54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • solo
    #17507
    Vágom miről beszéltek-.-"
    Van SC-m, LIVE-om, párosÍtás megvan, indÍtanám a gammát, és kiÍrja, hogy nemtud belépni :(
    Namind1, megnézem akkor a single-t.
  • HKS
    #17506
    ez jó hír
  • bordy
    #17505
    marketing, marketing... semmi több
  • IMYke2.0.0.0
    #17504
    Lehet, hogy DirectX 10 [Vista] kell neki a fölényhez?!
  • VRSDM
    #17503
    nekem is ugyan ez van. csak 3650el :] na örülök csak tudnám elindítani...
  • PLaci #17502
    Szted ennyire láma vagyoK??

    1.) a dokumentumokba kreált egy "Rockstar Games" nevű könyvtárat, benne egy "GTA IV" könyvtárral
    2.) ennek az alkönyvtárai: "Benchmarks", "User Music", "Videos" és "Videos\Clips"
    3.) nekem csak a Benchmarks-ban van 1 fájl, mert 1* lefuttattam a benchmark-ot :P

    A fájl tartalma:
    Statistics
    Average FPS: 23.32
    Duration: 37.61 sec
    CPU Usage: 96%
    System memory usage: 73%
    Video memory usage: 67%

    Graphics Settings
    Video Mode: 1280 x 1024 (100 Hz)
    Texture Quality: Medium
    Render Quality: High
    View Distance: 48
    Detail Distance: 37

    Hardware
    Microsoft Windows XP Professional
    Szervizcsomag 3
    Video Adapter: ATI Radeon HD 3800 Series
    Video Driver version: 6.14.10.6879
    Audio Adapter: Realtek HD Audio output
    AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 5600+

    File ID: benchmark.cli
  • Rincewind
    #17501
    Nyomd mar fel a grafikat max-ra (nembaj, ha 1 FPS-el fut) es csinalj mar 1-2 jol kinezo shot-ot, mert mostmar rohadt kivancsi vagyok mi az a nagy beharangozott grafikai foleny. Eddig akarhany kepet lattam a jatekbol, a maximum amit elertek az a konzolos szint volt, egyik se volt szebb annal.
  • kuci06
    #17500
    lol ugyanilyen gépem van :)

    "eldöcög" alatt mit értesz?
  • IMYke2.0.0.0
    #17499
    4 kép.
    Van rajtuk víz is, ég is, távoli objektumok - minden a helyén.
    Konzolon nem láttam, PC-n tetszik.
    Főképp, hogy 1600-as képeken is így mutat.
  • Lobsterman
    #17498
    Na ennek nagyon örülök. Procim ugyanez, Ramom ugyanez, Vidkártyám ugyan csak 7900GS, de akkor valszeg low-ban fog menni nyugodtan. Max kicsit overclockolok. A hűtésem bírja :D
  • ronso
    #17497
    Magyarul frissitsem a gépet ..király
  • bordy
    #17496
    jha, ez is olyan lesz mint a krizis, full-ba majd meglátod a csoda kinézetet, alatta meg... :DD
  • RedRiot
    #17495
    köszi hogy megosztottad velünk! végre vmi bíztató!
  • IMYke2.0.0.0
    #17494
    Nekem akkoriban XP 1700+ / 512 / R9500 Pro volt... azon bizony nem száguldott annyira.
  • HeadHunter86
    #17493
    az az 1 ? :)
  • Csokis
    #17492
    Szintén!
  • Hunter of Deer
    #17491
    hat nem a legszebbek a kepek de ha ugy szepen megy mar, akkor egy ido utan a jatekelmeny jobban lekoti az embert :D
    bar sztem a videokari keves neki nem?
    nah toljatok meg par kepet aztan lehet megyek megveszem , bar meg asse tom hol kell regisztralni meg melyiknel kell fake adatokat megadni hogy mennyen :D
  • Morphin
    #17490
    X2 3800+ AMD, GeForce 8600GT, 2giga kingston ram...mediumon szépen 1024ben eldöcög...

    OMG emberek a rádiók nagyon jora sikeredtek!!, először megijedtem h a Beat FM v milyenen a felkonf. épp a Kanye West szót üvöltözi...mondom mivan turkál a zenéim közt v mi, aztán rájöttem h benne van a gameben...azthittem uj számok nemis lesznek benne...eddig jó, csak Roman kocsija eléggé tetű lassú...meg kisodródik kézivel
  • DöflingR
    #17489
    már raktak be képet de ne zavarjon :)
  • IMYke2.0.0.0
    #17488
    Nem tudom, talán az én ízlésemmel van gond: nekem semmi bajom ezekkel a képekkel.
    Semmi rece-fice, meg ilyenek. Kellemes.
  • AMD Norbee
    #17487
    nekem anno 2500+ barton-nal, 2*256ram-al, radeon 9600xt vigan futott medium 1024*768-ben
  • ruleyB
    #17486
    Grafikai fölény biztosan van azok számára, akik csúcsgéppel rendelkeznek. Egy középkategóriás pc-n szvsz nem fogsz olyan szép képet kapni, mint konzolon.
  • HeadHunter86
    #17485
    Képek nem lesznek? vagy nem indul senkinek sem, vagy mi a helyzet?
  • RedRiot
    #17484
    Ha ilyen kinézet mellett menne emberi sebességgel, bőven elégedett lennék, akár szebb az XBOX, akár nem. No, aggyák má' ide a fizetésem, osz' had' lépjek haza melóból...
  • DöflingR
    #17483
    Akkor hozd ki a legszebbet, és nyomd be az AA-t:D
  • Kandurex
    #17482
    nem az SP3 kell, hanem az a pár frissítés amit magával hordoz, netframe 3.0 meg ilyenek..pár faszság, amire eddig nem volt különösebben szükség...
  • AleXXXXX
    #17481
    bár.. így kéőeken át nemnagyon jön át a dolog.. élőben ezerszeer szebb:)
  • IMYke2.0.0.0
    #17480
    Hát, nem vagyok én semmiféle programozó - csak amolyan botcsinálta kódturkász, aki magyarításokat fabrikál a magyar játékosokra nem gondoló fejlesztők játékához -, de az eddig előjelek, általatok és mások által leírt tapasztalatok alapján: ezt bizony egyszerűen átdobták konzolról PC-re...
    Beledobtak néhány "fícsőrt", hogy csillogjon-villogjon - mert ugye PC fényévekkel konzol előtt jár - de ennek meg az lett az ára, hogy a konzolos felépítésű, motorú játék ezt nem bírja mozgatni...
    Ezen nem segít sima Patch - félek.
    De NE LEGYEN ÍGY!
  • bordy
    #17479
    hát ezek elég csúfak. :(
  • Snexi
    #17478
    nah megvan már az 576-ból =P
  • ronso
    #17477
    Muszály hozzá az SP 3 ? mert én nem engedtem a gépnek frissiteni...
  • AleXXXXX
    #17476
    mert 'nem jött ki a graf" készítek én neked oylan képeket, hogy az csak na! csak most közbe tanulok is..
  • Rincewind
    #17475
    Nem akarom utni a vasat, de ez nem valami szep. Ennel azert a 360 valtozat fenyevekkel szebb. Hol az a hires PC grafikai foleny, amire annyire verte a mellet a Rockstar? :P
  • Viktorr
    #17474
    Délelőtt még nem volt kapható,holnap egerbe megyek,majd ott beszaladok az 576-ba:)
  • DJ Skyline
    #17473
    egy esti képet is készíts pls. :)
  • elite
    #17472
    Na ez nem is hangzik olyan rosszul...
  • Kandurex
    #17471
    háát, ezek közül 1 kivételével messze nem éri a BOX -os minőséget...:(
  • kirol
    #17470
    Ja, persze. Ebbe ne kezdjünk bele. :D
  • kifli
    #17469

    hááát azért azt nem tudjuk hogy hogy fog majd futni később...
  • ruleyB
    #17468
    Nekem anno a HL2 sokkal szarabbul futott, mint most a GTA. :) Előbb derüljön ki, hogy mi okozza a lassulást, mert ha a motor, akkor nehézkes lesz...