54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • NOS13
    #17341
    Már 3órája telepítem a játékot sikertelenül srácok sad.gif Egyszerűen lefagy a telepítő amikor kéri a 2. lemezt. Rákattintok az OK-ra, de semmi. Kezdhetem előről. Leszedtem az SP3-at, hátha az a baj, de így is rossz! Mióta elkezdtem telepítgetni a gamet, nem tudom start menüböl kikapcsolni és újraindítani a számítógépet. A játék eredeti! Mit lehet tenni? :S:S
  • PLaci #17338
    Nem, simán letöltés...
    Nem volt pre-load, pedig az nagyon kellett volna egy 15,6GB-os letöltésnél :S
  • davee1991
    #17337
    "FATAL ERROR" indításnál...... még mindig netkapcsolattal, vagy a nélkül... hlp
  • Kimi23
    #17336
    1440x900 semmi AA AF.
  • Kandurex
    #17335
    update?
  • RedRiot
    #17334
    Milyen felbontással játszol? AA/AF beállítások?
  • Curesz
    #17333
    na h áll a video:S
  • PLaci #17331
    Hopsz, rossz kép, ez az amit be akartam linkelni:

  • Csokis
    #17330
    Erre is van megoldás! Használd az XBOX360 Controller Emulator-t, KATT!
  • PLaci #17329
    Nem igaz, mekkora egy batár nagy gém... XD



    Sztem zárásra elindítható lesz a munkahelyemen :)
  • mEkLaU
    #17328
    Gamestaron :

    NYERJ!
    Gainward HD 4870 1024MB GDDR5 Golden Sample grafikus grafikus kártyát, amelyhez a GTA IV PC-s verzióját adjuk ajándékba

    Funny :D
  • IMYke2.0.0.0
    #17327
    A TV és DVD/film esetében akkor még nem beszéltünk az interlacing-ről sem... ami a játékok esetében a képen nem látszó objektumok ki-nem-számolásával hasonlítható össze hatékonyságát tekintve - mert mindkettő az emberi szem-agy átveréséről és a hardver/erőforrás/anyag kíméléséről szól.
    Ezért hiszi el a szemünk 24 képkockás film esetében, hogy folyékony eseménysort lát - holott jóval 25 felett tűnik annak egy valódi állóképekből [azaz nem interlacinges] álló filmnél és ezért hiszi sok játékos azt, hogy 60 FPS-nél könnyebben ugrik fel egy hordóra, mint 25-nél...
  • Kimi23
    #17326
    Reménykedtem, hogy a Logitech Rumblepad 2-met felismeri. Hát nem... Amúgy nem fut túl jól, X2 5200+ 8800GTS 640Mb 2 giga Ram ajánlott beállításokkal 20-30 fps között ingadozik külső terepen.
  • Csokis
    #17325
    Nem igaz! Másik fórumon (hwsw) kapásból elindult és relatív egész normális FPS számokat kapott. Igaz, elég kis felbontásban (1360x768).
  • Synit HUN
    #17324
    Ez ám a felsorolás
  • pirosBoci
    #17323
    hi
    lenne 1 kérdésem, ha megveszem a játékot akkor
    1. igaz-e az a hir, hogy 4870-en nem indul a játék?
  • IMYke2.0.0.0
    #17322
    Hagyd szerintem. Hiába adnánk neki információkat, nem olvasná el egyszerűen.
  • n3whous3
    #17321
    Őh, kis trükkel történik ez, hogy mégis folyamatos a 24 FPS, de kb igazad van... A monitor/kijelző/TV képfrissítése számít, hogy ne lásd a villogást. Moziban meg 24 FPS trükkel van "megduplázva", mert ott meg ugye csak a képkockák mennek, ott egy az egyben az a képfrissítés.
  • Newfronter
    #17320
    Most próbálja ki egy srác, mindjárt ír hogy megy-e neki.
    #17290
  • Pepsi Twist
    #17319
    :)
  • RedRiot
    #17318
    Sokáig én is azt mondtam, hogy elég a 30FPS, de pár éve rájöttem hogy igazából min. 60FPS kell az igazán stresszmentes játékhoz. (Bár én többnyire inkább autószimeket nyüstölök.) Lehet hogy szemre elég a 30FPS is, de az irányítás sokkal precizebb 60-nál vagy többnél. Mondjuk a GTA-ban megdobja a 200-al száguldó kocsit egy bukkanó: 30fps-nél eldobod, felborulsz, 60fps-nél tudsz olyan finoman korrigálni, hogy nem kell újratölteni a savegamet.
  • Lowosan
    #17317
    Próbálta már valaki HD4850-nel? Tényleg el se indul?
  • n3whous3
    #17315
    OFF:

    Érdekes dolgokat hallottam IDC-ről, Galaxy - XFX kombós videokártya meg hasonlók :AS:DASD:ASD:ASD:ASD
  • Kandurex
    #17314
    mostanába nix CS, úgy felbaszta az agyam :)...elég volt belőle egy darabig
  • Lobsterman
    #17313
    Lol filmeknél kevés a 24 FPS? Édes istenem. Egyszer majd nézz utána hány FPS-el adnak filmeket mindenhol.
  • IMYke2.0.0.0
    #17312
    Nem vagy vitaképes, ezért csak annyit: te pedig szemellenzős, ha nem látod be más véleményének / írásának helytállóságát... csak a sajátod szűrjén keresztül. S ez nagy baj. Nagyobb, mint az, hogy én hiszem: multiplayer játék esetében a 18-as ping jobb [pl. 280 helyett], mint a 120-as FPS mondjuk 28-35 ellenében...
  • Pepsi Twist
    #17311
    na kérek 1 kis beszámolót milyen gépeken hogy szuperál :)
  • BiG G
    #17310
    úgy látszik én kapom meg utolsóként az országban aki mára rendelte :(
  • Pepsi Twist
    #17309
    na mi a nagy harci helyzet? :D
  • Harry Seldon
    #17308
    Ebédidőben elszaladtam 576-ba és megvettem a játékot. Rohadt igényes kiadás, kábé ilyennek kéne lennie az összes cuccnak, de hát álmodik a nyomor ugye... Kajak térkép, kézikönyv, fasza a tok is, szóval atomjó lett.

    Most meg itt kattogok a munkahelyi gép előtt, mert olvasom a rémtörténeteket akadásról, SC-csatlakozás lehetetlenségéről meg egyéb nyalánkságokról. Kábé két óra múlva kerülök haza, hát remélem, nem leszek torkosborz. Nvidia karim van meg DC procim, de ahogy olvasom, ez sem garancia semmire.

    Egyébként ha nem baró, 3 napon belül visszaviszem és levásárlom. Szerintem mindnekinek ezt kéne tennie, ha tényleg gáz a dolog.
  • AleXXXXX
    #17307
    nna töltöm a videót jútúbra..
  • grizzly21
    #17306
    az mondjuk a te bajod, a gta vice city minden szempontbol odabaszott, az egyik legjobb jatek ami valaha keszult
  • #17305
    Hivatlos fórumon nem panaszkodnak? Miket olvasni ott?

    (Angolból nem vagyok jó)
  • Pilutika
    #17304
    ty! de ebből szerintem xbox 360 lesz :S ...kb 3-4 tok venni abból amenyit nekem most a gépre kellene költeni...hogy oan szinten menjen..meg van egy 22" monitorom majd azon tolom igy tvse kell
  • Empty
    #17303
    Ez van! Majd e GTA V jobb lesz! A Rockstar a GTA IV-el megalkotta az "NFS Pro Streetet" saját köntösében! Még jó, hogy engem nem fogott meg egy GTA sem igazán!
  • Firerock
    #17302
    megoldódott?nekem is így keződik:D
  • RedRiot
    #17301
    Igaza van a srácnak! Szerintem ma fog meghalni az idegességtől GTA4 telepítés közben: :) RIP
    De egyébként tényleg szívemből szólt: ha van kifizeted a pénzt egy kurva játékért, akkor is el kéne indulnia, ha két optikai meghajtó van a gépben, és akkor is, ha telepítve van a Daemon tools. F@sz közük van ahhoz, hogy milyen meghajtók vannak a PC-dben, és hogy milyen más programok vannak telepítve? Az ő programjukat kifizetted, jogod van használni, nem?
  • CalebJoe
    #17300
    Ő nem szőrös mint mi.
  • PLaci #17299
    Ha AGP, akkor nem csodálom... innen le tudod szedni a 8.10-est AGP-s HD sorozatú kártyához (AGP hotfix néven fut)

  • Kandurex
    #17298
    ideges?? sztem már kitépte a nem létező haját miatta xD