54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • MikX
    #17172
    Dade ezaz...
    Én nem adok ki 12e-t egy játékért, amivel szopni kell, hogy elindítsam...
    Meg Ati kártyám van, szal...
    Nagyonfelháborító ez az egész...
    Mert megérteném, ha warezzal kellene szopni, aztmondom jó, nemvettem meg, megértem, deha egyszer kiadtam érte azt a nemiskevés lóvét, ami garantálom más országokban nincs ennyi, bár ez nemidetartozik megint, csak megemlítettem...
  • IMYke2.0.0.0
    #17171
    A PES 2009 érdekelne... kár, hogy nem vagyok szélessávon, így demokat sem tudok letölteni - valódi demo-kat, nem warezra gondoltam.
    A VGA-iparban valóban a professzionális felhasználásból profitálnak a legtöbbet - ATI főképp a hadi- és repülőgépiparnak dolgozik be [utóbbinak még a Radeon 9800 korában fejlesztettek ki egy 18 GPU-s VGA-t, amivel Boeing-szimulátorok több képernyős megjelenítőit mozgatták]
  • grizzly21
    #17170
    a HL2 szerintem pont jo vetel volt, nekem a steam is siman ment, es 10 K ert egy ilyen jatek + CS :Source ? teljesen jo
  • Kandurex
    #17169
    félek, hogy ez így, elnézve a mai piacot...a felvevő piacot...nem lepődnék meg, ha a Diablo 3 kijönne konzolra...illetve azon lepődnék meg, ha nem jönne....
  • Rincewind
    #17168
    Diablo 3 szinte biztos, hogy lesz konzolra is (a sima Diablo is volt PS-en). SC2 mar nem ennyire biztos, de hat attol, hogy az embernek van konzolja meg nem zarja ki a lehetoseget a PC-nek. A Blizzard jatekok meg sose voltak valami nagy gepigenyuek. ;)
  • Sordoran
    #17167
    ez elég merész, stratégiai játék konzolra
    WoW-ot akkor mér nem adták még ki rá?
  • RedRiot
    #17166
    16.30-ig melózok, ötre otthon vagyok, két-három óra alatt feltelepítem, féltíz körül fogok majd képeket feltenni hibaüzenetekről, és anyázni a rockstart. Eddig így néz ki a program, tévedek.
  • Bil Ur Sag
    #17165
    Ez pontosan így van. És ha már GTA4 szerintem a kifejezetten box exkluzív Crackdown sem lett rossz game.
  • Sordoran
    #17164
    nyereség nélküli? hát akkor mér nem omoltak még össze?
    ha azok lennének akkor közösen megegyeznének, és emelnék az áraikat arányosan
  • Shortstop
    #17163
    kinek mi jön be ugye! :)
  • IMYke2.0.0.0
    #17162
    A StarCraft 2 és Diablo 3 - aláírásom! - konzolon is virítani fog. Lehet, hogy előbb, mint hinnénk.
    Az aranytojást tojó tyúk nyakát nem fogja kitekerni a Blizzard...
  • Rincewind
    #17161
    Nem baj van helyette sok mas 360 exclusive game. ;)
  • grizzly21
    #17160
    nem mindig, mint irtam pont most jott egy pc-re peldaul, NBA 2K9 ami teljesen jo, es a PES2009-el sincs semmi baj szerintem.
    Ha a PC-t egysegesitenek, akkor elveszitene az egesz lenyeget, hogy konfiguralhasd.
    En ugy tudom, hogy a videokartya gyartas az szinte nyereseg nelkuli a ket nagy gyartonak
  • bertino
    #17159
    hát igen, ebben van valami.
  • IMYke2.0.0.0
    #17158
    A gépem megvan hozzá - engem az zavar, hogy egy bizonyos hardverre "kényes", ennyit kell regisztrálni - otthon NINCS netem - és még akkor sem biztos, hogy elindul.
    A HalfLife 2-vel beköszöntő STEAM sem volt ennyire felkavaró...!
  • Sordoran
    #17157
    nembaj, a konzolosok soha nem kapnak StarCraft 2őt és Diablo 3at :p
    remélem patch lesz ehhez, addig egy garast nem adok érte...
    na meg az aktiválást is jó lenne ismerni h megy net nélkül
  • Viktorr
    #17156

    Eygenlőre ne is jeletkezz be,probáld meg net nélkül elindítani a játékot!
  • XRV
    #17155
    Hmm megvettem és így kezdődik. .NET3.5, SP3 fent.



  • Shortstop
    #17154
    de azzal számolj hogy nincs rá Gran Turismo meg Metal Gear Solid ami kenterbevágja az összes játékot ami létezik
  • bertino
    #17153
    én gta3at megjelenéskor 8-10 fps-el toltam végig a legalacsonyabb grafon lófütykösnyi 8mb-os integrált vga-val, mégis el voltam vele 2 évig.

    600x ujratoltam meg ujramoddoltam.


    Oo
  • Viktorr
    #17152
    RMN40 hibakód - Windows XP: Need to have Service Pack 3 or higher to proceed

    Tehát ha valakinek RMN40 hibakóddal leáll a játék,az azt jelenti,hogy nincs fent a gépén az SP3!
  • bertino
    #17151
    nekem 16h-ig melo :|
    17h-kor kezdem el telepíteni remélhetőleg...
  • BiG G
    #17150
    kezdek egyre jobban lehangolódni, sehol a futár pedig lassan du 2 van, és ezeket a hsz-eket olvasva erős aggályaim vannak. biztos lesz patch, meg jobb ati driver, de ez így picit lelombozó.
  • IMYke2.0.0.0
    #17149
    Most már biztos: még javítások hada után sem fogom megvenni ezt a játékot... :(
    Szomorú vagyok, mert ebben az évben ettől a játéktól is sok órányi játékot reméltem...
  • Kandurex
    #17148
    az is felüdülés lesz neki a régi gány TV mellett...720p az oda ver...
  • bordy
    #17147
    na de valaki mutasson már valamit. már vagy 10 emberhez jött futár itt, de semmi info.
  • Rincewind
    #17146
    Box-al jobban jarsz. Olcsobb es tobb jatek is van ra (igaz a multi fizetos de nem egy nagy osszeg; kb 10k egy evre). Raadasul 50k ert mar megkapod a 60 gigas valtozatot. PC utan egy vilag lesz a kulonbseg azon jatszani. Semmi tortura az installalassal, driverekkel, masolasvedelemmel, akadozassal, etc, csak berakod a jatekot es 5 masodpercen belul mar jatszol.
  • FlyHigh
    #17145
    Nah megvan a file, most viszont a social clubba nem hagy bejelentkezni.:(
  • RedRiot
    #17144
    "míg HD 3870-es és 3850-es kártyák mellett, ha nagy nehezen sikerül életet lehelni a játékba, rövid időn belül hibaüzenettel és a desktoppal találjuk szembe magunkat. Ez kérem, botrányos"

    Fasza. 3850-esem van. Most hozta a futár a játékot, lehet hogy holnap megy vissza a CD Galaxisba. 3Ghz-es procival, meg azért egy jó átlag videokártyával elvárnám hogy alacsony (1280x1024) felbontással, medium detailban menjen 30fpst. Ehhez képest valszeg fagyni is fog. Szép kilátások.
  • grizzly21
    #17143
    viszont ha elindul egyszer akkor mar csak a jatek szamit..:) megeri neha az a nehany ora szopas
  • IMYke2.0.0.0
    #17142
    Ez mind igaz.
    S mivel nem vagyok irrealista, nem is írom rögvest azt: akkor mi a francnak adnak ki játékokat PC-re...?
    Helyette ezt: Amennyiben ennyire - s biztos vagyok benne, vagyunk már/még vagy 1-2 milliárdan, akik ugyanígy látjuk a dolgot - tisztán látható a helyzet, miért nem EGYSÉGESÍTIK a PC és a konzol szabványokat?
    A válasz egyszerű: mert miközben mindkét fél [fejlesztők, kiadók] rinyálnak a visszaesések és kiadások miatt, a hardver fejlesztő cégek tömik őket, hogy minél magasabb igényű, részletesebb, de nem optimalizált - direkt sarkítok - termékekkel álljanak elő, lehetőleg egy termékciklus bevezetése előtt!
    A konvol vs. PC témába nem akarok belefolyni - tudjuk, ismerjük az előnyeit mindkettőnek -, tudjuk, hogy próbálkoznak átjárhatóságot biztosítani közöttük, de csak a közös játékteret illetően. Hardvereket tekintve nem - abban élenjárnak a PC-k.
    Ellenére, mindig okádék minőségű konzolátiratok fognak a jövőben számítógépre kerülni...(?!)
  • grizzly21
    #17141
    nem te lettel valogatos, mioat igy kiszelesedett a piac ez a helyzet sajnos, a jatekok hangulata nem mindig van meg, de azert van kivetel es a gta pont ilyen.

    Konzolt nem warezol senki egyebkent, mert 1. ps3ra nincs warez 2.xboxra van de ott ha megcsinalod ugrott a gari

    vannak jo atiratok jah, pl pont most nemreg NBA 2K9..de ritka
  • Omlás
    #17140
    Nem kötekedni akartam ^^ csupán csak véleményeztem :)
  • mama 2
    #17139
    Akkor vegyél flesselt boxot. 50k az isxD. Azt arra már tölthetsz gamet. Csak akkor meg 1 terrabájt ramra kell a pézxD.
  • Morphin
    #17138
    akkor én most "gyorsan" feldobom azikszpét
  • MikX
    #17137
    Hátamúgy én nemis hiszem el, hogy ienek vannak... még jó hogy nem rohantam rögtön megvenni...
    Nemis értem hogy adhat ki iet egy rockstar, én eddíg mindíg megvoltam elégedve a GTA-kkal, még nemigen volt rajta kívül olyan játék, amivel teljesen megvoltam elégedve, de ezeket olvasgatva, már kicsit kiábrándultam az egészből, nevetséges amit csinálnak...
    Ígymár meggondolom a megvételt, lehet warez lesz csak majd, ha lesz...
  • Morphin
    #17136
    Ezt megbeszélem apuval...én veszek egy boxot (ezen fizus a multi, vajon mennyi lehet...) ő meg egy TV-t nekem/nekünk...
    akkor eladom a Pc-s GTA-t mittomén 8k-ért megveszi valaki ugyis sztem,mind1 ez még közelsem biztos, nézegetem melyik box mit tud...v ps3 (egy fasz 100ért adja 3játékkal,nekem annyit nem ér a ps3...) csak az a gáz h most minden game-t megvenni 10-15k-ért a konzolra nem olcsó mulatság ám...
  • Omlás
    #17135
    Konzolverziót kb elöbb warezolják mint a pc-t szal... Viszont tény egy adott keretre könnyeb építeni mint egy szélesz skálázódású vásárlói rétegnek :S de volt már nem egy példa ami megcáfolta és bizonyította igen is lehet jó graffal elfogatható követelménnyel értelmes játékot.. Más kérdés ki az aki a pénzre hajt és ki a minőségre... Én egyre inkább azt veszem észre csak a tucat szemetet kapjuk vagy én lettem válogatósabb vagy tényleg egyre kvesebb az értelmes újatmutató vagy csak szimán szórakoztató játék.
  • grizzly21
    #17134
    filmeknel mas, nem fogok okoskodni, mert pontosan nem ertem miert, abban lehet valami amit #17096 -ben irtak vagyis a rogzitett 24 fps folyamatos, de a nagy szorasu 50 lehet hogy nem:) (mert leeshet adott esetben 25 ala es akkor mar eszreveszed).

    jah, nezek filmet egyebkent es az nem szaggat:)


    gtaIVrol meg valaki irhatna, mert en azon gondolkozom hogy vagy ps3ra megveszem (viszont nem tudom eger nelkul milyen lenne iranyitani...eddig csak pc-n jatszottam vele), vagy gep erosites, de az meg nem olcso
  • Rage47
    #17133
    szerintem az nem Full HD-s volt, csak HD ready...