54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • guruzone
    #18039
    milyen opcióim vannak az 576kybte esetében ha vissazviszem?? A termékkód ugye aktiválva van... árvisszafizetés??? itt nincs olyan hogy 3 napon belül elállhatok a vásárlástól
  • [HUN]FaTaL
    #18038
    Csak van gyorsabb kártya már olcsóbban egyrészt, másrészt ezek beragadt készletek.
  • [HUN]FaTaL
    #18037
    Azt hiszem csak 1GB VRAM mellett engedi HIGHra tenni.
  • CalebJoe
    #18036
    Ja és nem csak ez néz így ki hanem sok más játék is boxon.
  • Kandurex
    #18035
    ezek a régi oldalakon maradt készletek, a kártya kb. 40-50k körül mozoghat....
  • Kandurex
    #18034
    ez boxos verzióból van ....nem akarok én most itt ezzel VS. gerjeszteni,...de tény, ez a kép konzolból van :(
  • tommyboi22
    #18033
    >>>8800gtx 130 ropi? hol élsz? :))

    ja elnéztem, "csak" 100 ropi:

    ASUS EN8800GTX/HTDP/768M
    Geforce 8800GTX, 768 MB RAM, PCI-E - 96.844 Ft

    de a jobbak 130 ropi:

    Gainward BP 8800GTX 768 DD (8262)
    Gainward BP 8800GTX 768 DD (8262) 132.000 Ft

    http://depo.hu

  • [HUN]FaTaL
    #18032
    Te miről beszélsz?:D Egy 8800GTX közel sem kerül 130 ezerbe...
  • Freddycom
    #18031
    Pontosan ezt akartam írni. Azért ennyire ne rugaszkodjunk el a valóságtól. Újra biztosan nem adják ki, és patchekhez se fűzzetek olyan marha nagy reményeket, ugyanis a patchek nem ilyesféle hibákat hivatottak kijavítani.
  • VRSDM
    #18030
    tök jó hogy ezt a szintet vártuk :] 100fps mellett

  • XeroX
    #18029
    Én is eljutottam odáig, hogy a program leállt és elnézést kér... hát kérjen elnézést a a jó a **** ***** *******.
    Valaki súgja a fülembe hogy, hogy lehet a Texture Quality: Medium -ot High -ra átrakni mert kezdek kicsit ideges lenni.

    Thx
  • DarkSector
    #18028
    Néhány hibára van megoldás!!!!
  • Neogan
    #18027
    GS sucks, röviden ennyi...
  • Smicy2
    #18026
    http://www.gamestar.hu/grand-theft-auto-iv-nehany-pc-s-problema-megoldva.html

    sry ha már volt :)
  • Kandurex
    #18025
    na, belőled most volt elég, egy kis pihenő
  • Synit HUN
    #18024
    Van rajtam kívül vki akinek a dvd felpörgetéséig sem jut el a játék?
  • ronso
    #18023
    a 8.10 es catalyst az béta nálad ?
  • Morphin
    #18022
    na az van h én sztem hnap vissza is viszem a cdgalaxisba, és ráfizetek egy xbox-osra...
    nemtok ki tolta már itt konzolon(X360), de mi a vélemény róla? nem akad abszolut? kompatibilis mindennel egy konzol, értem ezalatt h szépen hiba nélkül fut rajta minden??
    később sztem írottal is játszanék, de gondolom ezt a témát már ne itt feszegessem...
  • Tomsteel
    #18021
    De attól még a lehetőséget megadhatták volna.
  • ronso
    #18020
    Még jó hogy a GTX-emet cseréltem le 4870-es Atira...
  • akyyy
    #18019
    Akinek nem megy, és nem akar pénzt kidobni az ablakon, meggondolnám, hogy újratenném a windowst rajta.
  • RedRiot
    #18018
    Szerintem a az AA-t azért vették ki / tiltották le a játékban, hogy mert valszínűleg egy 8800GTX-en is 10fps-el menne ha be lenne kapcsolva.
  • Balumann
    #18016
    Még szerencsére azóta ITT senki (vagy csak törölték azokat?).
  • Neogan
    #18015
    Hát, beleolvasgatva a hírekbe borzasztóan elszomorított, hogy nem a R* North portolta a játékot, vagy legalább nem tettek valamit, mikor még lehetett volna, hogy a port ne így kerüljön a boltokba. Egyszerűen felháborító, hogy ki merték egyáltalán adni. Hozzáteszem, nem vettem volna PC-verziót, mivel X360-on már megvan. Nem kárörvendeni jötem, ez a játék megérdemelte volna, hogy minél többen élvezzék. Remélem patchekkel ki javítani fogják a hibákat. Drukkolok nektek PC-sek!

    (Kíváncsi vagyok hányan viszik vissza az üzletekbe világszerte)
  • argo001
    #18014
    Kedvenc játéksorozatom buktázik, úgy néz ki.
    Nagyon nagyokat írtok gyerekek! Nekem még nincs meg a játék, de minden komment olvasása után kapok egy pofont. Ennyire fos lenne a port?

    Úgy néz ki, tényleg szar került a palacsintába.
  • Kandurex
    #18012
    8800gtx 130 ropi? hol élsz? :))
  • DöflingR
    #18011
    Viccesek ezek a GS-osok..
  • Kandurex
    #18010
    na ilyen még nem történt a játéktörténelembe és nem is fog, hogy újra kiadják...max. patch -ek tömkelege...
  • akyyy
    #18009
    én be vok jeletnkezve és elindul:S
  • tommyboi22
    #18008
    >>>Első benyomás(rövid) GTA IV Gamestar videó

    no egen, csak ők olyan gépen nyomják, ami kb. 500e forint (8800GTX van nekik, ami 130e forintos videókártya:)

    és még igy is elég recés nekik. Átlagembernek azért nem ilyen gépe van.
  • akyyy
    #18007
    nekem se szaggat lowon
  • Kandurex
    #18006
    örülj, h egyáltalán el tudtad indítani...
  • grebber
    #18005
    Elméletileg minden javítható! Ha maga a portolás lett rossz akkor patchek nem fognak segíteni max ha újra kiadják normálisan!
  • Carlos
    #18004
    Az újságírói verzió valamiért mindig szebb, jobb, meg ilyenek.
    Kivesznek belőle olyan dolgokat amiket mi megkapunk. (többekközt másolásvédelem).
  • Firerock
    #18003
    nekem is fennvolt 15 perc alatt pedig olyan gépem van amin 2fps-el fog menni a játék
  • Kandurex
    #18002
    nagyjából egyetértek, nagyon jó lehetne mint játékplatform a PC, de mint látod a pénz beszél és a fejlesztők arra mennek ahonnan az dől,..:(
  • Lacee86
    #18001
    Remélem vki ügyes hacker (vagy nemtom hogy nevezik őket) csinál hamarosan egy 4 gigás, szuperül optimalizált cuccot, amit a Roksztár Gémz csapat is megirigyelhet.
  • solo
    #18000
    Akkor most jön, hogy qrvaannyát ennek a szarnak!
    Ha úgy inditom, hogy social clubba nemvok bejelentkezve akkor full jól müxik, ha bejelentkezek akkor fatál error..
    Erre monnyon valaki valamit.
    Amúgy ték :)
  • zzeN
    #17999
    a gamefos-os vidi kommentjeinél azt mondja az a GYU h 15 perc alatt felrakták, core 2 duo 8800GTX-el 2 gb rammal egyáltalán nem szaggat be-.-
  • TottiZsolt
    #17998
    #17977?