54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • fernandez93
    #17385
    Lehet akármien szép a game mert kurva szép de most jelenleg nem játszható....
  • mEkLaU
    #17384
    Successssss, Niiiiiiiceee
  • ruleyB
    #17383
    Beszarok, net nélkül nem lehet menteni??? Nekem otthon nincsen netem még 2 hónapig, akkor mi a francot csinálok? Ha ez igaz, akkor ************** :@
  • Kandurex
    #17382
    milyen 400e forintos TV akarsz te venni? xD
  • Lobsterman
    #17381
    Az a vicc hogy maga a játék lehet tényleg hatalmasan jó, de olyan rosszul portolták hogy senki nem tud vele játszani vagy a Securom miatt, vagy a mentés hiánya miatt, vagy az intall hibája miatt vagy csak azért mert nem vett magának az elmúlt hónapban 200kilóért gépet.
    Kudos a bátorságért Rockstar. Milyen rágcsálni a saját seggeteket? :D
  • FlyHigh
    #17380
    Én akárhová állítom a grafikát szaggat, várok vmi patch-et, többet most nem szórakozom vele.
  • IMYke2.0.0.0
    #17379
    Akkor összefoglaljuk az eddig tapasztaltakat, hátha segíthetünk vele:

    * A játék 2 DVD-s. A fórumozók közül volt, akinek a 2. lemez betételekor lefagyott, kezdhette újra a telepítést.
    * A játék nem szereti Windows XP, SP1 és SP2-t
    * Jobban szereti 4 magot, mint a 2-őt [CPU]
    * ATI kártyákkal hadilábon áll
    * A játék - a szerverek miatt - csak offline indítható, de Single Player-ben és net nélkül problémás a mentés [gyak.: lehetetlen]
    * A telepítés megkezdésekor netre lépne - ha nincs net, kapod a hibaüzenetet.
    * Telepítés követően aktiválni kell, dupla regisztrációval.
    * Telepítést követően az eredeti DVD-nek benne kell lennie a meghajtóban végig, miközben játszol
    * A játékban még nVidia kártyák alatt is bug-okat tapasztaltak külföldi - komoly gépekkel rendelkező - játékosok
    * Képminőségjavító eljárások [FSAA, SS, AA és társaik] felejtősek: gyak. megöli a gépet.

  • ruleyB
    #17378
    A PC előnye, hogy nyugodtan állítgathatod a beállításokat, ahogy neked és a gépnek jó :) Szerintem aki ultraextra high-on akar játszani, az konzolozik meg vesz egy 400ezres tv-t. Mi kompromisszumot kötünk :) Az én szaros 70ezer forintos gépemen is faszán fut alacsony beállításokkal, sőt van amit mediumra is feltolok.
  • Hunter of Deer
    #17377
    sztem a videot hanyagojatok a jatekrol inkabb normalis screenshotokat tegyetek mar fel olyan beallitasrol amivel mar ellehet jaccani. mert ebbol a videobol szar se laccik.
  • n3whous3
    #17376
    Túl sokan vagyunk felháborodva, tuti lesz hardver és R* oldaláról is javítás!
  • n3whous3
    #17375
    Én meg ahogy elnézem a GTX2xx kártyásoknak is van bőven bajuk...
  • mEkLaU
    #17374
    En nem tudom hogy atvegyem a galaxisban ezt latvan...a sok error elfogadhatatlan, de ami szomorubb hogy legtobbszor egy Macbook Pro-n menne es szerintem 800*600ban se biztos hogy menne normalisan minimum beallitas mellett...2.4 C2D, 4GB, 8600m GT 256, 200GB 7200 - nyilvan abszolut nem jatekgep, de pl egy ket jatek ami miatt hajlando voltam szutyok windowst felrakni erre a gepre azok jol mennek ( TDU pl elsimitassal highban minden akadas nelkul.. )
    Es persze nem akarok jobban erteni a fejleszteshez meg a portokhoz mint a Rockstar fejlesztoi, biztos amit tudtak megtettek, de szar van a palacsintban
  • BiG G
    #17373
    detto. agymenés az egész.
  • n3whous3
    #17372
    Sztem a frapset már nem bírta a gép és azért akadt (nálam is akad a videó)
  • Jani21
    #17371
    Az a Steam-es verzió. Az nem frissít 3 órán át, hanem letölti a játékot. Ugyanis a játékot nemcsak dobozos verzióban forgalmazzák, hanem letölthető formában is.
  • ewuk
    #17370
    hozzávetőlegesen 1-2 év múlva emberi összegekre csökkennek ezeknek a kártyáknak az áruk, addigra talán a gta IV is menni fog, addig fölösleges ezen rágódni.
  • n3whous3
    #17369
    gta4 forums oldalt keresd, ott van pár hibára megoldás.
  • NOS13
    #17368
    Már 3órája telepítem a játékot sikertelenül srácok sad.gif Egyszerűen lefagy a telepítő amikor kéri a 2. lemezt. Rákattintok az OK-ra, de semmi. Kezdhetem előről. Leszedtem az SP3-at, hátha az a baj, de így is rossz! Mióta elkezdtem telepítgetni a gamet, nem tudom start menüböl kikapcsolni és újraindítani a számítógépet. A játék eredeti! Mit lehet tenni? :S:S Valaki segítsen PLS!!!!
  • Carlos
    #17367
    nekem akad a videó, vagy neked a játék? ;)
  • Kandurex
    #17366
    és milyen videokártyát akarnak venni? 4870X2, vagy egy GTX280 -at?? mert ahogy elnézem az utóbbi hozzászólásokat, csak ez a kettő teljesít a játék HIGH beállítások mellett 30 FPS felett...basz,,..jah igen...100k alatt nem lehet egyiket se kapni...
  • bertino
    #17365
    van fent sp3 vagy vista esetén sp1 ?

    ha nincs, töltsd le őket.
  • Viktorr
    #17364
    Alex a videó mitől akad?
  • AleXXXXX
    #17363
    sp3 install?
  • Hunter of Deer
    #17362
    nah jöhetne pár biztato hír vagy kép mert igy nemnagyon akarom megvenni :S
  • davee1991
    #17361
    PLS ötödjére irok.... FATAL ERROR-t ir inditásnál... mit csináljak? márkihuztam a netet minden.... ugyse jó
  • AleXXXXX
    #17360
    hopp

    itt van.

    Nektek mit frissít a game 3 órán át?:O:O nekem kb 3 mp ig feissített a social clubb..
  • PLaci #17359
    Sztem valamit félreértesz, nekem nem a DVD-s, hanem a Steam-es, letöltögetős változat van meg :)
  • NOS13
    #17358
    De örülnék ha valaki értelmesen segítene, ahelyett hogy mások kárán derülne!
  • Carlos
    #17357
  • AleXXXXX
    #17355
    íme:

    <object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/w46PscjnIC0&hl=en&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/w46PscjnIC0&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>
  • Pepsi Twist
    #17354
    xD

    má sok kis pisti jött be hogy szeretnék venni 1 videókártyát ami jó a GTA IV-re :D
  • bertino
    #17352
    gecc én sose gondoltam volna, hogy ennyi szarakodás lesz vele... ez hihetetlen :|
  • fernandez93
    #17349
    g25-el mien jó lenne gamelni :)mert a g25 megvan:D
  • pista89
    #17348
    Még netről kell letölteni mikor 15 gigás a DVD? szánalom..
  • PLaci #17347
    Úgy látszik, ahogy telik a nap egyre több lesz a helyesírási (vagy elgépelési) hibám... XD
  • ruleyB
    #17346
    Háááát egyik szemem sír, másik nevet. A játék tetszik, de sajnos nagyon lassú. Remélem lesz valami javítás, ha ezen nem tudok javítani, akkor sajnos fejleszteni kell. P4 Core2Duo E7300, 8800GT, 3GB DDR2, 1280*1024, van ami alacsony, van ami közepes, van ami magas beállításon van 30fps-nek már örülök ... Jó játékot mindenkinek :)
  • Carlos
    #17345
    2500-at adok érte!

    Ha nem biznisz neked, akkor holnap elmegyek a galaxisba és megveszem a Vice City-t ennyiért (elkallódott a warez) Azzal legalább lehet játszani!
  • n3whous3
    #17344
    Faszomat, ha nálam is beszarik a GTA nem tom mit csinálok, nagyon elszomorít, amit itt írogattok...
  • PLaci #17343
    Én azt remélem, hogy műxik, és jól felismeri a Logitech Formula Force EX kormyányt, mert elvileg egy olyat kéne megvizsgálnom, amit visszahoztak garba...
  • Kimi23
    #17342
    Köszi, este megnézem alaposabban.