54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Carlos
    #15448
    Vagy csak nem szedték ki, mert jóvan az ott! :)
  • atila4
    #15447
    szerintem ezek azok amik csak repkednek úgy,mert úgye lesz egy repülőtér... ezek el sztem nem lehet majd menni csak mennek maguktól
  • DJ Skyline
    #15446
    lehet mégis csak lesznek repülők a játékban? nem tudom, de egy lelkes ember gtaforumson elkezdte képekben feltölteni a telepített játék tartalmát, bemásolta a handling filet, ami az összes jármű adatát tartalamzza, felfigyeltem ezekre:
    ANDROM 50000.0....
    DODO 5000.0....
    FIGHTER 5000.0....

    az Andromada az egy böszme gép volt a San Andreasban, Dodo-t szerintem nem kell bemutatni, Fighter meg egy kérdőjel. csak úgy berakna a Rockstar 3 handlinget? nem hiszem, bár ez csak feltételezés, de nekem gyanús. na nem baj, holnapután erre fény derül. baromi kíváncsi lettem minden esetre.
  • AleXXXXX
    #15445
    a srác azt mondta, hogy dán, és amit mutatott az az európai verzió volt, és érzem, hogy mi is európában élünk... tehát sztem lesz:D
  • zzeN
    #15444
    itthon is kapunk a tok mellett papír tokot is vagy csak külföldön van így?
  • Synit HUN
    #15416
    Ez jól sikerült
  • heringer
    #15409
    Sikerült
  • heringer
    #15408
    Most már jó lexx,én a msn livra regeltem,bazz.
  • GPx8
    #15407
    Nem félek, mert eddig az összes GTA rész elég jól össze volt rakva (főleg a többi játékhoz mérten, persze).
    Én csak 1024*768 ban fogok játszani, azon meg mennie kell a gépemen...
  • heringer
    #15406
    Üdv
    Ezt hogy kell megcsinálni regeltem mind a 2-re.
    Rámegyek a socialon hogy add,ugye bejön a livos honlap belépek meg minden és semmi,nem adja hozzá.
  • Carlos
    #15405
    Köszönöm!
  • ldavid
    #15404
    az lesz
  • arty
    #15403
    "akurvaanyád' "

    kértem egy büntit, jutalmul a primitívségedért.

    ugye nem gond?
  • Synit HUN
    #15402
    Ez mekkora!
  • tommyg
    #15401
  • zzeN
    #15400
    az lesz a játékban is a nevünk, ami a Live nevünk vagy tudjuk majd változtatni?
  • MrAndree
    #15399
    Azért ettől Rockstar esetében nem kell félni, az előző részekkel se volt semmi baj.
  • bertino
    #15398
    nem.
  • BiG G
    #15397
    de biztosan nagyon OPTIMOLATLAN lesz, biztos a töküket vakargatták az utóbbi pár hónapban a rockstarnál.

    /facepalm
  • bazza
    #15396
    Csak egy kérdés: Akik megrendelték: Nem féltek, hogy esetleg iszonyatosan optimolatlan, bugos lesz? Ki tudja milyen a valós gépigénye. Én csak ettől félek, így nem mertem megrendelni :S (az már más kérdés, hogy a közelgő karácsonyi költekezés miatt elsősorban nem magamnak kéne ajándékot vásárolni , bár mondhatom kis családomnak: idén ezt hozta a jézuska csak aztán anyám betenné a mikróba mert azt hinné hogy instant pizza van a dobozba...)
  • vasziszdasz
    #15395
    A GTA8-nak már ilyen grafikája lesz. ^^
  • Attelee
    #15394


    Na asszem igy kell összehozni a Live-ost meg az Xboxost /ami ugyanaz is lehet/ a Sociallal!
    Szóval külön regeljetek a Windows Live-ra meg a social clubra,majd lépjetek be a Live-osra,és ugy adjátok hozzá a Sociáloshoz a képen is ez láthato!
    Egyetlen gond h nekem ugyanaz a nevem mindkettön!Remélem nem lesz baj belöle!
  • bertino
    #15393
  • pista89
    #15392
  • tommyg
    #15391
    kis nosztalgia

  • vasziszdasz
    #15390
    Viszont a másik fele megveszi, ez sztem kimagaslóan jó arány. Itt a balkánon legalábbis. Nameg ugye épp gazdasági visszaesés van, mindenkit kirúgnak meg elveszik a 13. haviját. Ilyen helyzetben ez még az USA-ban és Japánban is pezsgőt bontana a kiadó, nemhogy itt.
  • tarjani
    #15386
    TS -az jo dolog nekem van 25 slot -os havi 1000-ft ért nem sok sztem megéri. klánoknak kötelezőD
  • AleXXXXX
    #15385
    a ts azért kéne, hogy "összegyűlhessünk", és megbeszélhessük melyik szeróra megyünk, stb.. mert ha belépsz egy szeróra, nem tudhatod, hogy magyarok vannak e vagy nem...
  • ldavid
    #15384
    mindkét platformon lehet használni, igen (de ez is le van írva)
  • Morphin
    #15383
    bérelni?? minek...csomó ingyenes szerver van, ahova kérsz jogot, és csinálhatsz magunknak egy TS szobát, jogokkal, mindennel.majd énis utánanézek. de ott van még a Ventrilo, mellesleg a játékban nincs voice chat funkció?? netes játékoknál már alap...
  • Kandurex
    #15382
    A TS az nagyon fontos, én legalább is amikor játszottam vele év elején nagyon bejött! Nagyságrendekkel volt hangulatosabb.

    Volt egy gárda, akivel ilyen motoros versenyeket rendeztünk kizárólag rózsaszín robogókkal xDD Mennyit röhögtünk :))
  • Carlos
    #15380
    Akkor kérdeznék énis.
    Csináltam a FAQ-ban található linkkel egy ilyen Live accot vagymit.
    De az állandóan valami box-os cuccal zargat, hogy milyen jó, hogy van xbox live accom.
    Akkor most a Games for Window Live meg az Xbox-os Live reg ugyanaz?
  • AleXXXXX
    #15379
    én tervezem egy ts szerver bérlését, csak a amgyar gta-soknak. ha szóba tudunk beszélni, már nem gojd, melyik szerverre menjünk:)
  • Kandurex
    #15378
  • Morphin
    #15376
    Napot!
    Elhatároztam magam és mégis megveszem most AZONNAL cdgalaxisba be is rendeltem...
    olyan kérdésem van, h engem ami nagyon e felé csábít a jó multi-dolgok.Szval most itt megbeszéljük egymással h melyik szerverre megyünk v ez hogy lesz??Mennyi szerver lesz? Mert az lenne a jó ha magyarok egy helyen összetudnának jönni és fun-olni naphosszat!! Vki tud erről vmit, akár konzolos irányból, h ott milyen volt, h volt ez megoldva?? köszi
  • Synit HUN
    #15373
    Jól letört aza verda
  • Nohab
    #15362
    Próbálom összerakni a LIVE accot a Social clubbal. Mikor bejelentkezek, ezt írja ki:

    Live Account Linking

    A LIVE Gamertag was not found with the current Live ID. Please press the button below to sign out and then sign back in again with a different Live ID.

    Majd a sign out gombra katt és :

    Rockstar Games Social Club

    Request is not secure. This service can only be accessed utilizing a valid SSL request.

    Ötletek?
  • David2
    #15361
    sztem pedig a kiváltó ok a szomorú, itt pedig nem a fórumozók gyarlóságára gondolok
  • gergobaby
    #15360
    Elég szomorú, hogy a fórumozók fele nem fogja megvenni a játékot magyarul lewarezolja... :S
  • mama 2
    #15359
    Priviben írd már le létszi az MSN-ed, azt felveszlek, vagy te engem, mert én rohadtul nem értemxD. Köszi!