54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • zeus89
    #14462
    Na akkor egy kis aktuális hirek, ha nem bánjátok!

    Info from German Gamestar review:


    - It needs 14,9 GB on HDD.
    - With a High-End-PC (Core Quad, 4 GB RAM and GeForce GTX280) you can play it on 1680x1050 and maximum details solid, but some drops in FPS are present
    - With a Low-PC (AMD X2 4000+, 1 GB RAM and GeForce 8600 GT) you can play it on 1024x728 and low details without hiccups.
    - Using a Pentium D or an other Single-Core-CPU the Game crashed..
    - ATI Radeon Cards have a lot problems with the performance. It will be fixed soon, Take2 said.
    - Also with Geforce 7series Cards there are problems.. it will be fixed, too.

    Advantages:
    - very good draw distance
    - good controls with keyboard and mouse..

    Disadvantages
    - ... but maybe it's too fungous (if u walk on foot)
    - small aberrations
    - some stupid AI

    It received 93% with the following conclusion: "Half action, half satire, complete masterpiece"

    szóval az optimizálás úgy látszik nem a legjobb :(
  • Miskolc88
    #14457
    ÁHHH Valszeg csak januárban veszek procit meg videokártyát :S
    addig low-on játsszak ? XD
  • Máté94
    #14456
    Ne az a baj, a játékot megveszem csak a gép nem jön Karácsonyig:(
  • kifli
    #14455
    jajj bazd nem azt írtam hogy 4. vagy 3. hanem azt hogy hány nap van hátra de akk 7 :D
  • kifli
    #14454
    nekem itt azt írja hogy már csak 7 nap mivel hittem a visszaszámlálónak azt hittem hogy 7 nap...
  • ProGabe #14453
    ott is 7? sehol sem 7. amcsiban vagy 2-a, vagy 3-a
  • kifli
    #14452
    hááát ha megveszed akk nem bűn a warez....
    amcsiba mikor lesz a megjelenés? 4 nap vagy 3 vagy ott is 7?
  • Máté94
    #14451
    Mondtam már,hogy utállak titeket?
    Ti már javába játszotok amíg én karácsonyra várok:)
  • Pókmalac
    #14450
    áááá ha ismernéd...mama2 nek külön története van
  • Stefibaba
    #14449
    Jahát 14 alatt akk ne csodálkozzunk -.-
  • Stefibaba
    #14448
    Ennek a mama2-nek hobbija az hogy mindenkire/mindenre azt mondja hogy szar, hagyjátok, pénzkidobás stb.?
  • Balazs15
    #14447
    bye
  • Seten
    #14446

    "olyan csönd lesz a fórumban hogy csak na. Mindenki megy GTA4-et játszani"?

    Nagy túrót. Pont akkor fog majd úgy pörögni mint a villanyóra mikor benyomod a betonkeverőt!

  • Snexi
    #14445
    akkora gyökérség ez az "elfog e menni a gépemen"
    mi sem tudunk semmivel sem többet mint aki megkérdezi
  • laco777
    #14444
    köszi a választ
  • moralosan
    #14443
    Elsőt jelöltem be, de amúgy multit+100%-ot egyaránt akarom majd
  • PunkZoli
    #14442
    pc-n ingyenes és ugyanúgy nincs Magyarországon :\ fakelni kell
  • Magiszter
    #14441
    Úgy tudom PC-n ingyenes.
  • laco777
    #14440
    #14429?
  • ProGabe #14439
    a hg nem főállásban az :)

    mennyire jó látni, hogy már csak 7. a "már csak" kifejezésért óriási jó pont jár! :)
  • milk41
    #14438
    Rávetem magam a multiplayerre.

  • Magiszter
    #14437
    Akkor nem szóltam
  • BIZ0906
    #14436
    Nem súrol semmit itt szintiszta off megy mióta meg nyilt a topik max minden 100-ik üzi fűződik a játékhoz. Ennyi
  • Magiszter
    #14435
    Nem vagyok egy zseni, de ez már szerintem súrolja a flood kategóriát (mindenki ugyanaztat írja beléje ide.)

    Szóval akkor menni fog a gépemen? (Electrolux ERC24002W8, 237 literes, A+ energiaosztályú, üvegpolcokkal, fagyasztórekesszel)

    Már csak 1 hét van hátra és olyan csönd lesz a fórumban hogy csak na. Mindenki megy GTA4-et játszani.
  • laco777
    #14429
    császtok, már elég régóta figyelemmel követem a fórumot, de egy dolog nem tiszta. Ez a live multi-s rendszer pc-n is havidíjas, mint konzolon? Remélem nem
  • tobias88
    #14424
    itt is a multi lesz a lényeg, hogy az milyen, mint a pro evolution soccer-nél, hiába jó játék, a multi gyenge és ezért nem veszi meg senki
  • Prince23
    #14423
    nem hinném, mert ez csak nem lesz ratyigém. nfsuc az az. az meg is érdemli h senki se vegye meg
  • Djemba
    #14422
    tuti mindenki ide fogja írni az warezal kapcsolatos dolgokat mint az nfsu topicba
  • DöflingR
    #14421
    Nyugalom, nem fogod megunni egyhamar. Én anno az SA-t végigvittem és arrébbraktam, de ezzel nem így vagyok :)
  • REPS0L
    #14420
    bye
  • Bil Ur Sag
    #14419
    Persze azért a SA-é jóval nagyobb. Azzal a 3/4-el is tudnék vitatkozni. De mindent összevetve nem kicsi. Pont elég. Megvan minden benne ami kell. Az utcák faszán kidolgozottak, a házak koszosak ahol kellenek és csillognak ott ahol van pénz. A metrovonalak logikusan felépítettek stb...
  • FZoleee
    #14418
    az egyik autós üldözős küldetésben script szerint borultak le a teherautóról vagy nem tom miről a hordók, egyszer véletlenül elcsesztem, aztán másodszorra is ugyanúgy borultak szóval van script is benne, de nagyrészt véletlenszerű
  • Seten
    #14417

    Mivel mértem le?
    Nagyon egyszerűen: egy new game-t kezdve kerestem egy motorcsónakot és körülhajóztam a szigetet.
    Aztán az opciókban megnéztem a hajóval megtett távot. Onnan meg csak a láb-ot kellett méterbe átszámolni. :)

  • Morphin
    #14416
    és mivel mérted le?
    ha azt nézzük SA vidékét SENKI nem járta be, hisz minek, a pusztába semmi nincs, ehelyett megannyi parkoló,bolt,ellopható autó,bandák kerületei...hát igen kicsit izgalmasabb mint a szántóföld^^ így legyen !
  • Seten
    #14415

    San Andreas-nál nem nagyobb, idézem:

    "A város teljes területe körülbelül a San Andreas 3/4-ének felel meg"

    Viszont mivel nincs benne "vidék", így bazi nagy lesz! :)


    Amúgy egyszer körülhajóztam SA-t és kb valami 20 km2 jött ki. :)

  • RiCSi1234
    #14414
    A Mitulátbáti hozza majd :)
  • Morphin
    #14413
    na igen...san andreas-é sem kicsi...és megkell mondjam ismerem a legtöbb utcát mind3 városban. de felraktam most 1hete, és isten bizony volt h eltévedtem...(map nélkül)
    szal ha SAnál nagyobb akkor nemfogunk csalódni az tuti...
  • Bil Ur Sag
    #14412
    A mafia-játékterénél nagyobb, még akkor is ha idevesszük annak "vidéki" területeit is. De így is kényelmesen bejárható. Mondjuk olvastam véleményt ahol a map területét kritizálták, túl kicsi, hamar bejárható...stb...de vannak emberek akiknek ha egész Tokyo-t beraknád az is kevés lenne szal...
  • Morphin
    #14411
    akkor remélem jó lesz a "játéktér" ilyen szempontból, a maffia-ban pont jó volt sztem, az emberhez képest pont jó volt a bejárhatóság.meg + vidéki része is volt

    eszembe ötlött hogy tuti van kirakva vmelyik mediamarktban vagy saturn meg ilyen helyeken, konzol,amin kilehet próbálni. de csak azértsem megyek már el ^^ tegnap is voltam media-ban de direkt nem mentem arrafelé jajjjjjjjmár miez az 1 hét még...ha kibírtunk 1xx napot v többet már ezt is kifogjuk (talán)
  • Bil Ur Sag
    #14410
    Nem kicsi, és szerencsére nem is sematikus. Két hasonló utcával nem fogsz találkozni benne :) Amúgy kellemesen bekocsikázható. Azt mondom pont jó a játéktér mérete.