54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • RedRiot
    #17996
    Kösz, legalább ennyit már tudok. Azért ez is elég cigány "munkáról" tanúskodik: azért a 3850 / 512M bár nem a legmodernebb überkártya, de azért nem is az őskövület kotvány kategória. Ráadásul nem is vmi egzotikus darab, illene támogatnia egy ilyen agyonhype-olt játéknak. :/
  • Carlos
    #17994
    A házigazda tehetné a dolgát...
  • Pares
    #17993
    Akkor gyakorlatilag 512 ramod van. :P
  • Balumann
    #17992
    Remélem hamar javítják ezeket :(
  • ProGabe #17991
    ez a lényeg. most már csak az a kérdés, hogy javítható-e a dolog patchekkel. bár, elméletileg minden javítható

    én leszedek akár mennyi gigát, csak menjen rendesen
  • Pares
    #17989
    Senkinek se megy ugy ahogy kéne. Legyen az Retail, Steam, feltörni meg még nem sikerült.
  • Lacee86
    #17988
    Az miért van, h az elvileg 256 MB memóriájú videokártyámra 512-t ír a Can you run it oldal meg az Everest is?
  • DöflingR
    #17987
    Ha mindenki így áll hozzá akkor az 576 a napokban jópár gtaiv-t kap vissza:D
  • Freddycom
    #17986
    Első benyomás(rövid)

    GTA IV Gamestar videó
  • ronso
    #17985
    Nem lehet ezt a kameramozgatást kikapcsolni,hogy ne az egérrel keljen az autó után forditanom az egeret?
  • Kimi23
    #17984
    Leszámítva az elején a sok sz@rakodást indul rendesen.
  • mac83
    #17983
    akinek textúra hiábaja van ( nekem még ráadásul ati-m 4870-es )
    tegye fel netframe 3.5-öt, és egy 8.10-es catalystot.
    nekem megoldotta a textúrahibákat, sok sikert mindenkinek
  • Pares
    #17982
    Amugy meg ez nem a PC hibája. Szimplán ezek a fatökű portolók kurták el az egészet, de nagyon.
  • Banano
    #17981
    Akinek megvan pls lokjon egy Par kepet!:)p
  • NEOreg3
    #17980
    erősen gondolkodtam rajta, hogy megveszem, de így a rockstar tehet egy szívességet
  • jocco
    #17979
    Ha valakit érdekel a miskolci MM-ben van egy rakat a GTA 4-böl...nagyon nem kapkodják
  • Harry Seldon
    #17978
    Oké. Van Live ID-m. Beírom ami kell, okézza, update van, mondom oké. Erre kiléptet és megint kéri az ID-met. És ez háromszor egymás után, aztán kilép asztalra.

    Vissza fogom vinni 576-ba ezt a szart...
  • TottiZsolt
    #17977
    Billentyűn az irányítást nem is lehet átállítani?
  • NOS13
    #17976
    Valakinek voolt/van olyan problémája a GTA4-el, vagy akármiylen játékkal, hogy amikor kéri a telepítő a második lemezt, lefagy és kezdheted újból? Egyszerűen nem lép tovább! Légyszi segítsen már valaki, legalább feltelepíteni tudjam, hamár optimizálatlan meg minden! Mi a megoldás? Valakinek tippje van? Eredetit használok.
  • HeadHunter86
    #17975
    Akik steam-en rendelték nekik hogy megy?
    Rendesen indul?
  • Synit HUN
    #17974
    Jó de mit tehet az ember ha nem tetszik neki a konzol de játszani szeretne?
    Ti se járnátok gumicsizmában csak mert azt egyszerűbb felvenni mint egy cipőfűzőt bekötni!
    Bár ragnar valószínűleg abban megy ki lapátolni a szart két boxozás között...
  • xido
    #17973
    ATI vga probléma
  • zzeN
    #17972
    a social clubbos bejelentkezést ki kell hagyni, még egy jó ideig biztos h nem fog kapcsolódni hozzá...a live-nak kell onlinenak lennie, akkor lesz mentés és kész
  • Redbull756
    #17971
    Nálam is ez van ha online-ba mennék, de offline módban megy rendesen...ilyenkor mivan?
  • Scouser
    #17970
    Amíg a WOW-nak 12 millió előfizetője van addig biztos! Egyszerűen csak fel kell fogni, hogy a PC játékosoknak a torkán nem nyomható le minden szar.
  • Kimi23
    #17968
    Nos utánaolvastam egy kicsit a kontroller témának. A game csak és kizárólag a Xbox 360 padot támogatja:( Most valami nagyon csúnyát szeretnék írni, de nehogy már pc-n is a sz@r konzolos kontrollerrel lehessen kizárólag játszani...
  • Pares
    #17965
    Kb. Ilyen és még ennél is vadabb hibákat kapnak emberek eredeti játékkal PC-n. Ennyi. A Rockstar cigus munkát végzett ezzel a portolással, vagyis hogy pontositsak a Rockstar Toronto.

    JAH! ÉS NÉÉZÉTEK MEG AZ OLDALUKAT! HÁT NEM GYÖNYÖR:

    Komolyan modnom én még ilyet nem láttam.

    Nem beszélve arról, hogy mig mindenhol agyonhypolták a grafikát de főleg az AA-t, addig a játékban ilyen NINCS is! WTF!?!

    Még jó hogy nem rendeltem meg...
  • 3Error #17964
    hmm... bár így olvasgatva, leszarom, hogy ilyen, akkor sem kell konzol... Le nem áldozott a PC-s game-eknek az meg biztos...
    PONT.
  • RedRiot
    #17959
    3850-essel a kurva főmenüig nem jutottam el. Szerintem mindenki várjd meg a peccseket, mert atomerőműveken sem tudták még 40-50fpstől gyorsabban futtatni ezt a szart.

    Legalább egy buzi hibaüzenetet kiírna ez a fos, és akkor tudnám hogy mi a gond, mit kéne apdételni/letölteni/regisztrálni... De nem, kibasz deszktopra, szevasz.
  • Slewy
    #17958
    Hi, Még meg se néztem a játékot de már le is szarom :D
    Ha ekkora pöcs a Rockstar akkor bekaphatja az összes faszom(bocs, de ez rímelt).
    Egyébként meg tényleg röhejes, hogy ekkora szarok, hogy egy ilyen csúnya grafikával ellátott fost nem tudtak normálisan optimizálni konzervdobozt meg nem veszek 100ért hogy játsszak ezzel a szarral, van millió más is, majd ha kiadnak hozzá patchet meg feltörik normálisan talán, mert hogy ilyen fosért 1 fillért se fizetek az biztos
  • Harry Seldon
    #17956
    Valami nem stimmel. Egyszerüen nem tudok online menni a RGSC-vel és a játékon belül a Live-val sem. Mindig kiírja, hogy "Could not connect to Rockstar Games Social Club. Please check your network connection.

    Ez nélkül pedig nem tudok menteni. Azért ez kezd felháborítani. 12k-ért megveszek egy játékot, ami nem megy rendesen, a telepítése szó szerint 45 perc volt, ötmillió procedúrán át kell esni, aztán serébe nem tudok live játszani. Szopjanak már le.

    Nincs erre a network baromságra valami megoldás? 20/3-as netem van és amint látható, rohadtul van network...
  • Balumann
    #17952
    Sajnos nem tudtam folyamatosan olvasni a forumot (400 új hsz...). Próbálta már valaki Ati x1*** -es széria bármelyikével a játékot? Egyáltalán elfut leggyengébb beállításokkal?
  • Synit HUN
    #17951
    Azért aki tudja jegelje a játék megvásárlását legalább a javítócsomag(ok)ig.
    Már ha lesz egyáltalán...
    Köcsög kanadai gyökerek...
  • Carlos
    #17950
    HC MÓD!
  • ProGabe #17946
    valami nekem nagyon nem áll össze

    rengeteg helyen bemutatták a játékot, brutális felbontásban, minden effekttel. namármost, ha a legvadállatabb gépen is szarul megy úgy, akkor itt valami nagyon nincs rendben. plusz ott vannak a tesztek

    nem lennék meglepődve ha
    - egy patchel csodát művelnének, mert kiderülne, hogy a bemutató-verzió/tesztverzió és a végeleges között az egyetlen igazán nagy különbség a védelem
    - a fenti miatt egy crack lenne a megváltás :S
  • ronso
    #17945
    tök jó,hogy nem lehet menteni..
  • RedRiot
    #17942
    Najó, egy végigmelózott nap után már vártam hogy kipróbálom a GTA IV-et, erre:

    1. Jó félóra alatt feltelepítettem. (autorunból elsőre vmi katyvasz karakterekből álló menü indult, azt lelőttem, és "kézzel" indítottam a setup.exet totalcmndrből. Elég félcigány megoldás, de mind1, lényeg hogy sikerült.)
    2. Online aktiválás
    3. Indítanám: ju níd Roksztar Szosöl Klab
    4. Jó regelek arra a szarra
    5. Indítanám: ju níd Rokszta Szosöl - miafasz? Ja, hogy telepíteném kell vmi retket még a dvdről. Legyen. Felrakom.
    6. Roksztár Szosöl Shit elindít: junídtu apdét Windows Live! anyámkínnya. Updatelem.
    8. Roksztár Szosöl Shit indít. Play GTA IV.
    9. Kopirájt szövegek, majd átléphetetlen logók. Na végre játszok mindjárt...
    10. Azt én csak hiszem! Üres fekete képernyő, kb. két perc bátortalan töltögetés, alig pislogó HDD-led
    11. Visszabasz desktopra egy gramm hibaüzenet nélkül.
    12. Boldog vagyok.

    BMJQA Rockstar!

    Ja, konfig: Athlon X2 6000+ / 2G RAM / Ati3850 Ultimate 512M
  • JaSoN HuNTeR #17935
    CSicskaság ez a portolás. Mindig valami honajszar szül ki belőle :D
  • tommyg
    #17934
    nekem is megy, de még inkább a singlebe vetem bele magam
  • Attelee
    #17933
    Lehet igazad van!Maradtak a recék!