54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Morphin
    #15529
    Én is arra vagyok kíváncsi hogyha már kézhez kaptam, felrakom meg minden, hogy tudnám kiküszöbölni azt h a gyári lemez forogjon mindig...ha a play disc-et lemásolom,akkor tudom azzal is tolni?? vagy virtuális is jó neki vajon?? nemtom majd milyen no-dvd dolgok lesznek még...de én szeretném ha egy másolt forogna az eredeti példányom helyett.
    CloneDVD...lemásolom egy-az-egyben azt kész??
  • ldavid
    #15528
    öö a dobozról van szó, amiben a dvd tok lesz? mert azt még nem tudhatjuk biztosan, bár tényleg valószínű
    (nálam a papír tok = a fehér (vagy színes) zizegős fóliás borítékszerű dologgal)
  • atila4
    #15523
    Clone DVD
  • cserewarrior
    #15522
    Üdv!
    Milyen progival lehet tükör fájlba rakni egy eredeti játékot? Mert én is megveszem és nem akarom hogy kopjon a lemez!
  • BiG G
    #15509
    már csak napok kérdése és rengeteg szpem lesz itt :(
  • MrAndree
    #15497
    Semmit. :)
  • zzeN
    #15496
    vmi szavazást ki kéne találni...ötletem sincs

    a multiba milyen cheaterek elleni védelem lesz? pl.: punkbuster? gondolom lesz belőlük jó pár...
  • Seten
    #15495

    Megnéztem pár multiplayer videót és a szétrobbanó autóból sértetlenül ki lehet majd szállni?! :)

    És kíváncsi vagyok, hogy a szervereken meg lesz-e tiltva a drive-by mint a SAMP-ben?!

  • Tomsteel
    #15494
    akkor bocsi :(
  • atila4
    #15493
    aztán félév múlva pc-re :D
  • DJ Skyline
    #15492
    februárban jön asszem, de tényleg csak konzolra
  • tutituti
    #15491
    Egyenlőre= mindenkinek ugyanannyi bor van a kezébe XD
    Elnézést
  • Desiderata #15490
    az egyelőre és nem egyenlőre !
  • madtolyy
    #15489
    semmi gond
  • zzeN
    #15488
    a DLC csak konzolra jön egyenlőre ki... lehet félév is míg kiadják, ha egyáltalán kiadják
  • ldavid
    #15487
    hogy hogy nem megy? fehér lapot kapsz?
  • Tomsteel
    #15486
    Mi a véleményed a letölthető tartalmakról?

    - Érdeklődve várom, amint megjelenik, egyből megveszem
    - Várom, majd meglátjuk, hogy megveszem-e
    - Megvárom, míg valaki felteszi egy fájlmegosztóra, és onnan fogom letölteni
    - Elegendő szórakozást nyújt az alapjáték, nem érdekel.
  • at16
    #15485
    na azértt :D nem 1 hét. cod5 öt is gyorsan feltörték :D
  • DJ Skyline
    #15484
    inkább találjatok ki holnapra szavazást :D
  • tutituti
    #15483
    Lenne egy kérdésem.IGaz elolvastam a billentyűkiosztást, de nem vettem észre olyat,hogy multiba a csapattárs barát mellé hogy tudok beszállni anyósülésre,hátra stb.
    Esetleg valaki tudja,mert nem egy utolsó fícsör ez.
  • at16
    #15481
    1000x bocs

    azt értettem hogy "már beszerezted"
  • BIZ0906
    #15479
    Én még mindíg csak császkálok és fedezem a várost xD
  • Lacee86
    #15478
    Tök jó a game, csak az a baj, a 10. küldetésnél elakadtam. :-))))))))))))
  • madtolyy
    #15475
    Így van! at16 olvasni tudok és látom, hogy még 2 nap. És nem ez lenne az első eredeti játékom, szal elhiheted, hogy megveszem, ha szerintem megéri.
  • MrAndree
    #15474
    Szerintem úgy értette, hogy majd beszerzi "más forrásból" ha majd lehet.
  • Jobboka
    #15473
    Tessék drágaságaim itt egy Vidi a multi -ról, hogy milyen módok vannak meg stb....
  • at16
    #15472
    "Kövezzetek meg, de én előbb beszerzem "más forrásból" és megnézem milyen"

    istenem ilyen szövegeket.
    NINCS MÉG SEHOL SE FENT.
    senki se fogja elhinni pont neked ....
  • madtolyy
    #15470
    A warez topic csak nekem nem megy vagy másnak sem. Kövezzetek meg, de én előbb beszerzem "más forrásból" és megnézem milyen. Ha jó akkor megveszem. A COD5-öt is vártam nagyon a COD4 után és hatalmas csalódás. Remélem itt nem az lesz az SA után.
  • AleXXXXX
    #15460
    akkor ezekszerint mégis igaz lehet a "nincsexe" dolog, mivel pl a "másik gép amin net van " aktiválás állhat abbol, hogy másik gépbe egy kicsi program elidít, beírc cdkey, és ha minden oké kapunk pl egy .gta filet. ezt rámásoljuk pendrivera, és beadjuk a mi gépünkön lévő telepítőnek. Na most ugye ez a .gta file az exe lenne csak titkosítva. a telepítő ismeri a titkosítást, és minden ok, mindenki boldog:)
    pl ez is lehet egy megoldás.
  • REPS0L
    #15459
    a kis benfentes :D
  • DJ Skyline
    #15458
    minden lehetséges, napokon belül kiderül. :)
  • ProGabe #15457
    [/b]If you don't have web access or don't want to connect your gaming PC to the Internet, Rockstar wants to offer a not yet specified system to activate GTA 4 via another PC with web access.[b]
  • moralosan
    #15456
    tudsz valamit
  • Snexi
    #15455
    sehol sem lehet repülővel menni
  • ProGabe #15454
    ldavid tedd be erre is a választ a FAQ-ba, vagy banner alá, pls. ez is folyamatosan visszatérő - és értelmetlen - kérdés
  • atila4
    #15453
    akkor lehet hogy csak a multiba lehet menni repülővel
  • Tomsteel
    #15452
    Volt egy videó (lehet több is), amiben a fent repkedő helikoptert pöckölgették egy másikkal, az pedig élethűen próbálta szinten tartani magát. Ergo, ha az skriptelve lett volna, simán lepattantak volna róla, az meg ment volna mintha ott se lennél.
  • DJ Skyline
    #15451
    nem tudom, lehet. de nem tartom értelmét egy komplett handlingnek, mikor scriptek vezérelhetnék az ilyeneket.
  • Tomsteel
    #15450
    Lehet a legelején úgy indult a fejlesztés, hogy lesznek benne repülők, aztán később jobbnak látták nem feszíteni a húrt. :)
  • atila4
    #15449
    na ezt jól megfogalmaztam xD