54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Fasiszta
    #17132
    Az nagyon tetszik benne hogy szép a graf meg hogy bemész aszámítógéphez akkor lehet 2-tőzni
  • mama 2
    #17131
    Húzd ki a net kábelt...
  • elite
    #17130
    De a filmeken ha mozgás van, azok a képkockák mind elmosódottak, így érzékeled folyamatosnak az egészet.
    Szóval ennyi. Minimum 40-60 FPS kell a normális sebességhez és kész...
  • FlyHigh
    #17129
    Nah megvolt az aktiváció, most viszont feldob egy hibaüzit, hogy nem találja a rgsc.exe filet. Mit csináljak?
  • grizzly21
    #17128
    ez messze nem ilyen egyszeru kerdes, nyilvan a warez miatt ternek el a jatekfejlesztok a konzolra (ingyen te sem szeretnel dolgozni) ugyanakkor egy jatekot fix hardverre (ertsd konzol) joval konnyebb optimalizalni, mint egy olyan pc-be amibe annyifele videokartyat tehetsz amennyi van a piacon, es akkor meg csak 1 alkatreszrol van szo
  • Omlás
    #17127
    Embere válogatja . Mentudom nézel e filmeket pl akármilyen dvd avi xvid átlag 24-30 FPS közötti tartományban van az összes szaggat ? :) Játékoknál más a dolog valamilyen szinten de kevésbé dövögős a kép igaz nincs 200 fps egy vsync ON-al....
  • Kandurex
    #17126
    elnézést...nem TV...hanem egy 82cm átmérőjű brutális monitorod...de ha nincs rá zsé...na istenem, KI MONDTA, hogy nem lehet BOX -ot monitoron tolni...:D...ennyi! FAIL PC...
  • Rincewind
    #17125
    Vagy veszel egy 360-at 50k-ert es minden gondod megoldodik. ;)
  • Kandurex
    #17124
    előbb - utóbb így is úgyis venni fogsz HD TV -t, már csak a filmek miatt is,...egyébként ma láttam 82cm Samsung HDTV újat, 100k -ért..no comment,...még mindig olcsóbban jössz ki és van egy kibaszott jó TV -d....amin magad alá fogsz pisálni a gyönyörtől, ha megnézel egy 720p vagy 1080p filmet....
  • grizzly21
    #17123
    ezt akarhogy magyarazod, 25 fps es 50 fps kozott nagy kulonbseg van jatekok kozott, de meg az 50-80 is siman eszreveheto
  • FxRRulez
    #17122
    Teljesen osztom a véleményed, itt valami mostanában nagyon is bűzlik. Mióta kijött a IkszBoksz meg PÉES3...érdekes..
  • Morphin
    #17121
    a VGA-d bőven jó...a többi is elmegy sztem...de vistán tényleg több mint 2gb ram kell
  • Omlás
    #17120
    Amíg nem jön egy "butított" másolásvégelemmel frissített verzió tuti nem veszem meg azért pénzt nem adok ki, hogy órákat szívjak az aktiválással ... Az esetleges driver és márkatámogatás problémákra lehetett számítani.

    Az meg hogy nem kell a 4 mag ... hát egyesek szerint nemtudom mi végzi a számítási feladatokat lehet a memória mi ? :D egy ilyen méretű mozgó városban van mit számolnia a procinak szal szerintem nyugodt szívvel fogja hajtani a 4 magot rendesen.


    Reméljük a legjobbakat.

  • Morphin
    #17119
    igenigen, ez a bajom nekem is...100ból összerakok egy igen jó box-ot meg kellékeket hozzá...csakhát egy a baj,ahhoz egy jó TV is kell...ami nekünk most van 124-130közötti, de már vagy 4 éves, és asszem projektoros TVaminek nem vmi nagy a felbontása...szal azon nem lenne szép a box...monitor meg kicsi sztem. meg ha azt nézzük akkor a box is elavult már...3éves konfig, a ps3 meg lassan 2 v több nemtom
  • Hunter of Deer
    #17118
    képeket én is nagyon várom már foleg olyan emberkektol akiknek nvidiajuk van, mert az eddig leirtak alapjan nemnagyon merem megvenni. nemtom vajon a gtx260as 896mb karival engedne e a high beallitast vagy minimum 1gbos kell neki?
  • Pilutika
    #17117
    hát nekem 3800+ 1 magos procim van 2 gb rammal és ati hd 2600xt 512 es..és inkább lowon mint mediumon megy:S..lehet akkor xbox lesz ebből...
  • IMYke2.0.0.0
    #17116
    Nem vagyok összeesküvés-elmélet párti, de nagyon olyan szaga van ennek a mostanában a játékiparban tapasztalható kulimásznak, hogy a hardver-szoftver fejlesztő cégek [warez miatt? - nem hiszem] a konzolokban látnak több pénzt és arra fejlesztenek, arra terelmek.
    Optimalizálatlan szarokat sóznak a PC-sek nyakába, ráadásul a konzol-megjeleneséek után...
  • PLaci #17115
    Melyik verzió van fent, a friss 8.11-es? Ha nem ,akkor frissítsd!

    game.amd.com
  • Kandurex
    #17114
    hát nézd, BOX -ot kapsz már egy közepes proci árából...és még csak a procinál tartunk :/
  • IMYke2.0.0.0
    #17113
    Hát, az eddigi olvasmányok alapján a játék erősen nVidia-párti - a tapasztalatok, írások alapján úgy tűnik, ATI kártyákon nem muzsikál/indul úgy, mint a zöldeken.
  • FxRRulez
    #17112
    talán minimumon átcsúszok még a rostán... :) remélem.. :)
  • Pilutika
    #17111
    most komolyan nem tom hogy elkezdjek e komoy fejélesztésekbe vagy vegyek inkább egy xboyot..:S
  • FxRRulez
    #17110
    Oké akkor az FPS-ekről ennyit skacok... :)
    És akinek robog már a gamma kérem szépen szúrjon be még 1-2 screenshotot és írja mellé, hogy milyen grafikai beállítás mellett lőtte a képet! Köszönöm!
    Nekem ATI X1950Pro AGP karim van, remélem nem lesz vele gond.. Bár inkább a 3.6-os 1 magos procim miatt és az 1gb RAM miatt fáj a fejem. :S
  • Pilutika
    #17109
    aa nekem néha messziről a kocsikon ien fekete csikok futnak át meg néha a házfalakon is, ez a catalystem miatt lehet?
  • IMYke2.0.0.0
    #17108
    Sajnos, ez a tendencia - erőszakkal nyomják a játékosokat a dobozok felé.
  • Morphin
    #17107
    Hmm kiheréltem gyorsan a Vistát, és máris engedi az 1024es felbontást...de úgy néz ki a 256mb vga memória nem elég neki mediumhoz...szal most átgondolom gyorsan a dolgokat és vagy megveszem az eltervezett dolgokat a gépembe...cirka 100ropi, vagy várok és tolom így...felrakom az SP3as XP-t a szutyok Vista helyett aztán tolom úgy egy ideig...
  • Carlos
    #17106
  • PLaci #17104
    Nem nVidia pénzelt cucc, mivel nincs az elején az nVidia logó, de!
    Ez a PC-s változat valószínűleg a PS3-as verzió átírata, amiben ugye gecvídija a grafikus xar, míg az xbox-ban ATI... a 2-t össze kellett volna fésülni, csak hát valószínűleg Kanadában és/vagy Torontóban sem magasabb az IQ szint mint az USA-ban...
  • IMYke2.0.0.0
    #17103
    A filmek valóban rögzített képkockák - a játékokat pedig több alkatrész rendereli monitorra. Ezek tények.
    Azt azonban tudjuk, hogy az emberi szem fizikailag mennyi képkocka felett lát egy mozgást mozgásnak - ha a fej nem mozog a tárggyal!, azaz külső inercia rendszerben van - így elfogadható az a megállapítás is, hogy egy fix monitorról 25 FPS felett - mert ezt írtuk lejjebb - érkező képsorozatot az emberi szem folyamatosnak érzékel. S ebben a folyamatosságban benne van az ingadozás is, tekintve, hogy az FPS-számlálók sem realtime mérnek - intervallumcsúszás -, így amikor például felpillantasz a jobb sarokba, akkor akár 20 FPS - azaz képkockával - korábbi eredményt is láthatsz...
    Multiplayer játékoknál pedig a 25-30 FPS feletti - mondjuk 100 FPS - szart sem ér, ha a pinged meg 280-as...
  • Tinman #17102
    Hagyjad, hadd nevessen... saját magán.
  • bordy
    #17101
    tököm se tudja. :D

    alexxxxx: majd akkor örülj ha el is indult :D
  • Newfronter
    #17100
    A "-norestrictions" paranccsal felül lehet bírálni hogy a grafikai beállításokat feljebb tudd venni nem?
  • AleXXXXX
    #17099
    wááááá most hozta a futár bontom kifele..
    jelentkezek.
  • tmisi
    #17098
    "míg HD 3870-es és 3850-es kártyák mellett, ha nagy nehezen sikerül életet lehelni a játékba, rövid időn belül hibaüzenettel és a desktoppal találjuk szembe magunkat. Ez kérem, botrányos!"

    És a gépigényben benne van hogy ajánlott 8600GT / HD 3870. Csak gratulálni tudok a drága fejlesztőknek, megint lebeszéltek egy játék megvásárlásától.
    De mostmár értem miért e két kártya párosítása. NVIDIA pénzelt cucc ez bizony, azon jobban fut. Komolyan ha 2 VGA-s lapom lenne vennék egy 9800GT-t még és ha ATI-val szarakszik, akkor átkapcsolnék a szennyvidiára.
  • PLaci #17097
    Csináltam egy GfWL accot, és a játékon belül adtam meg, így nem kellett összehangolnom a Social Club-al, miközben a game meg is jegyezte .)
    Csak hogy.... idő közben be kellett jönnöm a melóhelyemre, így nem tudok friss képekkel szolgálni, ráadásul a Steam szerint van még 5-6 óra, míg lejön...
  • Drizzthsz
    #17096
    Akkor te sajnos nagyon el vagy tévedve, mert tv-n meglévő 30 fps messze nem ugyanaz, mint ami a monitoron jelenik meg realtime rendering folyamán. Az első esetben minden frame között ugyanannyi idő tellik el, a második esetben ez elég durva szórást is mutathat akár. Ha azt mondod, hogy a min. fps ha 30 felett van, s akkor jó, arra azt mondom, hogy oké. De hirtelen nem nagyon tudnék olyan játékot mondani, ami 30 körüli átlag fps mellett is teljesen sima. Bár a Crysis még elég jó ilyen szempontból, meg tán a Grid is. Azért nem mernék rá megesküdni, mert rég játszottam velük.

    Nagyon ritka az olyan játék, ahol a 40-60 fps és a 25-30 fps között nincsen mellbevágó különbség. Van persze, de tényleg ritka.
  • Tomsteel
    #17095
    Ne itt tárgyaljátok meg ezt legyetek szívesek !
  • Carlos
    #17094
  • IMYke2.0.0.0
    #17093
    Mindketten "butaságot" írtok.
    A filmek - azaz: állóképek folyamata - 24-33 FPS-el mozognak. Ezekszerint, a mozikban neklek "lagolnak" a filmek???
    Arról nem is beszélve, hogy MULTIPLAYER játékkal példálóztok! Arra pedig írtam, a PING nagyobb hatással van, mint az FPS.
  • bordy
    #17092
    ezt aláírom én is.