54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Carlos
    #16165
    Véleményetek erről?
  • n3whous3
    #16164
    találtam valami furát ign.com-on

    Grand Theft Auto IV Reviews

    PC Gamer UK 92 / 100 Dec 25, 2008
    PC Format UK 89 / 100 Dec 25, 2008
    Eurogamer 9 / 10 Dec 1, 2008

    Úgy látszik van náluk időgép? Másrészt meg mi a faszom az, hogy 89%????? Erre?
  • grebber
    #16163
    Ez érdekes! Itt mást írnak Igaz nincs benne mind közel sem ,de ami benne van az nem ugyanaz mint amit te írtál!
  • ProGabe #16162
    meg ne feledjük, hogy jönnek majd külön ehhez a játékhoz írt driverek. mindkét oldalról

    szerintem az továbbra is áll, hogy csak akkor tudod meg hogyan megy a gépeden, ha már feltetted és elindítottad

    a R* nem hülyegyerekek gyülekezete, tudnak ők programozni is, nem csak a marketing megy, ez nem íéj
  • mama 2
    #16161
    Aztarohadt:O. Na hát igen, innen is látszik hogy idáig ez a legjobb GTA rész:D. Amúgy tényleg optimizálatlan lett? Mert ahogy itt olvasom a hsz.-eket, elfogott a para:S.
  • Prince23
    #16160
    Mass Effectet nálam ez a játék úgy se tarolja le. max harmadiknak beér év játéka szavazásánál :D
  • FlyHigh
    #16159
    Vedd csak meg, ez a ratyi futás csak hülyeség.
  • Snexi
    #16158
    jó de ez a boxos,pc-n kicsivel kevesebbet adtak rá,gondolom azért mert már nem hatott az ujdonság erejével
  • kulabácsi
    #16157
    csak az legalább nvidia
    haggyuk má ezt :D
  • n3whous3
    #16156
    Ugyan már menni fog ezen. Csak nem maxon... De nekem nem hiányzik a full grafika. Tuti szép lesz kisebben is és hát a játékélmény...
  • SötétBarom
    #16155
    Aztakurva :o

    Rokksztárnak úgylátszik nincsenek likviditási gondjai
  • n3whous3
    #16154
    anyááád, 100%-ok ? :D:A:AS:ASD:SADSAD

    Asszem megjelent az eddig legjobb játék (értékelések alapján)
  • SötétBarom
    #16153
    [email protected]
  • n3whous3
    #16152
    8600 gt egál dolog, csak az legalább nvidia.
  • tutituti
    #16151
    Az értékelés,háthe nem volt:

    X360 Magazine UK 100.0%

    Edge Magazine UK 100.0%

    GameSpot 100.0%

    GamePro 100.0%

    GameSpy 100.0%

    Eurogamer 100.0%

    1UP 100.0%

    GameDaily 100.0%

    IGN 100.0%

    Electronic Gaming Monthly 98.3%

    Gametrailers 98.0%
  • n3whous3
    #16150
    Nekem kurvára nincs kedvem letölteni :D Nagyon sok idő... Inkább megkérdem majd a jelenlévő hd2600xt tulajokat, hogy mi a pálya.

    Nektek milyen proci és mennyi mem van a gépben?
  • aricsi
    #16149
    Jól van,bocs,de nekem nem kell magyaráznod, 1 hónappal ezelőttig úgy war-oztam cod4-be hogy cfg-vel lecsontozott graffal is alig találtam el az ellent úgy szaggatott. Arra gondoltam hogy kb ugyanebben az árkategóriában az x1950pro vagy esetleg a 8600gt jobb sztem.
  • FlyHigh
    #16148
    jaja, csak át kell gondolni, pont egy olyan generációs kártyán ne menne egy ilyen világpremier játék ami elvitt mindenféle díjat fejlettsége és gyorsasága miatt.
  • Carlos
    #16147
    Nálam is...
  • mama 2
    #16146
    Én is kívánok neked sok boldog születés napot:). Élj még meg vagy 100 ilyet:D.
  • Carlos
    #16145
    No, megnéztem a canyourunit-on, hogy hogy menne a game.
    Hát nemtom.
    Fura.
    Szerinte a minimum konfig épphogy megvan (cpu, vidkari).
    Viszont az ajánlottról meg azért csúsztam le, mert nem quadom van és csak 320 mega van a vidkarin és nem 2.5 hanem csak 2 giga ram van...Fura...
  • tutituti
    #16144
    Csak nagyon megvenném és nem warezolnék mert a multi élmény igen jó lenne.
    Majd vasárnapig eldől.
  • SötétBarom
    #16143
    No mind1. Jöhetne már valami rilíz, mert már nagyon érdekel, hogy mi van. Oszt ha jó, akkor order. :D
  • SötétBarom
    #16142
    Meginogott a biztos BUY :(
  • Tomsteel
    #16141
    ...és főleg bevételkiesésük.
  • FlyHigh
    #16140
    azért is írtam, hogy a gyerek szopat minket, ebből kurva nagy felháborodás lenne.
  • n3whous3
    #16139
    á-á... Sztem az már nem.

    De esetleg ajánlom tutituti, hogy töltsd le a gammát először és nézd meg hogy megy és aztán vegyél vga-t. Lehet, hogy még egy nagyobb vga-val se fog menni, nem hogy ezzel és akkor feleslegesen veszed meg a kártyát.
  • Pilutika
    #16138
    nekem ati hd 2600xt drr3 512 mb os kari van és az új nfs vígan futott max beállításoknál..és abba a forumba is ez volt..hogy ati kártyákon halál lesz...aztán tessék...
  • n3whous3
    #16137
    Kispénzűeknek akkor kusspicsába? :D

    Egyébként sokan szoktak adni ilyen-olyan tippeket, hogy mit csinálj a gépeddel ,meg fikázik a döntésedet, de azt ne felejtsük el, hogy valaki a minimumra hajt, hogy menjen a game. És nincs pénze a fejlesztésre. Én is úgy szorítok ki pénzt a gyűjteményből, hogy legyen új proci meg lap is, meg a game is eredeti lesz és hagynom kellene jövőre, mert gyűjtök másra is. És nem tudják megérteni, hogy nekem/másnak megfelel valami, ami lehet, hogy szar, de csak épp arra telik. Ne azt mondd, hogy ne vedd meg, mert nézd meg milyen szar, hanem gondold végig az igényeket, meg azt, hogy mire kellene az adott cucc... Például esetünkben megéri, ha 9k-ért megkapja az ember.
  • tutituti
    #16136
    Nem kell h fullon menjen.Nem a grafra megyek hanem a játékélményre mondjuk.
  • Pilutika
    #16135
    már nem azért de ez kezd nevetséges lenni! kb minden játék elött ez van hogy ati kártyákon szar lesz a geme...és mivan na mi..hát semmi ugyanúgy fut....de komolyan kb összes játéknál bedobja ezt valaki aztán ribanc síkitós pánik tör ki...nem engedhetik meg maguknak a fejlesztők hogy ekkora bakit kövessenek el...
  • aricsi
    #16134
    Nah.Csak poén volt.
  • kulabácsi
    #16133
    sztem esély van rá h elmegy, a 7600gt egy nagyon jó kis kártya
  • n3whous3
    #16132
    Nem azt kérdeztem, hanem a többi szerkentyűt :)
  • aricsi
    #16131
    Nézzétek meg toms hardware-en mit tud a HD2600,akkor már nem nagyon fogjátok megvenni...
  • tutituti
    #16130
    Bocsi az offért:
    Nvidia 7600gt-m van.Azon nem nagyon menne el a papírforma szerint,csak azért kérdezem.
  • Snexi
    #16129
    imádom amikor valami nép hypeból átmegy népfikázásba
  • aricsi
    #16128
    Hehe,lehet hogy konzolon lowon ment xD
  • FlyHigh
    #16127
    Nah majd holnap megnézem a gépemen, maxon kell mennie ha minden igaz. Azé az R4870 mégiscsak az egyik csúcskártya.
  • FlyHigh
    #16126
    De szerintem ez csak szopatás, minden játékos egy ilyen kártyára vágyik. Tudja a rockstar is nagyon jól.