54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • alma2
    #17297
    ehh, mint a jatekoknal, ugy a filmeknel is edeskeves a 24 fps, ha ezt nem latod, addig csak vak vagy, ha az ellenkezojet szajkozod akkor meg buta is...
  • pista89
    #17296
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Majd írja már le az a gyerek a konfigját nekem privátba akinek kvajól fut a gém mert akkor úgy tuningolom fel a gépemet :D
  • HeadHunter86
    #17295
    Ahogy olvasom a Vistások megint szopnak. Ennyit a Vistáról. XP-n sokkal jobban fut, mint minden más esetében is.
    VISTA SUCKS. De azért használjátok csak, mert az jó. Na persze....
  • Herold
    #17294
    Ez most komoly, hogy GF 7900 alatt el se indul? Meg XP alatt? Nem tudom elhinni.
  • DöflingR
    #17293
    Sok sikert!
  • cserewarrior
    #17292
    Nekem még most sem hozták.. pedig reggel azt mondták hogy 13:00 körül már a kezemben lesz...
  • HeadHunter86
    #17291
    Jaja, igaz. Ezért vegyen az ember eredeti játékot. Mikor a tört jobban fut.
    Én is ideges lennék a helyében. Gondolom a GTA4-et is megvette, azt is szidja rendesen akkor :D
  • Attelee
    #17290


    Megérkezett!Majd irok ha sikerült,vagy nem a configommal elinditani!
  • Kandurex
    #17289
    bassz...sajnos korrekt :/
  • stevenson1988
    #17288
    Mert a PrtScr gombbal mi a probléma? :)
  • HöfEE
    #17287
    sima Fraps al tudsz screenshotot csinálni, vagy nyomogasd a printscreent :D
  • Pilutika
    #17286
    agp
  • Shep
    #17284
    Hát igen az még kevésbé, mint a dobozos :)
  • AleXXXXX
    #17283
    Nemsokára közlök képeket, csak kéne egy jó kis képernyőfelvevő progi..
  • IMYke2.0.0.0
    #17282
    Az a sajnálatos, hogy eddig már két olyan játékról olvasgatok, amely esetében semmi másról nem szólhat a beszélgetés, minthogy mekkora gány lett - míg a NFS:UC megérdemli, a GTA4-ről ezt nem hittem volna.
    Ahelyett, hogy már a rendkívüli élményekről írhatna valaki, aki volt olyan bölcs / smucig / gazdag / ügyes / spórolós, hogy megvette a játékot!
    Ez a szánalmas - ez mélyebb kritika a Rockstar-nak, mint a warez miatt csappanó bevétel-mutató.
    Amúgy meg, még így is kismilliárdan fogják megvenni.
  • PLaci #17281
    AGP vagy PCIe?
  • Dante73
    #17280
    Ja, csak 100-ból 110 konzolos jön ócsósággal, 5 rendel külföldről.... Hagyjuk, már az egyéni okosságokat! Lehet 30%-al olcsóbban hardware-t is venni, pl a PH bazárokban.. Mégsem mondja senki, hogy nem igaz a 200+ os HC PC.... Mert az az átlag...
    TV jó másra is..... Ja. Vagy öcsém jön át az én TV-mre a box-ával, vagy a bnője TV-zni, mikor melyik erősebb éppen.... Magyarán, vagy erre, vagy arra használod, ugyanis egy képernyője van..... (Természetesen egy adott pillanatról beszélek. Ha 2-nél többen vannak a családban, már nem akkor használod, mikor akarod....)
    Na OFF vége. Be egy PC-s fórumon, nehogymá konzolosé legyen az utolsó szó....
  • DarkSector
    #17279
    odabasz.háát nem szegény a srác, ennyi editionnal a háta mögött.
  • Pilutika
    #17278
    ehhh telepíteném a 8,11es catalystet de amikor eékezdi palolni kkirja hogy a hardwer nem található :S :(
    Sapphire ati hd 2600xt 512
  • PLaci #17277
    Nekem megy otthon, de papírnehezéknek nem lenne jó a Steam-es online megvásárolt program :)
  • Szolnokboy1
    #17276
    milyen igaz! remélem, az illetékesekhez is eljut.
  • Carloska
    #17275
    bazdmeg ebből továbbpaszolás lesz xp-n sokkal jobban fut a játék mint vistán de akkoris minden baj van vele ugyse lesz soha megcsinálva amig nagy hype addig paszolom majd tovább lehet majd kiderül....
  • Snexi
    #17274
    kikell lépni a social klubbol és akkor lehet játszani
  • Rincewind
    #17273
    Annyit meg hagy tegyek mar hozza, hogy konzolra nem 18k egy jatek! Itthon annyiert aruljak, de hulye az aki annyiert megveszi. En kulfoldrol rendelem a jatekaim, es atlag 6-7-8k-ra jonnek ki vadi ujan postakoltseggel egyutt. Az azert nem olyan rossz. TV-t meg nemcsak konzolozasra hasznalod, de sokan peldaul monitoron jatszanak a konzollal is (persze nem az az optimalis). Na jo tenyleg befejeztem, jo szenvedest! ;)
  • Stefibaba
    #17272
    Csak legyen igazad ;)
  • GPx8
    #17271
    Ez az online mizéria szvsz. átmeneti. Nem bírják a szerverek a terhelést.
  • vass17
    #17270
    lol, jó hozzáállás:D
  • Shep
    #17269
    Azért az tök jópofa, hogy aki megveszi annak sem jó a cucc. Ráadásul még papírnehezéknek sem az igazi. Ügyesek ezek a R*-osok. Ennyi erővel jobb lett volna ha ki sem adják PC-re.
  • DöflingR
    #17268
    Van itt elég sok szar már:p
  • GPx8
    #17267
    Nekem 1024*768 -ban megy viszonylag normálisan (Ilyen a monitorom).
    A forgalom CPU függő, ez OK., az árnyékok és a látótávolság pedig videomemória-függő. Ez nálunk kevés. Nem rossz egyébként így sem.
  • temes69
    #17266
    nem látok bele ebbe az optilmaizációba mert nem vagyok programozó, de nem azért van a dirctx hogy megkönnyítse a fejlesztők dolgát? meg mások megbírják csinálni? mondjuk nem is olyan régen csalódtunk már abban a bizonyos ótós játékban is
  • KingPunisher
    #17265
    Nekem nincs meg és nem is indul el .. LOL de nem is értem azokat akik futnak a boltba megvenni meg előrendelik hát szarják ők a pénzt ? Tessék okulni.. Én majd megnézem ugy 2010 - ben addigra leselejtezitek az elavult félmillás gépeiteket 10.000ft-ért és in is tudok játszani az addigra kiforott bugmentes 999Ft-os gammel..
    No Para ha neked nem indul ne aggodj nekem sem..
  • Stefibaba
    #17264
    Asszongyák asszem hogy a bal oldalira menj és folytatja :)
  • CalebJoe
    #17263
    Ennyi bassza meg a securom
    http://www.youtube.com/watch?v=j-uulRB1OmY
    Ja és igaza van a csávónak!
  • Carlos
    #17262
    a kis optimista...
  • 0Fritz0
    #17261
    A Konzol Vs PC pofázásra van külön topic, nem kell ide is önteni a szart.
  • Carlos
    #17260
  • Prince of Máté
    #17259
    Most értem haza a CD galaxyból, majd tolok képeket:P
  • Verseghy
    #17257
    autorun.exe
  • GPx8
    #17256
    Ja. Az autorun az szar...