54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • w77d
    #17590
    amúgy ezzel a játékkal az eladási statisztikák az égbe szöknek.. a MM-ban előttem és utánam is szinte mindenkinél volt egy példány :D
  • milk41
    #17589
    1magos procing fagy
  • REPS0L
    #17588
    köszönöm, az egész életem ilyen rendezett
  • IMYke2.0.0.0
    #17587
    Még mielőtt vita kerekedne: a pereme alatt azt értem, hogy nem annyira fejletlen kistérségi szempontból, mint Baranya, ahol a kisfalvakat szószerint elnyomják... De ez már regionális politika.
  • bordy
    #17586
    nem tudom, olyan furák az árnyékok is.
  • guruzone
    #17585
    doboz, lemezek, "kézikönyv", térkép (saját fotók) : LINK
  • AleXXXXX
    #17584
    még 3 kép..:)

    Ezek már nappal készültek, az előzőek oylan napfelkelte vége körül.
  • Pepsi Twist
    #17583
    TŐCSD LE
  • Tinman #17582
    Vista vagy XP?
  • HeadHunter86
    #17581
    Későbbiekben majd ha raktok képet configgal írjátok már oda hogy milyen Oprendszeretek van.
    Meg hogy mennyi FPS.
    Köszi.
  • fsb
    #17580
    Hali.

    Bocsi hogy ilyen kérdésekkel zaklatlak titeket, de addig nem szeretném megvenni a játékot amig nem tudom rá a választ.
    Szal az érdekelne hogy véleményetek szerint egy p4 3ghz -s proci ami felvan huzva 3.6-ra azzal elvánszorog egy minimum szinten? Nem celeron! Azért kérdezem mert a minimum gépigényhez is dupla magos procit irnak. Az már az én magán véleményem hogy a minimumhoz irt proci nem feltétlenül sokkal jobb az enyémnél.
    Kérlek válaszoljatok, mert égne a pfoámrol a bör vissza vinni majd a játékot hogy bocsi nem megy a gépemen. :S
  • IMYke2.0.0.0
    #17579
    Mint ahogy írtam: délvidéken lakom. Zala-megye meg ugye nem pereme Magyarországnak.
    Nálunk körülbelül a 70-es éveken állt meg a fejlettségi szint - buszok száma egy kezemen megszámolható, utak gyatrák, telefon, gáz, szennyvíz, internet nincs.
    A falu-ellehetetlenítés klasszikus példája vagyunk. A közelünkben van Magyaroszág legkisebb faluja is a maga 18 lakosával.
    A mi falunkban 340-en laknak.
  • zzeN
    #17578
    hát egyáltalán nem megy folyamatosan...vmit télleg elkúrtak a srácok...de hangulata eddig fasza:D



  • Pepsi Twist
    #17577
    az én gépemen is csak 40FPSel megy jó esetbe... mikor akció van max 35FPS
  • Newfronter
    #17576
    Emberek!! Akiknek 512MB-os VGA-ja van az próbálja már ki a parancsikonhoz adva a "-norestrictions" parancsot!!!
    Úgy elérhető a többi rejtett beállítás a grafika opciónál!!!
  • Stefibaba
    #17575
    "copied from GTA IV Warez topic"

    Apropó repsol szép rend van az asztalodon :D
  • Rodman6
    #17574
    Egyik párost sem csípi,mivel egy gagyi konzolról átportolt ganéjról van szó.
  • Rodman6
    #17573
    elmehetnek az édesapjuk f**ára! Azért vegyen az ember csúcsgépet mert nem képesek normálisan optimalizálni? Már régen gyanús volt a képekből hogy ez a játék elfutna egy 3 éves konfigon is, ha normálisan lenne megírva pc-re. Kapják be!
  • ProGabe #17572
    települ


    amúgy mi a lényege az elmúlt 300 hsznek? :D jól veszem ki, hogy az AMD-Ati párost nem csípi a játék?
  • Tinman #17571
    Baz, egy zalai kisfaluban élek (150 lélekszám alatt!!!) 8 Megabites netem van 7k/hó ... én is nagyvárosból költöztem vissza vidékre.
    Nálunk a mikrohullámú net amúgy nagyjából 3-4k-tól van... elSZABott egy helyen élsz.
  • REPS0L
    #17570
    végre hazaértem.... pedig már 12kor a kezeim közt volt a drága :)
  • bordy
    #17568
    pff, micsoda patka meg villanyoszlop. ebből csúnyán kimaradt az aa télleg.
  • Morfi
    #17567
    Most melyik operációs rendszer tud használni 2 magnál többet 100%-on? Jövőre jön ki a windows 7 ami majd tudja a 4 magot is használni. Addig míg most XP-t használok ami a 2 magot sem használja ki teljesen nem adok ki az új dolgokért legalább 60000Ft-ot. Mert ugyebár az fölösleges, lehet jobban menne tőle, de minek mikor így is elmegy és én már ezt is élvezem. Különben ha addig nem jön ki jobb akkor 9850-es lesz.

    Pacal17 tudom hogy 1 grafikai beállítás létezik és azt nem itt kell megvitatni, vagy én tévedtem el?
  • Versace21
    #17565
    ssorry:DD
  • w77d
    #17564
    nno most értem haza, kezemben egy ieredeti példánnyal... lets go..
  • Chees
    #17563

    gondolom neked nem szaggat ZZEN!!!??!?!?
  • Versace21
    #17562
    Config?
  • zzeN
    #17561


  • ruleyB
    #17560
    Én is ugyanígy vagy :( Holnapután megyek is haza, és parázok, hogy tudok-e játszani net nélkül :(
  • Tomsteel
    #17559
    az jóó !
  • IMYke2.0.0.0
    #17558
    Látom, csak egy-két fórumot olvasgatsz - ezért felvilágosítalak: Magyarországon NEM MINDENHOL van szélessávú internet-hozzáférés, sőt, nem mindenhol van vezetékes telefon sem...
    A déli határvidéken - tudod, Horvátország közelében, Baranya Magyarország Aranya - például rengeteg kisfaluban nincs vezetéskes telefon, van ahol közmű sincs.
    Én a határtól 150 m-nyire, egy kis faluban élek, városból kellett visszaköltözzek, és bizony itt az egyetlen internet-forrás a wireless 512-es net, horror áron. Anyagilag meg nem engedhetem meg a beköttetését és a havi 8000 Ft-os árat egy 64 kbit/s-es netre...
    Ezért hát, a helyi könyvtárból netezek, amikor tudok - Celeron 700A / 256 MB / S3 Trio 3D.
    Most már tiszta?

  • Pepsi Twist
    #17557
    ja mostmá megy 40FPSel csak én kúrtam el mert ATI tool-al levolt húzva a VGA fekije :D de most húztam is rajta és mostmár 40FPS juppi :D
  • XeroX
    #17556
    Itt csak online mentés van (szerveren van tárolva) ?
    Ha nincs interneten a gép akkor nem lehet menteni ?

    Hogy lehet a felbontást felvenni ? csak mediumon engedi, én minimum highre gondoltam nem csak 30% -os teljesítményen.

    Egyébként elsőre ment a játék, socialclubba nem regeltem, live akkot nem csináltan és nem is tudtam menteni az állást.
    A garfika azzal a beállításal amit ő adott és nem engedett módósítani egy rakás sz****r volt:(
    Még próbálok vga drivert frissíteni. Ja és mindez vista 32bit sp1 el. a gép alant látható.
    Nekem megvan xbox360 on is, első benyomásra pc-n nagyon gagyi ahoz képest :(

  • Tinman #17555
    A HL2 anno egy 30 ezres kártyán 2004-ben remekül szaladt, majdnem minden maxon. Tudom, mert elsők között vettem meg és egy offline újságban pár oldalas tesztünk le is ment.
  • VRSDM
    #17554
    köszönjök -_-
  • Pepsi Twist
    #17553
    basszátok meg nálam sem megy maxon :D illetve megy 1600x1200-ba maxon de 30FPSel o.O
  • guruzone
    #17552
    1-es dvd-t bepakoltam, waze bejön egy ablak két választható gombbal, semmi értelmes szöveg csak kockák. Na szép. Utána manuálisan inditottam a social club telepitőt. most épp a game maga kuszik fel.
  • PLaci #17551
    X2 4600+ lecseréléséhez az x2 6000+ helyett inkább x3 8750 vagy x4 9750-et néznék!
  • ruleyB
    #17550
    hasonló a konfigom, és medium körül elfut tűrhetően, szal nyugi :)
  • VRSDM
    #17549
    azokat amik alapján a tube kereső rátalál. :]