54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • FZoleee
    #13761
    Csak Dukes, Broker, Bohan van :DDD
  • FZoleee
    #13760
    nincs nyitva

    [megvan neki xboxra, szóval neki hihettek]
  • Máté94
    #13759
    Bizonyíts:)
  • DJ Skyline
    #13758
    nincs nyitva. :)
  • Pepsi Twist
    #13757
    jaja az egész nyitva lesz
  • Máté94
    #13756
    Én úgy tudom,hogy az egész nyitva van legalábbis ezt olvastam:)
  • BiG G
    #13755
    egészen biztosan nem, mivel csak az első sziget lesz nyitva kezdéskor :)
  • Máté94
    #13754
    Én bejárom az egész várost:D
  • FlyHigh
    #13753
    Tuti úgy fogom kezdeni, hogy ronggyá török egy kocsit, addig nem missziózok amíg vmennyire nem ismerem ki magam.
  • whiskeyman
    #13752
    hát pont akkor próbáltam, amikor felkerültek az új frissítések, mivel akkor vettem a laptopom
    de nem izgat már amúgy, maradok a vistánál
  • bertino
    #13751
    persze, crack ugyis lesz, de azzal hivatalos szervereken ugyse játszol :P
  • S8DJ
    #13750
    nem adok neki egy napot már lesz GTAIV_ONLINE_CRACK
  • DJ Skyline
    #13749
    csak 600 cikk volt az újításokról, informálódj
  • DJ RX7
    #13748
    na lol. hackerek úgy is fel fogják törni és nem kell semmilyen online aktiválás. főleg ilyen nagy nevű játéknél.
  • ldavid
    #13747
    ez van csak, elvileg ez az a rész rajta
  • ProGabe #13746
    amúgy van a hátsó borítónak valami nagyobb változata is ennél?



    mert ezen én semmit nem tudok elolvasni, így azt sem, hogy aktiválni kéne
  • Bence94
    #13745
    szerencsére nem késik !
    van pár "ingame" kép!



  • BIZ0906
    #13744
    Azóta már frissültek ha csak nem pár hónapja próbáltad. Szerencsére egy Toshiba laptora sikerül feltenni az XP-t és 1hónapja megy rajta egyenlőre úgy ahogy és amennyire tud vagyis amennyit a laptop tud :)
  • whiskeyman
    #13743
    tudom, mindet leszedtem, de akkor sem akarta az igazságot
    64 bites Vista Ultimate van rajta, egyelőre nincs bajom vele
  • cenobite
    #13742
    Ez a video-editor érdekesnek tűnik. Anno a Driver-ben (az első rész) is szerettem a visszajátszásokat nézegetni, kisfilmeket kreálni. No, kíváncsian várom ezt is.
  • S8DJ
    #13741
    na végre már ez hiányzott... de szart se fog érni
  • GPx8
    #13740
    Erre gondoltam én is.
  • BIZ0906
    #13739
    Csak Crysis WarHead-ra kell gondoni. De kit érdekel csak legyen már a kezembe xD
  • BIZ0906
    #13738
    Itt van minden driver ami XP-hez kell szóval mennie kell!
  • lacy86
    #13737
    Ez az Online regisztrálás szerintem nem nagyon fog bevállni! Vannak már ügyes szakembereink!
  • Prince23
    #13736
    Így van, ez legalább tuti.
  • AleXXXXX
    #13735
    "Végül ma kiderült az is, hogy a GTA-sorozat előző részeihez hasonlóan a Grand Theft Auto IV is elérhető lesz a Steam rendszerén keresztül, sőt már le is adhatjuk az ELŐRENDELÉSÜNKET."

    Lehet én vagyok a hülye, de steambe az istennek se találom az előrendelés gombot...
    Ha valaki kisegítene...
  • MaSzKa
    #13734
    A felsoroltak közül szerinted melyik a legjobb újítás a játékban?

    honnan tudnám mikor nem is láttam még a játékot
  • milk41
    #13733
    A hatalmas, részletes, életszerű város.
  • pista89
    #13732
    A grafika.

  • MaSzKa
    #13731
    http://www.pcguru.hu/pcguru/hirek/Online_aktivalas_kell_a_GTA_IV_hez
  • DJ Skyline
    #13730
    kicsit lemaradtak a pc gurunál, mióta lehet ezeket tudni. az az egy napos késés Amerikában meg nem oszt, nem szoroz
  • ldavid
    #13729
    ne tőlem kérdezd, eddig is voltak ott hülyeségek, és ezentúl is lesznek (magyar gamer oldalakon ez már hagyomány)
  • Prince23
    #13728
    akkor meg honnan a fazsból szedi a pcguru? :O
  • ldavid
    #13727
    ezt olvasd el, ne azt a fasságot
  • Prince23
    #13726
    "Megint késik a GTA IV, de kárpótlásképp új videók és képek érkeztek a játékból, valamint új információkat is megtudtunk.
    Még mindig GTA-lázban ég a világ, és ezt mi sem mutatja jobban, hogy az RSS olvasómban kapásból kilenc, a játékkal kapcsolatos hírre bukkantam, amiket most szép kis csokorba szedek nektek. Kezdjük először a rossz hírrel, miszerint ismét késik a játék, de ezúttal ne valami drámaira gondoljuk, csupán egy nappal kell többet várnunk Niko barátunkra. Most, hogy túl estünk ezen a sokkon, innentől kezdve már csak jó dolgok jönnek, kezdve azzal, hogy megnyílt a Rockstar Social Club TV, ahová majd a játékban készült alkotásainkat tölthetjük fel, valamint a GTA hivatalos oldala kiegészült a játék PC-s szekciójával, ahonnan további információkat tudtunk meg.
    Már a bejelentés óta jól tudjuk, hogy szebb grafikával és kibővített multiplayer komponenssel fog érkezni a játék, és most végre megtudtuk, hogy maximálisan 32 (ez a konzolos verzió duplája) játékos garázdálkodhat Liberty Cityben, sőt mi több, a már emlegetett videofelvevő funkciót, csakúgy, mint szólómódban, itt is használhatjuk. Továbbá azt is kiderült, hogy a felvételeink hossza az általunk beállított specifikációktól függ, és hogy az Independence FM segítségével a kedvenc számaik bömbölhetnek majd a játékban.
    Végül ma kiderült az is, hogy a GTA-sorozat előző részeihez hasonlóan a Grand Theft Auto IV is elérhető lesz a Steam rendszerén keresztül, sőt már le is adhatjuk az előrendelésünket."

    pcguru
  • whiskeyman
    #13725
    küldheted
  • Pepsi Twist
    #13724
    rámegy XP is... ha érdekel priviben elmondom...
  • whiskeyman
    #13723
    sajna Vista van rajta, mást nem szeret a gép :|
  • BiG G
    #13722
    szvsz tökéletesen, 2GHz C2D és 9600GT teljesen elég, a 3GB ram pedig még sok is (feltéve ha nem Visztában gondolkodsz), de a hardver kérdések az off topikba valóak.