54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • TrIp
    #17756
    ez most vicc volt? azon szép kis diavetítést fogsz nézni :)
  • Laci82
    #17755
    A gta-t akarom elindítani...
  • Gyocsika
    #17754
    Sziasztok!
    Fontos kérdésem lenne,( laptop vásárlás elött vagyok)

    Geforce 9300 GS 256mb --> a kérdésem h ezt támogatja-e a játék?

    Egyebek:
    CPU: Core2Duo 2Ghz
    4 Gb ram

    Előre is nagyon köszönöm!
  • Skypack
    #17753
    mért akarod te a social club-ot elinditani? ha nem akarsz multizni akkor fölösleges
  • Scouser
    #17752
    Mivel a termék minőségével nem vagy megelégedve ezért simán lehetséges. Ez nem a te hibád, mivel a PC-d megüti a minimum szintet (sőt az ejánlottat is), ezért ki kell cserélniük. Biztos, hogy le fognak terelni, mert a médiamarkt egy ilyen szenny, de előtte picit készülj fel a jogszabályokból(google) és fogsz tudni úgy érvelni hogy megcsinálják. Ha nem, akkor meg vetessél fel jegyzőkönyvet és szólj a fogyasztóvédelemnek a honlapjukon.
  • Kit--Kat
    #17751
    Én meg vagyok elégedve a GTA IV-el.

    A textúrákat mediumonál nem tudom feljebb kapcsolni, ennyi a bánatom.

    Azért remélem 1 héten belül kihoznak egy patch-t amivel már hagyja a high-t, mert elvben bírná a gépem.
  • tdu Toyota
    #17750
    tolja valaki ati radeon x1600proval? vagy 1 magos procival?
  • Laci82
    #17749
    Sziasztok.
    Ilyenkor mi van most akkor?

    Eredeti a játék.
  • ronso
    #17748
    hu emberek ez szörnyüüü..ekkora ratyit már rég láttam..20-22 fps alapon,nem tudom a gamepadot beállitani sem a klavit..a fiam akinek vettem idejött és jót röhögve elment innen San Andreas-ozni..nesze neked 12 ezer Huf..
  • Scouser
    #17747
    Csak az a baj, hogy ha ezt tudom, akkor nem veszek 40ezres videokártyát, hanem egy 50ezres konzolt és a WOW-ot a régi 8600GT-vel is tudnám tovább játszani, míg a Fallout3 is simán jó lenne Xboxon, meg a GTA 4is.... Ehhh
  • Hunter of Deer
    #17746
    nemtudjatok a media marktban is van ilyen nemfut a gepemen visszacserelem szoveg? es lelehet masra vasarolni?
  • Rage47
    #17745
    játszatok Left 4 Dead-et pc-n :)
  • Skypack
    #17744
    szóval inkább úgy mondanám hogy szarabb a pc portolás mint 4 éve
  • IMYke2.0.0.0
    #17743
    S még mi lesz később...!
    Elnyomnak minket, rendesen, kérem szépen...!
  • bakvarnyu
    #17742
    A Big rigs over the road -ot, van olyan jó mint a wow
  • Proview
    #17741
    Lehet, hogy mikor a szerencsés tesztelők kipróbálhatták a játékot, akkor egy PC mellé ültették le, de Xboxról futott nekik...talán ezért volt a nagy titkolózás sokáig a gépigényről - a fejlesztők se tudták megmondani min fog futni
  • IMYke2.0.0.0
    #17740
    Azt nem gondoltam, hogy up-to-date... Akkor nem szenvedek :)
  • HeadHunter86
    #17739
    Egyetértek veled, a GTA még lehet jó is lenne, de elindítani se lehet, és szaggat minden konfigon jóformán.
    Faxom a PC-be. Egy értelmes játék nem jön már és miért? Mert van XBOX. Ha nem lenne a PC sokkal jobban menne.
  • Skypack
    #17738
    nem szarabb csak pc port lett szar:D
  • Carlos
    #17737
    Fallout 3 szerintem az év játéka eddig.
    A SPORE és a GTA 4 pedig az év csalódása.
    (számomra)
  • IMYke2.0.0.0
    #17736
    Far Cry 2-őt megvédeném - kellemes lett.
    STALKER: Clear Sky - khm... hát az tényleg felemásra sikerült.
    Többihez - hál Istennek? - nem volt szerencsém.

    A Tomb Raider: Underworld engem érdekel - Lara Croft-ot már az első rész óta szeretem.
  • janika15
    #17735
    pontosan, adammal egyetértek!
  • Kandurex
    #17734
    Az Underworld az nem volt rossz. Igaz nekem azért is tetszett, mert az első rész óta nem játszottam különösebben Tomb Raiderrel :)
  • adam944
    #17733
    Nekem is ez a bajom!!! Help pls!!! Addig nincs értelme csinálni a missönöket, mert nemtom elmenteni!
  • Kit--Kat
    #17732
    Nem kell erőlködni, a FAQ-ben minden benne van, mit hogyan kell-.-
  • Scouser
    #17731
    Ja azt kihagytam, hogy ezek gyakorlatilag az összes nagy név amire vártunk... Vicc...
  • Carlos
    #17730
    Juteszembe!
    Ez elkúrták!
    Nem kicsit, nagyon. Ilyen böszme portot még nem látott a világ.
    Szarabb a GTA, mint 4 éve.

  • IMYke2.0.0.0
    #17729
    #17686
    Eljött a perc - szerintem - amikor az olvasók zöme a regisztrálásról fog kérdezősködni...
    EMBEREK: Magyarországon nem működik a Windows Live! - Módszer létezik a kikerülésére, de azt majd hozzáértő leírja.
    Így, közvetlenül, regisztrálással sem tudtok multiplayerezni!
  • Scouser
    #17728
    Tudom, hogy off de íme egy kis lista az idei év nagy bukásairól:

    -Age of Conan (1 hónap után "mindenki" árulja)
    -Warhammer Online (megjelent a WoW és "mindenki" otthagyta)
    -SPORE (mi ez a szar?)
    -Sacred 2 (Tele buggal, crashel, optimalizálatlan már el is adtam...)
    -COD 5 (nagyon megosztotta a játékostársadalmat ez is bár nem olyan rossz)
    -NFS Undercover (rókabőr vazze)
    -Red Alert 3 (nem méltó a nagy elődökhöz)
    -Fifa 09 (PC-re ismét ugyanaz a szar)
    -Rainbow Six Vegas 2 (jujj de rossz lett ez is, tipikus bundle játék)
    -STALKER Clear Sky (meging a szokásos optimalizációs gondok stb.)
    -Tomb Raider Underworld (semmi újdonság, gagyi játék)
    -Assassin's Creed (na ez megint olyan nesze a szép grafika de 5 órán keresztül csináld ugyanazt)
    -Far Cry 2 (dettó mint az AC)

    Nyilván nem játszottam mindegyikkel, de a nagyrészükkel igen. Amit nem nyomtam a tesztekből és a játékos forumokon szűrtem le. Ami biztos, hogy engem idén eddig kettő játék tudott lekötni, mégpedig a WOW és a Fallout 3. Bár az utóbbival sokan kötekednének, de a fenti listából még így is kimagaslik. Sajnálom a PC-t:(
  • IMYke2.0.0.0
    #17727
    Bocs, a "[A gépem a tiéd kistesója]" nem neked ment... :(
  • janika15
    #17726
    gyerekek, valaki mondja már el nekem hogy hogyan tudok menteni a játékban windows live nélkül? próbálta live-al bejelentkezni de azt írja h az Ön régiójából NEM elérhető a szolgáltatás!!!!
  • IMYke2.0.0.0
    #17725
    Egyetértek.
    Ha lenne gyors netem, én is így tennék...
    [A gépem a tiéd kistesója]
  • DJ Skyline
    #17724
    új szavazás a warez topikban!
  • tigeroo
    #17723
    nem, csak palira vették a pc-s társadalmat. lehet anyázni, de bekell ismerned hogy te vártál erre a szarra fél évet, nem a konzolosok..őkmeg "a" játékot kapták kézhez. mimeg a játékféleséget :P
  • IMYke2.0.0.0
    #17722
    Ha van aktív neted: megveheted, de készülj fel - az élmény sokkoló lesz, az elvárásaidhoz képest is...
    Ez a játék 1 DVD-nyi Patch-ért sír!
  • Tomsteel
    #17721
    Szerintem is ez a legésszerűbb út, legyen akármennyire is "mocsok" ez az út.
  • Viktorr
    #17720
    Hunter ha neked nem a grafika a lényeg,akkor miért írod hogy legalább Medium-on elfusson,akkor jó a low is nem?:)
  • Carlos
    #17719
    Én nem venném most (!) meg.
    Várj a warezra hogy megnézd jól megy-e, és utánna döntsd el, hogy szeretnéd-e.
  • IMYke2.0.0.0
    #17718
    Csak nekem van olyan érzésem, mintha a MATRIX-ban gondolkodnának a fejlesztők: mindent ellenőrizni akarnak...
    Frankó lesz, amint valaki otthon [USA pl.] játszik a GTA 4-el, multiban, és egyszercsak - mert mondjuk Obama-t emlegetik egymás között - security kopogtat az ajtón... :)))))))
  • Skypack
    #17717
    csinálj úgy mintha offline lépnél be játékba elvileg föl jön a games for windows live ott belépsz és azon keresztül tudsz menteni legalábbis nálam így volt egy pár gfws játéknál