Nagyon sok és nagyon jó gameplay videó, hogy kibírjuk valahogy ezt a 25 napot.
  • Morphin
    #12463
    kb m.o.-n is ez van...rendőr szabálytalankodik?? ki állítja meg?? senki? láttam már csak úgy kötöszködni is, szal kb. ugyanott vagyunk...itthon nincs ilyen bugos játszótér?? repülhetnénk ingyér
  • Pepsi Twist
    #12462
    még 23 nap kb és már warezolhatsz :D
  • Kulee
    #12461
    de dúúúrvaaa =D
    be kéne már szereznem a game-t, nem bírom már XD