54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • solo
    #17427
    Nemgondolkodtál még, hogy 120 centis full hd-n mennyivel könnyebb adni a fejest CS ben mint egy 80 centis HDR -en?^^
  • Kandurex
    #17426
    zsír..na akkor képet, videót...de elsősorban képet! Hadd lássam mennyivel is szebb és több a konzolos verzikhoz képest...
  • solo
    #17425
    Jah, akkor ,megse szólaltam: DDDD
    Aszittemmár nagyba gyilkoljátok egymást nélkülem: D
  • bordy
    #17424
    gondolom nem poénból csinált mentés könyvtárat a doksiba a game , úgy egyébként.
  • Kandurex
    #17423
    De egyébként minek a FULL-HD? illetve ki találta ki, hogy kell? Esetleg tobzódik otthon az 1080P filmekben (Blue-Ray)? Mert ezek a generációs konzolok csak 720p tudnak, hasonlóan a legtöbb HD filmhez...szóval bőven elég egy 100e forintos 82cm HDready a tökéletes minőséghez....
  • Lobsterman
    #17422
    Ilyen hűdeprecíz szimulátorhoz nem nagyon volt szerencsém, szóval nem tudom sem megerősíteni sem megcáfolni hogy irányításilag van e különbség, én a reakcióidőre gondoltam, és arra hogy látni nem fogsz különbséget látni 40-50 FPS fölött mert az fiziológiailag lehetetlen(hacsak nem te vagy superman :)).
    És hidd el hogy próbáltam. 20 éve játszok, volt időm megtapasztalni ilyeneket. Sokan azt mondják hogy a folyamatos játékhoz elég 24 FPS, ami igaz is, de fölötte is van különbség. De egy bizonyos határ fölött akármit csinálsz csak akkor látosz gyorsulást ha ki van iratva az FPS érték
  • bazza
    #17421
    Csak érdekesség: még a megjelenés előtt írtam ezt:

    "Csak egy kérdés: Akik megrendelték: Nem féltek, hogy esetleg iszonyatosan optimolatlan, bugos lesz? Ki tudja milyen a valós gépigénye. Én csak ettől félek, így nem mertem megrendelni :S"

    erre ilyen válaszokat kaptam:

    "NEM"

    "de biztosan nagyon OPTIMOLATLAN lesz, biztos a töküket vakargatták az utóbbi pár hónapban a rockstarnál."

    "Nem félek, mert eddig az összes GTA rész elég jól össze volt rakva"

    Hát ha nem is a gépigénnyel, de a PC-s "összerakással" elég nagy gáz van. Elcseszted Rockstar...
  • AleXXXXX
    #17420
    Nekem a játék egyáltalán nem szaggat:)
    Tökéletesen, folyamatosan fut.
  • PLaci #17419
    Szopás, ráadásul nem találom hol tárolja a savegame-t :S
  • IMYke2.0.0.0
    #17418
    Köszönöm szépen az információt! Engem megnyugtattál, szerintem a többieket is.
  • Carlos
    #17417
    Multit?
    Még a single se megy sokaknak!
    LoLmá...
  • DJ Skyline
    #17416
    egy gyors összefoglalót tudnál mondani hogy most mi a ferde khmkhmkhm van...? 2 napig nem voltam itthon, aztán gyűlt pár komment. tehát, x+1 ok miatt nem indul el a játék, telepítés is fél év, látom játszani sem nagyon lehet. valamit mondott a Rockstar hogy mi van, mi lesz?
  • solo
    #17415
    Visszamennyé!!!:@
    Ha én most nem gokartot vettem volna, akkor egy 120 as fullhd samu tv-t :(
  • Csokis
    #17414
    Lehet menteni offline. Amikor betöltődött a játék, akkor Home gomb és egy új profil. Ide is fog menteni, akár csak a többi Live-os játékban, pl. Gears of War.
  • BiG G
    #17413
    hívott a futár hogy negyedóra és ittvan, a remény még nem halt meg :)
  • ruleyB
    #17412
    Kicsit ironizáltam :D
  • n3whous3
    #17411
    200-170k-ért kapsz full hd tv-t, ami fasza is.
  • solo
    #17410
    Nemtom, én még csak az installnál tartok.
    Elolvastam a kiskönyvbe mit Ír, de még vannak kételyeim...
    SC_live párosÍtás megvolt már ..szal remélem semmi nem jön közbe.
  • Kandurex
    #17409
    faszom az igényeidbe
  • IMYke2.0.0.0
    #17408
    Akkor tehát kell internet a mentéshez? Szopás [bocs].
  • n3whous3
    #17407
    Szerencse, hogy lassan megszokom a közel kicsi frame ratet, legalább nem lesz meglepi XD
  • ruleyB
    #17406
    LG Full HD Plazma TV 127cm :)
  • grebber
    #17405
    Na 750 üzit elolvastam.Látom beigazolódtak a gépigénnyel kapcsolatos infok.

    Hát nekem van egy sanda gyanúm hogy a baj a játék enginejével van és ezt patchekkel nem fogják gyorsítani túlzottan :(
  • solo
    #17404
    Én is Így voltam mÍg fos gépem volna, amikor mindennel ilyen 20-30-40 fps el játszottam, de mikor láttam, hogy menynivel könnyebb meg precÍzebb minden, ha több van pont 60 nál Így rájöttem, hogy télleg van benne valami :)
  • IMYke2.0.0.0
    #17403
    Sajnos - vagy hál' istennek? - nem tapasztalatból tudom, hanem eddig olvasmányaimból: a Social Club szerverek miatt voltaképp nem tudsz menteni még offline-ban sem [azaz Single Playerben].
    Amennyiben ezen már javítottak valamilyen módszerrel, vagy valakinek pozitív tapasztalata van - azaz, ha sírva is, de életre tudta kelteni és játszott a GTA 4-el PC-n - kérjük, írja le: tudott-e menteni offline?
  • n3whous3
    #17402
    Ja igen, mindenkinél szar a Community, vagy csak pár embernél?
  • PLaci #17401
    Menteni lehet, in-game kell a GfWL-re bejelentkezni!
  • Lobsterman
    #17400
    Ja. Tudom. Ez úgy értettem hogy ez sem úgy működik akkor mint kéne :)
  • solo
    #17399
    Kecyek, full beteg vagyok, de ma elmentem megvenni...
    Még csak települ, de a cerka már áll a gammára xD

    Gyors kérdés, nehéz elindÍtani a multit? Vagyvalaki tud erről nekem pár szót mondani?
    SC-m már van, Live accom már van szal most Így amÍg fel nem telepüól a játék addÍg egy kis helpet, nehogy a multtólagyfaszt kapjak: D
  • Cat 02 #17398
    30 és 100 között is van különbség, próbáld ki és utána prédikálj.
  • MrAndree
    #17397
    Ehhez még kapcsold hozzá, hogy Vista-n el sem indul a telepítés ha nincs fent SP1. Hanem kapsz egy ilyet: "Your system is incompatible with %P"
  • IMYke2.0.0.0
    #17396
    Azért mertem írni amit írtam, mert eddig ezt olvastam a forrásokból.
    Természetesen, szívesen veszem, hogy nincs szükség a lemezre - főképp, hogy nekem nincs is meg a játék 11 ezer Ft-ért... :)(
  • ruleyB
    #17395
    P4 Core2Duo E7300, 8800GT,3GB DDR2, a többit nem írom le :) Tudom, hogy nem GTA4-re való, de azért elmegy rajta. Ami idegesít, hogy holnapután hazautazom, ahol nincsen netem... Tényleg nem tudok menteni? :S
  • PLaci #17393
    Hogy segítsünk, ha fogalmunk sincs, mi okozhatja??
  • SötétBarom
    #17391
    Kb ugyan ilyen gépem van, remélem jó lesz :)
  • n3whous3
    #17390
    Milyen a géped?
  • DJ Skyline
    #17389
    nem értem mire jó ez az egész, neten aktiválás, széklet minta küldés, ujjlenyomat ellenőrzés. lett volna olyan mint régen, és akkor nincs ez az irdatlan szívás ahogy olvasom itt a kommenteket, meg látom itt az érdekes karakterekkel ellátott telepítő képernyőket.
  • Lobsterman
    #17388
    * Telepítést követően az eredeti DVD-nek benne kell lennie a meghajtóban végig, miközben játszol

    Hmm... Gamecopyworldön ezt írják:

    "This game does not require the DVD to be present after the game has been activated with a valid/legal serial. So a Fixed EXE is not needed & therefor not available!"
  • saxicola
    #17387
    Helló!

    Nem értem miért kell ilyen durva másolásvédelem, hiszen 1-2 napon belül feltörik. Szerintem pénzkidobás a kiadók részéről.
    Én Take Two játéknál legutóbb a BioShock-nál szívtam a netes aktiválás miatt.
  • Spice1
    #17386
    Ezt nemhiszem el:St tényleg ilyen rosszul viszik az ati-k?4850-el van vkinek vmi tapasztalat?nehogymár a ratyi geforceokon fusson,a jó vga-kal meg nem...