54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • masterthief
    #51385
    A Fuel mod-ot a Scripst mappába kell rakni. Olvasd el a ReadMe-t. Még ugyan nem próbáltam.
    A Smoking Mod hoz szedd le az Alice 0.9 mod-ot, majd az Alice mappába rakd be a Smoking Mod-ot. Ezt sem próbáltam (A Smoking Mod linkjében ott van az Alice 0.9 letöltés helye.
  • Jossua
    #51384
    Én arra volnék kivánsi csak választ még soha nem kaptam h valaki már probálta azt a fuel modot ahol tankolni kell vagy a bagozo modot ?:) én ki akartam probálni de nem jöttem rá hova kell mit másolni -.-
  • wollnerd #51383
    Ez a mód végkép nem működik! mindig kifagy akármit csinálok! (tüzet okoztam kétszer és azonnal kifagyott. Biztos épp akkor teleportálódott egy tűzoltókocsi nem messze)
  • masterthief
    #51382
    Ez nem épp a legjobb dolog. Na mindegy. Próbáld meg majd még egyszer. Nekem ki kell várnom a 3 hetet hogy le tudjam tesztelni. A másikat nem fogom, mert nekem már szinte mindegyik kocsi ki lett cserélve. Úgyhogy nem hiszem hogy működne.
  • wollnerd #51381
    Nálam inkább nem akar működni. Szemantikai hiba van benne. (programozáshoz van köze. :D Érts.: ha tüzet okoztam valószínű már azonnal kifagyott. (Az adatok amelyekkel dolgozott, valószínűleg elvesztek...) ezt eljátszottam másodszor: bepattantam egy kocsiba, mentem, majd 1,5 perc múlva újra megjelent ez a jelentség. Eltávolítottam a fájlt, és azóta jól fut a GTA IV.
    De holnap újra fogom tesztelni, hátha ez csak véletlen volt. :)
    Viszont, idegesít hogy nem tudom normálisan vásárolni a járműveket. :@ de majd az EFLC-be is berakom. (hátha..)
    Csak ahhoz már a 2. patch kell....
  • masterthief
    #51380
    Mi a helyzet?
  • masterthief
    #51379
    Hívd fel a tűzoltókat a 911-et beütöd és kiválasztod a tűzoltókat. Előtte okozz tüzet.
  • wollnerd #51378
    hogyan?
  • masterthief
    #51377
    Próbáld meg hogy tüzet okozol és hívd ki őket.
  • hungary27
    #51376
    Hívd fel őket!:)
  • masterthief
    #51375
    Semmi? Ki sem mennek a tűzoltók?
  • wollnerd #51374
    Nekem nem történik semmi!
  • masterthief
    #51373
    Ok! Majd írj vissza milyen.
  • wollnerd #51372
    Ez nagyon érdekes mod!
    Azonnal tesztelem! :)
  • masterthief
    #51371
    Yeah! Úgy néz ki hogy a Tűzoltók munkába álltak! Aki kipróbálja írjon vissza hogy milyen, mert kb 3 hét múlva tudom csak tesztelni.
  • masterthief
    #51370
    Sajnálom! Most olvastam vissza a modding oldalon hogy másnak is előjöttek hibák. De válasz nincs rá.
  • masterthief
    #51369
    XD Johny-t jól összetöretted! XD
  • wollnerd #51368
    nem, a legeredetibb kocsival is elfordul. :(
    Pedig nagyon jó ez a mód!
  • Ryder62
    #51367
    Hi,

    Készítettem egy újabb TLAD videót:



    Thx for watching meg ilyesmi.
  • masterthief
    #51366
    Még nem próbáltam így nem tudok segíteni. Esetleg nem lett-e kicserélve az eredeti autó? Mert akkor az is elképzelhető.
  • wollnerd #51365
    Srácok! Letöltöttem ezt a Car Shop Mod 1.5 verzióját, de az a gond vele hogy megyek a megvásárolt jármű közelébe, ezt írja ki: "Error in script'CarShopMod15.CS'!" És így már nem enged többé egyik shopba se!
    Mit tegyek hogy ne omoljon össze???
  • masterthief
    #51364
    Kemény volt az öreglány! XD
  • wollnerd #51363
    szegény Niko! xD
  • masterthief
    #51362
    Ezen majd be hugyoztam! XD
  • red bull
    #51361
    pont az imént töröltem mert nem tudtam vele mit kezdeni, amikor megnyitottam a .cli fájlt se kép se hang ... nah mind 1 kösz azért
  • Ryder62
    #51360
    Hi

    >!!!SPOILER Lehetséges!!!<
    A TLAD-ban lelőttem az összes sirályt erre azt írta ki hogy LC csendesebb hely lett. Ez mi a fenét jelent? :/ Hiába vadásztam akkor rájuk?
  • fery02
    #51359
    Valóban, bocsi! Részben bunkó voltam, Steam-esekre nem gondoltam.
  • masterthief
    #51358
    Sony Vegas Movie Maker
  • Piloss
    #51357
    sajnos ezt nem tudom, anno én is próbálkoztam ezzel, de végül nem találtam rá megoldást. :(
  • red bull
    #51356
    Kösz szépen, hát ez gyors volt! :)
    Esetleg ha még aktiv vagy egy kérdést feltennék:
    Hogyan lehet avi, vagy nézhető formátumba alakitani a játékba beépített képrögzítő által felvett videot??
    .cli .tag kiterjesztésű fájlok ezek.
  • Piloss
    #51355
    tessék
  • red bull
    #51354
    Sziasztok!

    Lenne egy nagyon fontos kérésem! Aki játszik a a(z) EFCL kiegészítővel, és tudja is használni a Spark IV-t, az
    !!!PLEASE!!! exportáljon már ki nekem egy pár fájlt:
    " head_diff_000_a_lat.wtd " elérési hely :" EFLC\TBoGT\pc\models\cdimages\playerped.rpf "
    és még lécci
    " player_p.wdd " player_p.wtd " elérési hely: " EFLC\TBoGT\pc\models\cdimages\pedprops.img "

    U.i.: Sajnos figyelmetlen voltam és nem készítettem ez alkalommal másolatot a fájlokról. Sok időt spórolna meg vele az a személy aki esetleg rászánna 5 percet, hogy kimentse a fájlokat és feltöltse egy oldalra. ELŐRE IS NAGYON KÖSZÖNÖM SEGÍTSÉGETEKET! :)
  • wollnerd #51353
    akkor felejtős.
    Nincs más videórögzítő szoftver amit Windows alatt is lehet rögzíteni?
  • wollnerd #51352
    Nvida kártya van.
  • masterthief
    #51351
    Nem tudom, de valószínű hogy ez csak ASUS kártyához van. Ám ha más ATI kártyád (Saphire v más)van lehet hogy érdemes kipróbálni.
  • wollnerd #51350
    De ez a program telepíthető akkor is ha vkinek nem ASUS kártyája van?
    Nem találtam leírást a videórögzítéséről....
  • Horec
    #51349
    Kösz szépen, akinek esetleg még kellene: ZIT! telefon száma: 948-555-0100
  • wollnerd #51348
    én nem tudom de a közép-szigeten az egyenes úton a buszmegállók plakátjain ott van a ZIT! reklám. Azon van telefonszám.
  • Horec
    #51347
    Steamen nem adnak kézikönyvet :(
  • fery02
    #51346
    Kézikönyvben le van írva.