54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Viktorr
    #16958
    Én most jövök a Tesco-ból,naivan azthittem ott már lehet kapni..:@
  • Morphin
    #16957
    jaja sok van nyugi, legutóbbi a TeamFortress2, azzal nemvolt ilyen gondom, pattintós nem ilyen megszorulós tokja van....amúgy már kivettem, tolom is fel gyorsba! Nektek fennt van már?? Sztem nincs mer akkor nem fórumoznátok
  • mac83
    #16956
    amugy sok eredeti játékod lehet....
  • Kandurex
    #16955
    nyomd a közepét..te ...:D nem veszel gyakran eredeti cuccot mi? xDD
  • mac83
    #16954
    középen erőssen nyomd meg
  • Morphin
    #16953
    BMEG nemtudom kivenni a tokból a lemezt :D feszegessem v van vmi trükk?
  • Morphin
    #16952
    Na úgy döntöttem a mai óráim számát redukálom 0-ra...most rakom fel, gyorsan!!csak ne legyen semmi affér^^
  • Sordoran
    #16951
    azok úgyse ide jönnek panaszkodni akiknek nincs :D
    de én speciális helyzetben vagyok :p
  • bordy
    #16950
    lol, nyilván van netem ha ide írogatok XD
    de akinek nincs... na mind1, hagyjuk :D
  • Carloska
    #16949
    amint kész vagyok ezzel a szar regeléskel inditom is
  • akyyy
    #16948
    bár legalább MM-be votl már mirrorsd edge:D de most arra nincs pénzem:(
  • Purga
    #16947
  • DöflingR
    #16946
    -.-
  • w77d
    #16945
    aki megvette már megírná, hogy hogy fut (nem ő, hanem a játék)?? Megvegyem é délután...
  • Kit--Kat
    #16944
    Az nem volt jó-.-
  • Sordoran
    #16943
    Béla bának van, nekem is, de a szar proxy tiltja a szerveres dolgokat, torrent, limewire, xfire, eredeti játékok online része mind elérhetetlenek itt
    csak a HTML alapú dolgok mennek, és a böngészőkkel lehet letölteni csak
    még a FTP kliens sem megy a Total Commanderrel
  • akyyy
    #16942
    huhú. tudnál szólni ha esetleg megjön? egyből szaladnék megvenni:)
  • jocco
    #16941
    LOL! Na most kezdek oda lejutni hogy abból a pénzböl amit erre szántam inkább veszek 50e-ért egy használt flashelt box-ot oszt nyomom inkább azon, mint hogy ezzel szivjak, meg költsék még vagy 100e a gépre, hogy normálisan fusson.
    Már kicsit kezd a fejükbe szálni a dicsöség, s kezdenek áteseni a ló tuloldalára, nem mintha eddig a konzolos eladásokból nem keresték volna magukat halálra, mi a jó francnak kell igy megbonyolitani az egészet. (pláne ugy, hogy ugy is fel fogják törni)
    A vége tényleg az lesz hogy a warezosok egyszerübben nyomják majd mint azok akik megvették!
    Ezek a hülye védelmek helyett inább ha már van benne multi inkább azt véték volna ugy mint a valve-sek, hogy ha multizni akarsz a sok frissités miatti szivás miatt inkább megveszik, mint hogy hetente ujra keljen patch-elgetni a tört progit.
  • mac83
    #16940
    miért, most béla bácsiéktól netezel?
  • Sordoran
    #16939
    hát jah, elég érdekes, otthoni gép van még, de hát azon a San andreas is duzzogva indult el, főleg a vidkari nem tetszett neki :p
    jah, és az csak 7végén elérhető
  • Purga
    #16938
    Ha béla bának van, akkor neked is
  • #16937
    spanom ott melózik, őt hívtam
  • DöflingR
    #16936
    GTA3 holvan?:D Najó az nekem sincs meg eredetiben:D
  • bordy
    #16935
    most nem az. de ha nincs netem de gta4-ezni akarok átkopogok béla bácsihoz hogy használjam már a netet hogy játszhassak? :D
  • DöflingR
    #16934
    lol, érdekes :D
  • mama 2
    #16933
    gtaII mér nincs ott?:D
    Kandurex. Hát igen. Játszok vele boxon, mivel arra is meg vanxD.
  • Kandurex
    #16932
    sztem eddig csak a warezosok nyüszögtek, szóval várható volt, hogy még senki nem rak semmit...majd most az a pár ember aki valóban megvette...
  • rumkola
    #16931


    Nem is értem, hogy lehet ilyet kérdezni...
  • Kandurex
    #16930
    játszol vele box -on...aham :)
  • Kit--Kat
    #16929
    NÁM!

    Gyűjteményem újabb ékessége^^
  • mama 2
    #16928
    Na jólvan, én amíg nem jön ki egy csúnya verzió hogy megnézzem hogy fut, vagy legalább is nem tudom hogy egyátalán elindul-e a gyári is, és hogy fut az itteniek gépén, addig játszok xboxon velexD.
    De ha valakinek sikerült elindítani, vagy egyátalán felrakni, az rakjon már be képet és mondja meg hogy fut. Kösz!
  • Sordoran
    #16927
    ha úgy döntenék hogy megveszem, mehetek Media Marktba, Saturnban, és van 2 db 576 üzlet is :D
    csak a gond h nemtom aktiválás h megy, meg a XP-n fut-e, és ráadásul hnap ZH-m lesz és inkább arra kéne tanulni :S
  • akyyy
    #16926
    köszi:( elég szemétség ez:(
  • Sordoran
    #16925
    magyarán sztem akkor beírod a kulcsot, és generál neked egy számsort a szerver, amivel aktiválod a játékot, de a játék nem tudja ellenőrizni hogy a kódot használták-e már, mivel nincs net azon a gépen, ergó szart se ér, mivel az aktiváló kódot kell csak szépen crackhez csatolni majd a warezosoknak, na ez nem igazán tűnik hatásosnak :D
  • bakvarnyu
    #16924
    na persze , windows 95 kell neki
  • kovee
    #16923
    Media Markt azt mondta, hogy vagy este, vagy másnap délelőtt érkezik (vidékre). Rohadjon meg :D
  • Carloska
    #16922
    ismerem a miskolci media markot ott lakott melette pont nagymamám † és nagyon bizonytalan voltt régen is mindig az az áruszálitás....
  • neovampir
    #16921
    Más fórumban írják hogy valszeg tulterheltek a rockstar serveri, lehet gond az indítással.
  • akyyy
    #16920
    höhö ott voltál nyitáskor?:) ki voltál? mer én is ott voltam:D
  • bordy
    #16919
    ez tökk poén, ha nincs neted és manuálisan kell aktiválni, akkor add egy linket amin tovább infohoz lehet jutni. na és persze neten kell valamilyen számsort generáltatni 2 számsorból. XD