54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Szolnokboy1
    #17255
    eredeti GTA IV-et vennék 5000-ért!
  • zeus89
    #17254
    nagyon hasonló gépünk van, azt szeretném kérdezni, hogy 1280*1024 antialiasing NÉLKÜL viszont a többit highra felrakva persze a forgalmakat meg hasonló densityket lejebb húzva, és talán medium árnyékkal élvezetesen fut?
  • bordy
    #17253
    nagyszerű, akkor várjuk a normális képeket türelmetlenül.
  • IMYke2.0.0.0
    #17252
    If you experience the following error when trying to run Grand Theft Auto IV on the PC...
    GTA IV PC Error [kép] ...then sign out of Rockstar Social Club to get rid of it. This means you won't have access to multiplayer or Social Club TV, but it will allow you to play single player until R* corrects the issue.
    Social Club


    Ez is mutatja: sokat a Rockstar, de nem bírta a farka... Azért a Blizzard-nak is 5 évébe telt, míg úgyahogy stabil szerverparkot rakott össze...!
  • Stefibaba
    #17249
    Ja végülis ha összeadjuk: Box: 50e+FULLHD LCD TV az kb 260 (ha átlagot nézünk) meg mondjuk van 5 db játékod az 18e x 5 = az kerek 400 000 HUF tehát ebből bőven kijön egy High-end PC is de ők jobban tudják...
    Egyébként tényleg ennyire rossz a játék? nincs is értelme megvenni?? :-(
  • PLaci #17248
    Ha hibás, akkor cseréld a fa-tálat...
  • DJ Skyline
    #17247
    ez szopó azért, R*-tól nem megszokott ez :\
  • Jobboka
    #17246
    Srácok itt vmi kaki regeltem social clubra és azt irja hogy nem vagyok nethez kapcsolódva
  • vass17
    #17245
    Ugyanmár, minden játéknál ezt mondják az emberek, vmiért mégis sikeres lesz közülük néhány.....
  • Carlos
    #17244
    Eddig egy embernél megy normálisan, a telepítés szar, a játék lassú szar. Nem megy egy csomó ATI kártyán, csak online lehet menteni (úgynézki), nincs crack. Nagyjából ennyi.
  • GPx8
    #17243
    Próbáld Internet kapcsolat nélkül indítani. Gyk.: húzd ki a kábelt a gépből...
  • MikX
    #17242
    de ígymeg nemlehet menteni, nem?
  • GPx8
    #17241
    Mondjuk az lenne a furcsa, ha a Te gépeden se menne...
  • pista89
    #17240
    Na mi a vélemény a játékról és a telepítéséről?:D
    Nincs kedvem 622új üzenetet elolvasni :D
  • davee1991
    #17239
    "FATAL ERROR " amikor indítom mit csináljaK??
  • AleXXXXX
    #17238
    nekem tökéletesen megy:) igaz nem nagyon tudok belépni social clubba a progibol, meg a windowslive is szaraxik, de maga a single megy tökéletesen:)
  • davee1991
    #17237
    Helpp feszült vagyok már :D 11óta próbálom megcsinálni és sehogy se megy
  • PLaci #17236
    Arra még kiványcsi leszek, hogy hogy fut majd a munkahelyi gépemen... :)

    MB: ASRock 775i65G
    CPU: S775 Pentium D 820 (2,8GHz, 2 mag, 800MHz FSB, 2*1MB L2)
    RAM: 2*1GB DDR 400MHz
    VGA: ATI RAdeon HD 2400Pro AGP
  • Carlos
    #17235
    Hááát...akkor talán tudni kéne használni az oprencer adta lehetőségeket!
  • GPx8
    #17234
    Nem a Rockstar az, aki soha nem ad ki patch-et? :)
  • Carlos
    #17232
    A logód egy pixel-lel el van csúszva felfelé amikor villant az autó!
    Teljesen egyetértek!
  • IMYke2.0.0.0
    #17231
    A GTAForumot olvasgatva: nVidia és ATI kártyákon is bug hegyek vannak - hiányzó textúrák, élsimítás hiánya stb... háááááááát
  • bordy
    #17230
    az biztos. ráadásul enyhített vagy milyen. volt valami ilyen hír valahol hogy lazítanak a védelemén :)
  • Rincewind
    #17229
    Igen ez valahogy feltunk mert senkinek nem fut a jatek! :DDD
  • GPx8
    #17228
    Olyan jó a védelem, hogy eredeti játékkal sem tudsz pillanatnyilag játszani rendesen...
  • Dante73
    #17227
    Úgy látszik, a fiúk a védelemre gyúrtak... Ami eleve kilátástalan. Viszont sikerült jó pár embert eltántorítani a vásárlástól. Ez van, ha nem játékot, hanem pénzt akarnak csinálni. Ők is, mi is megszívtuk. Mi nem vesszük meg, cserébe szarul fut.... Gratulálok!
    Aki meg emiatt box-on gondolkodik, annak az is való. Beteszem, oszt megy, (nekem 2 kattintás PC-n...) ócsó! (ja, játékokra meg a gatyád is rámegy, vagy flashelteted, ami vagy összejön, vagy nem, ha tönkremegy a géped, buktad, kell mellé PC, a warez miatt, Nem árt egy HD tv, NEM HD ready, mert az szart sem ér a box-hoz)
    Menjenek a birkák, amerre terelik őket....
  • Carlos
    #17226
  • RedRiot
    #17225
    " mig PC-re a kismillio kulonbozo hardware a fejlesztok remalma."

    Rémálom ide vagy oda, leszarom: nem lehetetlen PC-re normálisan optimalizálni egy játékot, már többeknek is sikerült. Ha meg nem sikerül 100%-ig teljesíteni a feladatot, ne kérjenek 100%-os árat a termékért.

    Ott van a Fallout 3, először XBOXra jött ki, de tudtak csinálni belőle egy normális, szépen működő PC-s verziót.
  • MikX
    #17224
    jahh, annyira fasza lett, hogy még eredetivel sem lehet játszani...
  • Carlos
    #17223
    Legalább tudjuk, hogy min agyal annyit a Reloaded...
  • GPx8
    #17222
    Nem szívtad meg, mert azért fut rajta, csak nem tudsz mindent felrakni amennyire szeretnéd.
  • Markov
    #17221
    Fejezd már be ezt az box-os ugatást, ez NEM xbox topic!
  • Carlos
    #17220
    Ez mekkora gyopárság már...
    Ilyet.
    Szerintem a playerek fel fogják gyújtani a R* székházat..
  • n3whous3
    #17219
    nem mintha örülnék neki, hogy ilyen lesz :D Mi van, ha nincs net... akkor szórakozás.
  • n3whous3
    #17218
    nem elbaszták, hanem megoldották a fasza védelmet -.-"
  • IMYke2.0.0.0
    #17217
    Nagyon elbaxták a Rockstar-nál!

    GTAForums: "This gets the game running in single-player but now there is no way to save the game? whenever i try to save it just opens up the Games for Windows login screen and if i login the game crashes with the MMA10 error. boo!"

    Ezek szerint: offline nem tudod elmenteni a játékod... (?!!!)
  • Carlos
    #17216
    Nekem is ilyen videókarim van.
    Megszívtam...
  • bordy
    #17215
    jaja, valahogy éreztem hogy ezért nem kell rohanom a boltba.
  • BiG G
    #17214
    amúgy srácok már érthető miért csúszott a megjelenés két héttel, ha akkor adják ki ahogy eredetileg tervezték akkor még botrányosabb lenne. idővel biztosan jó lesz ez, csak fixek és patchek kérdése, mert az tuti hogy nem hagyják a dolgot ennyiben, de mégis picit csalódás.
  • GPx8
    #17213
    Az én konfigomon low-med -ben fut olyan 30-40 fps között. Többet vártam, azért.
    Alapvetően a videomemória kevés neki.