54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • fery02
    #12542
    Jobbakat, mint a Driver 3-ban :D
  • Kit--Kat
    #12541
    Na igen ez már naggggggyon hiányzott, a rendes autótörés:P
  • Neoncsoves
    #12540
  • Máté94
    #12539
    Ilyenen én is gondolkodtam:D
    Egy jó autós üldözéses film a végén egy nagy bummal:D
  • bertino
    #12538
    és végre van emberi járműtörés benne.

    istenem, milyen filmeket fogunk alkotni abból a gamebol, alig várom
  • DJ Skyline
    #12537
    jaja. mondjuk szerencsére a GTA IV-ben már nem olyan mintha egy RC autóval menne az ember, kilő teljes gázzal meg 1 méteren megáll mint a San Andreasban is volt. itt már valamivel lomhábbak a járművek, sokkal jobban lehet érezni azt hogy van súlya a dolgoknak, motorral sem lehet olyan könnyedén menni már, szerintem a stunt bajnokok ezt a részt annyira nem fogják kedvelni a jobb fizika miatt :D
  • RoyalPredator
    #12536
    Ezt nem ide akartam írni...NFS U ...
  • RoyalPredator
    #12535
    Kár hogy a gyerek nemtudja mi az a drift...
    De jó a tábla a feétől balra:)
  • REPS0L
    #12534
    jah pont ezekre gondoltam...
  • BiG G
    #12533
    naja :) meg ha az ember csak úgy élményautózni akar akkor sem jó a billentyűzet, fullgázzal indulás a lámpánál, vagy 90 fokban kanyarodás nemruley :(
  • REPS0L
    #12532
    jah, énis motorok döntögetéséhez akarom használni, most mennyiből tart a kezembe venni ha itt van a bill mellett, és épp felugrok egy mocira...

    meg elég hülyén néz ki ahogy billentyűzettel kanyarodik amúgy is :)
  • BiG G
    #12531
    vettem én is egy logitech gamepadot még nyáron felkészülve a gta4-re, autózgatásnál jól fog jönni :)
  • fery02
    #12530
    Autós részekhez ajánlatos lenne pedig a gamepad, de mondjuk én is utálom a gamepadokat. :)
  • ldavid
    #12529
    magyarázd meg nekem, hogy ez a rickrolling faszság kapcsolódik a játékhoz (tehát nem off) és én kérek elnézést
  • REPS0L
    #12528
    amúgy is akartam vmikor venni, vmit ki kell találni, erre a játékra fogom fogni na :D
  • Csuhai G
    #12527
    Miért nehezítenéd meg az életed? :)
  • ProGabe #12526
    pont ehhez? azt még megérteném, ha valami félresikerült konzol portról lenne szó, de ennél a játéknál tényleg jobb a bill+egért kombó, mint a gamepad
  • REPS0L
    #12525
    ehhez a gémhez sztem veszek egy gamepadot O.o
  • DJ Skyline
    #12524
    help
  • Pepsi Twist
    #12523
    off

    miért nem hallok semmilyen hangot a youtube-n? ez valami új vírusfaj? mert már 1x haveromnak is volt de ő nem tudja mit csinált és magától jó lett 2 hónap után

    szóval valaki help :D
  • BIZ0906
    #12522
    ldavid
    10.000 hozzászólást nyugodtan törőlhetsz pont ez a kettő zavart? szégyen
  • Nohab
    #12521
    Itt van ennek a videónak az első,

    második

    és harmadik része.
  • RoyalPredator
    #12520
    Gyerekek, ezen annyit fogok szakadni a haverommal, akivel végigtolom:D
  • Szabi1991
    #12519
    basszus, kár volt megnéznem ezt a vidit :/

    eddig is tudtam hogy nagyon jó a játék, de hogy ennyire :O

    de messze van az a 24 nap + amíg elindul a gépemen a játék
  • ProGabe #12518
    jöhetnének azok a beígért PC-s hírek :\
  • Morphin
    #12517
    OMG ennyire vadásznak a jútúbon a gta4es vidikre?? nézek egy videot róla beleakarok pörgetni erre kiírja h törölték
  • Neoncsoves
    #12516
    a vége fele mekkora már :D sétál az úton... csatt elbasszák :D kiszáll a csaj: Are you okay?
    jön a másik autós neki megy a csaj autójának megint elbasz a kocsi :D leugrik, elesik és elesnek benne az emberek... LOOL :D
  • FZoleee
    #12515


    ez a legjobb :D
  • tmisi
    #12514
    Remélem minimum alatt nem a minimum gépigényt értetted mert azon nem fog szépen futni. :)
    De általánosságban a 2 magos CPU, 2 giga RAM és egy középkat kártya nem árt... (mint mindenhez)
  • REPS0L
    #12513
    akkor igy :)
  • DJ Skyline
    #12512
    én biztos fogok konvertálgatni ha lesz rá már lehetőség, SA-hoz is készült pár. bár én mindíg is annak a híve voltam, hogyha már valamiből van, akkor nem fogok még egy tizediket is csinálni. így nem is adtam ki sok autót, kb kettőt, hármat. mert már mindenki beelőzött minden szarral :D
  • ProGabe #12511
    mod ellenes napok vannak az sg-n, vagy mi?

    nem kötelező felrakni a modot. téged az miért zavar, hogy - valószínű - lesz hozzá egy rakat. ez egyszerűen érthetetlen számomra
  • totyak
    #12510
    Azért várom a gépigényt, hogy tudjam minimum milyen gép kell, hogy szépen fusson a játék. Sajnos nem vagyok milliomos, hogy hirtelen megvegyem a legtutibb gépet, amin biztosan maxon megy majd.

    Teccik érteni?
  • DJ Skyline
    #12509
    menj le akkor a nyugati aluljáróba és vitázz a "braziokkal", meg a "brazil" prostikkal :)) GTA élőben :D
  • DJ Skyline
    #12508
    szerintem úgy jó a moddolás hogyha egy hasonló autóra cseréli le az ember, vagy valami korabeli cuccra. már már unalmas és vicces, mikor a 92-ben játszódó San Andreast teletömik mindenféle Need for Speed tuningos Lamborghinikkel meg ilyenekkel. persze kell az is, na de már annyi van belőlük a San Andreashoz hogy Dunát lehetne rekeszteni. gondolkoztam azon hogy belevágok egy classic modba a SA-hoz, de mivel jön a GTA IV így mindenki arra lesz rácuppanva, így tök felesleges lesz. mivel gépem nem nagyon lesz még a GTA IV-hez, így valószínű azt fogom megnézni hogy milyen a felépítése a GTA IV-nek, és ha van rá lehetőség, akkor szerintem be is indul a konvertálgatás :D
  • Máté94
    #12507
    Törölve:(
  • Máté94
    #12506
    De én vitatkozni akarok!
  • REPS0L
    #12505
    lol
  • DJ Skyline
    #12504
    egyéni ízlés kérdése innentől fogva
  • Máté94
    #12503
    Pontosan!