54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • IMYke2.0.0.0
    #17091
    Mondjuk, biztosan vannak előnyei a magas framerate-nek - E8400/HD 4850 mellett könnyebben futtatom a Quake 4-et, mint XP1700+/Radeon 9500 Pro-val -, de a "látom a különbséget" hozzászólásokon továbbra is hangosan nevetni fogok.
  • Tinman #17090
    Pontosan.
  • Tinman #17089
    "24-25 FPS felett folyamatosnak lát minden mozgást - legyen az bármilyen képfolyamat"
    Ez úgy baromság, ahogy van.

    35 FPS felett kezdem úgy érezni, hogy nem szaggat... egyéne vállogatja... ezt felejtetted hozzátenni és ez nagyon lényeges.
  • hori19
    #17088
    butaságot írsz, cs-ben(counter-strike) ha nincs meg a stabil 100fps, romlik a játékos teljesítménye, és a 70-80 illetve 100fps közötti különbség szemmel látható.
  • tigeroo
    #17087
    azért van benne valami, mert pl. cod:uo-ban ha 100feletti FPS-ed volt akkor feltudtál ugrálni a hordókra, stb.

    amúgy teljes mértékben egyet értek azzal amit írsz

    off : ma láttam egy GTA rendszámú autót:D
  • Tinman #17086
    Egyértelmű, hogy jönnek majd a foltok, driver updatek... ilyen gépen

    Amúgy meg már a sok éves Quake 4-ben is volt egy olyan opció, hogy very high detailed textures, you need 512 MB VGA RAM or more... és tényleg így volt. 256-os VGA-val ilyen beállításokkal, állókép volt... 512 MB-al meg gyönyörűen ment. És most 2008 van. Ez ilyen, akinek nem tetszik, nem bírja pénzzel az szálljon ki, nem kötelező.
  • Tomsteel
    #17085
    illetve a felbontást nem engedi 800x600 fölé
  • IMYke2.0.0.0
    #17084
    Én is "szeretem" az ilyen xx FPS hozzászólásokat... Grrr!
    Aki kicsit is otthon van a játékok/filmek világában az tudja:
    - az emberi szem ["sasszemű" embereken mennyit röhögök, úristen!] 24-25 FPS felett folyamatosnak lát minden mozgást - legyen az bármilyen képfolyamat
    - a multis játékok [mert ugye az FPS - frams per seconds - pártiak azzal jönnek] esetében nem a framerate, hanem a PING (!!!) lényeges. Ez határozza ugyanis meg, hogy a fejlövés előtt van-e esélyed visszalőni vagy sem. Ha megvan a stabil 25 FPS-ed, a pinged dönti el, tudzs-e reagálni a játékostársad cselekedetére. Azaz: INTERNET-kapcsolat függő a cucc.
    Ezért nevetek ki minden emberkét, aki 40-60 és 25-30 FPS között különbséget lát.
  • Tomsteel
    #17083
    Morphin írta a #17066-os kommentjében, hogy egy 256 megás videókarival nem engedi lownál feljebb, ez a része megerősítve :S
  • Szergej90
    #17082
    Én is cracket várnék hogy megtudjam érdemes-e megvenni
  • Pilutika
    #17081
    nekem néha messziről a kocsikon ien fekete csikok futnak át meg néha a házfalakon is, ez a catalystem miatt lehet?
  • bordy
    #17080
    ezeket a magon olvastam, ha ez igaz befejelem a karton falat itt.

    "A 256 mega RAM miatt a játék nem is engedi, hogy LOW beállításoknál feljebb rakd a grafikai részletességet. "

    "My framerate is also embarrassingly low.

    Q6600 @3.6GHz
    4GB DDR2 800
    EVGA GTX 280

    There's no reason for the framerate to drop down to 15fps when I turn the camera. That's just ridiculous. If I wanted the game to run like complete crap, I would've bought a PS3."


    Én is hasonló dolgokat tapasztaltam, igaz én gyengébb géppel tolom a cuccost: E6850 @3GHZ, 4 GB DDR2, HD 4850... A Crysis jobban fut nálam High beállításokon, mint a GTA mediumon... Hozzáteszem, hogy mediumnál nem is lehet feljebb rakni a részletességet, állítólag ahhoz már 1 Gigás VGA kell..."
  • Tomsteel
    #17079
    ennek a tudatában ki fogja megvenni ?
  • mama 2
    #17078
    Jó, de azt is vedd figyelembe hogy lehet minimumon van neki:). Lehet maxon meg 100x szebb mint a xboxos...
    Mindenesetre én még mindig egy normáls cracket várok, mert a Can you RUN it? szerint épp hogy megüti a gépem a játékhoz szügséges minimum konfigot:S. Mondjuk az oldal szerint még a crysis warhead is csak minimumon menne, holott ment majdnem maxonxD.
    Úgy hogy most nem tudom mit higyek...
  • Tomsteel
    #17077
    Hát azért én ezt komolyabbnak érzem, hogy egy 40-50-60-70 ezres kártyán el se indul...
    Azért ne vicceljünk már
  • Tinman #17076
    Minek olvasol el minden kommentet? Egyébként remekül kivetted a lényegtelen infót a hsz-ből... gratula
  • heringer
    #17075
    leszz annyi akinek amennyi leszz:D
  • Tinman #17074
    Vagyis no problem, csak a szokott bénázás.
    Hol az egyik játék jobban megy nVidián, hol a másik ATI-n... ATI úgyis kidob 1 héten belül valami fixet nekünk ATI tulajoknak, no para.
  • Carlos
    #17073
    Hagyd már abba ezt a meglesz a 40FPS szarságot. Rajtad kívül senkit sem érdekel de csak ma eddig 3-4x olvastam.
  • Tinman #17072
    Egyik külf. topicban olvasgatok és azt mondják az erős CPU, sok ram most többet számít, mint a csúcs VGA.
    Van akinél 4 maggal, sok gigával, gyengébb VGA-val gyorsabb a game, mint egy másiknak erős VGA-val, de 2 maggal, 2 gigával...

    Még szerencse, hogy mindenből legjobbat próbáltam venni... meglesz az a 40 FPS stabilan, úgy érzem :-)))
  • Tomsteel
    #17071
    ez szerintem elképesztő
  • Viktorr
    #17070
    Ha így elindul,utána próbáld meg visszadugni és jelentkezz be a windows live-ba mert elméletileg csak így lehet menteni! haha lol
  • Tomsteel
    #17069
    275/238 MB: ez a használt videómemória a rendelkezésre állóból.
  • IMYke2.0.0.0
    #17068
    Pont jókor szúrtad be, köszi!
    Ezért értek egyet a warezolókkal - miközben a jobb játékokat [összes Unreal pl., RPG-k, TDU, Bioshock - amivel ugyanilyen szívás - és még legalább 3 tucatnyi más játék az évek során, ott pihen a gépem mellett, dobozosan] megveszem.
  • Kit--Kat
    #17067
    :S ok:S
  • Morphin
    #17066
    Lehet átkell nekemis rakni az XP-t...2GIGA ramom van és 64bites vista...namost nem engedi felvenni a grafikát 800x600-on tul sőt semmit nem enged átállítani,mert vmi 275/238 MB memoria szarságot ír alul pirossal...ha crysis ment mediumon akkor ennekis kéne legalább lowon 1024ben...utánaovlasok kicsit aztán ha nem okés akkor sajna át XP-re :S
  • Tomsteel
    #17065
    warez topikba idézte Clidey:

    GS-hír:

    "Jómagam még nem próbáltam, s az igazat megvallva nem is tervezem, miután GTA sorozat legalább olyan távol áll tőlem, mint a virtuális sportjátékok. Vagy rendesen kell űzni, vagy sehogy. (Ez persze a GTA-ra nem vonatkozik.) No de nem is ez a lényeg, hanem az, hogy kollégáink a német PC Games Hardware-től alapos tesztelésnek vetették alá a PC-s verziót, s meglepő, ám korántsem mulatságos eredményre jutottak. Nem a játékélményt vizsgálták - amiről egyébként talán elsőként a világon Duncan követett el tesztet novemberi számunkban - hanem azt, miként viselkedik a kicsike különböző asztali rendszereken. Sajnos arra jutottak, hogy nem túl jól, mivel komoly problémákba ütköztek, ha nem NVidia logós kártyákat pakoltak a konfigurációba. Ati-tulajoknak érdemes megvárni az első komolyabb javítást, vagy valamilyen specifikus hotfixet, mert HD 4850-es, vagy HD 5870-es grafikus vezérlő mellett el sem indult, míg HD 3870-es és 3850-es kártyák mellett, ha nagy nehezen sikerül életet lehelni a játékba, rövid időn belül hibaüzenettel és a desktoppal találjuk szembe magunkat. Ez kérem, botrányos!

    Nem sokkal jobb a helyzet akkor sem, ha a másolásvédelmet vesszük górcső alá. Indításhoz elengedhetetlen a Rockstar Games Social Club, a Flash, a Securom-másolásvédelem, a NET-Framwork, valamint a Games for Windows Live telepítése és aktiválása. Ha minden stimmel, még akkor is többszöri kísérletre van szükség ahhoz, hogy a Securom ne érzékeljen nemlétező emuláló programot, az oprendszer felismerje a DVD-t, ne ugorjon elő RMn40-hiba, stb.
    Emellett erősen panaszkodnak a túlontúl hosszúra nyúlt töltési időkre (ezt jómagam a Bully-nál tapasztaltam) is."
  • IMYke2.0.0.0
    #17064
    Ékes példája annak, hogy az eredeti szoftvert vásárolókat miként vezetik meg a saját pénzükért vásárolt szoftverrel!
    Nem elég, hogy megveszed premier áron 1x ezer Ft-ért [50-60 dollár/EURO], hanem kell hozzá még
    * észvesztően gyors gép [persze sok pénzért]
    * internet,
    * regisztrálás - ráadásul 2 helyen
    * a lemeznek a védelem miatt folyamatosan pörögnie kell

    Hát, kapják be!
  • Viktorr
    #17063
    Húzd ki a gépedből a netkábelt,elvileg ugy indulnia kell!
  • Rincewind
    #17062
    Ez valami irto gusztustalan. Ennel a 360 valtozat szazszor szebben nez ki.
  • mama 2
    #17060
    bazdmeg:DDDDDDDDDDDDDDDD
  • Kit--Kat
    #17059
    Micsoda?
  • Hunter of Deer
    #17058
    most ezzel mi a problema??
  • bordy
    #17057
    kemény, valaki már a crysis 2-vel hasonlította össze, erre egy másik meg megkérdik hogy jövőből jöttél ember? na de milyen beállitásokkal....
    élmény volt olvasni most XD
  • Tinman #17056
    "ha igen akkor vennem kell egy hangkarit mert az integralthoz nemtalaltam drivert sp3ra :S"

    Kezeltesd magad... súlyos.
  • Viktorr
    #17055
    Húzd ki a netet is koma!
  • epidemic000
    #17054
    De ha lenne 10 ezer forintom,holnap megvehetném a géphez ezt az új eredeti GTA IV programot.. :p
    fecó
  • heringer
    #17053
    :)
  • Kit--Kat
    #17052
    Basszus, nem indul:S

    Azt írja ki: FATAL ERROR: RMN40

    Fákkk...
    És kikapcsolt social clubnál... áhhhhhhhhh

    erre van valami megoldás?:S:S:S
  • Hunter of Deer
    #17051
    xpbol akkor mindenfelekeppen az sp3 kell neki???
    ha igen akkor vennem kell egy hangkarit mert az integralthoz nemtalaltam drivert sp3ra :S