54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • GPx8
    #13808
    Nem csalódtam, ez tényleg rossz minőségű!
  • ldavid
    #13807
    a multi akkor mi?
  • RiCSi1234
    #13806
    Orosz barátaink készítettek, egy rossz minőságű, de talán kivehető minőségű in-game videót a PC-s verzióról!! Ilyen kandi kamerás felvétel! :)
  • SötétBarom
    #13805
    MErt az euphoria, akárhogy is nézzük, forradalmi :)
  • kirol
    #13804
    "A felsoroltak közül szerinted melyik a legjobb újítás a játékban?" kérdésre adható válaszok között miért nincs olyan, hogy: "Semmilyen érdemi újítás nincs benne." ?
  • rotator
    #13803
    Akkor ennyit a warezos multiról.
  • Pepsi Twist
    #13802
    annyi warez lesz itt mint a huzat :D
  • ProGabe #13801
    egy okot mondj!

    #13800: az csak tolódik, mint az origi játék. nem értem a gondolatmenetet
  • Pepsi Twist
    #13800
    ja ma még nincs flame meg off meg warez :D
  • bertino
    #13799
    naja, ennek is van egy jó oldala.
  • Tomsteel
    #13798
    Inkább örüljetek neki, hogy nem ma jött ki!
  • S8DJ
    #13797
    volna... :/
  • Synit HUN
    #13796
    Ma jött volna ki...
  • BiG G
    #13792
    - Bizarre decision has been made regarding multiplayer - You need to log into Rockstar's Social club AND Windows Live to be be able to log into the game online.

    nem hangzik valami kecsegtetően... (még eredetiben sem, nem beszélve warezről, mondjuk azt kivételesen pont lesz*rom)
  • DJ Skyline
    #13791
    ugyanez 3 másik képpel iponon, plusz még pár info vagy kiegészítés, ahogy tetszik
  • kakaoskalacs
    #13790
    - Game looks amazing with a Dual Core and a 8800 card. It did have some major framerate wobbles, "nothing fatal though" insists the reviewer.

    meglepöö :D
  • ldavid
    #13789
    reviewed by PC Gamer UK

    - Keyboard and Mouse feels effortless to drive with, there seems no issues with this combo in general (mouse obviously being brilliant to aim with).

    - Wall hugging bugs from console has made it to PC - When up against certain walls or cars you still sometimes can't always peak around to shoot which causes some frustration to the player.

    - Bizarre decision has been made regarding multiplayer - You need to log into Rockstar's Social club AND Windows Live to be be able to log into the game online.

    - Game looks amazing with a Dual Core and a 8800 card. It did have some major framerate wobbles, "nothing fatal though" insists the reviewer.

    - The game scored 92% and also got the "MUST BUY" badge.

  • Pepsi Twist
    #13788
    ja :D
  • bertino
    #13787
    lehet a zesgé is össze fog majd omlani
  • BIZ0906
    #13786
    Hát ha nincs gáz végülis megy is akkor kár szenvedni vele.
  • The Protector
    #13783
    Kuss mindenkinek.Én vagyok a GTA4XDXDXDXDXDXD.A fiamat is gétéának hívom.
  • Balumann
    #13782
    Én is nagyon kiváncsi vagyok, hogy hogyan fog futni, mennyire fogják tudni optimalizálni. A hivatalos gépigény nem túl bíztató számomra (épp hogy a minimum van meg). Természetesen nem várom hogy maxon fusson, nekem lowon is jó, csak ne szaggasson. Nagyon várom már.
  • Bence94
    #13781
    én is havernál játszottam vele boxon! mondjuk több mint 2 órát az biztos.végig csak baromkodtam benne éltem az euphoria lehetőségeivel :)
  • Pepsi Twist
    #13780
    én magam vagyok már nico bellic vazze... szóval ezt buktad :D
  • BiG G
    #13779
    én meg egyből átplasztikáztatom magam Niko Bellic-é, ezt licitáljátok túl :)
  • Miskolc88
    #13778
    lál
  • Pepsi Twist
    #13777
    én új lakcím igazoló kártyát nyomtatok vazze :D meg személyit újat csináltatok a józsefvárosi piacon :D
  • Istencsászár
    #13775
    Messze nem tökéletes, de fél óra alapján én is összevizeltem magam anno:)
  • Tomsteel
    #13773
    Lakcímkártyámon nekem is szerepelni fog a Liberty City az fix :)))))
  • BiG G
    #13772
    na én épp erről hadováltam múltkor: hiába ment a sírás konzolos oldalról, hogy a GTA4 lapos lett, meg elveszett a régi hangulat, ha egyszer csak arról van szó, hogy kitolták a (technikai és megvalósításbeli) határokat, és valószínűleg most jön majd az új tartalommal való "feltöltés". először ez a letölthető tartalom mint kis kiegészítés, de itt igazából arra kell gondolni hogy nagy valószínűséggel lesz itt GTA4 motorjával Vice City-ben és San Andreas városaiban is játék, és addigra már nem a technikai dolgokkal kell foglalkozniuk, hanem ráérnek régi GTA-s hangulattal feltölteni a játékot. szerintem. én legalábbis ebben reménykedem.
  • Pepsi Twist
    #13771
    anyám... :D egyre nagyobb az esélye hogy veszek shitboxot :D
  • ProGabe #13770
    hivatalosan is bejelentették a DLC-t GTA IV: The Lost and Damned címen. új rádióadó, új fegyverek, új járművek és...........nem Nikoval kell menni!

    mekkora már. remélem majd PC-re is megkapjuk. R* fejes azt nyilatkozta, hogy az alapjátékkal csak karcolgatták a lehetőségeket.

    amúgy a karakterről folyamatosan lehet hallani az alapjáték során a rádióban. egy motoros banda tagja. szerintem az lesz, hogy nem az alapjáték után fog játszódni, hanem azzal párhuzamosan


    Johnny Klebitz
  • Morphin
    #13769
    csak félórát?? :D én átköltözök majd a monitorba ^^ megváltoztatom az anyakönyvi kivonatom...Niko Bellic-re
  • The Protector
    #13768
    Basszus ma fél órát játszottam vele havernál(xbox).és sírok rajta h mennyire jó..A Rockstar csapat tuti h földönkívüliekből áll mert ennyire FASZA,ODABASZÓS gamet nem lehet csinálni.
  • Falkon
    #13767
    Sziasztok!
    A lenti konfiggal hogy fog futni a játék?
    köszi
    üdv
  • norbi56
    #13766
    De lehet itt is lesz "BAGUWIX" asszem ez votl a GOD mod:D
  • ProGabe #13765
    multiban nyitva van az egész város
  • Jobboka
    #13764
    ja és ha átmész a torlaszon lelőnek a geccbe :D
  • DJ Skyline
    #13763
  • FZoleee
    #13762
    elég egyszerű kép, de jó lesz ez :)