54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Hunter of Deer
    #17716
    hat en meg mindig nagyon filozok rajta hogy megvegyem e. nekem eddig se a grafja miatt teccett a tobbi GTA sem. nekem az a lenyeg hogy akadas mentesen fusson legalabb mediumban akkor mar azt mondom hogy jo. foleg ha meglesz a filing. akiknek megy azok szerint az en konfigom eleg hozza hogy mediumon mennyen normalisan?
    nah meg 6ig olvasgatom mit irtok aztan eldontom hogy megveszem e.
  • tibiszabo
    #17715
    GTA4 =EGY NAGY SZA......... KUPAC
  • 3Error #17714
    huhh... XP-n, Phenom 9600al, 896mb-s Gigabyte GTX260-on, megtolva 4GB CSX rammal szaggat az gáz?
    eddig ez az első game ami szaggat, és még csak nem is padló grafon... ciiikiiii...
    nemgond, azért eljáccogatok vele, a patch meg bizos jön,,
  • w77d
    #17713
    básszus mi a halálért nem megy föl a kis bejelentkező ablakból???? ha a social club honlapjára megyek, ott engedi a log int...
  • IMYke2.0.0.0
    #17712
    Offline nincs mentés. Ez van.
    Ezt a részt sajnos el lehet felejteni... részemről legalábbis így lesz. Ha megérem, esetleg 1-2 éven belül, amikor felhasználók tudnak már offline MOD-okat is készíteni hozzá... addig meg: 0
  • w77d
    #17711
    valaki??
  • Spice1
    #17710
    Kicsit felvan pörögve a topic délelött óta,nemgondoljátok skacok?ÉS ÉNMÉG MINDIG ITT ROHADOK A SZÁLLÓDÁBAN GTA 4 ELA TÁSKÁMBAN!!!!!
  • Skypack
    #17709
    az enyimét na mind1:D
  • kuci06
    #17708
    ...lol

    securom pówa
  • solo
    #17707
    Bocsi akinek a HSz ét kiütöttem: D
  • solo
    #17706
    BAZDMEGÉNTELIBEFOSOMMAGAM!
    Kiléptem, és visszalépni már nemtudok, mert kiÍrja, hogy tegyem be az eredetit lemezt!!!!
  • DJ Skyline
    #17705
    egyelőre nincs mit letölteni. :) van egy Clone verzió, és lehet nézegetni a parancsikont
  • Pepsi Twist
    #17704
    én pár hete tudtam hogy ez nem lesz olyan jó... ezért is vettem boxot...
  • w77d
    #17703
    nekem nem akar felmenni a social club-ra azt írja hogy ellenőrizzem a network állapotát vagy menjek offline... ha offline megyek nincs mentés??
  • bertino
    #17702
    nincs még warez te eszetlen.
  • Spice1
    #17701
    Elcserélném bontatlan GTA 4-emet,egy eredeti Fallout 3 -ra!!!
  • Scouser
    #17700
    Ja és ezek után tényleg a WOW WOTLK vagy a Fallout 3 az év játéka. ilyen bukást... Holnap viszem is vissza. Vicc, hogy egy 4850HD-val nem képes normális fps-t produkálni. Én már akkor is hülyét kapok, ha 30 közelébe megy az fps itt meg 20-30 között van folyamatosan. Ilyet.... Csak az a baj, hogy megvan a WOW meg a Fallout 3 is és nem igazán van olyan játék amire szívesen levásárolnám az árát... szerintetek mi érné meg?
  • AntiHero
    #17699
    Hát ja én is ezt mondom túl hamar jöt ez a port
  • buba23
    #17698
    Díszdobozos GTA4 eladó: 10000 Huf
    Pesten átvehető.
  • Colton
    #17697
    most nem azért de inkább töltöttétek volna le és meg nézitek meg mielött megvettétek volna!
  • Skypack
    #17696
    bár elhiszem hogy mindenki nagyon várta a gamet meg minden de ha pl eltolták volna és januárba kaptuk volna csak meg vagy februárba akkor talán egy erősebb jobb portot kapunk
  • AntiHero
    #17695
    Látom szokásos PC gondok (MÉG EREDETI JÁTÉKAL IS) vicc.
  • JaSoN HuNTeR #17694
    össze vissza beszéltek. 1 játék miért jelentené ezt de ti jobban tudjátok látom a sok kis nagyokos kocka.
    Majd meglátjuk h mi fog ebből kisülni h szar marad vagy átmegy pozitivra:)
  • solo
    #17693
    Na, kipróbáltam, kurvajó.Most már gammán keresztül sikerült is belépnem a live ba :)
  • IMYke2.0.0.0
    #17692
    Ja: finomították a konkrét átqrásunk módszereit...
  • Spice1
    #17691
    Szerintem nemkell még eltemetni a játékot,hamarosan jönnek majd a patchek.Amúgymeg én még ki sem próbáltam,és nekem csak XP van fent,szóval ha nálam rendesen fog futni akkor nem lesz itt baj kérem:)
  • bordy
    #17690
    hát arra én is, tuti hogy nem fogják békén hagyni őket.
  • mEkLaU
    #17689
    Mikor azt bejelentettek, utana 2 hettel alltak neki atportolgatni :D
    People ------> Owned
    En csak penteken mentem volna erte, dehat igy szerencsere nem kell
  • Skypack
    #17688
    tudom de két eltérő választ kaptam másrészt meg van fölös pénzem és ram sose árt:D
  • Proview
    #17687
    A játékmenetről valaki írna valamit?
    Hogy dolgozik a fizikai motor, tudja azt az Euphoria (Az eufória (görögül εὐφορία) az orvostudomány által meghatározott mentális állapot. A kifejezés a köznyelvben gyakran az intenzív boldogságérzet szinonimájaként fodul elő.), amit az XBOXos videókon láthattunk?
  • IMYke2.0.0.0
    #17686
    Eljött a perc - szerintem - amikor az olvasók zöme a regisztrálásról fog kérdezősködni...
    EMBEREK: Magyarországon nem működik a Windows Live! - Módszer létezik a kikerülésére, de azt majd hozzáértő leírja.
    Így, közvetlenül, regisztrálással sem tudtok multiplayerezni!
  • SötétBarom
    #17685
    Ennyit a buy-ról. GG fiúk. (battyog boxot venni -.-)
  • w77d
    #17684
    A LIVE Gamertag was not found with the current Live ID. Please press the button below to sign out and then sign back in again with a different Live ID.


    mi van??????
  • #17683
    Azt nem értem ha ilyen szart adtak ki a kezükből, akkor pár hónapja mi volt az a duma hogy késik a megjelenés mert még finomítják a dolgokat?
  • mEkLaU
    #17682
    Mennyire komoly mar hogy megveszel egy jatekot es konkretan hasznalhatatlan?:D:D
  • Morphin
    #17681
    kíváncsi leszek ezt az óriási optimalizálatlanságot(de hosszu szó) hogy fogják "kijavítani" főleg h ekkora méretű a game...lehet lenyelik h ez most bukás v nemtom, de ezt most valljuk be : elkúrták nem kicsit, ...

    3napon belül tényleg ha visszaviszem akkor kicserélik, vagyis levásárolhatom?? (bekéne cserélni egy shitboxos-ra...mind1 péntekig van idő, majd meglátjuk mit nyilatkozik az RG.
  • ruleyB
    #17680
    low-on simán menni fog, ne parázz
  • Hunter of Deer
    #17679
    megkerdem hatha itt kapok ra valaszt:
    az miert van ha csinaltam egy live accot meg egy social klubbost es mikor hozza akarom adni az SChez a liveot ezt irja ki:
    A LIVE Gamertag was not found with the current Live ID. Please press the button below to sign out and then sign back in again with a different Live ID.

    thx
  • Skypack
    #17678
    ramból most fogok venni ugyanilyet csak 2 gb két darabot
  • w77d
    #17677
    gyerekek a social club oldalán mi ez az account linking?? mit írjak oda be??