54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Pares
    #17931
    Gyerekek. Nekem nincs meg a gém, de amint beleolvastam jópár topicba a hivatalos fórumon és más helyeken, a PC port retekszarra sikeredett. Sajnos. Még két darab 9800GTX SLI-ben is csak low beállitások mellett szaggatva megy, akkor én egy darab 8800GTS 512MB-vel mi a pics.t csináljak? Olyan procik mellett is szaggat, amiről én csak állmodni merek! Emellett egy Xbox360 512 rammal simán viszi. Nameg a textúrabetöltés bug, stb. de ezekről ITT olvashattok többet.

    Ezidáig a GTA IV-re vártam, hogy minőségileg összehasonlitsam a Fallout3-mal, hogy melyik lesz az év játéka. De mostmár azthiszem több mint egyértelmű a nyertes. Mig a GTA IV bukás, addig a Fallout 3 kicsiszett jó lett. MINDEZT A PCre ÉRTEM.

    Hogy egy külföldi fórumozó szavával éljek: A Stalker: Clear Sky ehez a GTA IV-eshez képest egy tökéletesen optimalizált bugmentes játék...
  • Snexi
    #17928
    hogy lehet highra rakni?nem engedi mediumról
  • akyyy
    #17927
    nekem megy. mi a neved? hogy kell itt felvenni baeátnak vagymitomén:D
  • Curesz
    #17926
    Tolok egy lemeztöredezettség-mentesítőt, és utána én is mondok tapasztalatokat:)
  • rage
    #17923
    Érdekes, ezt az incompatible dolgot akkor írja ki, ha Vistad van, s nincs rajta fent az SP1
    Pedig ugye, azt írod, fent van...
  • tommyboi22
    #17922
    >>Catalystban ha adsz egy kis élsimitást szebb lesz,mivel a játékban nincsc ilyen opció!

    hiába adod rá, egyszerűen felülírja az engine, és nem lesz élsimítás, adhatsz rá amit akarsz.
  • xido
    #17921
    Megmondom őszintén...ha annyit lett volna csak,hogy az eddigi motorra tesznek új történetet,helyszínt és minden tök ugyanolyan maradt volna,mint VC vagy SA..az se nagyon zavart volna,mert ezt a történet és a hangulat el tudja adni..tehát ha low/medium azt a szintet hozza,akkor sebaj:)
  • grebber
    #17920
    Graf elég jó? És mutatod a képeidet.Sajnos akkor neked a jó grafika kimaradt az életedből ha neked ez jó.Ez a fos!
  • DöflingR
    #17919
    konzolon van, az biztos :)
  • ProGabe #17918
    hát, hát, hát

    bizony ezen a gépen (e8200, gef8800gt, 2 giga ram) sokkal szebben és sokkal stabilabban kéne futnia. valami elkúrtak a srácok. remélem kapunk majd javítást és spéci drivert. telepítés gyors volt, egyből átment az autorizáción :). elindítom, 5 perc után megszakítja a netet :O utána 20 percig jó volt, megint eljátszotta, érdekes

    na de ennyit kontra, mert proból több van! jó a hangulat, szerintem szép, rengeteg féle jármű, már most látszik mennyi a lehetőség. igaz, még nem "lubickolok", nem tudnék semmi normális dolgot összehozni, egyelőre ismerkedünk :)

    multit nem próbáltam, gondolom összehugyozták magukat a szerverek

    remélem pár napon patchek, driverek, rendes multi, miegymás lesz. egyszerűen nem engedheti meg magának a R*, hogy ezt ennyiben hagyja. legalább nyilatkozzanak egy értelmeset! :\
  • ldavid
    #17917
    csak 948 új üzenet?
  • solo
    #17916
    NADIKK! Jó a szósa klább: P
  • vizoo
    #17915
    Akkor kérlek olvass tovább :P

    A Social Club feltelepült, és mikor a gta iv könyvtárból indítom a setup.exe-t, akkor azt mondja, hogy:
    Your system is incompatible with %P.

    A rendszerem a következő: 5200+os X2 64bites proci, 4 gb ddr2 ram, 8600 gts videókártya és SP1es windows vista 64.
  • norbi56
    #17914
    MIVVAN SP2 már nem is jó neki?:O
  • Attelee
    #17913

    Köszi h irtad ezt!Asszem maradok akkor a VISTA-nál,mivel arra számitottam ha Xp-re váltok engedi a Texture
    beállitást :HIGH-ra rakni,de mivel szinte egyforma a gépünk,és nálad sem engedi igy nem szenvedek vele!
    Marad a MEDIUM,és az az igazság h engem sem érdekel annyira,mert még LOW-on is kijátszanám ha
    ugy alakulna!Sztem is Megérte Megvennni!!!
    Catalystban ha adsz egy kis élsimitást szebb lesz,mivel a játékban nincsc ilyen opció!
  • norbi56
    #17912
    Tényleg vannak ATI problámák vagy szépen fut nálatok Atisok?BIG G?
  • rage
    #17911
    A képek jók, de a képeken látható látványvilág messze nem indokolna ilyen hardware-igényt szerintem.
  • xido
    #17910
    igen..megnyomod az egyiket...ha semmit nem csinál,akkor megnyomod a másikat..nagyon melléfogni ebben azért még nem lehet...
  • BiG G
    #17909
    jaja, közel sem olyan rossz mint amire számítottam a mai hozzászólás-tenger alapján. a multit még egyelőre hanyagolom, most még csak felfedezem a várost meg repkedek kicsit annihilatorral :D
  • Rodman6
    #17908
    Ezzel is ugyanaz lesz mint a Resident Evil 4-el. Néhány hivatalos patch, és vagy 4GB nemhivatalos textúra patch után élvezhető játék lesz az átportolt xarból.
  • Skypack
    #17907
    nekem USA van
  • Pepsi Twist
    #17906
    -fav addig míg nem normalizálódnak a helyzetek
  • nandorb
    #17905
    na mutassatok az akciokrol kepeket mikozben lovoldoztok a rendorokre stb.
  • VRSDM
    #17904
    miért nincs a kocsikon tükrözödés? matt az összes festés... :C
  • REPS0L
    #17903
    ajjj tegye már fel az SP3-at, nagyon izgulok már hogy fog menni :)
  • tomi890125
    #17902
    low graf azért ilyen matt a kocsi?
  • Shep
    #17901
    Majd cagy 6 patch meg 7 driverváltás után játszható válik, remélhetőleg.
  • DJ Skyline
    #17900
    nem olyan rossz ez azért, úgy látszik a játék eléggé nyűgős, válogatós a "mi van a gépedben" című témában
  • FZoleee
    #17899
    nem lehetne valahova máshova felrakni? a kepfeltolto.hu nálam néha nagyon lassú :(
  • felegyi
    #17898
    Már készítik a hotfixeket amivel nagyban optimalizálják a játékot és a telepítést is segítik...
  • adam944
    #17897
    És hogy gondolod megoldani, mert az engem érdekelne...?
  • Rodman6
    #17896
    Rakj fel vistát, azon hátha engedi a highet. Nálam a vista hozzácsap a 512mb vram-hoz 2048MB-ot a rendszermemóriából. 4GB ramom van.
  • Harry Seldon
    #17895
    Jahh igen, tőlem is néhány kép. Klikk ide
  • Harry Seldon
    #17894
    Háj.

    Nekem elindult a játék hálistennek. 8800 GT, E6750 és 3 giga ram alatt Vista SP1-el 20-22 frame, elég kevés, de hát majd lesz valami javítás vagy mittomén. Néha leesik durván 15-re...

    Graf elég jó, eddig csak freeride kószáltam, hangulata szerintem tiszta GTA 3 és ez nagyon pozitív.

    Ja igen, W Live acc baszik csatlakozni, ezért egyelőre nincs mentés de majd megoldódik ez is.
  • BiG G
    #17893
    no, a futár meghozta délután 4-kor, kb egy órát el kellett szöszölni a telepítésekkel, hálistennek a games for windows live és a rockstar social club accountok már megvoltak. egyedül a windows xp-hez az sp3-at kellett feltegyem, mert kidobta azt a bizonyos RNM40 hibát (asszem), de ezen kívül semmi hibaüzenet nem jött szembe.

    a játék lehet hogy még optimalizálatlan, lehet hogy nem úgy fut ahogyan kellene, de így is áll-leejtős. a hangulat, az autók fizikája és kidolgozása, a város az emberek és megannyi minden amiről már százszor olvashattunk tesztekben. az utolsó megveszekedett kibaszott forintig megérte az árát (már elnézést), ezt már most látom, alig egy óra játék után.

    csináltam pár screenshotot is, linkelem őket, nehogy bárkinek is megfogja a sávszélességét.



    kép1, kép2, kép3, kép4, kép5, grafikai beállítások.

    ahogy az látszik mediumra van téve a textúra-részletesség (és nem is érdemes override-olni, mert okosan lövi be magának: 256mb-os vga-val csak lowon lehet játszani, 512mb-ossal nekem medium-ot enged, gondolom ennél többel lehet high-ot, esetleg very high-ot beállítani), és sima high-on a render. így is eszméletlenül jól néz ki a játék, de ezt mozgásban kell látni szerintem, egyik youtube-os videó vagy screenshot sem képes visszaadni.

    a konfigom: e8400, 2gb ram és egy hd4850. a procit direkt csak 3.2ghz-en járattam, majd megnézem 4ghz-el is, de szerintem inkább a vga-ért hálás a játék, abban skálázódik jobban. persze a fizikai számolásokat jobb híján a proci végzi, szóval itt sem árthat a proci tuning (ahogyan sehol sem). 8.10-es catalystem van és mint már említettem windows xp sp3. a képeken látszanak az fps számok, 30-40 fps között változik, a legkisebb amire felfigyeltem az 22 fps volt, a legtöbb pedig este hatvan-valahány. új ati driverrel és patch-el majd az egekbe szökik, addig játszunk így. :)
  • w77d
    #17892
    köszi, megoldotta a problémát :)
  • vasziszdasz
    #17891
    A konzol a számítástechnikához nem értő tinédzsereknek való, mi már kinőttünk ebből.
  • rage
    #17890
    Majd jön patch meg új driver
    Talán...
  • böröczk
    #17889


    GTA 4 PC bukás lesz?

  • 50cent911
    #17888
    sajnos bekell látni hogy az xbox és a ps3 a jövő!:((((