54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Tinman #17548
    2008 van... egy 33.6-os modemed, meg telefonvonalad csak van.
    Rájöttem... te a múlból érkeztél.
  • IMYke2.0.0.0
    #17547
    Valakit kiütöttem? Miért ment kettő?
  • tomi890125
    #17546

    de gonosz :D
  • IMYke2.0.0.0
    #17545
    Na akkor várjunk csak!
    Akinek otthon nincs nete az NEM IS JÁTSZHAT? Fuxxx
  • Attelee
    #17544
    Valaki segitene h mit irjak a Yutubon a TAGS -hoz video feltöltésnél?
  • Pacal17
    #17543
    Hát tudod, errefele csak egy grafikai beállítás létezik... Ha érted mire gondolok :)
  • Rincewind
    #17542
    Hat ez se valami szep... :/

    Ugy latszik tenyleg csak marketing duma volt a nagy PC-s grafikai foleny. Kar, mert azert kivancsi lettem volna ra. :(
  • HeadHunter86
    #17541
    Nekem az alant található configgal fusson 1280-ba elfogadható sebességgel, medium körül, akkor nem szólok semmit se. De ahogy olvasom itt a cikkeket. a Rockstar North melléfogott azzal hogy kiadta kezei közül az átírást.
  • Csaba42
    #17540
    Hát igen, elég nagy vicc az, hogy egyesek szerint az OpRendszer tehet arról, ha sz*rul van át/megírva egy játék.
  • Morfi
    #17539
    Ha ez ronda akkor a tiéd milyen?
  • Pepsi Twist
    #17538
    1600x1200
  • Attelee
    #17537
    Hogy menjen a Single nem kell bejelentkezni a Social Clubra,én nem is tudtam a játékkal bejelentkezni egyelöre!!
    Utánna ha továbblépsz majd rákérdez h ha menteni akarsz be kell jelentkezned a WINDOWS LIVE-ra!
    Ott bejelentkezel mert elötte már telepitetted a gépedre! Ide jó az XBOX-os account is!Utánna már tudsz menteni és müködik a játék! A HOME Gombbal lehet behozni majd késöbb ezt a WINDOWS live-os menüt!
    XBOX controllerrel vagy chillstreammel a Középsö Windows Gomb!
  • IMYke2.0.0.0
    #17536
    Szerintem, az 1600-as képek sokkal szebbek voltak!
  • Macccy
    #17535
    ÉÉÉééééés kihozta a GLS futár ... Ezzaaz ... na akkor install ...

    A doboz bár nem egy dúrva collector's edition, de így is több minőséget és kelléket tartalmaz. (kemény panoráma-díszborító, poénokkal teli turista útikönyv LC-be, tippek kiskönyv, térkép/poszter, 2 lemez)
  • Morfi
    #17534
    x2 4600+, 2GB ram, galaxy 9800GT 512MB DDR3. Majd keresek egy újabb videokártya drivert is, hátha jót tesz neki, meg a kártyát is lehet még tuningolni. És vagy e hónapban de talán januárban még egy 6000+ bekerül a gépbe amivel már szerintem jól fog futni...ennél is :)
  • Pacal17
    #17533
    Sokkal Sokkal szebb képeket... ez randa...
  • HeadHunter86
    #17532
    Szerintem indokolatlanul nagy lett a gépigénye.
    Nincsenek benne olyan huuu de durva effektek amiért ekkora VGA kellene hozzá.
    Látszik hogy konzol átirat.
    Persze ettől függetlenül biztos jó lesz, és jól átírták az irányítást is, csak ez a fránya Hardver.
  • Pacal17
    #17531
    xD

    Na Go.
  • tommyboi22
    #17530

    http://techline.hu/hirek/20081203_gta_iv_pc_port_gondok.aspx

    ajjajj, rossz hírek, most akkor ne is vegyem meg?


    idézet a cikkből "A várva-várt és agyon hype-olt GTA IV esetében azonban a helyzet igen borzasztó: kezdve azzal, hogy a játékban egyszerűen nem található antialiasing (élsimítás), ráadásul a videókártya meghajtón keresztül sem lehet „ráerőltetni” az élsimítást – a fórumokon máris százával érkeznek a hozzászólások, hogy „ez bizony így ronda”. "

    vannak hozzá képek is.. bár ne lennének:(
  • DöflingR
    #17529
    Hát.. Azért szebb (Sőt!!!) képet is ki lehet hozni ebből a játékból.
  • HKS
    #17528
    ez már szép kép mien géped van?
  • DöflingR
    #17527
    ja, télleg
  • Norsz
    #17526
    emberek akiinek nem eredeti az hogy inditotta el kérlek irjátok le
  • Pacal17
    #17525
    TEIS :D:D
  • Morfi
    #17524
    45 perc telepítés után végre elindult. Az alap beállításokon kicsit változtattam hol feljebb, hol lejjebb; medium és high beállításokkal szépen megy. Néha akad meg egy pillanatra kocsiban mikor nézelődök és kanyarodni szeretnék egy eddig még nem látott irányba.
  • DöflingR
    #17523
    köcsög konzolos ;) xD
  • HKS
    #17522
    bocs nem néztem a géped:D
  • zzeN
    #17521
    most akkor h menjen a single, nem kell bejelentkezni a social clubba, a Live belehet? de ha van net meg mentés nincs vagy mi van?:)
  • Pacal17
    #17520
    Én legalább tudok játszani :)

    Vagy fél éve...
  • HKS
    #17519
    probáltad már ultra high géppel minden teljesen fullon 1660x felbontásban?:D
  • mustang93
    #17517
    Különben nem nagy cucc a grafikája sima konzolos grafikáju ami nekem nem jön be.
  • Tomsteel
    #17516
  • Djemba
    #17515
    képeket!!!!!!!!!!!!
  • HKS
    #17514
    na biztató hírek
  • Tomsteel
    #17513
    ez később is "nagy" cucc lesz, a szó szoros értelmében
  • Attelee
    #17512
    Müködik! HD4850-el!!!!

    Nem akadozik szépen fut!MEDIUM,és HIGH beállitásokkal inditott 1280x1024 en alapból!Nem vettem felejebb
    még semmit,de a felsöt a MEDIUM-ot nem is engedte csak az alsót!

    Videó megy a yutubra!

    Szóval NE FÉLJEN SENKI AKINEK HD4800-as kártyája van!!!

    IRÁNY MINDENKINEK A BÓTBA AZT MEGVENNI!!!
  • mustang93
    #17511
    jó játék meg minden,fasza grafika, jó játékélmény meg minden csak ezzel a 16 GB szabadhelyel nem vagyok megelégedve.Még most jó játék de majd 2 év múlva már ez sem lesz nagy cucc mint a többi játék.
  • solo
    #17510
    KUANYU!
  • DöflingR
    #17509
    lol
  • Pacal17
    #17508
    hehe