54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • masterthief
    #51425
    Passz! Mindig is ATI kártyám volt. De mi az a psysx? Valami driver? Mint ATI-nál a Catalyst Controll Center vagy ilyesmi?
  • Ryder62
    #51424
    Hát igen, az a rohadt nvidia physx! Nekem is ati kártyám van és nem egyszer jártam úgy hogy nem indult egy-egy gém mert nem volt fönt a physx vagy csak egy régebbi verziója. Sztem töltsd le a legújabb physx-et.
  • red bull
    #51423
    Sziasztok!

    a multkor kicsit rendbe pofoztam a gépemet és leselejteztem egy pár programot, közöttük volt egy nvidia physx nevű program , amit azért töröltem le mert már rég ati kártyám van és ugy gondoltam semmi köze nem lehet semmihez. nah csak a nagy helyzet az hogy nem indul egy játék se a gépemen bármit felteszek és ujra feltelepitek vagy akármi nem indul , de ami a legfonotosabb az a gta lenne. esetleg találkozott már vki hasonló problémával vagy van eggyáltalán erre a problémára megoldás vagy vmi????? rendszervisszaállitást már csináltam, nem segitett
    előre is köszönöm a válaszokat

    pontosítok: Asassin's Creed Brotherhood ez az egyetlen játék ami még fut ... mi lehet a problémaaa? :S:S:S
  • aate
    #51422
    PC kellett volna de közben kisilabizáltam
  • masterthief
    #51421
    Most Xbox360 vagy Pc irányítás kell? A kettő nem ugyan az,. Ha esetleg Pc-n akarod Joystik-al nyomni akkor meg ott van a beállításoknál.
  • Barcelona009
    #51420
    Sziasztok!
    A Spark IV-t szeretném telepíteni, de amikor rányomok az .exe-re azt írja, hogy a(z) SparkIV.exe működése leállt. Szerintetek mi lehet a baj?
  • aate
    #51419
    Ennél bővebben. Ilyenre gondoltam csak ez Xbox 360 irányítás, PC kiosztás kellene.
  • bakvarnyu
    #51418
    wsad + g - a duda
  • aate
    #51417
    Sziasztok !Tudna valaki egy oldal ahol GTA 4 pc keyboard irányítás le van írva .
  • wollnerd #51416
    Hát igen, sajnos nem tetsző a Liberty City metrórendszere....
    állomásokat nem tudnám átalakítani...
    GTA SA-hoz vagy nem tudom mihez vannak érdekes olyan map modok, amik Liberty Cityre vannak alakítva.
    Példa:

    És ez mi??? Elég furcsa...

    Szerintem ez már nem Liberty City!
  • Ryder62
    #51415
    Akkor már az állomásokat is átalakíthatnád XD Easton Station-t lecserélni Deák Térre :)

    Amúgy milyen bénák már a metróvonal jelzések. Más betű jelzi a földalatti és fölötti szakaszt. Pedig ugyanaz a vonal. Ja ami még szembe tűnt az az hogy a küldetések alatt szereplő metrók (amit követni kell, felrobbantani, vagy mikor a bank rablós küldinél az alagútban menekülünk stb) mindig rossz vágányon közlekednek. Mondom a bal vágányon futok mert látom ha szemből jön. Erre elüt egy hátulról XD
  • masterthief
    #51414
    Sőt!
    Ha van tiszta felvételed küld el nekem és továbbítom 1-2 moddernek, valaki úgy is segíteni fog! Az is lehet hogy meg is csinálja!
  • masterthief
    #51413
    XD De jó lenne! Külföldi moddolóknak kellene írni, hogy mit hogyan kell átalakítani. Ha gondolod segítek!
  • bakvarnyu
    #51412
  • wollnerd #51411
    Hát nem hinném...
    DE! ha majd jobban fogok tudni angolul, akkor biztos írok neki!
    ÉS! tényleg sikerül, akkor nem csak a bemondóhangot fogom megváltoztatni, hanem az egészet a budapestire!
    Az alagútban az a zúgó menethang zajongna! xD az alagúton kívül meg a Örs vezér tere és a Pillangó utca közötti menethang szólalna! :)))
    PLUSZKÉNT a mód 2. verziójára a metró skinjét is megváltoztatnám a Vizipóknak becézett szerelvényre a Counter Srike: Scource metró_budapest pályából vagy a MS Train Simulatorból!!!
  • masterthief
    #51410
    Azért vannak ám komoly hang modosítások! Nekem majdnem minden hangfájl ki van cserélve. Tiszta ÉLMÉNY!
    Akár a fegyverek akár az autók-motorok-dudák-szirénák sokkal jobbak mint az alapban. Már csak a vonatok bemondóhangját kellene megváltoztatni hogy magyar hangon is megszólaljon. XD Majd Wollnerd hátha nekifut még egyszer és sikerülni fog!.
    Olvasod BARÁTOM?
  • bakvarnyu
    #51409
    Szerintem meg kurva jok a fegyverhangok főleg az M16 amikor az utcán lövöldözöl vele igen brutális.
  • Jossua
    #51408
    hheh ott is minöségi magyar aszfalt van :)
  • Ryder62
    #51407
    Biztos tele van kátyúval. Ezért akarja lecserélni. :D
  • masterthief
    #51406
    Minek? Sztem úgy a jó ahogy van! HITELES! Attól hogy új, csilivili az út nem lesz jobb a game. Csak furcsább. Sztem nem szép.
  • ronso
    #51405
    ahha na majd körbenézek..
  • Jossua
    #51404
    ezek nem kimondottan aszfalt modok hanem grafikai modok :) nem csak az aszfalt változik hanem az egész környezet és a texturák:)
  • ronso
    #51403
    hát láttam egy két videot ahol fekete az ut és sárga a felezö és zárovonal..ez tetszik..nekem a gyári fos ut van a játékban :)
  • Jossua
    #51402
    mi bajod az aszfaltal ?:)
  • ronso
    #51401
    üdv
    tud valaki valami müködö aszfalt modot? vagy linket..köszönöm....
  • Jossua
    #51400
    én se toltam még ki de már vagy 5x nekimentem a játéknak asszem fuel mod nélkül is végig lehet vinni :)
  • janihunk
    #51399
    Igen azt: KLIKK. De már ki is töröltem a fájlokat amiket beraktam nem sok szükségem van rá max arra lenne hogy a rendőrök sose körözzenek de még ki se toltam a gamát szal nem akarom használni :D
  • Jossua
    #51398
    igy jártunk.... csak a natur fuel modot probáltad ?
  • janihunk
    #51397
    Most így kipróbáltam.Jobboldali CTRL+ minden gombon más jön elő de a fuelmód nem működik viszont van autó repülés rombatás meg ilyenek. Semmi értelme szerintem.
  • Jossua
    #51396
    nem magyar a feltöltö, youtubon is rákerestem .... gyakorta mindent kiprobáltam ..
  • masterthief
    #51395
    Ha exe. hibával lép ki akkor nézd meg a hibanaplót milyen okokra hivatkozik. Vagy nem megfelelő a patch-ed hozzá, vagy scripthook-al lehet valami.
  • janihunk
    #51394
    Nekem exe hibával kilép vagy nem is történik semmi.
  • masterthief
    #51393
    Akkor a másik megoldás az, az hogy a letöltő oldalon megkérdezed a feltöltőt, hogy pontról pontra írja le a telepítés menetét. Vagy nézd meg You Tube-on hátha akad róla videó.
  • Jossua
    #51392
    szeva én ugyan ezt akarom használni de még senki nem irt rá csak h a script mappába kell tenni ugy pedig nem müködik !!!! ....
  • masterthief
    #51391
    Igen lehet.
  • masterthief
    #51390
    Van már sok modosítás fegyver hangokra. Realistic weapon sounds stb.
    gtainside-n nézd meg a Mods/sound menüt. Ott találsz jó néhányat. Amelyik tetszik azt töltöd le.
  • hungary27
    #51389
    Sziasztok! Azt szeretném megkérdezni, hogy most ugye újratettem a játékot, lehet-e a Simple Native Trailerrel menteni? Úgy értem hogy beállítom hogy mindig 12 óra mindig süt a nap halhatatlanság unlock map és ezt elmenteni. Mintha 100%save lenne?
    Előre is köszönöm.
  • Laza
    #51388
    Tud valaki olyan modot, ami kizárólag csak a fegyverek hangjait cseréli le valami jobbra?
    Az alap hangok borzalmasak. Nem tudom hogy rakhatták be ezeket, mikor annyi másban meg a részletekre törekedtek.
  • janihunk
    #51387
    Sziasztok valaki leírná hogy Ezt a Scripst-et hogyan tudom működésre bírni? Köszi előre is.
  • Jossua
    #51386
    oda tettem olvastam a readMet de semmmii ......