54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • DJ RX7
    #14502
    szóval a piros az mit is jelent? ha jól látom "ruckelt stark" van írva. és a tengerkék vagyis a radeonok mezőnyébe mi is van írva?
    fordítást valaki lécci, köszi!
  • DJ RX7
    #14501
    akkor azért volt a 8600gt és a 3870 ajánlva.
  • DJ RX7
    #14500
    én ebből a táblázatból nem nagyon tudok kimenni belőle. nem értek némethez.
    valaki elmagyarázná hogy is van?
  • BiG G
    #14499
    azt mondjuk annyira nem nehéz, nem egy bonyolult film :)
  • Purga
    #14498
    Sprunk! Ha valami másra vágysz!
  • BIZ0906
    #14497
    Még a Szállitót is meg le tudjuk forgatni xD
  • kakaoskalacs
    #14496
    remelem nem lessz szopas at Vgaval :(
  • ldavid
    #14495



  • gman906
    #14494
    Hopsz 1-el fentebbire kattintottam. sry
  • solo
    #14493
    Ezt miért nekem cÍmezted?
  • gman906
    #14492
    Menni fog, csak a tesztverzió nem volt ATI kártyákra optimalizálva. A végleges már olyan lesz.
  • solo
    #14491
    WTF?!
    Az beisb@szna: D
  • Santata
    #14490
    Most akkor az Ati kártyával eleinte nem is fog menni? (képekből ítélve)
  • kakaoskalacs
    #14489
    X2 4000+ gyengebb joval
  • gman906
    #14488
    Német Gamestar újságból:
    kép
    kép2
    kép3
  • Purga
    #14487
    Ez nem hardver topik!
  • SötétBarom
    #14486
    "With a Low-PC (AMD X2 4000+, 1 GB RAM and GeForce 8600 GT)"

    Mondjuk ez mókás :D Nem nagyon érdekli őket kelet erurópa :DD Itt még simán futnak single-core p4-ek, meg AMD-k.. 1 giga rammal, meg 7-es szériás geforce-okkal.. Viszont emléxem, hogy én a GTA-3-at egy 300Mhz-es pentium 2-őn, meg egy voodoo bansheen próbáltam futtatni.. Kemény volt :D Egy haverom meg TNT2-n tolta kb 3-4 FPS-el, de nyitva maradt a szája 1 hétre.. :DDD

    Mostanában tájékozatlan vagyok hardwer ügyeben. ez az X2 4000+ ez kb milyen az én C2D6750-emhez képest???
  • SötétBarom
    #14485
    NA várjá, a krájzis optimalizálatlan, ez meg erőforrásigyényes. Nem ugyan az a kettő
  • REPS0L
    #14484
    ha nem fut a kibaszott gépemen, kibaszom a kibaszott gépem a kibaszott előrendelt kibebaszott gtaval együtt.
  • Magiszter
    #14483
    Ez azért elég kemény...

    1680x1050-ben csak egy High-End gépen lehet játszani vele maxon!? Ha ez nem csak néphülyítés akkor egy olyan játékot fogunk avatni ami lepipálja a Crysis-t is. Mivel azzal maxon (High ala XP) játszom 1680x1050-ben stabil 20-30 FPS-t (noAA) ezzel a konfiggal: X2 3600+, 2GB ram, 8800GT 512Mb

    Bár gondolom a Max azt jelenti hogy minden szűrő koxon (16xQAA), és a forgalom is maxra tolva (gondolom az zabálja le a procit/ramot keményen.) Szóval... megvárjuk és csak aztán szitkozódhat mindenki.... Lehet mégis fel fog lendülni a topik megjelenéskor. Mindenki jön anyázni a R*-nak hogy nem megy a gépén és inkább költötte volna Hardware-re a pénzt.
  • SötétBarom
    #14482
    Hm.. Ha mást nem, akkor beújítok egy ventillátort, és felhúzom a procit 3.2ghz-re :DD A 4850ben bízom azért..
  • ldavid
    #14481
    később lehet javítják a dolgot
  • Alien
    #14480
    Azt nem tudod, hogy a végleges játékot tesztelték? Mert ez a Pentium D-s dolog eléggé elkeserített... Így most meg se merem venni, mert az szép lesz ha kiadok érte ennyi pénzt és nézhetem a boritóját. De ahogy írtam az előzőben nem akarom elhinni, nehogy már pont ezzel legyen gond amikor semmivel nincs. Szóval bízom benne, hogy nem a végleges verzió volt, vagy ha igen akkor náluk nem stimmelt vmi. Nagyon remélem...
  • sonic333
    #14479
    Hehe, pont olyan gépem van amit a Low-PC után írnak csak 2 giga rammal, nemtudom mi lesz így velem remélem nem néz ki nagyonszarul low on :D
  • AleXXXXX
    #14478
    Hmm..
    Viszont most kicsit összezavarodtam:
    Hozzáadtam a games for windows live mezőhöz az xboxos live fiókot, amit úgy csináltam, ahogy a faq-ban van.
    Namost azt vettem észte, hogy az odlal az xbox - live mezőbe rakta be.
    Rámennék, hogy change, de akkor meg unexpected errort kapok.
    Na mondom: biztos nem is az az acc kell hozzá, felmegyek a games for windows live hivatalos oldalára (google), ott van, hogy join free, és hoppá, ez is az xbox odlalára irányít.

    Ebből azt szűröm le, hogy a live-os fiók jó.
    De akkor mi a **sznak az xboxos mezőbe rakta, és miért nem a windows live- osban?:O:O
    Reménykedek, hogy csak átmeneti rendszerhiba, a friss Social Club miatt....
  • ldavid
    #14477
    2. enélkül nincs is értelme az egésznek ;)
  • AleXXXXX
    #14476
    Jéé:
    Nézegettem a SocialClub profilomat, és a következőket fedeztem fel:
    1 GamerTag-et kell választani, sztem jobb ha siettek, szinte még minden szabad;) (gondolom..)
    2 Ez egy kicsit fontosabb: össze lehet/kell kapcsolni a socialClub accountunkat az xboxos games for windows live accountal:)
  • Balazs15
    #14475
    hát pedig a Foscover után jo lenne egy normális autos játékot is kapni:D
  • ldavid
    #14474
    az mindenhol ott van - amúgy egyelőre nem úgy néz ki
  • Alien
    #14473
    " Using a Pentium D or an other Single-Core-CPU the Game crashed.."

    Na ne, ez remélem valami rossz vicc. Intel Pentium D 2,8 Ghz-es procim van, oké, hogy nem egy core 2 duo, de ez is két magos , vígan játszom 1280*1024-ben fullban a mai játékokkal (9600 GT a VGA) nem tudom mit csinálok ha pont ez nem menne. Nem akarom elhinni, hogy erre nem figyeltek oda. Mennie kell. Pont :)
  • Balazs15
    #14472
    tom hogy nem ide tartozik de lesz mindight club los angeles pc-re?:D mert ott a pc-s logo nézzétek:D
    http://socialclub.rockstargames.com/games/mcla/index.html
  • ldavid
    #14471
    megújult a social club
  • Falkon
    #14470
    Ez egy f*sz
  • milk41
    #14469
    készítője:D
  • HKS
    #14468
    hát már nem tom minek lehet hinni mert jönenk innen onnan amonnan hírek és kitudja hogy meik igaz meik nem hét nap múlva megtapasztalja mindenki
  • rotator
    #14467
    Természetesen Ati kártyám van, ill. vésztartaléknak egy GF7! :D
  • AleXXXXX
    #14466
    Az hogy besül egymagos procin, szerintem nem csoda..
    1680x1050 be én biztos nem fogom nyomni (bár a monitor támogatja, a kártyám azt már nem bírná maxon.. 1280x1024 sztem mindenkinek elég:) akinek nem, az... igen jol gondoltátok: állítsa nagyobbra;)
    a Geforce 7es széria szerintem megint nem meglepő, persze mindenkit meghalgatok:)
    Az ati az viszont kicsit zavaró (bár nekem nvidiám van, uh nem érint különösebben)

    Nos ez lenne az én véleményem. Ha nem teccik, "tessenek szólni, vagy kézzel inteni, és az autónál átvételre kerül a sor"
    Már csak 7 nap PEACE!
  • zeus89
    #14465
    elvileg még ráérnek nem? Te azt gondolod 7 nappal a megjelenés előtt javitanak rajta vmit? :-p
  • PunkZoli
    #14464
    ez nem ma készült, és ugye még simán eltolták a dátumot, lehet pont ezek miatt...
    ergo még nem arany a cucc simán javítanak rajta
  • #14463
    Aztakurva.... :XD