54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Rincewind
    #17212
    Azt azert ne felejtsd el, hogy pontosan azert mert a Box egy fix hardware baromi egyszeru ra optimalizalni, mig PC-re a kismillio kulonbozo hardware a fejlesztok remalma. Ezert van az, hogy hiaba 3 eves a box, rengeteg olyan jatek jon ki ra, amiktol leesik az allad annyira gyonyoruen neznek ki.
  • Cat 02 #17211
    Nem kóreai a géped vagy valami ? :D
  • FlyHigh
    #17210
    nem próbálom lowon. Bőven jó gépem van, még sok is. 3.2 C2D, 4870, 2GB.
  • MrXL
    #17209
    Visszaolvasva a mai hozzászólásokat, úgytűnik pillanatnyilag inkább az év csalódása mint az év játéka címre pályázhat az R*. Még jó, hogy nem rohantam fejvesztve megvenni.
  • PLaci #17208
    Jah, és a gépem:

    MB: Gigabyte GA-MA790FX-DS5
    CPU: X2 5600+ (2,8GHz, 2*1MB L2)
    RAM: 2*1GB + 2*512MB dual channel 800MHz DDR2
    VGA: ATI Radeon HD 3870 512MB Sapphire ULTIMATE
  • RedRiot
    #17207
    Én attól félek hogy a peccs sem fog segíteni. Pl. az NFS: PS is egy optimalizálatlan fos volt, és a peccsek után is az maradt. :(
  • grizzly21
    #17206
    8800GT ill 8600GT-vel valakinek tapasztalat?
  • kulabácsi
    #17205
    lol
  • GPx8
    #17204
    Igen, de csak Internet-kapcsolat nélkül...
    Így meg nem működik a mentés (?)
  • kulabácsi
    #17203
    csak arra várni kell
  • Viktorr
    #17202
    Milyen géped van?
    Low grafikán is akad?
  • FlyHigh
    #17201
    Úgy fut kb a 4870-es kártyámon mint egy mx440-es nvidián, botrányos.
  • temes69
    #17200
    én csak azt nem értem hogy a box már vagy 3éves, rgo a pcn azóta már történt egy pár generációváltás, erre kiadnak egy olyan progit ami boxon megy a mostani pcken meg nem. furcsa az is hogy a box 50k, azon fut, veszel egy átlag pct mondjuk 130-150kért azon meg nem megy? hogy is van ez?
    tutira direkt nem optimalizálják a gamet, hogy vegyél újat meg jobbat mindenből
  • FlyHigh
    #17199
    Én ez még egyszer tuti nem töltöm be, vagy lesz valami patch vagy eladom.
  • akyyy
    #17198
    ahh, nincs fent elvileg vista sp 1 reméelm azért nyavalyog mert csak krixkrax a telepitő:D
  • #17197
    Most mi van? ATI kártyán nem fut?
  • DarkSector
    #17196
    sorry télleg hibás lett még a link is.
  • IMYke2.0.0.0
    #17195
    S akkor lőn, hogy az AMD-ATI kiad egy GTA4 Exclusive Patch-et és a Te 7900S kártyád, meg az általa nyújtott élmény sírva kullog be a sarokba... a HD3*** és HD4*** sorozattal bíró ATI-sok meg élvezik majd a játékot...
  • HBK
    #17194
    ki honnan szerzi meg?O:
  • Omlás
    #17193
    Kidobott pénz mert 1 game nem megy rajta ? Érdekes meglátásod van a dolgokhoz .. :)
  • PLaci #17192
    jááááááájjj, tanulj már meg linkelni!!! XD
  • davee1991
    #17191
    hali most vettem meg... feltelapítettem és FATAL ERROR indításnál.... pls hlp
  • Omlás
    #17190
    Google :)!
  • Balazs15
    #17189
    az atiredeononsok ugy tünik megszivták....még jo hogy pár honpja nem vettem meg a 4870 est kidobott pénz lett volna.....7900Gs 4ever XD 10 ezres kari mégis jobban jártam...érdekes
  • PLaci #17188
    Nekem indult, csak nekem is indulnom kelett melóba ....
  • DarkSector
    #17187
    jájj.
  • FxRRulez
    #17186
    Emberek screenshotokat plíííz!!!!
  • FlyHigh
    #17185
    Gyerekek ez undorító, kipróbáltam, srok, nyomorék összecsapott szar port. Diavetítés van a kurva drága gépemen.
  • bordy
    #17184
    sztem lehet még meg is köszönöd nekik...
  • akyyy
    #17183
    nekem is:D

    az elsőre kell menni

    perpill most telepiti:D huhu

    amugy nekem nagyon nehéz volt kivenni a tokból az első lemezt. minek kellet egymára rakni? örültem hogy végre lesz dupla tokom:D


    sőt, a tök meg is volt kicsit törve.

    ami tartja a térképeket meg iratokat kézikönyvet, a felső fogoja szépen le van törve:(
  • IMYke2.0.0.0
    #17182
    Eddigi írások - magyar, külföldi - alapján: a Rockstar bekaphatja :))))
  • kirol
    #17181
    Aki megvette, sikerült már valakinek elindítani? Hát ez röhej, ami itt megy. Most vagy a user vagy az R* elcseszett valamit. :D
  • PLaci #17180
    Socket 939 vagy Socket AM2(+)? Mert ha az utóbbi, akkor érdemes utána nézni, hogy mit tud a lapod, mert ha csak procidat bővítenéd, már simán menne medium-on...
    Ha nem értenél hozzá, akkor szedd le a CPU-Z-t, és indítsd el. A program ablakában azt hiszem a 3. fül a "Mainbord", azaz alaplap, onnan írd be az értékeket, vagy nyomj egy screenshot-ot! .)
  • Snexi
    #17179
    ááá,nem volt a media marktban pedig már leszálliották nekik,csak holnap rakják ki
  • IMYke2.0.0.0
    #17178
    A HL2-ért nem sajnáltam én se a pénzt - s akkor még netközelben voltam. DE már akkor ágálltam azért, hogy folyamatosan ott fészkelt az agyamban: basszus, kiadtam 9.999 Ft-ot a játékért és még a futtatásához STEAM kliens, meg ellenőrzés, meg patchelgetés, meg játékba bele-nem-nyúlkálás kell...?!
    Ettől függetlenül: a HalfLife 2 eszméletlen nagy élmény volt. [Episode-okat már kihagytam]
    Valószínűleg, fél éven belül, 2-3 Patch után, a GTA IV sem lesz már annyira idegesítő téma a telepítésével kapcsolatban...
  • xido
    #17177
    FAQ
  • Jobboka
    #17176
    Csőtök nekem most jött meg a gamma és nem hozta fel a games for windows live reget hol tok regelni?
  • Omlás
    #17175
    End War is konzol meg akad még konzolos stratégia! WOW ne legyen már lestratégiázva köze nincs hozzá ! RPG és az RTS két külön fogalom.
  • Kandurex
    #17174
    egyrészt a wow olyan PC -t igényel ami minden konzolosnak van, ergo nem nőne vele a tábor, másrészt a Blizzardnak vannak egyéb PC érdekeltségi is...ez a nagy titok...meglepő mi?
  • bordy
    #17173
    ja, nekem is. főleg hogy vga-hoz kaptam :D jó kis 9600xt hmm...