54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • RYO21
    #15869
    szerintetek az ócskapiacon mikor lesz kint az eredeti verzijó?????
  • BiG G
    #15868
    nézd már, tud ez normálisan is hozzászólni :)
  • Smithwarden
    #15867
    Ha ismertek valamilyen profin osszevagott, jo moviet linkeljetek ti is pls, szivesen neznek parat amig nem lesz meg a game.
  • Smithwarden
    #15866
    Igy van abszolut sztem is.

    Engem nagyon nem izgatott a GTA (4), de par hete elkezdtem nezni infokat rola, es lattam hogy lesz benne most mar hivatalos MULTI.
    Gondoltam magamban biztosan DM es TDM, 1-2 agyatlan lovoldozos jatektipus lesz, de utananeztem es leesett az allam mikor meglattam hogy 15 !!! jatekmod lesz multiplayerben.
    Szinte csak FPS multikat szeretek, de ez ennyi mod-al iszonyat FUN lesz sztem.
    Valamilyen szinten ezzel lehet a GTA nepszerusege elkezd billenni a PC fele, mivel PC-n sokkal konnyebb ugye szervereket osszehozni, halozaton osszejonni a haverokkal, NETen vagy akar LANon tolni a multit.
    Jo jatek single-ben is ez nem kerdes, de en csak a multi miatt veszem meg.

    Par jobb MULTI video a youtube-rol:

    GTA4 MULTI - Race mod
    GTA4 MULTI - Mix
    GTA4 MULTI - Cops'n Crooks es TDM mod

    Es a hangulatos "Madness" Single movie-k kozul egy:
    GTA 4 Madness 4
  • Pilutika
    #15865
    én direkt megcsináltam mind a 2őt, össze is hangoltam hogy amikor itt a játék már csak a serial kodot kelleje beírni aztán zuzzam is :D
  • Pilutika
    #15864
    nem a social clubnál a rockosoknál hanem a LIVE fiók létrehozásánál kell megcsinálni
  • FlyHigh
    #15863
    Egyszerűen a live nem működik itthon, lehet próbálkozni, social club az más oda megadhatod az eredeti adataidat.
  • zzeN
    #15862
    social clubbon meg lehet adni, windows live-nál már nem
  • Pilutika
    #15861
    remélem tényleg hozzák szerdán, bár eddig a GLS-be nem kellett csalódnom! :) mondjuk írták akkoris amikor a megerősítő mailt kérték hogy szerdán tudják hozni.meg amit ma kaptam hogy akkor tuti hozzák.
  • Morfi
    #15860
    Én mondjuk Magyarországot adtam meg, és a pontos irányítószámomat :) Szóval nem is tudom miről beszéltek hogy nem lehet megadni hazánkat :D Annyi hogy telefonszámomat nem adtam meg mert azt nem volt muszáj. Nem akartam hogy zargassanak mikor netán nyernék valamit a rockstrarnal :D
  • zzeN
    #15859
    biztos min. ezren megrendelték, sok munkájuk lehetett ma:)
  • AleXXXXX
    #15858
    érdekes, 576-tol is felhívta.. ők sem egy kicsi cég..
  • bertino
    #15857
    majd ha nem 600 rendelést kapnak egy nap, hanem csak 30at, akkor várhatod, hogy felhívjanak.
  • Kit--Kat
    #15856
    Szerintem ahogy tudod hívd fel őket holnap!
  • AleXXXXX
    #15855
    igen, megírták.. ezért is vagyok hót ideg.. holnap is várhatom egész nap, hogy megjöne e a mail..
  • Pilutika
    #15854
    hát ez szivacs. és tuti azért törölték?
  • AleXXXXX
    #15853
    én is azt kaptam volna, de egy "rendelési hiba" jött... törölték a rendelést csak úgy, mert azt mertem a megjegyzésbe írni, hogy lehetőleg du hozzák.. nem az h felhívnának, vagy mail írnának... áááááh neeeem törli a nyomi ügyintéző egyből... úgy le bírnám zúzni a nyomi fejét... és még örüljenek, hogy tőlük veszem meg.. (576-tol is előrendeltem, azt hittem náluk is majd véglegesíteni kell, hívott ma suliba a csávó illedelmesen, még ő kért bocsánatot, h felhívott, hogy akkor jó lesz e a rendelés, mondtam neki, hogy köszi nem, már megrendeltem, és ő törölte.. na ezt hívom én norma eljárásnak.. csak 576-bol meg azér nem rendelek, mer úgy hallottam, a raktárosok meg eléggé kis enyveskezűek [sokan kaptak üres tokot])
  • Snexi
    #15852
    na ezt jól megaszontam
  • Snexi
    #15851
    szerintem nem is nagyon foglalkoznak vele nagyon mert bárki tud játszani mo-n is annyival hogy angolt ad meg lakhelynek,ami kb semmit nem jelent
  • Pilutika
    #15850
    ez a microfos fogyatékosága..de mivel ezt tudja mindenki..mint a megoldást is szerintem semmi gas nincs ebbe...az meg hogy kamu cimet adsz meg emiatt szerintem semmi illegális nincs benne.
  • BiG G
    #15849
    ez igazából nem a rockstar-osok hibája, hanem a balfasz microsoft-é, akik nem tették lehetővé az összes ország lakosa számára a regisztrációt. őket kell szidni, nem a fejlesztőket.
  • Pilutika
    #15848
    én tegnap kaptam 1 megerősítés kéréses mail, ma meg 5kor kaptam hogy akkor tutko hozzák szerdán.
  • Pukkandur
    #15847
    Nem fikázni akarom a készítőket, de Ők ugyan mit gondolnak erről? Magyarországon kamu logint kell létrehozni, hogy játszhassak multiban? Hangsúlyozom, hogy nem a játék nagyságát kritizálom! De mivel itt is forgalmazzák nem kellett volna erre is kitalálni valamit? Ha már a legalizált dolgoknál járunk....Vagy jó ez így? Nem kötekedni akarok, én is megveszem...Csak furcsa ez a töketlen rendszer...
  • Carlos
    #15846
    hivd fel őket holnap. telefonszámuk ottvan a honlapon.
  • ldavid
    #15845
    xD
  • AleXXXXX
    #15844
    Szerintetek dolgoznak még cd galaxisnál, vagy ma már ne nagyon számítsak "a szállítás szerda 8-17 közt várható·mailre? [amit mostanába kapogattatok meg Ti]?
    Most rendelek tőlük elsőnek, szép emlék... ha lenne egy mailcím, vagy egy telefonszám, olyan szépen kiosztanám őket... DE AZ SINCS.!!!!
  • BiG G
    #15843
    most mi honnét tudjuk, hogy neked miért nem tetszik az off topik?! :)
  • Pilutika
    #15842
    nem ennél a játéknál kéne offolni :)
  • ldavid
    #15841
    nálad van a hiba
  • Colton
    #15840
    Mért nem jön be az off topic??
  • Máté94
    #15839
    Ez igaz!Nem is értem miért tesz fel az emeber kérdést mert minden benne a FAQ-ba!Minek a felesleges munka:)
  • ldavid
    #15838
    csak akkor kell, mivel másolttal nem sűrűn fog menni a multi
  • Pilutika
    #15837
    elég ha FAQ-t olvasod el. de amugy igen, a FAQ-ba minden segítséget megkapsz hogy kell létrehozni minadzt ami nélkülözhetetlen a game futtatásához.
  • Máté94
    #15836
    Igen.
  • Pukkandur
    #15835
    Elnézést, hogy nem olvasom végig de jól értem, hogy ha megveszem az eredetit akkor is kamu games for windows life logint kell létrehoznom?
  • tibiszabo
    #15834
    Köszi a válszt
  • Pilutika
    #15833
    a játék angol nyelvű, de mint eddig tuti lesz magyarosítás hozzá
  • Alblink
    #15832
    Ha lesz benne sozott hus,en megveszem.
  • Carlos
    #15831
    Attól tartok hogy megvár...
    Felhív majd hogy mifaszvan és hogy mit tegyen. Várni nem fog.
  • Carloska
    #15830
    hogyne lenne már benne levágjuk a magyar ember nyelvét és belerakjuk a dobozba és van is benne magyar nyelv .....