54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • ChuckyHUN
    #15589
    1NAP MADAFAKA!!!!:D
  • Tir Na Nog
    #15588
    Holnap végre eljön a messiás. :)
  • akyyy
    #15586
    nem kéne ide offolni, mert azért bugosszar a hozzászolás kiirás mert ezeket törölni kell:(
  • MaSzKa
    #15584
    nap van hátra!

    megjelent
  • Pipör
    #15583
    csatlakozok
  • FlyHigh
    #15582
    Én szegény már táppénzen vagyok péntek óta, sok nyomi még a váróban is rám rakott egy adagot. Majd GTA-val kikezelem, lehet többet fog érni mint az antibiotikum amit kaptam.
  • ldavid
    #15581
    nálam is előfordul néha
  • DJ Skyline
    #15580
    miért nem jelzi nekem a topik az új kommenteket? bejövök és van itt 15 komment :| bugos sg
  • HeadHunter86
    #15579
    Vagy 2 :D
  • Balazs15
    #15576
    1
  • ldavid
    #15575
    majd holnap ilyenkor lesz
  • Loco
    #15574
    Egész pofás lenne egy nap/óra/perc/másodperc jellegű számláló :)
  • ldavid
    #15573
    1 nap 23 óra 55 perc
  • danielboy1000
    #15572
    1 nap van hátra!
  • Banano
    #15571
    1nap!%!%!%
  • tommyg
    #15570
    1
  • Prince23
    #15569
    Már csak 1 NAP!
  • Peetboy
    #15568
    Én 1,5 évig San Andreasoztam. Végigvittem volna, ha a repulős küldetés után beadta volna a többit, de megállt nálam ott a játék. Előbb a repülős küldetést próbáltam vagy 100-szor, nem akart sikerülni. Aztán amikor meg lett, utána se adta be a többi küldit. De szívesen folytatom, majd ha rájövök hogyan tovább.
  • mEkLaU
    #15567
    En Mafiaval vagyok meg igy talan!
  • BiG G
    #15564
    na erről beszélek. vannak akik csak játszogatnak a GTA-kkal, nekik annyira nem jött be. persze ez nem baj vagy ilyesmi, nem tetszhet mindenkinek ugyanaz. viszont vannak akiknek NAGYON bejött, és időtlen időkig el tudnak lenni vele.

    anno san andreasban sokszor csak vertem a port a sivatagban a ford falconnal és max rockatansky-t játszottam :D semmi értelme nem volt, de fun volt mégis.

    van még egy olyan játék ahol bármit bárhol bárhogyan megcsinálhatsz, csak mert az fun? :)
  • Kandurex
    #15562
    Nagy fan semmikép se, a III. rész tetszett a legjobban, aztán az SA se volt rossz, a IV. csak grafikában múlja felül a többit. Sőt összességében az SA -ban rengeteg sok lehetőség volt..szóval asszem mégis csak az SA tetszett a legjobban.
  • DJ Skyline
    #15560
    én 3 évig San Andreasoztam :D ha nem is minden nap, meg kisebb megszakítások is voltak azért. utoljára kb tavasszal játszottam vele, de most kezd megjönni a kedv, hogy végig vigyem mégegyszer
  • BiG G
    #15559
    hát nemtudom, nem voltál egy nagy GTA-fan sosem ugye? :) mert én az összes résszel el tudtam baromkodni rengeteg időt, simán autózgatni, vagy menekülni a zsaruk elől, öcsém pl csak cél nélkül öldökölni szeretett vele ha géphez engedtem :D de a lényeg az, hogy nálam kis túlzással akkor kezdődik a "játék" amikor vége van a fő sztorivonalnak, nincsenek idegesítő ikonok a térképen meg nem hívogatnak mobilon, csak én vagyok, a város és a teljes szabadság :) erre még rátesz majd a moddolhatóság, azzal is jókat lehet játszani, erről DJ Skyline kolléga tudna mesélni :)
  • Pepsi Twist
    #15557
    én is így vagyok kezdem megunni most ökörködök elég sokat de hiányoznak a módok mint pl az SA-hoz van 1-2
  • Kandurex
    #15556
    A GTA IV. -et 2 hét után eladtam, nagyon unalmas játék lett...szvsz...egyszer végigvinni poén, de utána...multizni viszont jó pofa volt :)
  • zomgzerg
    #15553
    konzolon gecinehéz lehetett hogy céloz helyetted a gép
    autót nem vezette? :D
  • BiG G
    #15552
    akkor jó voltál, vagy nemtudom, de azóta gondolom be sem kapcsoltad a gta4 miatt a boxod :)
  • Kandurex
    #15550
    Én ennyi idő alatt vittem végig,..és nagyon kényelmesen...:/ de 14 óra felett van valahol...
  • BiG G
    #15549
    azt a 10-14 órát ugye nem gondoltad komolyan? :) még tiszta játékidőben is sokkal több, szerintem hetekig el lehet lenni egy gta-val simán. nem csak a főküldetésekre kell gondolni, hanem mindenre amit a gta-kban szokás csinálni :)
  • campy
    #15547
    és mi lesz, ha már megjelent a gém.. jesszusom itt tömeges warezolás lesz hogyan fogjátok megoldani a kitiltást? xD

    (egyébként a cod4 előtt is hatalmas várakozások voltak talán az előtt a game előtt volt ekkora várakozás...)
  • Kandurex
    #15545
    100 küldetés van egész pontosan, de olyan 70-80 körül már befejezhető...kb. 10-14 óra alatt NAGYON kényelmesen sok csatangolással...:/..
    1 hónap? pff.... felejtsd el!
  • Peetboy
    #15544
    Húú wazzeg, micsoda készülődés van itt a játékra. Nem sok ilyen gém volt, hogy megjelenés előtti napokban annyi HSZ volt, mintha megjelent volna.
  • campy
    #15541
    xD ok ok szval óceán...rendben gondolom sokkal hosszabb lesz mint a San Adreas mármint küldetésileg...pedig a SA is kb 1 hónap mire kipörgettem...
  • MrAndree
    #15538
    Hát az biztos nem fog menni másolttal. De elvileg a Live miatt eredetivel se. Az már más téma, hogy majd jól kicselezi mindenki. :)
  • FlyHigh
    #15536
    és a multi?
  • Kandurex
    #15535
    őőő....hát....őőőő....az egész óceán meg ami körül és keresztül - kasul veszi a 3 sziget csoportot az meg gondolom nem számít partnak
  • campy
    #15534
    GTA 4 jó lesz... csak azt sajnálom nincsen tengerpart nagyon benne mi?:( de egyébként jó lesz érzem majd talán egyszer játszom vele de most nem... várom a kommenteket milyen kinek hogyan tetszik
  • MrAndree
    #15533
    Izé, ugye tisztában vagy vele, hogy ehhez is lesz kalóz változat legkésőbb egy héttel megjelenés után? Tehát crack is lesz, ami eredetit változatra ugyanúgy rátehető.
  • FlyHigh
    #15531
    Már a játék maga nem fog elindulni, védelem miatt.
  • Carlos
    #15530
    NOCD Crack. SA -nál ezt csináltam, bár ott nem volt multi.
    Szerintem a NOCD Crack-el majd nem tudsz multizni.